Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  163 członków

Fezz Audio Klub
IGNORED

Klub Fezz Audio


Domin01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na AVS słuchałem Luny, nawet dwa razy. Byłem ciekaw o co jest ten hałas. Ciągła nagonka na markę, ciągłe wytykanie małych niedoróbek.

 

No i okazało się, że jest to bardzo przyzwoite granie. Powiem więcej, byłem zaskoczony in +. Trochę Pylony były napompowane na dole i to mi nie pasowało. Ale gdyby połączyć Lunę z kolumnami z pokoju DIYAUDIO.pl

 

http://diyaudio.pl/showthread.php/27871-Visaton-KE-25-SC-Accuton-C158-8-085-projekt-by-DIYaudio-pl

 

to był by to zestaw, na pierwszą 15 AVS.

 

Porównywanie również polskiego produktu do chinola, to jest dopiero profanacja. Że można taniej i mają lepsze trafa. Pewnie że można taniej. Większość firm, które coś tam produkują dostają ofertę "nie wiadomo skąd", że już pierwsza seria wykonana na polach ryżowych będzie o 40% tańsza. To jest cena dla Europejczyka. A na własny rynek ceny są do 60% niższe. Więc co wy porównujecie.

 

@dolphin123

Przypomnij sobie jak wyglądały Twoje pierwsze konstrukcje. Ja pamiętam jak się miotałeś, gdzie zrobić obudowę i jakie to nastręcza problemy. Gdzie malowanie proszkowe itd.

Liczę że wystawisz się ze swoją produkcją na przyszłorocznym AVS. W ogóle liczę, że cała tu pisząca branża się wystawi. Nie zaczynajcie tylko, że wam jest to nie potrzebne, że macie swój malutki ryneczek. Tu nie chodzi o rynek, ale dystans, czy potraficie ewoluować w swoich konstrukcjach na podstawie opinii odbiorców waszych pudełek.

 

P.S.

Jak oczekujecie jakości to ja wam zlecę dowolny projekt obudowy do DE. W tej fabryce robi 70% branży audio. Prototyp 2-4 kEur. Cena dla serii w zależności od ilości i oczywiście skomplikowania projektu.

Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Tak sie domin upomiba o porownania ale jak pisalem o swoim bezposrednim porownaniu to i tak odwracal kota ogona.

Otóż to, jak ja napisałem ze słuchałem kilka razy fezza i kilka innych urządzeń i nie spodobał mi się fezz to znaczy "ze pisze bzdury".

 

Jak pisze ze dodatkowo znam same Trafa firmy torroidy to "mieszam wszystko z wszystkim".

 

Specjalnie w tym roku siadłem po pół godziny w pokojach fezza, by posłuchać 300b i kt88 których wcześniej nie znałem.

 

Wyrobiłem sobie zdanie na temat fezza znacznie wcześniej nim powstał ten wątek na podstawie solidnych odsłuchów - teraz nie mogę wyrazić swego zdania, bo w przeciwieństwie do Domina nie uważam fezza za ósmy cud świata?

 

Natomiast domin może pisać każda banialukę o fezzie bo go kupił? Nie ma znaczenia ze sam nie ma realnego porównania do wzmacniaczy o których ja pisze.

Domin ponawiam swoje pytanie z wczczesmiejszego posta:

Teraz Ty napisz czy miałeś przed fezz audio doczynienia z jakimkolwiek wzmacniaczem lampowym, czy robiłeś kiedykolwiek porównania traf fezza z jakimkolwiek innym, ze tak w ciemno ich bronisz i z jakimi wzmacniaczami na el34 porównywałes fezza w swoim systemie?

 

 

o dawno cie nie było,widać że wątek przyciąga,to dobrze bo jeśli są tak skrajne opinie to znaczy,że jest coś na rzeczy...

Nie ważne co się mówi ważne, ze się mówi? Pracujesz w reklamie fezza? Ogólnie twoje zachowanie jest mało obiektywne.

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Później kilka razy słyszałem fezz audio na el34, niczym szczególnym się ten wzmacniacz nie wyróżniał w mojej opinii - taki średniak za przyzwoite pieniądze, ale akurat w tej lidze czyli PP na el34 chinczyki wypadają lepiej.<br />

 

Takie argumenty w klubie marki są nietrafione. Bo gdyby iść tym tokiem myślenia dalej, to jeśli trafi się producent wchodzący na rynek i postanowi sprzedawać swoje wzmacniacze poniżej kosztów wytworzenia, to cała reszta nagle jest kiepska? Niewarta zakupu? Produkcją bez sensu dla użytkownika?

