Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imho jak ktoś nie ma wątpliwości czy jego zachowanie jest podobne bardziej do człowieka niż tego sympatycznego zresztą zwierzęcia, to nie powinien uważać, że trafny wpis CIR'a ma z nim jakiś bezpośredni związek :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, bo przecież wszyscy tutaj jesteśmy razem z cir-em...bez względu na sympatię do zwierząt jakichkolwiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamietam uzylem dokladnie sformułowania Lukara

bywalcy bocznicy chyba dadza sobie z tym radę

obecnie bocznice zdominowała polityka kosciół i odrobaczanie a stary pomysl Lukara na ochrone głownego forum nadal działa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, od razu "odrobaczenie". Stali bywalcy pewnie wszystko już wiedzą, najlepsze na świecie systemy pewnie też już mają, pewnie nawet wszystkie najlepsze na świecie płyty przesłuchali, a że nadal chcą o czymś ze sobą pogadać, to o polityce i kościele gadają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi m.in. o przetwarzanie danych osobowych na potrzeby reklam.

 

Personalizowane, nie ogólne na forum.

Ewentualnie gdyby po wejściu we własny "profil" coś się pojawiło, to można protestować i zaskarżać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

czy wtedy któs kto wchodził do watku DIY z własnym projektem wołał kase od osób w watku bo inaczej nie zdradzi tajemnicy jak to coś zbudował ? teraz jest nagminne

Nie wie tylko czy należy taką postawę piętnować. Zrobienie jakieokolwiek projektu kosztuje nie tylko czas ale i trzeba zainwestować w narzędzia, materiały. Zazwyczaj ceny projektów DIY są niewysokie więc ktoś taki otrzymuje przynajmniej zwrot poniesionych kosztów. Poza tym takie osoby - przynajmniej pewna ich część dzieli się wiedzą.

Co do statystyk - to trzeba brać pod uwagę, że dużo rzeczy już napisano i nie ma potrzeby pisać tego ponownie. A w audio jednak tak wiele się nie zmienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie tylko czy należy taką postawę piętnować. Zrobienie jakieokolwiek projektu kosztuje nie tylko czas ale i trzeba zainwestować w narzędzia, materiały. Zazwyczaj ceny projektów DIY są niewysokie więc ktoś taki otrzymuje przynajmniej zwrot poniesionych kosztów. Poza tym takie osoby - przynajmniej pewna ich część dzieli się wiedzą.

Co do statystyk - to trzeba brać pod uwagę, że dużo rzeczy już napisano i nie ma potrzeby pisać tego ponownie. A w audio jednak tak wiele się nie zmienia.

nie wiem ile lat jestes na forach DIY ale pierwsze słysze aby uznac za normalne proponowanie zakupu w watku tematycznym ludziom którzy rozmawiaja o konkretnym problemie i prowadzeniu całej rozmowy wiem ale nie powiem bo trzeba wpierw o interesach porozmawiac, zero innej rozmowy

jeśli już masz produkt który nadaje sie do sprzedazy to załóż własny watek i zyczymy powodzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

 

nie wiem ile lat jestes na forach DIY ale pierwsze słysze aby uznac za normalne proponowanie zakupu w watku tematycznym ludziom którzy rozmawiaja o konkretnym problemie i prowadzeniu całej rozmowy wiem ale nie powiem bo trzeba wpierw o interesach porozmawiac, zero innej rozmowy

jeśli już masz produkt który nadaje sie do sprzedazy to załóż własny watek i zyczymy powodzenia

Oczywiście są pewne granice. Też nie lubię nachalnego naganiania ale z drugiej strony jestem zwolennikiem dawania innym wędki a nie ryby. A jak ktoś nie chce się uczyć łowić bo idzie po najmniejszej lini oporu to niech za rybę płaci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Czy jest jakaś szansa implementacji rozwiązania, które będzie służyło do zapisów na zamówienia grupowe w dziale DIY?

Chętnych często jest kilkudziesięciu a to oznacza kilkadziesiąt postów oraz kopiowanie całej listy.

Większość objętości danego wątku dotyczy tych piekielnych list a nie dyskusji i spraw merytorycznych. Pod pierwszym postem powinna być jakaś główna lista oraz opcja -dopisz, -wypisz, oraz dla autora listy możliwość aktualizacji np. -wpłacono, -wysłano.

 

Pierwszy lepszy przykład:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (strony 1-4).

