Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Kliknąłem "haha": nie traktuj tego negatywnie ani pozytywnie - po prostu napisałeś coś śmiesznego, więc się zaśmiałem.

to byl jego guru dlatego teraz nie może sobie znaleźć miejsca 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, szymon1977 napisał:

na tle norm prawnych wola właściciela znaczy... ktoś dokończy?

Znaczy wszystko. Normy prawne nie zakazują prowadzenia pyskówki. Więc jeśli Właściciel na nie pozwala to na do tego prawo. Użytkownik X nazwał użytkownika Y debilem? Ten się czuje obrażony? Niech wytoczy tamtemu proces z powództwa cywilnego o ochronę dóbr osobistych.

3 minuty temu, szymon1977 napisał:

Kliknąłem "haha": nie traktuj tego negatywnie ani pozytywnie - po prostu napisałeś coś śmiesznego, więc się zaśmiałem.

Gdzie kliknąłeś? Nic nie ma. Chyba że skasowałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

Gdzie kliknąłeś? Nic nie ma. Chyba że skasowałeś.

taki chciwy jesteś na lajki? masz i ode mnie 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Bobcat napisał:

Gdzie kliknąłeś? Nic nie ma.

Nie martw się Bobuś, w naszych sercach na zawsze będziesz bocznicowym liderem.

15 minut temu, Bobcat napisał:

Normy prawne nie zakazują prowadzenia pyskówki. Więc jeśli Właściciel na nie pozwala to na do tego prawo. Użytkownik X nazwał użytkownika Y debilem? Ten się czuje obrażony? Niech wytoczy tamtemu proces z powództwa cywilnego o ochronę dóbr osobistych.

Nie wiesz o czym mówisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bobcat napisał:

Jeden z najlepszych Moderatorów w historii tego Forum.

O Chryste Panie. Widzicie co się dzieje jak ktoś do cna ma przesiąknięta głowę swoim swiatopogladem,  Wszystko będzie dla niego dobre, ważne żeby zgadzało się z jego myśleniem. Zero obiektywizmu.

Myslal o KK dokładnie tak jak Bob, to był najlepszy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
Na wniosek autora postu.

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bobcat napisał:

Jeden z najlepszych Moderatorów w historii tego Forum.

Bez żartów. Dawał punkty za nazywanie kleszej agentury po imieniu, by w tym samym czasie spijać sobie z Maju z dziubków. "Andrzejku 😘 😘 " itd. To on rozpuścił to towarzystwo i sprawił, że poczuło się bezkarnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez d-t-x

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest rozpuszczone inne towarzystwo. W politycznym rowniez. Prosze sobie przejrzec ostatnie dwa dni i bluzgi z grozbami serwowanymi przez 2 panow z tego towarzystwa. Nie zaprzeczam. Druga strona tez czasami przesadza.

Ale to juz nie ma znaczenia, watki sa i beda. Vlado i jego dzialalnosc tez juz nie ma znaczenia. Liczy sie dzien dzisiejszy.

A dzisiaj jest wniosek, zeby dodac do regulaminu jeden konkretny punkt, ktory rozwiaze wiele problemow. Wniosek, ktory wielu uzytkownikow, a nawet moderatorow, popiera.:

Moderator nie bierze udzialu w watku, ktory moderuje.

Prosimy administracje o zajecie stanowiska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, cir napisał:

jedna z najstarszych zasad tego forum

To dlaczego była łamana?

7 godzin temu, Bobcat napisał:

Jeden z najlepszych Moderatorów w historii tego Forum.

Oczywiście. A zaraz po nim arkadowski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, jezz napisał:

To dlaczego była łamana?

Bo byla zasada, a nie punktem w regulaminie. Patrz wniosek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bobcat napisał:
8 godzin temu, szymon1977 napisał:

Vlado?

Jeden z najlepszych Moderatorów w historii tego Forum.

Tematu "Brak humoru na forum" nie znalazł czy co?     :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, d-t-x napisał:

Bez żartów. Dawał punkty za nazywanie kleszej agentury po imieniu, by w tym samym czasie spijać sobie z Maju z dziubków. "Andrzejku 😘 😘 " itd. To on rozpuścił to towarzystwo i sprawił, że poczuło się bezkarnie.