 

Miałem wiele lampowych wzmacniaczy uznanych firm i to dopiero były wpadki. Ale one w innych zestawieniach, bywało że pokazywały się z dobrej strony.

Nie wiem czy chodzi o jakieś ostrzeżenie potencjalnych posiadaczy przed zagrożeniem czy to efekt nieposkromionej chęci pokazania własnej nadwiedzy.

Produkt ma 2 lata gwarancji, jest komercyjny i nawet nie wypada takiej firmie wdawać się w dyskusje z DIY-owcami. A jeszcze co do zmuszania kogoś do udzielania odpowiedzi... Może trzeba zaczać od: "Czy mogę zadać pytanie?" I jak nie będzie przyzwolenia, to nie pchać się z nim na siłę albo co najmniej przyjąć logiczne założenie, że można zostać bez odpowiedzi.

 

To też słowa (może nawet bardziej) do McGywera.

Edytowane przez Wuelem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kiedyś już to napisałem ale zrobię to ponownie....

Domin01 to młody doświadczeniem i osłuchaniem audiofil i nie jest to jakąś ujmą dla tego chłopaczyny

kupił wzmacniacz z którego jest bardzo zadowolony..z tego co widzę swoje brzmienie stara się ulepszać

poprzez wymiane kabli, CD czy lamp i z mojej strony może liczyć na wsparcie....zależy mi aby te hobby

dla Domin01 było nie tylko drogą zabawą ale przede wszystkim przyjemnością.....

i nawet jak jego zachwyty są zbyt wylewne to nie robi tego w porozumieniu z właścicielem Fezz Audio

a dlatego że naprawdę cieszy się z tego co ma....i zamiast go krytykować pomóżcie człowieczynie

dobrać lampy ;-) ...i jeszcze jedno.....zapewniam Was że nie jest to żaden klon

Edytowane przez Miroslav1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Otóż to, jak ja napisałem ze słuchałem kilka razy fezza i kilka innych urządzeń i nie spodobał mi się fezz to znaczy "ze pisze bzdury".

 

-Ty nie napisałeś konkretnej wypowiedzi na temat brzmienia tylko od razu zaatakowałeś

 

Jak pisze ze dodatkowo znam same Trafa firmy torroidy to "mieszam wszystko z wszystkim".

 

Specjalnie w tym roku siadłem po pół godziny w pokojach fezza, by posłuchać 300b i kt88 których wcześniej nie znałem.

 

Wyrobiłem sobie zdanie na temat fezza znacznie wcześniej nim powstał ten wątek na podstawie solidnych odsłuchów - teraz nie mogę wyrazić swego zdania, bo w przeciwieństwie do Domina nie uważam fezza za ósmy cud świata?

 

-Bądźmy poważni... ani razu nie napisałem że to cud świata,raczej większość moich wypowiedzi sprowadzała się do jakości brzmienia a nie wychwalania

 

Natomiast domin może pisać każda banialukę o fezzie bo go kupił? Nie ma znaczenia ze sam nie ma realnego porównania do wzmacniaczy o których ja pisze.

Domin ponawiam swoje pytanie z wczczesmiejszego posta:

 

-ponownie zachęcam do zapoznania się z wątkiem ,nie tak dawno testowałem Lune z harbethami 40.1

 

 

 

Nie ważne co się mówi ważne, ze się mówi? Pracujesz w reklamie fezza? Ogólnie twoje zachowanie jest mało obiektywne.

nie pracuje dla Fezza i wszystkie moje wypowiedzi,porównania są moją subiektywną oceną Edytowane przez Domin01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pracuje dla Fezza i wszystkie moje wypowiedzi,porównania są moją subiektywną oceną

Kolego wypadałoby z czystej grzeczności przestać komentować cudze posty, skoro sam nałożyłeś ograniczenia na osobę, której wypowiedź komentujesz.

A jesli już to robisz, to powinieneś ściągnąć "ban" z tematu swojego na tą osobę, by mogła ona odnieść się do Twoich opinii/racji.

Na teraz stawiasz się w pozycji, która napiszmy szczerze z obiektywizmem ma niewiele wspólnego. A podobno to o obiektywizm Ci chodzi.

