Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Lech36 napisał:

Kurski też się myli?

obrażanie społeczeństwa przez polityków zdarza sie , jak chocby Schetyna obraził poszkodowanych powodzian

nie ma sensu dyskutowac o tej głupiej wypowiedzi Kurskiego zresztą nie jedynej

14 minut temu, Lech36 napisał:

To dlaczego program w TVPiS jest przesiąknięty taką ilością PiS-propagandy?

robią to bo mogą, masz wiele innych źródeł informacji

15 minut temu, Lech36 napisał:

Taka ilość takiej propagandy może być akceptowalna tylko przez ciemny lud. Wszystko się zgadza, ocena Kurskiego jest prawidłowa.

po co mnie pytasz skoro sam udzielasz sobie odpowiedzi ?

16 minut temu, Lech36 napisał:

Zgadza się ciemny lud będzie klaskał tak długo dopóki nie przyjdzie kryzys. Już komuna raz to ćwiczyła. Dobrze było tylko do pewnego momentu. Zastępy niechętnych do pracy wskutek rozdawnictwa będą rosły a dojona reszta też zacznie w końcu ograniczać swoje zaangażowanie. Widać to nawet w każdej pracy gdzie osoba nowo zatrudniona na początku wykazuje się ambicją i szarpie robotę a później jak się zorientuje że ci pracujący obok robią dużo mniej zacznie się do nich dopasowywać o ile kierownicy nie zróżnicują płac. Tylko ciemny lud może uwierzyć że kasa państwowa jest bez dna bo państwo ma drukarkę do drukowania pieniędzy a takie poglądy w ciemnej części elektoratu PiS są obecne. To co napisałem jest z życia wzięte. 

jakie to ma znaczenie dla polityka? "łaska pańska na pstrym koniu jeździ"

moze za cztery lata suwerenowi narodowi odwidzi sie poparcie dla partii

wazny jest wynik wyborczy i władza na 4 lata bycie przy korycie jest istota polityki za wszelka cenę

tak postepowała każda partia a juz rząd po -psl doszedł w pogardzie dla narodu do mistrzostwa

 

22 minuty temu, Bobcat napisał:

Bynajmniej. Wystarczy poczytać Twoje wpisy.

obrona własnego światopogladu przed drwiną , pokazywanie zboczeń i walka z nimi to moje prawo obojetnie co sobie na ten temat myslisz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, slawek.xm napisał:

obrona własnego światopogladu przed drwiną , pokazywanie zboczeń i walka z nimi to moje prawo obojetnie co sobie na ten temat myslisz

Regulamin obowiązuje wszystkich. Ciebie również. Obojętne co sobie na ten temat myślisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby wyjaśnić fenomen Rycha Czarneckiego? Wczoraj poszła info że zdobył mandat, dziś rano w wielu miejscach pisali że bynajmniej, natomiast teraz wieczorem mówią że jednak tak.

Cud nad urną?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, slawek.xm napisał:

tak zagrywasz?

jesli smutek ci doskwiera

że kaczorek mała sknera

pól mandatów sam zabiera

albo trzęsie cie cholera

aż ci w piersiach dech zamiera

że ktos Olę poniewiera

prawdę podam dla frajera

tu jest Polska nie Bruksela

homosiów się nie wybiera

zapuść zatem full bayera

i nie głosuj na te zera

 

Nie wybiera się homosiów? Przecież wygrała partia na której czele stoi człowiek o „odmiennej orientacji” co nie jest tajemnicą w W-wie. Ale Tobie to chyba nie przeszkadza prawda? Zboków w kościołach też jakoś specjalnie nie potępiasz. Pamietam nawet, że uważasz iż nie wolno krytykować kościoła nawet jeśli jest przesiąknięty aferami, przestepstwami i zboczeńcami, bo taka krytyka szkodzi Bogu! Zapamiętałem to dobrze bo długo nie mogłem w to uwierzyć, źe ktoś może mieć takie poglądy w XXI wieku w Europie.