Źle z pamięcią????
Choć mi się tu zarzuca że się nad sobą roztkliwiam muszę odpowiedzieć, bo to zwyczajne BREDNIE!

"Andrzejku" było na długo przed tym jak mu uderzyło gdy "władzę" poczuł.....było nawet coś o przyjaźni pisane.....wyczuwałem że to nieszczere bo ideologicznie od początku było nam nie po drodze.  🙂
A potem (gdy dawał mi masowo punkty za wydumane przewinienia) pisał do mnie w taki sposób, że sam się powinien za to  karać.....jakby miał honor.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, szymon1977 napisał:

Nie martw się Bobuś, w naszych sercach na zawsze będziesz bocznicowym liderem.

Bezdyskusyjnym liderem jest @Jaro_747.

8 godzin temu, szymon1977 napisał:

Nie wiesz o czym mówisz.

Ty wiesz. Jak zawsze, wszystko, najlepiej. Grunt to dobre samopoczucie i kosmicznie wysoka ocena własna, które nigdy ciebie nie opuszczają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bubusia napisał:

Wniosek, ktory wielu uzytkownikow, a nawet moderatorow, popiera.:

Moderator nie bierze udzialu w watku, ktory moderuje.

Prosimy administracje o zajecie stanowiska.

Argumentu przeciw też nikt nie zaprezentował, więc do dzieła administracjo! Choć ja bym widział sprawę od drugiej strony:

Moderator nie moderuje wątku, w którym dyskutuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bubusia napisał:

Widzicie co się dzieje jak ktoś do cna ma przesiąknięta głowę swoim swiatopogladem

Powiedz to @Maju.

Ach zapomniałem. Jego światopogląd mierzy przecież się inną miarą. U Ciebie od zawsze obowiązują podwójne standardy.

4 godziny temu, bubusia napisał:

Wszystko będzie dla niego dobre, ważne żeby zgadzało się z jego myśleniem.

Jak ulał pasuje do Ciebie, @Majui całej reszty Twojej ferajny. 

1 godzinę temu, bubusia napisał:

A dzisiaj jest wniosek, zeby dodac do regulaminu jeden konkretny punkt, ktory rozwiaze wiele problemow.

Zamiast ponawianych co kilka dni prób a to takiego a to innego "reformowania" tego Forum załóż swoje własne, gdzie będziesz ustalał reguły i zasady jakie tylko Ci się będą podobały.  

Godzinę temu, Maju napisał:

Tematu "Brak humoru na forum" nie znalazł czy co?     :)))

Znalazł. A bo co? Napisałem co myślę. Wolno mi.

53 minuty temu, Maju napisał:

dawał mi masowo punkty za wydumane przewinienia

Bynajmniej nie wydumane.

Ale ktoś mający przekonanie o sobie że jest kryształem bez skazy tego nie zrozumie.

55 minut temu, Maju napisał:

jakby miał honor

A ty wiesz co to takiego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Bobcat napisał:

wiesz co to takiego?

Tak to to czego ci brakuje....czego dowodzisz choćby tym że wmawiasz jakobyś wiedział za co dostawałem kary i na tej "podstawie" sugerujesz ich słuszność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, szymon1977 napisał:

Argumentu przeciw też nikt nie zaprezentował, więc do dzieła administracjo!

Proszę bardzo.

Tego typu wymóg ma rację bytu tam, gdzie moderacją zajmują się ludzie nie należący do społeczności danego forum, wynajęci z zewnątrz, którzy wykonują swą powinność w ramach zlecenia, za które otrzymują stosowne wynagrodzenie. 

U nas Moderatorami są osoby spośród nas, poświęcające swój wolny czas, robiący to społecznie. Oprócz pełnienia funkcji moderatorskiej są takimi samymi użytkownikami jak każdy z nas, więc powinni mieć prawo uczestnictwa w charakterze dyskusji na każdy temat i w dowolnym wątku. Postulat aby im ograniczyć prawa przysługujące każdemu rozmówcy nie znajduje więc żadnego uzasadnienia i jest wyłącznie przykładem pieniackiego warcholstwa. 

