Skocz do zawartości
IGNORED

Donald Trump Prezydentem USA - Trzymamy kciuki :)


Tommiashi
 Udostępnij

Czy Donald Trump powinien zostać prezydentem USA?  

165 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Donald Trump powinien zostać prezydentem USA?

    • TAK
      82
    • NIE
      83
  2. 2. Czy zdobycie fotela prezydenta USA przez Donalda Trumpa oczyści atmosferę na linii Rosja - USA?

    • TAK
      48
    • NIE
      117
  3. 3. Czy dzięki zwycięstwu Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA jest szansa na odtajnienie umowy TTIP?

    • TAK
      54
    • NIE
      111
  4. 4. Czy zwycięstwo DT w wyborach w USA zmieni coś w ich polityce bliskowschodniej ?

    • TAK
      100
    • NIE
      65
  5. 5. Ilu Generałów w P{entagonie pójdzie na emeryturę jak DT zostanie prezydentem USA?

    • 5
      75
    • 50
      55
    • 150
      35


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo że kucharka najlepiej zarządzi.

Władza rad plus elektryfikacja wystarczy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, stench napisał:

oparł się  na prywatnych mediach

Jakby np. oparł się na materiałach światłoczułych Kodaka a Kodak by zbankrutował, to Kodaka do sądu czy jak? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, billy idol napisał:
12 godzin temu, Zbig napisał:

A po co wywalać?  Przecież jak Wam założymy ignory to do kogo będziecie pisać?

nakrecajcie dalej nakrecajcie

myślicie że prawica nie potrafi sobie założyć własnych zamknietych portali ?

tam sie ekstrema wylęgnie

w końcu powstanie nowy akwarelista, i dopiero bedzie płacz

akcja zawsze tworzy reakcje

Wow, czyli odpowiadając cierpliwie na posty takie jak Twoje ratujemy świat codziennie przed nowym...

No to żeś nas chłopie zmotywował ?

12 minut temu, xetras napisał:

Wiadomo że kucharka najlepiej zarządzi.

Władza rad plus elektryfikacja wystarczy.

 

No nie , teraz jeszcze trzeba podciągnąć światłowody.

2 godziny temu, zetempowiec napisał:

FBI wyłapuje prawicowych ekstremistów, którzy chcieli dokonać "trumpowskiej rewolucji". Charakteryzując pokrótce o przynajmniej kilku już zatrzymanych prasa pisze "mieszkał z mamą", czasem nawet "na demonstrację przyjechał z mamą". Część z kolei to bezrobotni. Jeden z nich to stay-at-home-dad, którego utrzymuje żona lekarka, on sam nie ma pracy, ani zawodu (dziwna kobieta swoja drogą). Spora część to wyznawcy internetowego ruchu QAnon, który prezentuje jedną z najbardziej odjechanych teorii spiskowych i których integralnym elementem jest przekonanie o konieczności masowych mordów politycznych. Wielu miało już przedtem drobne kłopoty z prawem - awantury, bijatyki, pijaństwo itd.
Jednym słowem banda przygłupów i nieudaczników życiowych jednak przekonanych o swoim geniuszu i wszechwiedzy. Wiedzę czerpią z Facebooka i Youtube.

No to zara będzie że to spisek służb, które sprowokowały tych biednych ludzi po to aby załatwić Trumpa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Adalbert95 napisał:

Kodomita, faszysta, bolszewik, maoista,

To nie są wyzwiska lecz określenie podobieństw wobec tych, którzy mają inne poglądy.
Nie broń czegoś lub kogoś kto w ten sposób działa.
Poza tym dlaczego odzywasz się nie będąc adresatem, chociaż odpowiadając pochwalasz zapędy czy też formę, którą opisałem właśnie tymi czterema słowami określającymi mentalność polityczno światopoglądową.
Najwidoczniej utożsamiasz się z takimi poglądami.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Zbig napisał:

spisek służb, które sprowokowały tych biednych ludzi

Coś w tym jest.

Prowokatorzy i nadaktywiści są z reguły najpierwsi.

Nie wiem czy spisek, ale dużo chaosu jest/będzie.

Aha - indeks Warrena Buffeta zwyżkuje niebotycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Co dalej - krach (tylko kiedy ?) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, stench napisał:

zamiast poprzestać na zabieraniu głosu na portalach prezydenckich - rządowych.

w USA nie ma mediów  "rządowych"

wszystkie sa prywatne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, przemak napisał:

Nie. Czy twitter zakazał Trumpowi ogłaszać i publikować? Odmówił tylko publikacji u siebie, tak jak drukarz odmówił druku u siebie.

