Skocz do zawartości
IGNORED

Polski tenis po Radwańskiej


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Dwa razy miał już Fokinę na widelcu i dwa razy go puścił. Po meczy nawet nie był jakoś specjalnie zdenerwowany. Nie wyszło i tyle.

Przeżył w tym meczu śmierć kliniczną i jakaś ręka z niebios dała mu drugie życie odwracając losy meczu. Miał wszystko w swoich rękach...2 razy szansę na dobicie przeciwnika. Nosz k**wa - jak można wypuścić własny serwis przy 5:4 i w tie-breaku przy prowadzeniu 7:4 przegrać 8:10?
Może w tych kluczowych momentach Hubi sobie myślał - czy ja naprawdę powinienem wygrać ten mecz?
A Fokina po zakończeniu euforii nie pokazał, tylko wielkie zdziwienie...no bo wypuścił wygrany mecz, później pogodził się już z tym, że musi przegrać, a jednak wygrał...ale nie dlatego, że się odrodził, tylko dlatego że jego przeciwnik okazał się miłym i przyjaznym gościem, który zawsze poda rękę bliźniemu w potrzebie. 

Hubert - złota dusza.

Daaawno już nie widziałem tak głupio przegranego meczu po takim spektakularnym zwrocie.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Zbig napisał:

A co byś chciał?  Aby popełnił rytualne seppuku czy może tylko jakieś małe samobiczowanie?

Nie odwracaj proszę kota ogonem. Jak byś słuchał wywiadu po meczu, to odniósłbyś wrażenie, że jemu jak w ogóle nie zależy czy wygra czy przegra. Jeżeli uważasz, że taka postawa w sporcie jest okej, to nie mamy o czym dyskutować.

47 minut temu, Zbig napisał:

ale coś ewidentnie było nie tak.

Ale właśnie za dużo w jego meczach jest, że "coś ewidentnie było nie tak". Nie sądzisz?

48 minut temu, Zbig napisał:

Skoro liczyłeś na to jako na niespodziankę to już całkiem nie rozumiem Twojej irytacji.

Po Halle liczyłem, że może w końcu ten gościu dojrzeje, zagra z jajami itp. No bo ile można? Ile można? Stąd moja irytacja. Mam nadzieję, że szanowny kolega to rozumie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, soundchaser napisał:

Przeżył w tym meczu śmierć kliniczną i jakaś ręka z niebios dała mu drugie życie odwracając losy meczu. Miał wszystko w swoich rękach...2 razy szansę na dobicie przeciwnika. Nosz k**wa - jak można wypuścić własny serwis przy 5:4 i w tie-breaku przy prowadzeniu 7:4 przegrać 8:10?
Może w tych kluczowych momentach Hubi sobie myślał - czy ja naprawdę powinienem wygrać ten mecz?
A Fokina po zakończeniu euforii nie pokazał, tylko wielkie zdziwienie...no bo wypuścił wygrany mecz, później pogodził się już z tym, że musi przegrać, a jednak wygrał...ale nie dlatego, że się odrodził, tylko dlatego że jego przeciwnik okazał się miłym i przyjaznym gościem, który zawsze poda rękę bliźniemu w potrzebie. 

Hubert - złota dusza.

Daaawno już nie widziałem tak głupio przegranego meczu po takim spektakularnym zwrocie.
 

Nie wierzę w to co czytam😉 Całkiem sensowny komentarz👏

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zbig napisał:

statystyki Wimbledonu nie podają prędkości serwisu

Co Ty opowiadasz? Podają, tylko, że w milach. 🤪

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Meloman napisał:
50 minut temu, Zbig napisał:

A co byś chciał?  Aby popełnił rytualne seppuku czy może tylko jakieś małe samobiczowanie?

Nie odwracaj proszę kota ogonem. Jak byś słuchał wywiadu po meczu, to odniósłbyś wrażenie, że jemu jak w ogóle nie zależy czy wygra czy przegra. Jeżeli uważasz, że taka postawa w sporcie jest okej, to nie mamy o czym dyskutować.

Rozumiem, że jak zawodnik przegra, to powinien po meczu przynajmniej zrobić wrażenie, że bardzo chciał, najbardziej z najbardziejszych?  Nasi piłkarze kopani zdaje się są w tym dość dobrzy?