Te listy to pionowa ściana tekstu, trzeba przez to wszystko przewijać.

 

Bardzo proszę, to chyba nie jest jakoś strasznie skomplikowane do wprowadzenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś szansa implementacji rozwiązania, które będzie służyło do zapisów na zamówienia grupowe w dziale DIY?

Nie wiem czy pomoge, ale kiedys na innym forum opartym na innym silniku w podobnym celu udalo mi sie wykozystac istniejaca opcje "Ankieta".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ciężko pracowałem i aktualnie punktów ostrzeżeń posiadam zero. Z tej okazji chciałbym oficjalnie poprosić o zdjęcie mi banów na wątki, które posiadam. Co Wy na to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę i myślę... chyba tylko pozostał wątek "Kościoły...".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, całkiem serio. Obiecuję nie zaczynać OT i ograniczyć się do merytorycznych wpisów zgodnych z tematem dyskusji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Szymku.

Mimo mojej sympatii do Ciebie nie przywrócę Ciebie w tamtym wątku. Reszta uczestników kategorycznie potwierdziła że nie chcą z Toba tam dyskutować. A Ty sam mimo że dałem ci druga szansę udowodniłeś, że nie nie potrafisz tam dyskutować.

To moja ostateczna decyzja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi napisać jeden post, a przekonasz się, że nie mam złych intencji. Jak mój udział w dyskusji wywoła burzę, to mnie usuniesz i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś tam swą drugą szansę i wykazałeś że niepotrzebnie ci ja dałem. Więcej nie będzie.

To koniec dyskusji w trym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ponieważ moje pytania zadane w innym wątku zostały zignorowane, powtórzę je tutaj - chyba właściwe miejsce.

 

Dotyczą innowacji związanej z wyodrębnieniem subforów w zakładce "Kluby".

 

Na subfora zostały przekonwertowane największe kluby - wg. ilości stron w danym temacie.

 

1) Czy liczba subforów jest stała, czy ma być zmienna?

 

2) Jeżeli stała - czy liczba stron będzie monitorowana na bieżąco, i poszczególne kluby będą awansowane na poziom subforum / degradowane do listy ogólnej?

Czy też początkowa lista subforów została ustalona raz na zawsze?

 

3) Jeżeli zmienna - wg jakich kryteriów będzie następował awans / degradacja (o ile taka będzie możliwa)?

 

4) Skoro w ramach subforów dozwolone jest (a nawet popierane) zakładanie dodatkowych wątków, to jak będzie traktowane zakładanie kolejnych wątków dotyczących tej samej marki (z tych mniej popularnych, nie wyróżnionych własnym subforum) w zakładce głównej?

Czy będą usuwane (jak dotychczas), czy może będzie to stanowiło podstawę do awansu na poziom subforum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Zwracam się z zapytaniem i proszę o wyjaśnienie bo nie rozumiem tej "nagonki" na moją osobę przez osoby/osobę moderującą. Chodzi o to, że dostałem 2 p. karne za to jak to zostało określone, złamanie zasad Regulaminu Forum w par.6. punkt 5. którego treść jest następująca:

"Niedozwolone jest podejmowanie za pośrednictwem Forum działań sprzecznych z zasadami współżycia społecznego. W szczególności zabronione jest:

- zachowanie sprzeczne z zasadami Netykiety, w tym formułowanie wypowiedzi stanowiących przejaw braku szacunku wobec innych Użytkowników Forum bądź też zachowania powszechnie uznawane za sprzeczne z zasadami kultury osobistej,

- rozpowszechnianie za pośrednictwem Forum treści obraźliwych, obscenicznych lub naruszających powszechnie uznawane zasady etyczne.

- zakazuje się publikowania prywatnej korespondencji w każdej formie bez wyraźnej zgody zainteresowanych stron. Dotyczy to korespondencji poprzez PW, komunikatory lub pozyskanej w inny sposób".

 

Punkty karne dostałem za rzekomy atak personalny - treść mojej wypowiedzi - oczywiście wyciętej z kontekstu: "Wybacz ale nie mogę, szczególnie tego zestawienia: "czyszcząc je zwykłą gąbką do mycia naczyń", choć następny zwrot przebija poprzedni: "bo akurat nic nie miałem innego pod ręką" - przecież "mózg", zawsze sie ma "pod ręką".