Dlatego albo wybierz pierwsze, albo drugie rozwiązanie - w innym przypadku Twoje posty zostaną skasowane w przyszłości.

Nie dlatego, że Moderacja popiera jedną czy drugą stronę, tylko dlatego, że musi byc zachowany jakiś właśnie obiektywizm.

Pozdrawiam

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wypadałoby z czystej grzeczności przestać komentować cudze posty, skoro sam nałożyłeś ograniczenia na osobę, której wypowiedź komentujesz.

A jesli już to robisz, to powinieneś ściągnąć "ban" z tematu swojego na tą osobę, by mogła ona odnieść się do Twoich opinii/racji.

Na teraz stawiasz się w pozycji, która napiszmy szczerze z obiektywizmem ma niewiele wspólnego. A podobno to o obiektywizm Ci chodzi.

Dlatego albo wybierz pierwsze, albo drugie rozwiązanie - w innym przypadku Twoje posty zostaną skasowane w przyszłości.

Nie dlatego, że Moderacja popiera jedną czy drugą stronę, tylko dlatego, że musi byc zachowany jakiś właśnie obiektywizm.

Pozdrawiam

zostały zadane pytania to odniosłem się do nich,postanowiłem zakończyć tą pyskówkę bo mogła by sie ona ciągnąć w nieskończoność,a niczego wartościowego do wątku nie wnosiła.

 

PRZYPOMINAM WSZYSTKIM TO JEST KLUB FEZZ AUDIO I ZACHĘCAM TU DO DZIELENIA SIĘ OPINIAMI

 

Pozdrawiam wszystkich oraz zachęcam do dalszej dyskusji na temat wzmacniaczy tej firmy.

Edytowane przez rochu
Atak osobisty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZYPOMINAM WSZYSTKIM TO JEST KLUB FEZZ AUDIO I ZACHĘCAM TU DO DZIELENIA SIĘ OPINIAMI

 

W skrócie, entuzjastyczne opinie mile widziane. Opinie sceptyczne lub co gorsza zadawanie pytań zakończy się banem na wątek

Takie podejście na dłuższą metę przynosi producentowi więcej szkody niż pożytku.

Edytowane przez rochu
grafika bez związku z tematem wątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jako starszy kolega kilkakrotnie pomogłem czy doradziłem jak zwał tak zwał Domin 01

i w tym przypadku wypada coś powiedzieć a nie chować głowę w piasek

moje zdanie jest takie....Domin01 powinien odbanować plastik1989 i pewnie też tak zrobi

dowiedziałem się również że kolega Szymon1 też jest zbanowany w tym wątku...z tego co wiem Domin01 do tego ręki nie przyłożył...szkoda że tak się stało , bo Szymon ze swoją wiedzą na temat audio może byc

bardzo pomocny...myślę że i w tym przypadku powinno się sprawę pozytywnie załatwić

.....dla Naszego dobra ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że i w tym przypadku powinno się sprawę pozytywnie załatwić

Skoro dysponujesz na tyle skuteczną mocą sprawczą, to może zadziałasz tak, by udzielono w końcu oodpowiedzi na moje pytanie techniczne, które od tygodni wisi nie przymierzając jak niepodłączona siatka trzecia?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dysponujesz na tyle skuteczną mocą sprawczą, to może zadziałasz tak, by udzielono w końcu oodpowiedzi na moje pytanie techniczne, które od tygodni wisi nie przymierzając jak niepodłączona siatka trzecia?

Z góry dziękuję.

 

Stary przeceniasz moje możliwości...chciałem aby sprawa bana została załatwiona...i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji zadawanie wywrotowych pytan konczy sie banem w wiekszosci watkow tutaj, wiec nie bardzo rozumiem co to za lamenty i placze. Ban to piekna rzecz i sol i chleb tego forum.

A może mi szanowny kolega łaskawie wyjaśnić na czym polega wywrotowość mojego pytania czysto technicznego dotyczącego ewentualnej zasadności pozostawiania siatki trzeciej lampy EL34 wiszącej, bądź braku owej zasadności? Wszak gdy potencjalny klient salonu samochodowego widzi, że koła w sprzedawanych samochodach są przykręcone tylko trzema śrubami z czterech możliwych, ma uzasadniony powód by zapytać o zasadność takich praktyk, i oczekiwać merytorycznej odpowiedzi, czyż nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał wiedzieć co się stało z użytkowniczka stereolady?? Taki ogrom postow na początku, a teraz nic? Znalazło by się jeszcze ze 2 takich userow tego wątku. Ten cały klub to palcem po wodzie pisany. Jak marka chce się przebić na rynek i coś znaczyć nie może się bawić w taki bajzel. A ja tu tylko bajzel widzę. Bajzel, który sam sobie zgotowal.