Ale LGBT już jest złe? Czyli jawne homosie są złe, a ukryci za boskim parawanem zboczeńcy są ok?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, slawek.xm napisał:

moze za cztery lata suwerenowi narodowi odwidzi sie poparcie dla partii

wazny jest wynik wyborczy i władza na 4 lata bycie przy korycie jest istota polityki za wszelka cenę

tak postepowała każda partia a juz rząd po -psl doszedł w pogardzie dla narodu do mistrzostwa

Wydrukujcie sobie te słowa i w ramkę wstawcie.
Do tej pory wszystkie partie rządzące robiły dokładnie to samo - liczy się tylko i wyłącznie dojście do koryta, po trupach,
by kraść pieniądze, a nie dobro społeczeństwa. Najpierw obiecywanie gruszek na wierzbie, by dostać się do koryta, a później odwracanie kota ogonem i liczenie na zapomnienie, albo pokrętne tłumaczenie, że pewnych obietnic spełnić nie można z przyczyn "obiektywnych".
PiS jednak spełnia ku uciesze ciemnogrodu, ale jakie to skutki przyniesie, to zobaczycie już niebawem.
Wtedy pisowcy już będą daleko gdzieś w Ameryce Południowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład w Wenezueli. Tamtejszą gospodarkę i ekonomię darzą najszczerszą estymą.

Tam im będzie dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A slawusie,bubusie i xniwaxy zostaną we wschodnioeuropejskiej Wenezueli.Będą mogli modlić się do woli w opustoszałych kościołach i biadolić nad niewdzięcznością świata.

to do soundchasera

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem napisać ten tekst w wątku o PiS, ale mam tam bana ze względu na problemy jednego z moderatorów z samym sobą więc piszę tutaj.

"Patryk Jaki zapowiedział, że zajmie się łamaniem prawa w internecie i tzw. farmami trolli, które publikują nienawistne wpisy. - Weźmiemy się za takie rzeczy jak "Sok z Buraka" - stwierdził."

No i co wy na to Koledzy Pisowcy, Koledzy Cookiezowcy, Koledzy Korwinowcy-Mikkowcy, wszyscy niezwykle waleczni i pryncypialni bojownicy o wolność w internecie?

"- Powiedzmy sobie szczerze, bo ja doświadczam tego cały czas i pan widzę też, bo obserwuję pana Twittera. To są farmy trolli, które są uruchamiane i opłacane z jakichś pieniędzy - stwierdziła Magdalena Ogórek.

To jest nielegalne finansowanie kampanii wyborczej, dlatego prokuratura się za to naprawdę weźmie - odpowiedział Patryk Jaki i przyznał, że obiecał sobie, że zaraz po wyborach "weźmie się za takie rzeczy jak Sok z Buraka". - To jest instytucjonalnie akceptowane, pomimo że ludzie, którzy za to odpowiadają, wiedzą, że to jest haniebne łamanie prawa. Dlatego to się teraz skończy, ja chwilę odpocznę i się tym zajmę - zapowiedział. - Zero tolerancji dla tak haniebnego łamania prawa - dodał."

Jakoś pan Jaki nie wspomina instytucjonalnego hejtu uprawianego przez państwowe media. Przed samymi wyborami przypadkiem włączyłem na chwilę reżimową telewizję i już po chwili byłem osłupiały i przerażony. Moje pierwsze skojarzenie było z nazistowską propagandą w stylu bojówkarskiego "Der Stürmer".

Interesujące, że Jakiego nie zainteresowały pionierskie w polskiej polityce internetowe bojówki Szefernakera które zmieniły oblicze poprzedniej kampanii prezydenckiej. Nie zainteresował instytucjonalny frontalny atak z użyciem jawnych kłamstw i wszelkich możliwych brudnych tricków? Nie zainteresowały go opublikowane w internecie faktury za zwalczanie przez Państwo przeciwników politycznych, czyli de facto własnych obywateli?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurski to prororok - "Ciemny lud to kupi". Te wybory pokazały dobitnie jak wiele Kurski miał racji. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, sly30 napisał:

Zboków w kościołach też jakoś specjalnie nie potępiasz. Pamietam nawet, że uważasz iż nie wolno krytykować kościoła nawet jeśli jest przesiąknięty aferami, przestepstwami i zboczeńcami, bo taka krytyka szkodzi Bogu! Zapamiętałem to dobrze bo długo nie mogłem w to uwierzyć, źe ktoś może mieć takie poglądy w XXI wieku w Europie.