 

Czy osoba, która nałożyła na mnie karę może mi wyjaśnić w jakim zakresie uchybiłem powyżej przytoczonym przepisom? Pytam, bo nie dostrzegam ani złamania zasad współżycia społecznego.

 

Z góry dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze względu na to, że jesteś teraz "nowym" uczestnikiem naszego Forum, udzielę ci odpowiedzi w tym wątku będącej instruktażem zachowań na TYM FORUM prawidłowych.

Skargi na otrzymana kare i na pracę moderacji AS składa sie WYŁĄCZNIE do Administracji Forum lub bezpośrednio, kiedy sie owej nie ufa, do WŁAŚCICIELI Forum AS.

Sprawa nierozumienia oceny Twojego zachowania na tym Forum nie jest tematem do poruszania w wątku funkcjonalnym Forum. Bocznica nie jest również zakładką do dyskusji nad pracą moderacji czy Administracji AS!

Jeśli nie zmienisz swej maniery obrażania niemal w każdym wpisie swych rozmówców w wątkach merytorycznych, to zwyczajnie z powodu kar wcale tutaj pisał nie będziesz.

 

EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Jedno pytanie w sprawie funkcjonowania forum.

 

Czy istnieje na nim jeszcze zasada, że nie swoje wypowiedzi należy ujmować w cudzysłów i że wypada podać skąd je zaczerpnięto?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada skoro istnieje w reszcie publikacji istnieje również i na tym forum. Natomiast jeśli piszesz to zapytanie z nadzieja, że moderacja będzie czytać WSZYSTKIE wpisy na tym forum i karać za brak cudzysłowu, to... ????

Do zgłaszania takich przypadków z nadzieja na ukaranie sprawcy jest PANEL MODERATORSKI a nie perfidne chamskie przytyki do całego Forum!

 

EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zgłaszania takich przypadków z nadzieja na ukaranie sprawcy jest PANEL MODERATORSKI a nie perfidne chamskie przytyki do całego Forum!

 

 

Mam złe doświadczenia z "PANELEM MODERATORSKIM" a ten konkretny przypadek według regulaminu zgłaszać należy zdaje się gdzie indziej.

 

Jako użytkownik postanowiłem więc tu zapytać czy to nadal obowiązuje, bo mam coraz większe wątpliwości. Broń Boże nie było to kierowane do całego Forum....wszystkich którzy tak choćby pomyśleli przepraszam.

Nie myślałem też o ukaraniu sprawcy (gdzież bym śmiał).... :))

Liczyłem jedynie na jego opamiętanie po tym jak już raz mu na otwartym forum zwróciłem uwagę na te niestosowne praktyki.

 

Swoją drogą po wczorajszych jego obszernych wpisach z przewijającymi się co chwilę kolejnymi "zapożyczeniami" (kopiuj-wklej) które nazwał w końcu butnie swoim wykładem nie mam już żadnej nadziei.....

 

Natomiast jeśli piszesz to zapytanie z nadzieja, że moderacja będzie czytać WSZYSTKIE wpisy...

 

Jak tu coś napisać by znowu nie podpaść.... :)

 

Może tak odpowiem;

Nie, nie wszystkie wpisy, ale należy czytać niektóre z nich z należytą uwagą.

Zauważyłem z małym zdziwieniem że ten wpis gdzie zwracałem uwagę na praktyki tej osoby umkną uwadze.

Pewnie dlatego że skupił się Pan na czym innym, bo dokładnie z tego wpisu (jednego z tych moich kilku w ostatnim miesiącu na Bocznicy) wyrwał Pan jedno zdanie by ze mnie znowu (a dokładnie z mojej prawdomówności czy wiarygodności) drwić.

A wystarczyło doczytać post do końca i nie poddawać się emocjom....było tam podane wszystko na tacy.

 

EOT.

 

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i kolejny dowód na to że nie warto tu pisać.

 

EOT!

 

Twoja odpowiedź jest zwyczajnie niemiła.

 

Twój wpis odbieram jako bardzo miły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado właśnie pomówiłeś użytkownika o bycie perfidnym i chamskim.

Mylisz sie.

Tego usera nie pomówiłem, ponieważ dowodów na to że całkowicie zasłużył na takie określenie jest w wątkach Bocznicy ogromna ilość.

Natomiast we wpisie na który odpowiadasz WYRAŹNIE podałem jedynie prawidłowy sposób składania skarg na wpisy które uważa sie za nieregulaminowe!