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Wiecie co czasami się dziwię. Może już stary jestem ale takie przepychanki strasznie gówniarskie są... Już tu widzę walkę o ego a nie sedno jakim jest zadowolenie z grania właścicieli wzmacniaczy Fezz Audio, ja rozumiem sfrustrowane osoby, którą muszę coś skrytykować, komuś dokopać, żeby samemu podciągnąć samoocenę, tylko ich mi po prostu żal.

No cóż jak to ktoś powiedział - taki klimat mamy.

 

Dodam, że słuchałem wzmacniaczy w różnych zestawieniach i coby nie mówić im lepszy sprzęt towarzyszący tym większa klasa grania. Żałuje tylko że Titania na AVS nie mogła pokazać swojej klasy w związku z kolumnami, które w takim pomieszczeniu łupały tylko basem i bardziej nadawały się do kina domowego niż do prawdziwego sterero.

Edytowane przez rochu
Atak osobisty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestes potencjalnym klientem a co najwyzej konkurencyjna branza.

 

Konkurencyjna branża to bym był gdybym produkował wzmacniacze lampowe. A nie produkuję takowych. Zatem dla takiej branży jak ja, im więcej na rynku sprzętów wymagających jakichś poprawek, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Użytkownicy niniejszego forum.

Z uwagą śledzę wpisy w wątku poświęconym marce Fezz Audio.

Niezmiernie cieszy mnie fakt, że nasze wzmacniacze wzbudziły tak wielkie zainteresowanie i wygenerowały tak burzliwą dyskusję. Myślę, że nie jeden z zachodnich producentów chciałby, aby w wątku o jego produktach swoim zdaniem dzieliło się tak wiele osób.

Możliwe, że część Użytkowników oczekuje, iż upublicznimy schematy i będziemy rozwiewać wszystkie zawiłości układowe oraz bronić za wszelką cenę zasadności zastosowanych rozwiązań. Tak się nie stanie. Nad naszymi konstrukcjami pracowaliśmy bardzo długo. Poświęciliśmy znaczące środki. Stworzyliśmy wiele prototypów. Wszystko po to abyście Państwo otrzymali produkt w takiej formie i tak brzmiący jaki obecnie znajdziecie u ponad 20 autoryzowanych dealerów Fezz w Polsce.

Z poważaniem

Maciej Lachowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Jestem jak najbardziej za wolnością słowa,dlatego odbanowałem Plastik1989,

proszę jednak moderatorów o odpowiednią reakcję kiedy w mniej lub bardziej otwarty

sposób atakuje sie personalnie nie wnosząc przy tym nic merytorycznego do wątku.

Dziękuje za ściągnięcie pochopnie nałożonego bana.

Postaram pisać sie mniej zaczepnie i bardziej precyzyjnie, by nie odbierano moich wpisów jako niszczące wątek.

W uzuasadnieniu bana pisałeś, ze sugeruje iz jesteś klonem - jesli tak to odebrałeś to przepraszam, intencje mialem inne i moje wątpliwości (zreszta nie tylko moje, bo juz kilku innych forumowiczów również zwróciło na to uwagę) budzą osoby które maja doslownie kilka postów, konto od miesiąca - dwóch (w czasie którego nie piszą żadnych postów) a następnie aktywują sie tylko w jednym rodzaju tematów - akurat o fezzie. Pomimo swego minimalnego stażu doskonale znają wszystkie szczegóły kontrukcji, układów i znajomosci na forum itd.

Może stwierdzisz, ze wszędzie widzę teorie spiskowe, jednak gdybys siedzial na tym forum kilka lat, wiedziałbyś ze niestety ataki klonów powtarzają sie średnio raz w roku promując rodzimych handlarzy.