Generalnie jest to rzeczywiście groźne, jeżeli ktokolwiek może coś takiego zrobić w kraju urzędującemu prezydentowi (żeby nie było, że ZSRR też jest wolność, bo na Reagana można wszystko, chodzi o stany).

Ja ogólnie jestem przeciwny jakiejkolwiek cenzurze w tym prewencyjnej jeśli głoszone treści mieszczą się w gestii prawa. Problem polega na tym jak daleko się posuniemy w definiowaniu kogoś cenzorem, pytanie czy drukarz nim jest jeśli odmawia usługi druku? Bo idąc tym tropem dostawca materiałów do druku odmawiający dostaw drukarzowi też nim zostanie i zostaniem nim każdy pośrednik, który w ten czy inny sposób przyczyni się do niezrealizowania końcowej usługi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Kiedyś wydawało mi się, że w necie panuje wolność słowa i swobodny dostęp dla wszystkich podłączonych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drukarz odmówił druku - klient poszedł do innej drukarni

Twitter pozamykał konta użytkownikom - poszli na inna platforme

 

i do tej pory  jest równość - ale tylko do tej pory

bo drukarz nie  zarządał zamknięcia zakładu innego drukarza

natomiast Amazon  w jeden dzien wymówił podpisaną umowe na hosting

 

i to jest ta drobna różnica której lewica nie zauważa

a powód jej niezauważenia jest zawsze takie sam -  BO TO NASI

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez billy idol

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, stench napisał:

Kiedyś wydawało mi się, że w necie panuje wolność słowa i swobodny dostęp dla wszystkich podłączonych.

I dlatego wziąłeś się za moderację. Brawo. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 godziny temu, jar1 napisał:

Bo nam wolno sr** sąsiadowi na wycieraczke, ale jak sąsiad nam na naszą - to już jest zbrodnia. Cała ta narracja ruskich trolli się na tym opiera  na całym świecie. Na prymitywnych emocjach zawiści, kompleksów i leków przed światem. 

A propos srania na cudzą wycieraczkę przez ruskich trolli i tzw. wolności słowa.

Jest taki były doradcą prezydenta Rosji Władimira Putina Andriej Iłłarionow. W 2005 r. się pokłócił z rosyjską władzą i wyjechał do krainy wolności wszelakich - USA. Żołd pobierał w Cato Institute (amerykański libertariański thinktank). Jego ulubionym zajęciem jest sranie na wycieraczkę Putina. Od kilkunastu lat robi to na Живом Журнале - LiveJournal - popularny rosyjski serwis społecznościowy (serwery też są w Rosji), głownie dla prowadzenia blogów. Przez te lata nikt go nie ruszał, a antyputinowskie kupy robił czasami mocno śmierdzące. Jego blog zajmuje 102 pozycję w rankingu popularności (blogów są tam dziesiątki tysięcy).

Po zajściach na Kapitolu ten wolnościowiec napisał w swoim prywatnym blogu na ЖЖ, że:

szturm na Kapitol był „pułapką” zastawioną przez policję po celowej „prowokacji” przez aktywistów i demokratów Black Lives Matter.

Powtórzył także bezpodstawne twierdzenia o infiltracji protestów przez Antifa, twierdził, że „nadal nie wiadomo”, kto wygrał wybory prezydenckie w 2020 r., oskarżył kierownictwo Partii Demokratycznej o „dążenie do ustanowienia monopolistycznej dominacji w kraju” i napisał, że buntownicy „zdecydowanie nie” naruszyli Konstytucję Stanów Zjednoczonych, kiedy włamali się do budynku.

https://www.politico.com/news/2021/01/12/cato-fellow-election-conspiracy-theories-458248

Za ten wpis z Cato Institute go wywali. ?

https://aillarionov.livejournal.com/1216005.html

Nie pracuję już w Cato Institute. Jak powiedział mi wiceprezes Instytutu, powodem jest treść dopisków do mojego postu „Spalenie Reichstagu” - 2021 na tym blogu.

Kiedy zaproszono mnie do pracy w Cato Institute, na regularnie zadawane pytania o stanowisko Instytutu w tej czy innej kwestii, odpowiedź kierownictwa była zawsze taka sama: „Instytut nie zajmuje żadnego stanowiska poza ochroną wolności jednostki. W żadnej kwestii nie ma stanowiska Instytutu, są różne stanowiska pracowników Instytutu, do wyrażania których mają pełne prawo".