Zastanawiam sie po co pomagałem Ci odzyskac konto na tym forum skoro teraz musze czytać takie konfabulacje lub zwykłe urojenia na swój temat.

Dla mnie jako dyskutant właśnie przestałeś istnieć niewdzięczny prostaku

nie dziwię się juz ,że nawet stowarzyszenie ma Cie juz serdecznie dość

eot

12 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Po czymś takim przestaję się już nad sławkiem znęcać, bo to jak kopanie kaleki.

Ale humor to mi facet poprawił. No dostarczył kolejny dowód na to, że elektorat PiS jest jakiś ... inteligentny inaczej? Sam nie wiem jak to nazwać, już mi pomysłów brakuje.

to właśnie dzieki postawie podczas powodzi pis zyskał najwięcej, nawet jesli było to na pokaz nie należę do elektopratu pis , bo dla mnie jest zbyt mało radykalny ale zapewniam cie ,że to się zmieni

obiecywana przeze mnie nowa bardziej prokościelna Polska stanie się faktem i nic juz tego nie zmieni, jestem wręcz szczęsliwy ,że będziesz musiał zyć w rzeczywistości , która dla ciebie będzie ciężka do przyjęcia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, slawek.xm napisał:

robią to bo mogą, masz wiele innych źródeł informacji

W moim przypadku korzystam z tych innych, krajowych i często zagranicznych, ciemny lud niestety w większości korzysta tylko z TVPiS a tam propaganda jest ustawiona pod z góry wyznaczone cele. Jak w komunie.

14 godzin temu, slawek.xm napisał:

wazny jest wynik wyborczy i władza na 4 lata bycie przy korycie jest istota polityki za wszelka cenę

Wiem, koryto zniewala, widać to po desancie ludzi bez znajomości języków obcych na PE. Pogadają sobie w kuluarach, chyba że ci co znają język będą tłumaczyć. Piękna polska wizytówka.
Małe korytka rozdawane przez PiS też zniewalają. W końcu człowiek lubi dostawać kasę bez wkładu pracy za nią. Stąd takie popularne są gry losowe i hazard. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lech36 napisał:

Pogadają sobie w kuluarach, chyba że ci co znają język będą tłumaczyć. Piękna polska wizytówka

napisz co posłowie kończącej sie kadencji EU zrobili dla Polski w konkretach

to podyskutujemy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slawek.xm napisał:

napisz co posłowie kończącej sie kadencji EU zrobili dla Polski w konkretach

to podyskutujemy

Po co i tak nie zmieni to Twoich socjalistycznych poglądów.
Będę natomiast obserwował z uwagą występy pani Szydło i pani Kruk w PE. To może być ciekawa obserwacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lech36 napisał:

Będę natomiast obserwował z uwagą występy pani Szydło i pani Kruk w PE. To może być ciekawa obserwacja

Trzymam Cię za słowo ?

mam nadzieję ,że będziesz relacjonował dokonania europarlamentarzystów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slawek.xm napisał:

Trzymam Cię za słowo ?

mam nadzieję ,że będziesz relacjonował dokonania europarlamentarzystów

Nie przewiduję "ciężkiej" pracy tych osób w tamtym miejscu, więc raczej nie będę miał czego obserwować, jestem o to spokojny. Widziałem już zainteresowanie Beatki niepełnosprawnymi w sejmie mimo braku bariery językowej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lech36 napisał:

Widziałem już zainteresowanie Beatki niepełnosprawnymi w sejmie mimo braku bariery językowej. 

coś sie jej jednak udało skoro uzyskała najlepszy wynik wyborczy w historii

naród ją docenił poparł i wybrał , nie ma się zatem czego wstydzić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, slawek.xm napisał:

coś sie jej jednak udało skoro uzyskała najlepszy wynik wyborczy w historii

Ciemny lud też nie lubi niepełnosprawnych, pewnie złapała dodatkowe punkty za tradycyjne polskie chamstwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie z nami, ten przeciwko nam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, soundchaser napisał:

Wydrukujcie sobie te słowa i w ramkę wstawcie.
Do tej pory wszystkie partie rządzące robiły dokładnie to samo - liczy się tylko i wyłącznie dojście do koryta, po trupach,
by kraść pieniądze, a nie dobro społeczeństwa. Najpierw obiecywanie gruszek na wierzbie, by dostać się do koryta, a później odwracanie kota ogonem i liczenie na zapomnienie, albo pokrętne tłumaczenie, że pewnych obietnic spełnić nie można z przyczyn "obiektywnych".
PiS jednak spełnia ku uciesze ciemnogrodu, ale jakie to skutki przyniesie, to zobaczycie już niebawem.
Wtedy pisowcy już będą daleko gdzieś w Ameryce Południowej.