 

Uważam firmę Fezz Audio za poważną i nie sadzę by posuwali sie do tak glupich form marketingu, jednakże jest jeszcze wielu innych osób które mogłoby chcieć w ten sposób promować fezza - dystrybutorzy, ktoś kto chce sprzedać używkę na allegro itp. Takim osobom obojętne jest czy w dłuższej perspektywie czasowej renoma marki ucierpi, bo im zależy na krótkotrwałej sprzedaży i zysku.

Myśle wiec ze zarówno w interesie tego klubu, calego forum jak i firmy Fezz Audio jest piętnowanie klonów.

 

Kolejna sprawa która była poruszana w tym wątku to skojarzenia z branża. Chcialem wiec jednoznanicze powiedzieć, ze nie mam i nigdy nie miałem żadnej umowy ani innego ukladu z frima Fezz Audio lub torroidy.pl

Specjalnie piszę Fezz Audio i Torroidy.pl ponieważ przez ostatnie kilka lat kupilem conajmniej kilkanaście różnych transformatorów zasilających oraz jedna parę transformatorów głośnikowych. Co więcej kupować u nich trafa zasilające zamierzam nadal, bo sa bardzo solidne, dobrze wycenione, nie ma problemów z reklamacja ani zamówieniami specjalnymi.

Odnośnie firmy Studio Hz16 to nigdy nie mialem żadnych głośników tej firmy, nigdy tez nie kupiłem żadnego Caiyna, ani żadnego innego produktu ani od firmy S16 ani z drugiej ręki.

Dlatego Ci którzy mnie oskarżają o kontakty z branża powinni mieć świadomość z jaką branża w rzeczywistości mam doczynienia...

 

Moje uwagi tutaj odbierana jako trolling odnośnie wyglądu obudowy czy jakości traf - to nieporozumienie. Pisze jako osoba która sama sobie kleci urządzenia DIY na wlasny użytek i coś tam na ten temat wiem. Gdyby nie takie uwagi jak moje pewnie nie powstala by nowa wersja wzmacniacza z anodowany frontem - wyglądająca znacznie lepiej - wtedy pomimo tego ze jestem "trollem" nie mialem żadnych problemów przyznać ze wyglada dużo lepiej.

Wiec takie opinie jak moje sa potrzebne i można z nich brać pożytek tylko trzeba chcieć, a nie obruszać o jakakolwiek formę krytyki.

 

Trafa głośnikowe firmy torroidy (które jak przypominam miałem w domu nim prawdopodobnie zostal sprzedany pierwszy fezz audio) uważam za produkt bardzo slaby. Piszę to w oparciu o osobiście zrobione odsluchy z trafami

z fezza oraz trafami od pietro, Ogonowskiego i chińskie z Jakina. W moim odczuciu trafa z fezza wypadly najsłabiej. Chętnie na ten temat mogę dyskutować ALE TYLKO Z OSOBAMI KTÓRE JAK JA SŁUCHAŁY TYCH TRAF I ROBILY PORÓWNANIA.

 

Z wyjściowymi trafami torriodalnymi spotykalem sie jeszcze w niektórych konstrukcjach Amplifona, Abraxasa, oraz starymi 10l yaqina - w tych przypadkach również uważałem ze takie rozwiazanie nie jest najkorzystniejsze.

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów. Chcialem prosić o poradę. Chciałbym rozbudować moj system o lampowy końcówkę mocy do mojego systemu. Który model fezz audio byście polecali? Który dobre sie sprawdzi jako końcówka mocy w połączeniu z naimem i audiovectorami?

W weekend testuje lebena i chciałbym takze sprawdzić fezz audio.

Pozdrawiam

Tomek

 1.NAIM+ BOENICKE+ PRO JECT         2. NAIM+BOENICKE      3. ULTRASONE+ CHORD HUGO 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuje za ściągnięcie pochopnie nałożonego bana.

Postaram pisać sie mniej zaczepnie i bardziej precyzyjnie, by nie odbierano moich wpisów jako niszczące wątek.

W uzuasadnieniu bana pisałeś, ze sugeruje iz jesteś klonem - jesli tak to odebrałeś to przepraszam, intencje mialem inne i moje wątpliwości (zreszta nie tylko moje, bo juz kilku innych forumowiczów również zwróciło na to uwagę) budzą osoby które maja doslownie kilka postów, konto od miesiąca - dwóch (w czasie którego nie piszą żadnych postów) a następnie aktywują sie tylko w jednym rodzaju tematów - akurat o fezzie. Pomimo swego minimalnego stażu doskonale znają wszystkie szczegóły kontrukcji, układów i znajomosci na forum itd.