"Teraz to podejście uległo zmianie. Jak mówiłem niejednokrotnie, wolność słowa jest podstawą, punktem wyjścia wolnego społeczeństwa.

Na rosyjskim Żywym Dzienniku jest wiele podobnych antyputinowskich i antyrosyjskich Iłłarionowych. Nikt ich tam nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lewica zawsze patrzy na to , kto jak sie nazwał , zamiast kto co robi ?

Chyba tak, bo ciągle PiS nazywacie prawica, choć to  partia socjalistyczna z duzymi skłonnosciami do komuny

co ciekawe ! Uwazacie że wszystko co robi PiS robi źle. To dlaczego jedynym wyjątkim , jest to jak sie nazwał ?

Jak sie nazwią "marsjanie" , to bedzie to znaczyć że mamy Rząd z innej planety ?

A co do silnego połączenia PiSu i lewicy

To tylko przypomne fakrt, jak to Zandberg nie mógł sie nachwalić Kaczyńskiego za 5 for animals

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez billy idol

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JuG napisał:

A propos srania na cudzą wycieraczkę przez ruskich trolli i tzw. wolności słowa.

Dla ścisłości, ruskie trolle są takie same jak polskie czy amerykańskie. Troll jest troll. I tyle. 

Tak samo jak pisdrak to też charakter.

A wojna hybrydowa to nie mój wymysł. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, JuG napisał:

Nie pracuję już w Cato Institute.

Pomylił wycieraczki.

I dobrze chejowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, billy idol napisał:

Czy lewica zawsze patrzy na to , kto jak sie nazwał , zamiast kto co robi ?

 

"Kto co robi?" - pytasz...

Nie wiem, jak inni, ale ja - "zasrannym lewakiem" zwany (choć w orientacji politycznej jestem niezsynchronizowany) - patrzę z niedowierzaniem, przerażeniem i w pewnym sensie podziwem na to, że Pizdractwo (elektorat) wciąż nie daje się przekonać, że czarne jest jednak czarne. I że suweren wciąż patrząc, co PiS robi - nie widzi co pisia wierchuszka czyni w rzeczywistości.

Pytałem dziesiątki razy o sukcesy PiSu. Nikt - NIKT!!! spośród wielbiących tę przestępczą, zdegenerowaną bandę, nigdy mi nie odpowiedział...  Odsyłano mnie do gazet, netu i Kurwizji...

 

Może w tobie nadzieja?

Przytocz, proszę uprzejmie - tak ze dwa rzeczywiste sukcesy. Mogą być nawet te, które udały się w 70%.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, JuG napisał:

Jest to dobre hasło do wytłumaczenia braku własnych przywar.

Ja cały jestem przywara. 

Cudze przywary nie eliminują własnych ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malikali napisał:

jestem przeciwny jakiejkolwiek cenzurze w tym prewencyjnej jeśli głoszone treści mieszczą się w gestii prawa. Problem polega na tym jak daleko się posuniemy w definiowaniu kogoś cenzorem, pytanie czy drukarz nim jest

Pytanie jest inne - można tak robić czy nie? U nas można odmawiać, to jest w konstytucji. Jest problem skali i wpływu, ale jak można to można a jak nie można to nie można. Jeżeli natomiast ktoś się oburza jak oni mogli a nie oburza się że u nas jakoś mogli, to jest hipokrytą. I dobrze, że to się stało, bo jest bezpośrednie porównanie. Chcę ktoś się zmierzyć z problemem skali i z cenzurą? Dotrzyjcie z przekazem do TVP, powodzenia. A nie, przepraszam, TVP może wymazywać serduszka, bo nie jest prywatna tylko rządowa. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez przemak

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, jackk napisał:

Masz zerowe pojęcie o tym co się w tej chwili dzieje w USA i o co w tym wszystkim chodzi.

Naturalnie. W przeciwieństwie do ciebie, który wie wszystko lepiej.

A tu mamy twoje jakże prorocze słowa z listopada:

W dniu 4.11.2020 o 07:18, jackk napisał:

Game’s over jak to się u nas mówi . Biden i demokraci spierdolili wybory pomimo bezprecedensowej nagonki na Trumpa. O pandemii nawet nie wspomnę. Biden po prostu jest cienki jak głowa węża. Może tez podziękować czarnym koleżkom z BLM.

Masz coś jeszcze równie ciekawego do dodania?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Adalbert95 napisał:

Masz coś jeszcze równie ciekawego do dodania?