1 minutę temu, Meloman napisał:

Co Ty opowiadasz? Podają, tylko, że w milach. 🤪

Dasz linka?  

Bo tu nie ma ani w km ani w milach ani nawet w węzłach 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Meloman napisał:

Co Ty opowiadasz? Podają, tylko, że w milach. 🤪

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W oficjalnej aplijacji nie podają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Meloman napisał:
55 minut temu, Zbig napisał:

ale coś ewidentnie było nie tak.

Ale właśnie za dużo w jego meczach jest, że "coś ewidentnie było nie tak". Nie sądzisz?

Jak to w przegranych meczach.

Wracając do dzisiejszego - co sprawiło, że Hubert nie grał tak jak w Halle?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Meloman napisał:

Po Halle liczyłem, że może w końcu ten gościu dojrzeje, zagra z jajami itp. No bo ile można? Ile można? Stąd moja irytacja. Mam nadzieję, że szanowny kolega to rozumie...

Po Halle to już tutaj niektórzy uznali Hubiego za jednego z głównych faworytów Wimbledonu, no bo jacyś "eksperci" zagraniczni tak pisali. Ja ostrożnie tonowałem nastroje (Kolega dzarro też) i prosiłem by nie pompować balonika.
A ten balonik pękł szybciej niż ktokolwiek z nas się tego spodziewał.

13 minut temu, Zbig napisał:

Rozumiem, że jak zawodnik przegra, to powinien po meczu przynajmniej zrobić wrażenie, że bardzo chciał, najbardziej z najbardziejszych?

Hubi powinien zwyczajnie się rozpłakać jak dziecko. To pasowałoby do całej jego postawy jako tenisisty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, audiofan01 napisał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W oficjalnej aplijacji nie podają.

OK, ale w wynikach meczu Chwalińskiej z Siniakovą są tylko kreski, widocznie grały na nieopomiarowanym korcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Zbig napisał:

Wracając do dzisiejszego - co sprawiło, że Hubert nie grał tak jak w Halle?

Myślisz że ktoś na to może logicznie odpowiedzieć? Pewnie nawet jego brodaty trener tego nie wie.

Aaa...już wiem - miał zgolić brodę jak Hubert wygra w Halle, ale nie zgolił.
I to jest przyczyna głupiej porażki. Hurkacz zrobił mu za złość. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HH nie widziałem - zarobiony byłem. Wydaje mi się, że z jednej strony nikt nie obstawiał tej porażki ale z drugiej - nikt też się za bardzo nie zdziwił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, iro III napisał:

Jak widzę tą niezgrabną z nadwagą, nieproporcjonalnie zbudowaną (jak na soortsmankę), do tego z wqurwiającymi fochami dużego złośliwego bachora...to z niesmakiem odwaracam wzrok.

Dokładnie !!Nic dodać do tej burczącego bachora.

Hubert też zaczyna pogrywać jak ...bachor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WTA też niespodzianki. Odpadły Collins i Haddad no i oczywiście wszystkie nasze dziewczyny wygrały co też należy uznać za niespodziankę. Jak jutro Iga i Magdalena ( jeśli Camila dokona samorozstrzelania) do nich dołaczą to będziemy mieli 5 pań w 2.rundzie, to chyba najlepiej w historii, zresztą 4 chyba też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc Hurkacza jakoś przypomniał mi się Gołota czy Filipowski Grześ. Też załamania w kluczowych momentach. Chyba ten sam "ojciec-narodowy syndrom" ich tworzył

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert po prostu taki jest. Facet jest za spokojny, trener powinien przed meczem wlewać w niego ze trzy kawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Hubert po prostu taki jest. Facet jest za spokojny, trener powinien przed meczem wlewać w niego ze trzy kawy.

Moze się meczy z rakietą. Lepszy bylby snooker jak sądze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo strzelanie z łuku.

Ale facet i tak jest najlepszym polskim tenisista więc nie ma co płakać. Jest jaki jest i tyle. Inny już raczej nie będzie, trzeba się z tym pogodzić. Będzie na granicy pierwszej i drugiej dziesiątki, będzie wygrywał turnieje, będzie miał wyskoki formy i tyle. W sumie i tak nieźle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Hubert po prostu taki jest. Facet jest za spokojny, trener powinien przed meczem wlewać w niego ze trzy kawy.