Również skargi na pracę i działania moderatorów, składa sie do Administracji Forum a nie liczy na to, że w wątku funkcjonalnym wygeneruje sie dyskusje większej liczby osób przeciw moderacji lub konkretnemu moderatorowi!

 

Ja i moderatorzy nie pełnimy tej funkcji aby sie zrelaksować na tym Forum. Jako audiofil relaksuje sie słuchaniem muzyki.

Często, bardzo często zagalopowujesz się w rejony tego typu retoryki.

Nigdzie sie nie zagalopowuje. Określam jedynie otwarcie wciąż tych samych userów, którzy są od lat przeciwnikami moderacji bo ta działa przeciw ich celowi bycia na tym Forum!

I właśnie na rozwiązanie trwającej już latami męki jaką przechodzą będąc na tym Forum, pomożemy im na podjecie decyzji o poszukaniu sobie takiego, które całkowicie ich będzie satysfakcjonować pod względem Regulaminu i traktowania ich przez moderację!

 

Mam złe doświadczenia z "PANELEM MODERATORSKIM" a ten konkretny przypadek według regulaminu zgłaszać należy zdaje się gdzie indziej.

 

Jako użytkownik postanowiłem więc tu zapytać czy to nadal obowiązuje, bo mam coraz większe wątpliwości. Broń Boże nie było to kierowane do całego Forum....wszystkich którzy tak choćby pomyśleli przepraszam.

Nie myślałem też o ukaraniu sprawcy (gdzież bym śmiał).... :))

Liczyłem jedynie na jego opamiętanie po tym jak już raz mu na otwartym forum zwróciłem uwagę na te niestosowne praktyki.

 

Swoją drogą po wczorajszych jego obszernych wpisach z przewijającymi się co chwilę kolejnymi "zapożyczeniami" (kopiuj-wklej) które nazwał w końcu butnie swoim wykładem nie mam już żadnej nadziei.....

 

 

Znów jak zawsze przekłamujesz rzeczywistość!

Nie z PANELEM MODERATORSKIM a ze swą butą i perfidia masz kłopoty na tym Forum od lat!

Zgłaszasz i piszesz w perfidny, zakamuflowany sposób o wpisach i braku zaznaczania cytowanych tekstów w nich, moderatora @Arkadowski

Dziesiątki razy byleś przeze mnie i moderacje informowany, że skargi na konkretnego moderatora składa sie do ADMINISTRACJI Forum. Jako nadrzędnej nad moderacją czesci zarządzania Forum.

Ale i z Administracja i z Właścicielami tego Forum RÓWNIEŻ masz niemiłe doświadczenia w swej tutaj działalności! W reakcji na twoje skargi nie spełniają żądań usuniecia z Forum tak "szkodzących" twojej działalności propagandysty katoPiSowskiego i nie usuwają

Może tak odpowiem;

Nie, nie wszystkie wpisy, ale należy czytać niektóre z nich z należytą uwagą.

moderatorów na których wnosisz skargi!

 

A skąd perfidny do granic obrzydzenia krętaczu, ja czy inni moderatorzy mają wiedzieć, które z wpisów są owymi NIEKTÓRYMI według twojej propagandowej opinii i z jaką NALEŻYTA uwaga maja je czytać?! Nikt z moderacji nie uczęszcza na szkolenia w tym kierunku do akademii rydzykowej!!!

 

I na zakończenie.

Jeśli w wątku utworzonym przez moderację odpowiadasz MODERATOROWI, to nie pisz na końcu EOT perfidna kreaturo!

Nawet jeśli w poprzednim wpisie określił on DOKŁADNIE jak postrzega twój donos a właściwie ZAKAMUFlOWANY ATAK NA MODERACJE jak zwykle, pouczył jak powinno wyglądać zgłoszenie prawidłowe i zakończył go EOT jako koniec dyskusji!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być tak, że moderator dyskutuje z innymi osobami, a potem nakłada na nie bany, bo rodzi to zbyt wiele kontrowersji.

W związku z powyższym wnioskuję o zdjęcie wszystkich banów nałożonych na te wątki, w których osoby pełniące funkcję moderatora szczególnie aktywnie uczestniczą w dyskusji. Z tych znanych mi są to wątki dotyczące kwestii politycznych oraz religijnych, być może są jeszcze inne. No a jak ktoś faktycznie pisze posty niezgodne z Regulaminem, to i tak niedługo na bana sobie zasłuży.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.