Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jacchusia napisał:

[...]  Wyroki wydają sędziowie, więc chyba sprawa wpłynęła?  [...]

 Problem w tym, że prokuratorzy wnioskują o śmiesznie niskie kary (czego sędzia raczej przeskoczyć nie może).  A niektórzy z tych prokuratorów (jak swego czasu piotrowicz w stosunku do sk....ysyna z Tylawy) wręcz nie przyjmują dowodów winy i wnioskują o uniewinnienie klienta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, argus napisał:

Problem w tym, że prokuratorzy wnioskują o śmiesznie niskie kary

Wnioskują o kary przewidziane w widełkach KK, więc trzeba zmienić KK (Kodeks Karny, żeby nie było ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Jacchusia napisał:

Wnioskują o kary przewidziane w widełkach KK, więc trzeba zmienić KK (Kodeks Karny, żeby nie było ?

Widełki przewidują zakres od - do. Dlaczego zatem wnioskują o kary najniższe z przewidzianych w Kodeksie Karnym? Przypadek? Nie sądzę. Inni za identyczne przestępstwa na taką łaskawość prokuratury i taryfę ulgową liczyć nie mogą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, Bobcat napisał:

Widełki przewidują zakres od - do. Dlaczego zatem wnioskują o kary najniższe z przewidzianych w Kodeksie Karnym? Przypadek? Nie sądzę. Inni za identyczne przestępstwa na taką łaskawość prokuratury i taryfę ulgową liczyć nie mogą.

Po co widełki w KK?

 

6 minut temu, Bobcat napisał:

Inni za identyczne przestępstwa na taką łaskawość prokuratury i taryfę ulgową liczyć nie mogą.

W przeciwieństwie do ciebie mniemam, że mogą.

może napiszę jeszcze raz:

ZMIENIĆ KK !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jacchusia napisał:

Po co widełki w KK?

Po to aby wybrańcy mogli być traktowani łagodnej.

9 minut temu, Jacchusia napisał:

W przeciwieństwie do ciebie mniemam, że mogą.

Doświadczenie mówi że Twoje domniemania są fałszywe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Jacchusia napisał:

Po co widełki w KK?

Żeby nie przesadzić ani w jedną, ani w drogą stronę.

25 minut temu, Jacchusia napisał:

...napiszę jeszcze raz:

ZMIENIĆ KK !!!

Uzasadnisz to czymś innym, niż "nie lubię KK"? Tak swoją drogą, to gdyby Twój syn coś zmajstrował, to brakło by widełek z drugiej strony. Czyste emocje. 

-----

32 minuty temu, Bobcat napisał:

Widełki przewidują zakres od - do. Dlaczego zatem wnioskują o kary najniższe z przewidzianych w Kodeksie Karnym? Przypadek? Nie sądzę. 

Ja też nie.

-----

PROŚBA DO WSZYSTKICH:

Skoro KK używanyme jest od zawsze jako skrót od Kościół Katolicki, to nie używajcie go jako Kodeks Karny... zwłaszcza w wątku dotyczącym Kościoła Katolickiego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Bobcat napisał:

Widełki przewidują zakres od - do. Dlaczego zatem wnioskują o kary najniższe z przewidzianych w Kodeksie Karnym? Przypadek? Nie sądzę. Inni za identyczne przestępstwa na taką łaskawość prokuratury i taryfę ulgową liczyć nie mogą.

Zgadzam się. Ludzie żyją dłużej, to i kary powinny być większe. Kara 25lat czy emerytura w 65roku życia? Niepodobna. Gdzie mu żyjemy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jacchusia napisał:

ZMIENIĆ KK !!!

 

Zgadzam się w całej rozciągłości, Kościół Katolicki powinien się zmienić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bobcat napisał:

Po to aby wybrańcy mogli być traktowani łagodnej.

Doświadczenie mówi że Twoje domniemania są fałszywe.

Twoja logika inaczej powala na kolana.

3 godziny temu, szymon1977 napisał:

Żeby nie przesadzić ani w jedną, ani w drogą stronę

Wytłumacz to temu, hmm, komuś innemu bo on tego zdaje się , że nie łapie.