12 minut temu, Maju napisał:

Tak to to czego ci brakuje....czego dowodzisz choćby tym że wmawiasz jakobyś wiedział za co dostawałem kary i na tej "podstawie" sugerujesz ich słuszność.

Jak możesz wiedzieć czego mi brakuje skoro sam nie masz pojęcia co to takiego jest?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat, ten poziom dyskusji jaki proponujesz to jest piaskownica.....znajdź sobie innych chętnych do pisania na takim "poziomie".

Edycja:
Nie wysilaj się nie odpiszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Maju napisał:

To akurat, ten poziom dyskusji jaki proponujesz to jest piaskownica.....znajdź sobie innych chętnych do pisania na takim "poziomie".

Rozumiem że to poziom grupy Starszaki a ty jeszcze do tego nie dorosłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bobcat napisał:

więc mają powinni mieć prawo uczestnictwa w charakterze dyskutanta na każdy temat i w dowolnym wątku

Inaczej byś gęgał gdybyś wiedział jakie poglądy prezentujà moderatorzy. Dobrze  wiesz, że nie są prokościelni, więc dyrdymały możesz pisać o możliwości uczestnictwa w dowolnym wątku.

Zważywszy, że 90% Twoich wpisów to wątek kościelny .

🦥

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby ktos usunac wpisy nie zwiazane z tematem?

dziekuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, notoryczny napisał:

Dobrze  wiesz, że nie są prokościelni

Skandal. Przecież powinni być zdeklarowanymi dewotami, nieprawdaż?

28 minut temu, notoryczny napisał:

90% Twoich wpisów to wątek kościelny .

Ty również masz z wątków merytorycznych < 10% lajków. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bobcat napisał:

Skandal. Przecież powinni być zdeklarowanymi dewotami, nieprawdaż?

Ty również masz z wątków merytorycznych < 10% lajków. 

No i dalej smiecisz nie na temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
32 minuty temu, notoryczny napisał:

poglądy prezentujà moderatorzy. Dobrze  wiesz, że nie są prokościelni,

Jak wszyscy wykształceni i inteligentni ludzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marcinus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Bobcat napisał:

U nas Moderatorami są osoby spośród nas, poświęcające swój wolny czas, robiący to społecznie

Nikt ich do tego nie zmusza. Jak chcą dyskutować to niech zrezygnują z tej funkcji. Proste.

To ich sprawa, nie moja, że poświęcają swój wolny czas.

 

40 minut temu, Bobcat napisał:

Postulat aby im ograniczyć prawa przysługujące każdemu rozmówcy nie znajduje więc żadnego uzasadnienia i jest wyłącznie przykładem pieniackiego warcholstwa

Pamiętam prowokatora arkadowskiego,  który nagle z dyskutanta przeradzał się w moderatora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jezz napisał:

Nikt ich do tego nie zmusza. Jak chcą dyskutować to niech zrezygnują z tej funkcji. Proste.

To ich sprawa, nie moja, że poświęcają swój wolny czas.

 

Poza tym moga moderowac inne watki. Jezeli chca brac udzial, to tego watku akurat nie powinni moderowac. Ale udzial w nim moga brac. Przeciez to takie proste.

4 minuty temu, Marcinus napisał:

Jak większość wykształconych i inteligentnych ludzi.

Jestes za wnioskiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, jezz napisał:

Pamiętam prowokatora arkadowskiego,  który nagle z dyskutanta przeradzał się w moderatora.

No wlasnie. A mozna duzo bardziej subtelnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaro_747 napisał:

Jakim znowu wnioskiem?

A dzisiaj jest wniosek, zeby dodac do regulaminu jeden konkretny punkt, ktory rozwiaze wiele problemow. Wniosek, ktory wielu uzytkownikow, a nawet moderatorow, popiera.:

Moderator nie bierze udzialu w watku, ktory moderuje.

Prosimy administracje o zajecie stanowiska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.