PIS w kłamstwie i propagandzie przebił już dawno PZPR....Choć trzeba przyznać że PZPR nigdy nie miał takiego poparcia KRK, jakie posiada PIS... Kościół uwiarygadnia pisowskie kłamstwa....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, jacekm22 napisał:

PIS w kłamstwie i propagandzie przebił już dawno PZPR....Choć trzeba przyznać że PZPR nigdy nie miał takiego poparcia KRK, jakie posiada PIS... Kościół uwiarygadnia pisowskie kłamstwa....

Tu są też ludzie, którzy  pamiętają PRL z lat 70-tych. I pamiętają go jako coś najgorszego. Za mojego życia nie było większego debilstwa i prostytucji mentalnej. Nawet PO nie dorastało PRL-owi do pięt pod tym względem.

Ktoś, kto tego nie przeżył, nie jest w stanie sobie tego wyobrazić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez absinth3

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypierasz się Sławku swoich poglądów? Czy dziś się ich wstydzisz? Nie ładnie tak kłamać i wypierać się swoich poglądów. Doskonale je pamietam. Czy jako radykalny katolik akceptujesz zapieranie się swojej wiary i poglądów? Katolicy bardzo piętnują zapieranie się, które wykazywali niektórzy apostołowie. Ale wtedy za obronę swoich poglądów groziły im reperkusje, a teraz Tobie nie grozi nic, więc dlaczego brakuje Ci odwagi? Ja zawsze bronię tego w co wierzę, bez względu na ilość i zapiekłość oponentów. 

Widzę, że prawda zabolała skoro uciekasz się do obrażania mnie. Fakt, że gdy głosiłeś te poglądy nie było jeszcze filmu Kler czy filmu Sekielskich. Nie było takiego oburzenia społecznego, więc mogłeś sobie pozwolić na szczerość. Teraz jest to trudniejsze. Mam tego świadomość. Nie łatwiej jednak napisać...przepraszam, myliłem się? Brakuje cojones? Błądzenie to ludzka rzecz. Ale ty chyba jesteś fanatykiem kościelnym, więc nie przełkniesz tego prawda?

Doprecyzujmy żeby była jasność. Nigdy nie mówiłeś, że popierasz pedofilie kleru ani inne ich zboczenia. Pisałeś nawet, że jesteś im przeciwny i jesteś za tym, żeby takie przestępstwa ścigać. Zgadza się? Tak było?

Ale równocześnie uważałeś, że absolutnie nie wolno krytykować kościoła i księży, bez względu na zbrodnie jakich się dopuszczają, ponieważ to bardzo szkodzi kościołowi jako wspólnocie, Bogu, Jezusowi itd. Zgadza się? 

Pewnie nie rozumiesz sprzeczności tych poglądów i faktu, że brak krytyki kościoła za jego zbrodnie jest przyzwoleniem na dalsze? Jest to też współodpowiedzialność za krzywdy ofiar. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, slawek.xm napisał:

coś sie jej jednak udało skoro uzyskała najlepszy wynik wyborczy w historii

naród ją docenił poparł i wybrał , nie ma się zatem czego wstydzić

Ależ oczywiście. Jedyny sukces tej pani to spływ Dunajcem ze swoimi wyborcami na ich terenie. Czy mogli nie docenić takiego poświęcenia? Strajkujący w tym czasie niepełnosprawni mieli za slaby głos. Nie dali rady. Pani premier mająca wg,właściwości  obowiązek zająć się ich problemem musiała z bólem wybrać spływ Dunajcem. Takie poświęcenie musiało w końcu być docenione przez wyborców z okolic tegoż Dunajca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, absinth3 napisał:

Tu są też ludzie, którzy  pamiętają PRL z lat 70-tych. I pamiętają go jako coś najgorszego.