Zaraz Ci powie, że jesteś brzydki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Gazetę The Wall Street Journal trudno zaliczyć do miłośników Trumpa ale nawet ona widzi czym ta cenzura się skończy.

https://www.wsj.com/articles/the-progressive-purge-begins-11610319376

Progresywiści rozpoczynają czystkę

Ofensywa firm technologicznych przeciwko prawicy doprowadzi do większej złości populistów.

Czy zdania prawicowych populistów można wyrzucić z amerykańskiego życia brutalną siłą cenzury mediów społecznościowych? Zaraz się dowiemy. Po środowej inwazji tłumu na Kapitol, która zakłóciła liczenie głosów wyborczych, wielkie firmy technologiczne agresywnie i zgodnie wystąpiły przeciwko Donaldowi Trumpowi i jego zwolennikom. Firmy twierdzą, że chcą marginalizować brutalnych aktywistów, ale zamiast tego cenzura doprowadzi do ich wzmocnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Po prostu prorok !

Miał rację! Tyle tylko, że wybory sfałszowano! Ot, co!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, JuG napisał:

zamiast tego cenzura doprowadzi do ich wzmocnienia.

Jankesi mają całkiem długie tradycje owej cenzury. Całe lata 40 i 50 XXw. to była ścisła, państwowa cenzura treści uważanych za komunistyczne. Jakoś sobie nie przypominam by komunizm w Stanach się wzmocnił i rozkwitł...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypome,że Trumpa ocenzurowano już dużo wcześniej..prosze sobie przypomnieć jakie durnoty wypisywał na poczatku pandemii.łacznie z piciem wybielacza!

Jest duzo gadania o sfalszowanych wyborach tylko dowodow brak.

Prawnicy prezydenta zakładali sprawy w trybie wyborczym i wszystkie przegrali!Czego oczekiwali,ano zaprzestania liczenia głosow albo ponownego przeliczenia,w zależnosci od sytuacji.Czyli co zmowa?

Przypomne ,że mrs Clinton w skali kraju dostala wiecej głosow niż Trump..i mimo to przegrała..nikt nie krzyczał o fałszerstwach.

Jeszcze jedno ktos potrafi wymienic sukcesy Trumpa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, Adalbert95 napisał:

Jankesi mają całkiem długie tradycje owej cenzury.

Przypudrowane propagandą państwo policyjne. Zwłaszcza po 11.09.01.

4 minuty temu, Adalbert95 napisał:

Całe lata 40 i 50 XXw. to była ścisła, państwowa cenzura treści uważanych za komunistyczne. Jakoś sobie nie przypominam by komunizm w Stanach się wzmocnił i rozkwitł...

Wtedy polowali przeważnie na hollywoodzkich czarownic - masowego ruchu komunistycznego w USA nie było (w CPUSA max członków było chyba kilkadziesiąt tysięcy). Obecnie "trumpistów" jest kilkadziesiąt milionów. Ich życie od lat się pogarsza. Tak materialnie jak i "duchowo" (nie wszystkim podoba się wszechobecna tzw. poprawność polityczna oraz dyskryminacja większości). Więc raczej nie zamilkną i nie znikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, JuG napisał:

Przypudrowane propagandą państwo policyjne. Zwłaszcza po 11.09.01.

A jaki puder teraz w Rosji jest na topie? ?

W Polsce to zdaje się, ze taki: "PAESE puder bambusowy z ekstraktem z mrożonego wina"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Pytałem dziesiątki razy o sukcesy PiSu. Nikt - NIKT!!! spośród wielbiących tę przestępczą, zdegenerowaną bandę, nigdy mi nie odpowiedział.

no to kiepsko

ja sie podejme

z tym ze nie wiadomo czy to wejdzie - bo słyszałem to jako plotke

ze 500 _ bedzie tylko dla zaszczepionych

jesli taka decyzja doprowadziłaby do znaczącego zredujkaowania poberanaia 500, to byłłaby to najlepsza decyzja PiSu

 

z niegospodarczych i wprowadzonych - spoko jest brak koniecznosci wozenia dokumentów - choć akurat to niee ich pomysłą , ale niech ime bedzie ze oni klepneli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez billy idol

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, triode napisał:

Jeszcze jedno ktos potrafi wymienic sukcesy Trumpa?

Ja, ja wiem ? Nawiązał owocny dialog z Wielbionymi Panem Prezydentem Kim Dzon Unem ? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.