Skocz do zawartości
IGNORED

Apel o przywrocenie szklaneczek pod postami !


fish75

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieram glosy poparcia o przywrocenie szklaneczek( ktore trzeba napelniac...other words takie 'lajki'...taka informacja dla nowych forumowiczow)

 

Byl to bardzo wygodny sposob wyrazania aprobaty pod wpisami...nie pamietam czemu go usunieto

 

Chce znow polewac!!!...please

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łonecie takie majo. Proponuję się tam przenieść.

...znaczy ze tam tez jestes. To ja Pass

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wszędzie. Jak demiurg zagęszczający eter by tworzyć materie, z której jest także twoje - co prawda może całkiem marne, ale jednak - życie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Szklanki zostały usunięte min. ze względu na nabijanie sobie lajków z klonów i grup wzajemnej adoracji, bez względu na sens i przydatność danego wpisu. Miało to sprawiać wrażenie, że ktoś ma poparcie wielu osób, co wykrzywiało rzeczywistość dyskusji.

 

Szklaneczki byłyby przydatne, ale głos na "tak", powinien zawierać nick i być poparty uzasadnieniem. Być może należałoby ograniczyć możliwość oddawania głosu do dwóch- trzech na dobę. Bez takich obostrzeń, szklaneczki to narzędzie do manipulacji a w najlepszym razie dla draki. To miała być funkcja pozwalająca docenić czyjąś pomoc, czy wyjątkowo pomocny wpis. Niestety, najczęściej działało to odwrotnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklaneczki byłyby przydatne, ale głos na "tak", powinien zawierać nick i być poparty uzasadnieniem.

...nie widze przeszkod aby to dzialalo jak na FB lajkujesz-widac ze to ty....lajk i uzasadnienie jest bez sensu, rownie dobrze mozna wstawic post....ewentualnie lajk i nielajk bylby ok

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie widze przeszkod aby to dzialalo jak na FB lajkujesz-widac ze to ty....lajk i uzasadnienie jest bez sensu, rownie dobrze mozna wstawic post....ewentualnie lajk i nielajk bylby ok

Popieram. Forma jak z fb jest ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też.

 

@palton - piszesz, że to klony się klepały po plecach.

Ale, zgodnie z groźbami(?), obietnicami(?) bliżej nikomu nieznanego Moderator1 - dziś klony maści wszelakiej miały definitywnie zniknąć.

Więc?...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tłuszcza potrzebuje prymitywnego poklasku.

 

Wszyscy lubią być lechtani , natomiast nie każdy wpada z tego powodu w próżność.

 

Wystukane ze smartfona

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tłuszcza potrzebuje prymitywnego poklasku.

Dokładnie :-). "Artyści" (twórcy dźwięków i brzmień) od audio nie potrzebują ;-).

P.S.

Zaletą "szklaneczek" była zakładka "reputacja", która zniknęła. Była bardzo cenna bo można było się wiele dowiedzieć o tym co dany użytkownik forum ma do powiedzenia zarówno pozytywnego jak i negatywnego. Taki profil osoby. Dużo ciekawych rzeczy można się było dowiedzieć. Np. wpisy Grzegorza 7 to kopalnia wiedzy o audio. Szkoda że nie można ich znaleźć w jednym miejscu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklaneczki byłyby przydatne, ale głos na "tak", powinien zawierać nick i być poparty uzasadnieniem.

 

Zrobić tak, jak na Steve Hoffman forum. Z nickiem, bez uzasadnienia. Z możliwości dawania plusów proponuję wyłączyć wpisy dokonywane na Bocznicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklanki zostały usunięte min. ze względu na nabijanie sobie lajków z klonów i grup wzajemnej adoracji, bez względu na sens i przydatność danego wpisu. Miało to sprawiać wrażenie, że ktoś ma poparcie wielu osób, co wykrzywiało rzeczywistość dyskusji.

 

Bzdura, to zamach na demokrację. Ta teza zakłada że jesteśmy bezmyślnymi, wrednymi ludkami, którzy sami nie wiedzą co mają popierać i na co mają głosować. Zamach tych, którzy chcieliby aby ludziom podobało się to, co sami nam narzucą i boją się konfrontacji z rzeczywistością.