Może stwierdzisz, ze wszędzie widzę teorie spiskowe, jednak gdybys siedzial na tym forum kilka lat, wiedziałbyś ze niestety ataki klonów powtarzają sie średnio raz w roku promując rodzimych handlarzy.

 

Uważam firmę Fezz Audio za poważną i nie sadzę by posuwali sie do tak glupich form marketingu, jednakże jest jeszcze wielu innych osób które mogłoby chcieć w ten sposób promować fezza - dystrybutorzy, ktoś kto chce sprzedać używkę na allegro itp. Takim osobom obojętne jest czy w dłuższej perspektywie czasowej renoma marki ucierpi, bo im zależy na krótkotrwałej sprzedaży i zysku.

Myśle wiec ze zarówno w interesie tego klubu, calego forum jak i firmy Fezz Audio jest piętnowanie klonów.

 

Kolejna sprawa która była poruszana w tym wątku to skojarzenia z branża. Chcialem wiec jednoznanicze powiedzieć, ze nie mam i nigdy nie miałem żadnej umowy ani innego ukladu z frima Fezz Audio lub torroidy.pl

Specjalnie piszę Fezz Audio i Torroidy.pl ponieważ przez ostatnie kilka lat kupilem conajmniej kilkanaście różnych transformatorów zasilających oraz jedna parę transformatorów głośnikowych. Co więcej kupować u nich trafa zasilające zamierzam nadal, bo sa bardzo solidne, dobrze wycenione, nie ma problemów z reklamacja ani zamówieniami specjalnymi.

Odnośnie firmy Studio Hz16 to nigdy nie mialem żadnych głośników tej firmy, nigdy tez nie kupiłem żadnego Caiyna, ani żadnego innego produktu ani od firmy S16 ani z drugiej ręki.

Dlatego Ci którzy mnie oskarżają o kontakty z branża powinni mieć świadomość z jaką branża w rzeczywistości mam doczynienia...

 

Moje uwagi tutaj odbierana jako trolling odnośnie wyglądu obudowy czy jakości traf - to nieporozumienie. Pisze jako osoba która sama sobie kleci urządzenia DIY na wlasny użytek i coś tam na ten temat wiem. Gdyby nie takie uwagi jak moje pewnie nie powstala by nowa wersja wzmacniacza z anodowany frontem - wyglądająca znacznie lepiej - wtedy pomimo tego ze jestem "trollem" nie mialem żadnych problemów przyznać ze wyglada dużo lepiej.

Wiec takie opinie jak moje sa potrzebne i można z nich brać pożytek tylko trzeba chcieć, a nie obruszać o jakakolwiek formę krytyki.

 

Trafa głośnikowe firmy torroidy (które jak przypominam miałem w domu nim prawdopodobnie zostal sprzedany pierwszy fezz audio) uważam za produkt bardzo slaby. Piszę to w oparciu o osobiście zrobione odsluchy z trafami

z fezza oraz trafami od pietro, Ogonowskiego i chińskie z Jakina. W moim odczuciu trafa z fezza wypadly najsłabiej. Chętnie na ten temat mogę dyskutować ALE TYLKO Z OSOBAMI KTÓRE JAK JA SŁUCHAŁY TYCH TRAF I ROBILY PORÓWNANIA.

 

Z wyjściowymi trafami torriodalnymi spotykalem sie jeszcze w niektórych konstrukcjach Amplifona, Abraxasa, oraz starymi 10l yaqina - w tych przypadkach również uważałem ze takie rozwiazanie nie jest najkorzystniejsze.

Witam ponownie w klubie,tak jak już napisałem wcześniej konstruktywna krytyka jest dobra i jak najbardziej na miejscu,ale nasza konwersacja zamieniła się powiedzmy szczerze w "piaskownice" i do niczego dobrego nie prowadziła. Pisałem do Ciebie ,abyś prześledził wątek bo wydaje mi się,że jest w nim dostatecznie dużo dowodów,że nie jestem podstawioną osobą.Obie strony poniosły emocje i skończyło się, jak się skończyło.

Pozdrawiam i raz jeszcze witam Cie ponownie w klubie:)

P.s dziękuję moderatorom,że dostatecznie szybko ostudzili emocje i w klubie wrócił ład i porządek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.