3 godziny temu, szymon1977 napisał:

Uzasadnisz to czymś innym, niż "nie lubię KK"? Tak swoją drogą, to gdyby Twój syn coś zmajstrował, to brakło by widełek z drugiej strony. Czyste emocje.

To  dla kolegów, którzy się skarżą na małe wyroki. widełki można zmieniać na różne sposoby, bo o widełki właśnie mi chodziło, choćby podwyższając minimalną karę skoro w mniemaniu innych jest za niska. A nie mieć pretensji, że ktoś o nią wnioskuje, bo to zwykłe szczeniactwo jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jaro_747 napisał:

Zgadzam się w całej rozciągłości, Kościół Katolicki powinien się zmienić.

Jestem za. Jednak gdy linkowałem, jak zmienia się Kościół niemiecki, to przeszło niezauważone... no dobrze, prawie niezauważone. Jak widać rzeczowe i obiektywne, a przede wszystkim uczciwe podejście do tematu, nie dostarcza tyle radochy, co wyżywanie się na katolach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Gdzie ten twój wpis?

Jak ja pisałem o niemieckim kościele, to katole pospuszczali głowy i poodwracali wzrok. Nie wszyscy, bo byli i tacy którzy o abp Marxie pisali per "lewak". Teraz już jest kardynałem i nie boi się mówić jasno i wyraźnie:

"- Unia Europejska to największy pokojowy projekt w historii Europy i świata – stwierdził. – To, że państwa Unii zrezygnowały z części swojej suwerenności na rzecz wartości całej tej wspólnoty nie było czymś niepatriotycznym. Wręcz przeciwnie, był to wyraz patriotyzmu – na rzecz obrony pokoju, współpracy wspólnoty europejskiej i solidarności. Słusznie mówi papież Franciszek, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za cały świat, bo ten świat nie został dany jakiemuś jednemu narodowi, tylko wszystkim ludziom. Dlatego trzeba prowadzić politykę wspólnotową, bo nie wygra ten, kto zagarnie jak najwięcej dla siebie i otoczy się murem. Trzeba mieć zawsze na uwadze interes wszystkich ludzi. Gdzie w XXI wieku powinien być Kościół chrześcijański? Na pewno nie po stronie nacjonalizmu."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Jaro_747 napisał:

Ciekawe. Gdzie ten twój wpis?

Znów dowartościowujesz się brakiem znajomości dyskusji, w której bierzesz udział?

"... Gdzie w XXI wieku powinien być Kościół chrześcijański?..." - mdłe gadki, z których nic nie wynika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, szymon1977 napisał:

Znów dowartościowujesz się brakiem znajomości dyskusji, w której bierzesz udział?

"... Gdzie w XXI wieku powinien być Kościół chrześcijański?..." - mdłe gadki, z których nic nie wynika.

Pajac jesteś szymuś i to w dodatku zarozumiały. Myślisz, że nie mam niczego lepszego do roboty nisz śledzenie pierdów które produkujesz?

W dodatku nie potrafisz znaleźć własnych wpisów na które się powołujesz, więc dobranoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzisz dyskusji to się na jej temat nie wypowiadaj. Nię będę powtarzać tylko dlatego, że po raz kolejny nie czytałeś. I kto jest tym "pajacem zarozumiałym"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szymon1977 napisał:

Znów dowartościowujesz się brakiem znajomości dyskusji, w której bierzesz udział?

"... Gdzie w XXI wieku powinien być Kościół chrześcijański?..." - mdłe gadki, z których nic nie wynika.

Gdybyś znał historię,  to byś się publicznie nie kompromitował , twierdząc,  że to "mdłe gadki , z których nic nie wynika ".

Poczytaj o narodowym katolicyzmie,  a potem zabieraj głos w dyskusji. 

P.S.

To wlaśnie z nacjonalizmu katolickiego wywodzi się faszyzm, przykładów dostarcza historia .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, argus napisał:

Problem w tym, że prokuratorzy wnioskują o śmiesznie niskie kary (czego sędzia raczej przeskoczyć nie może).  A niektórzy z tych prokuratorów (jak swego czasu piotrowicz w stosunku do sk....ysyna z Tylawy) wręcz nie przyjmują dowodów winy i wnioskują o uniewinnienie klienta.