Kawa bezpośrednio przed wysiłkiem odbiera kondycję.

Mi się nasuwa pytanie: Czy weganin może mieć instynkt zabójcy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należałoby go wysłać na korepetycje do Kevina Kolb'a. Taki emerytowany quarterback, hobbystycznie specjalista od polowania na dziki przy użyciu noża.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, misiomor napisał:

Należałoby go wysłać na korepetycje do Kevina Kolb'a. Taki emerytowany quarterback, hobbystycznie specjalista od polowania na dziki przy użyciu noża.

Czyli ujmując rzecz krócej  - facet jest totalnym po....bem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na koniec tematu Hubiego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To wiele wyjaśnia ale nie bierze się znikąd. Takie bóle żołądka to mogą być objawy stresu przed meczem, egzaminem itp. Znana sprawa, sporo ludzi ma z tym problem i sztab Hubiego powinien zająć się tym tematem. Była ogromna presja oczekiwań, wymieniano go w ścisłym gronie faworytów i on tego po prostu nie udźwignął co objawiło się rozstrojem żołądka. Mówi się też, że 1. runda w GS to turniej w turnieju, jak się ją przejdzie to potem jest łatwiej opanować stres. Było blisko, szkoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam...co on pierwszy raz gra w takim turnieju? Jaka presja? On wygląda często tak jakby mu było wszystko jedno...wygra - dobrze, przegra - nic się nie stało.
Kłopoty z żołądkiem? Może dlatego, że nie je mięsa... 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Hubert tą przegraną wkurwił mnie niesamowicie (pomijam że przegrałem butelkę Whisky) stawiałem na niego że zajdzie znacznie dalej....jak już wcześniej było napisane, lepiej jakby przegrał 3-0....ale wiecie co Panowie....żal mi chłopaka...poważnie....ten pojedynek będzie mu się śnił jak nie strzelony karny na mistrzostwach świata....mam nadzieję że ta przegrana tylko Huberta wzmocni bo chłopak ma potencjał.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że ta porażka spłynęła po nim jak po kaczce. Już myśli o następnym turnieju, żeby się odbić...może nawet w debla sobie zagra.

11 minut temu, Miroslav1 napisał:

Hubert tą przegraną wkurwił mnie niesamowicie

Mnie też. Wygląda na to, że kibice bardziej się przejmują jego grą niż on sam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, soundchaser napisał:

A ja myślę, że ta porażka spłynęła po nim jak po kaczce. Już myśli o następnym turnieju, żeby się odbić...może nawet w debla sobie zagra.

Już zacząłeś sensownie pisać, a tutaj znowu takie głupoty. Hubi ma bardzo kruchy charakter i na pewno to przeżył choć w wywiadzie udawał, że nic się nie stało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, kolejny raz okazało się że na tym poziomie psychika odgrywa równie ważną rolę co technika czy przygotowanie psychiczne. Pamiętacie taki mecz Hubiego z prawie emerytem Seppim? To był dopiero numer!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa...w Halle nawet w finale potrafił rozbić faworyzowanego Medvedeva i jakoś nie miał problemu z psychiką, a tu w pierwszej rundzie już miał.

Nie miał prawa tego meczu przegrać po tym jak uciekł spod topora. Takich szans się nie marnuje!

Nie wiem czy to psychika w sensie - stres i presja, czy raczej psychika w sensie nonszalanckiego podejścia do gry, rozkojarzenia i braku koncentracji w ważnych momentach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis nie byłby tak emocjonujący, gdyby takie przypadki się nie zdarzały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Jaro_747 napisał:

No cóż, kolejny raz okazało się że na tym poziomie psychika odgrywa równie ważną rolę co technika czy przygotowanie psychiczne. Pamiętacie taki mecz Hubiego z prawie emerytem Seppim? To był dopiero numer!

I Hubi ma wyraźny z tym problem co widać po koszmarnej statystyce w turniejach GS. Męski przypadek Sabalenki. Gadanie, że mu się nie chce, że olewa  itp. to bzdury. To takie niemęskie ale powinien pogadać z Abramowicz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.