Skocz do zawartości
IGNORED

Płyta CD do muzeum.


kswaczyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Obecnie pliki strugają koncerny i jak te nie obniżą ceny CD do normalnej to im się faktycznie urwie. Pliki na żądanie też muszą wejść i wtedy polityka horrendalnych zarobków w tej branży się ukróci. Oby tak też się stało się np. w kopankę bo to kolejna patologia.

 

Zależy od wykonawcy. Wezmy pod uwagę boxy płytowe. Box U2 zawierający 2 płyty CD i 1 DVD jest w cenie 160zł, a na przykład Soundgarden z 4ema CD i płytą blu ray tylko niewiele wiecej bo ok 220zł. Może ceny będą w koncu nizsze. Sklepy chyba tez przesadzają. Box U2 achtung baby gdy wyszedł był w cenie ok 400zł, teraz taki fan.pl ma ten boks za 800zł. Kto to kupi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to kupi?

Kupi, kupi, o połowę mniej roboty a ten sam zysk. Ta cena jest ukierunkowana już dla innego targetu ot co!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Kupi, kupi, o połowę mniej roboty a ten sam zysk. Ta cena jest ukierunkowana już dla innego targetu ot co!

 

Fan.pl ma tez w ofercie wersję uber deluxe boxu U2 Achtung baby w cenie uwaga 2999zł. Jakos chyba nie zauwazyli że taki amazon oferuje ten box za 1500zł. Z taka polityka cenową to nic dziwnego że spada sprzedaz CD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fan.pl ma tez w ofercie wersję uber deluxe boxu U2 Achtung baby w cenie uwaga 2999zł. Jakos chyba nie zauwazyli że taki amazon oferuje ten box za 1500zł. Z taka polityka cenową to nic dziwnego że spada sprzedaz CD :)

 

To też działa w drugą stronę , nie przepadam za U2 i nie kupię ich nawet za przeciętne 56 złotych wytyczone dla zachodnich płyt. Jak to się mówi żarło na samym początku ale później zdechło.

Mój ich ulubiony kawałek, przynajmniej jeszcze go można zanucić ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

a co tam jeszcze jeden :)

 

 

aż kurde!

 

 

No nie lubię ich i już.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo słusznie. O kompozycji to tam nikt nie słyszał :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że nawet forum randkowe dla starych pierników też nie dla niego?

 

Raczej dla ciebie by sie przydało. Byłoby mniej bzdur na forum. Ale przecież gdzies musisz sie reklamowac, podobnie jad Muda, którego ostatnio wszędzie pełno :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zapisałeś się i jesteś niezadowolony sfrustrowany walący w klawiaturę stary kawaler to po co to dla zadowolonego żonatego?!

 

Już pisałem ci wcześniej żebyś się odkolegował po co masz czytać cierpkie słowa?

 

Inteligentni mają to we krwi i już by dawno zrozumieli a ty mnie zmuszasz żeby ci ciągle powtarzać, masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób demaskowania nagrań niewiadomego pochodzenia jest prosty i nadzwyczaj skuteczny.

Na co dzień tym sposobem selekcjonuje dobrze wydane Winyle ( także pod kątem aranżacji muzycznej i wybitnej pracy z mikrofonem ) Uważam, że praca z mikrofonem + dobrze zorganizowana aranżacja akustyczna jest sztuką - nieomal na równi z artystą. Dobry mastering nie powinien tego popsuć... Cyfra też potrafi mieć " ukryte " zniekształcenia i szumy. Nieco już archaiczna technika odsłuchu w przeciw fazie z zastosowaniem różnicy potencjałów zawartym w sygnale stereofonicznym wręcz demaskuje słabość cyfry nad wzorowo zapisanym analogiem. Ta lepsza cyfra gra równie miło w przeciw fazie co analog jednak większość winyli z lat 80-tych ma to coś o co coraz trudniej we współczesnych wydaniach............ Filmik raczej dla tych co lubują się w formacie Mp3 i różnych zasobach pochodzenia nielegalnego.

Generalnie PIRATY i zły mastering w takiej konfiguracji brzmią do bani. Także niektóre wersje " oszczędnościowe " puszczane w rozgłośniach radiowych dają po uszach pluskaniem, rozmytym tłem ... SZUMAMI !!! Przypominam że mamy 21 wiek i ludzkość ma dalej poważny problem z zapisaniem dźwięku. Mam wrażenie że lepie to robiono 30 lat temu niż obecnie. Proszę nie traktować tego co tu piszę dosłownie a jedynie jako luźne spostrzeżenie. Warto założyć słuchawki lub przynajmniej skorzystać z komputerowego zestawu audio ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie rozumiem.

Niby dorośli ludzie a szczeniackie zachowanie .

Ja się odnosiłem do całości:

A bo te baby na tych portalach też jakieś dziwne bo nie chcą się zgodzić na testy ABX.

 

Bo to było zabawne, w przeciwieństwie do wypowiedzi innych osób...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jad Muda, którego ostatnio wszędzie pełno :)

A jeszcze niedawno deklarował, że opuszcza to forum po tym jak "nienawistnicy" go dopadli w jakimś wątku.

Deklaracje deklaracjami a żyć z czegoś trzeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zapisałeś się i jesteś niezadowolony sfrustrowany walący w klawiaturę stary kawaler to po co to dla zadowolonego żonatego?!

 

Piszesz to na podstawie własnych doświadczeń?

 

 

Już pisałem ci wcześniej żebyś się odkolegował po co masz czytać cierpkie słowa?

 

Inteligentni mają to we krwi i już by dawno zrozumieli a ty mnie zmuszasz żeby ci ciągle powtarzać, masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

 

 

Nie mam zamiaru się z tobą kolegować. Nie potrafię leczyć cudzych kompleksów. To nie moja branża. Więc nie mogę ci niestety pomóc.