13 godzin temu, Bobcat napisał:
13 godzin temu, Jacchusia napisał:

Wnioskują o kary przewidziane w widełkach KK, więc trzeba zmienić KK (Kodeks Karny, żeby nie było ?

Widełki przewidują zakres od - do. Dlaczego zatem wnioskują o kary najniższe z przewidzianych w Kodeksie Karnym? Przypadek? Nie sądzę. Inni za identyczne przestępstwa na taką łaskawość prokuratury i taryfę ulgową liczyć nie mogą

 

 

Nie jest tu tylko przypadkiem to że jak padł tu już raz zarzut o niższe kary dla księży (w tym przypadku brak środka zapobiegawczego) nie miałem żadnego problemu i podałem link (niejeden) że poza Kk również równie często zdarzają się takie przypadki iż pedofila nie zamyka się od razu na trzy miesiące, nie było przypadkiem że podałem (bez żadnego problemu) i potem przykłady na to jak skandalicznie niskie wyroki w sprawie pedofilii zapadają poza Kk. Bobcat wtedy dziwnie zamilkł....

 Nie przypadkiem wmawiał że procedury nie działają, jak podałem przykłady zgłaszania przez księży przypadków pedofilii, coś napisał bez sensu że podałem wybiórcze przykłady....  ?
 

Nie było następnie przypadkiem że Bobcat  insynuował że jadący pod wpływem biskup nie poniósł żadnej kary.....bez problemu wykazałem że Bobcat ŁŻE i podałem tu jaki zapadł w jego wypadku wyrok a dla kontrastu podałem jak się uniewinnia jadących bez uprawnień i tratujących na pasach staruszki dziennikarzy wiadomej jedynie słusznej opcji.
 

Podałem też przykład zaostrzenia kar za pedofilię przez obecnie rządzących......ale tu piszący nie przypadkiem (całkowicie bez sensownego uzasadnienia, bez żadnego uzasadnienia) insynuują że to prawo było pisane by chronić księży. 
Faktem jest że prawo można naginać i wykorzystywać te widełki by niskie wyroki dawać, insynuować że prokuratura wnioskuje o niskie kary,  zwalać winę za to co robią oni i sądy na PiS.....tyle tylko że wcześniej PiS nie rządziło a wyroki wcale nie były wyższe. 
A i wiecznie rządzić PiS też nie będzie, prawa pod siebie nie napisali i zobaczymy jaki użytek nowa władza zrobi z nowego prawa.  ?

 

Nie ma żadnych przypadków...... 

12 godzin temu, szymon1977 napisał:

PROŚBA DO WSZYSTKICH:

Skoro KK używanyme jest od zawsze jako skrót od Kościół Katolicki, to nie używajcie go jako Kodeks Karny... zwłaszcza w wątku dotyczącym Kościoła Katolickiego. 

Ja od dawna używam  skrótu "Kk" (od Kościół katolicki) zamiast "KK..... i mi się nic nie myli.   :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, 23031970 napisał:

Gdybyś znał historię... 

Mamy 2019 a nie 1939. KK już nie kreuje rzeczywistości, a tylko się w nią usiłuje wpasować. Bycie za UE jest dziś równie postępowe, jak postulowanie o udostępnienie internetu dla każdego. 

-----

7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Proszony o podanie linka... 

Albo czytasz posty i się na ich temat wypowiadasz, albo ich nie czytasz i się nie wypowiadasz. Więc kto tu "bredzi nie na temat"? Kto jest tym "trolem-maniakiem" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

jak skandalicznie niskie wyroki w sprawie pedofilii zapadają poza Kk. Bobcat wtedy dziwnie zamilkł....

Rozmawiamy o generalnej praktyce. Nie o jednostkowych przypadkach.

Godzinę temu, Maju napisał:

Bobcat  insynuował że jadący pod wpływem biskup nie poniósł żadnej kary.....bez problemu wykazałem że Bobcat ŁŻE

Tutaj natomiast bez problemu wykazałeś jak po chamsku i bezczelnie manipulujesz wpisami innych. Gdzie pisałem że poniósł żadnej kary? Pisałem tylko że poniósł mniejszą niż inni za takie same przestępstwo.