G..no prawda. PiS = PZPR-bis. Jedyna różnica to ideologia w tle. Cała reszta identyczna.

2 godziny temu, slawek.xm napisał:

naród ją docenił poparł i wybrał , nie ma się zatem czego wstydzić

Tow. Gomułka miał 99.9% poparcia.

2 godziny temu, slawek.xm napisał:

nowa bardziej prokościelna Polska stanie się faktem i nic juz tego nie zmieni

Właśnie widzimy jak się staje.

Masz jeszcze coś śmiesznego do napisania?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to Slawek pisal, "że absolutnie nie wolno krytykować kościoła i księży, bez względu na zbrodnie jakich się dopuszczają, ponieważ to bardzo szkodzi kościołowi jako wspólnocie, Bogu, Jezusowi itd. Zgadza się?"

Mozna prosic o dowod k. sly, bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze to napisal?

A tutaj rozne rzeczy przypisuje sie ludziom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bubusia napisał:

A kiedy to Slawek pisal, "że absolutnie nie wolno krytykować kościoła i księży, bez względu na zbrodnie jakich się dopuszczają, ponieważ to bardzo szkodzi kościołowi jako wspólnocie, Bogu, Jezusowi itd. Zgadza się?"

Mozna prosic o dowod k. sly

Przecież nikt czegoś takiego nie napisze wprost, nawet ksiądz-pedofil. Ale już jak mamy dyskusję na poziomie konkretów to takie właśnie stanowisko sławek prezentuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prokościelna Polska staje się faktem? To ponury żart i oznaka zaślepienia w miejsce trzeźwiej oceny sytuacji. Za 20 lat nie będzie Kaczyńskiego, Macierewicza, rydzyka czy jędraszewskiego i większości dzisiejszego elektoratu pisu, tego wychowanego w komunie. Ich miejsce zajmie pokolenie wychowane na komputerach już w wolnej Polsce, która w tym czasie będzie pogrążona w kryzysie. Kościoły będą świecić pustkami jak obecnie w Irlandii, która jeszcze niedawno była kościelną potęgą i wzorem stawianym innym krajom przez Watykan. Za 40 lat, może 50 lat, kościoły będą przerabiane na kluby, magazyny, domy pomocy społecznej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Przecież nikt czegoś takiego nie napisze wprost, nawet ksiądz-pedofil. Ale już jak mamy dyskusję na poziomie konkretów to takie właśnie stanowisko sławek prezentuje.

No dobrze. Ty tak twierdzisz. Pytanie jest co on twierdzi. Zawsze warto obydwie strony wziac pod uwage. Ja wiem jakie Slawek ma poglady, i nie przypuszczam, zeby twierdzil to co zacytowalem wyzej. Stad pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bubusia napisał:

A kiedy to Slawek pisal, "że absolutnie nie wolno krytykować kościoła i księży, bez względu na zbrodnie jakich się dopuszczają, ponieważ to bardzo szkodzi kościołowi jako wspólnocie, Bogu, Jezusowi itd. Zgadza się?"

Mozna prosic o dowod k. sly, bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze to napisal?

A tutaj rozne rzeczy przypisuje sie ludziom.

Pisał w zażartych dyskusjach ze mną. Nie na otwartym forum. Był taki czas, że mieliśmy dobry kontakt i prowadziliśmy różne spory intelektualne, społeczne i religijne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sly30 napisał:

Prokościelna Polska staje się faktem? To ponury żart i oznaka zaślepienia w miejsce trzeźwiej oceny sytuacji. Za 20 lat nie będzie Kaczyńskiego, Macierewicza, rydzyka czy jędraszewskiego i większości dzisiejszego elektoratu pisu, tego wychowanego w komunie. Ich miejsce zajmie pokolenie wychowane na komputerach już w wolnej Polsce, która w tym czasie będzie pogrążona w kryzysie. Kościoły będą świecić pustkami jak obecnie w Irlandii, która jeszcze niedawno była kościelną potęgą i wzorem stawianym innym krajom przez Watykan. Za 40 lat, może 50 lat, kościoły będą przerabiane na kluby, magazyny, domy pomocy społecznej. 

Wieszcz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.