 

Natomiast zawsze będę piętnował osoby wykorzystujące ludzka naiwność i zgrywające ekespertów,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dorośli ludzie a szczeniackie zachowanie .

To zupełnie jak ktoś deklaruje, że ucieka z forum. Narobi szumu przy tym co niemiara, ale widzi że nikt nie woła nikt nie prosi, żeby został to wraca sam z podkulonym ogonkiem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zawsze będę piętnował osoby wykorzystujące ludzka naiwność i zgrywające ekespertów,

To już deklaracja działalności misyjnej. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to wentyl bezpieczeństwa. Bo ciśnienie głupoty na forum rośnie.

Mój wentyl ma się dobrze. Niech każdy martwi się o swój, bedzie ogólnie lepiej dla wszystkich.

A intresowanie się cudzymi wentylami to już misyjność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, koledzy by się obrazili, gdybyś nie słyszał kabli :)

 

Mój wentyl ma się dobrze. Niech każdy martwi się o swój, bedzie ogólnie lepiej dla wszystkich.

A intresowanie się cudzymi wentylami to już misyjność.

 

Właśnie mój jest w całkiem dobrej kondycji, więc nie potrzebuje pouczeń a la palton :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mój jest w całkiem dobrej kondycji, więc nie potrzebuje pouczeń a la palton :)

Ja wcale nie pouczam, stwierdzam fakt. Nie można pouczać wiatru, jak ma wiać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ciśnienie głupoty na forum rośnie

 

Dla mnie niepojęta głupotą na forum jest permanentne wmawianie słyszącym, że nie słyszą

na podstawie własnego, ułomnego słuchu.

 

A jest takie mądre porzekadło: nie sądź innych swoją miarą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze niedawno deklarował, że opuszcza to forum po tym jak "nienawistnicy" go dopadli w jakimś wątku.

Deklaracje deklaracjami a żyć z czegoś trzeba.

To forum nie jest mi potrzebne do tego co robię . Od dawna to co robię , robię poza forum a po ilości klientów widzę że ma się to całkiem dobrze .

Ale medal ma dwie strony . Kiedyś zakładałem wątki o modyfikacjach sprzętu z dokumentacją fotograficzną i dokładnymi opisami z pomocą zainteresowanym .

Teraz tego nie robię , chociaż przygotowałem kolejne takie tematy . Nie warto .

 

To zupełnie jak ktoś deklaruje, że ucieka z forum. Narobi szumu przy tym co niemiara, ale widzi że nikt nie woła nikt nie prosi, żeby został to wraca sam z podkulonym ogonkiem :)

Nie wiem co bierzesz ale fantazje to ty masz .

Raz , w jednym wątku napisałem że rezygnuję ale takich jak ty jest pełno i na innych forach a dlaczego jednak nie zrezygnowałem z tego forum to moja sprawa .

Nie wiem co oznacz powrót z podkulonym ogonkiem ?

Jakieś wspomnienia ?

 

W przeciwieństwie do większości gdybaczy z tego forum jestem normalnym facetem którego jak coś interesuje to sprawdza to osobiście a nie pali głupa zza klawiatury .

Wiele osób na tym forum reprezentuje obraz typowego polaka .

Całe życie przesiedzi na ławce w parku ( no , teraz za klawiaturą ) będzie skamlał jak mu źle i tyłek obrabiał tym co w życiu chcą coś osiągnąć , coś robią w tym kierunku i osiągają .

Niestety dostęp do internetu jest coraz tańszy i teraz nawet taki nierób będzie się rejestrował i truł po forach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co bierzesz ale fantazje to ty masz .

Raz , w jednym wątku napisałem że rezygnuję ale takich jak ty jest pełno i na innych forach a dlaczego jednak nie zrezygnowałem z tego forum to moja sprawa .

Nie wiem co oznacz powrót z podkulonym ogonkiem ?

Jakieś wspomnienia ?

A Ty co bierzesz? Bo nie wspomniałem ani słowa o Twojej skromnej osobie. No, ale można to podsumować tak, uderz w stół...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co bierzesz? Bo nie wspomniałem ani słowa o Twojej skromnej osobie. No, ale można to podsumować tak, uderz w stół...

Jeżeli nie pisałeś o mnie to przepraszam .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jest jakiś powód dlaczego tak ostro zareagowałeś:) Ale Twoich insynuacji pod moim adresem nie rozumiem. Ja nigdzie nie deklarowałem odejścia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum nie jest mi potrzebne do tego co robię . Od dawna to co robię , robię poza forum a po ilości klientów widzę że ma się to całkiem dobrze .

Ale medal ma dwie strony . Kiedyś zakładałem wątki o modyfikacjach sprzętu z dokumentacją fotograficzną i dokładnymi opisami z pomocą zainteresowanym .

Teraz tego nie robię , chociaż przygotowałem kolejne takie tematy . Nie warto ..

 

Tutaj się zgodzę. Nie warto. Jaki modyfikator, takie "modyfikacje" :)

 

A Ty co bierzesz? Bo nie wspomniałem ani słowa o Twojej skromnej osobie. No, ale można to podsumować tak, uderz w stół...

 

Kolega jest trochę przewrażliwiony na swoim punkcie. Uważa, że wszyscy o nim piszą. A że tu akurat coś się zgadzało, to i nerwy puściły :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy w cztery oczy też byś szukał zaczepki ?

 

Taki z ciebie cwaniaczek zza klawiatury a na myśl o jakiejkolwiek konfrontacji na żywo ciepło i miękko ci się w porach robi .

 

Ps.

Nie jestem twoim kolegą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.