 

Nie zmienia to oczywiście faktu, że część kolejek będzie stawianych przez jakieś przypadkowe grono, po pijaku, dla hecy, dla podtrzymywania wojenek. No ale to tylko część kolejek. No ale przecież nie wiesz kto wystawił daną kolejkę i w jakiej intencji.

 

Polak tak łatwo nie manifestuje że coś lubi. Ja wystawiałem kolejki jak coś mi się naprawdę podobało, lub byłem ZA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z możliwości dawania plusów proponuję wyłączyć wpisy dokonywane na Bocznicy.

Problem w tym że na bocznicy pojawia się dużo merytorycznych tematów, które powinny być wyróżniane. Wątki merytoryczne są często usuwane na bocznicę ze względów "politycznych" ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić tak, jak na Steve Hoffman forum. Z nickiem, bez uzasadnienia. Z możliwości dawania plusów proponuję wyłączyć wpisy dokonywane na Bocznicy.

 

Dyskryminacyjna propozycja. Bocznica jest pełnoprawną zakładką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palton, jak szklanki Ci nie pasują to mogą być butelki lub kulki - ważne by autor takiego postu po zyskaniu energii nadal pisał z sensem... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiony przez Paltona argument o nadużywaniu szklaneczek przez klony nie sposób uznać za przekonujący. Dowodzi bowiem opieszałości (jeśli nie wręcz nieudolności) Administracji i Moderacji, które chyba mają w swoich rękach odpowiednie narzędzia systemowe, aby klony zidentyfikować (np. po adresie IP) i zgodnie z Regulaminem potraktować. Pomijam już inny aspekt, mianowicie znamion odpowiedzialności zbiorowej.

 

Podpisuję się pod apelem o przywrócenie szklaneczek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publiczne łechtanie się jest już raczej niesmaczne.

Oczywiście, w przypadku ludzi, bo np. małpy folgują sobie swobodnie. :)

 

Równie w złym tonie jest publiczne obrażanie , gdyż nie wszyscy , którzy optuja za przywróceniem szklaneczek są "tłuszcza"

 

Wystukane ze smartfona.

 

 

 

Zrobić tak, jak na Steve Hoffman forum. Z nickiem, bez uzasadnienia. Z możliwości dawania plusów proponuję wyłączyć wpisy dokonywane na Bocznicy.

 

Kapitalny pomysł !

 

P.S.

I jak tu nie dać szklaneczki (+)

 

 

Problem w tym że na bocznicy pojawia się dużo merytorycznych tematów, które powinny być wyróżniane. Wątki merytoryczne są często usuwane na bocznicę ze względów "politycznych" ;-).

 

Też racja! (+)

 

Przedstawiony przez Paltona argument o nadużywaniu szklaneczek przez klony nie sposób uznać za przekonujący. Dowodzi bowiem opieszałości (jeśli nie wręcz nieudolności) Administracji i Moderacji, które chyba mają w swoich rękach odpowiednie narzędzia systemowe, aby klony zidentyfikować (np. po adresie IP) i zgodnie z Regulaminem potraktować. Pomijam już inny aspekt, mianowicie znamion odpowiedzialności zbiorowej.

 

Podpisuję się pod apelem o przywrócenie szklaneczek.

 

To ja pozwolę sobie podpisać się pod tym , co napisałeś , jako że Twoja argumentacja mnie przekonuje (+)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za like'ami, szklankami, plusami, wszystko jedno. Ostatnio trafiłam na parę zabawnych wpisów i żałowałam, że nie mogę ich "polubić". Wiem, że będę ich miała najmniej, jakoś przeżyję, ale są tu osoby z super poczuciem humoru, wypadałoby ich wyróżnić. ;-P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tłuszcza potrzebuje prymitywnego poklasku.

A niby kto uczestniczy w tym forum. Chyba nie arystokracja?

 

nie wszyscy , którzy optuja za przywróceniem szklaneczek są "tłuszcza"

Wszyscy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za like'ami, szklankami, plusami, wszystko jedno. Ostatnio trafiłam na parę zabawnych wpisów i żałowałam, że nie mogę ich "polubić". Wiem, że będę ich miała najmniej, jakoś przeżyję, ale są tu osoby z super poczuciem humoru, wypadałoby ich wyróżnić. ;-P

 

Dołożę starań , abyś przeżyła (lubię Cię!), i jako że nie jestem goloslowny :+++ !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.