Godzinę temu, Maju napisał:

podałem jak się uniewinnia jadących bez uprawnień i tratujących na pasach staruszki dziennikarzy wiadomej jedynie słusznej opcji.

Znów chamska manipulacja. Kiedy i gdzie coś takiego pochwalałem? Jestem za jak najsurowszym, bezwzględnym karaniem wszystkich piratów drogowych.

Godzinę temu, Maju napisał:

insynuować że prokuratura wnioskuje o niskie kary

Podanie faktów nie mieści się w pojęciu "insynuacja".

Godzinę temu, Maju napisał:

prawa pod siebie nie napisali

W dużej mierze napisali. W wielu dziedzinach. Będzie co zmieniać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Jaro_747 napisał:

Ty szymek naprawdę masz problem ze sobą. Zamiast podać link będziesz przez następne cztery strony pierdzielił nie wiadomo o czym.

Dajesz ten link czy się zamkniesz?

Szymek, dawaj ten link po pan wydał rozkaz.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bobcat napisał:
3 godziny temu, Maju napisał:

jak skandalicznie niskie wyroki w sprawie pedofilii zapadają poza Kk. Bobcat wtedy dziwnie zamilkł....

Rozmawiamy o generalnej praktyce. Nie o jednostkowych przypadkach.

Ciekawe, ja potrafiłem dać szereg przykładów że nie ma różnicy i w obu przypadkach wyroki zapadają podobne, nieraz rzeczywiście za niskie.....ty natomiast nie przedstawiając niczego, żadnego sensownego porównania każesz wierzyć w to co opowiadasz.....to śmieszne, nie ciekawe.  ?

1 godzinę temu, Bobcat napisał:
3 godziny temu, Maju napisał:

Bobcat  insynuował że jadący pod wpływem biskup nie poniósł żadnej kary.....bez problemu wykazałem że Bobcat ŁŻE

Tutaj natomiast bez problemu wykazałeś jak po chamsku i bezczelnie manipulujesz wpisami innych. Gdzie pisałem że poniósł żadnej kary? Pisałem tylko że poniósł mniejszą niż inni za takie same przestępstwo.

Przepraszam, fakt napisałeś że poniósł mniejszą karę to nie zmienia faktu że kłamiesz, bo wyrok w zawieszeniu, zatrzymanie prawa jazdy na 4 lata i grzywna to wcale nie tak mały i znacząco niższy wyrok niż zapadają w podobnych przypadkach wśród szeregowych obywateli.....jest adekwatny do czynu.

1 godzinę temu, Bobcat napisał:
3 godziny temu, Maju napisał:

podałem jak się uniewinnia jadących bez uprawnień i tratujących na pasach staruszki dziennikarzy wiadomej jedynie słusznej opcji.

Znów chamska manipulacja. Kiedy i gdzie coś takiego pochwalałem? Jestem za jak najsurowszym, bezwzględnym karaniem wszystkich piratów drogowych.

Bobcat, nie wmawiaj znowu chamstwa, ochłoń i nie manipuluj.....gdzie  piszę że pochwalałeś???.....podałem to na przykład, że bywają wyroki naprawdę skandaliczne, bo uniewinniające gdy w grę wchodzą osoby poszkodowane!!
I co ciekawe te najbardziej skandaliczne to nie gdzie uwikłani są księża, a dziennikarze.....wasi dziennikarze.  ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wrócimy do tematu wątku.

"Jak kościelny adwokat tłumaczy duchownego, już skazanego za czyny pedofilskie? Otóż twierdzi, że ksiądz Jarosław P. molestował dziecko "przy okazji" posługi. Ofiara duchownego Mariusz Milewski, domagający się odszkodowania od kurii, nie kryje rozgoryczenia: - Ksiądz Jarosław popełniał te czyny będąc księdzem katolickim, będąc posłanym na parafię, więc nie bardzo rozumiem sformułowanie "przy okazji."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jezz napisał:

Szymek, dawaj ten link po pan wydał rozkaz.?

Nie. Poprzednicy chociaż się starali, manipulując wyrwanymi z kontekstu fragmentami i wmawiając, że myślę co innego niż napisałem. Z trolem, który wtrąca się do kolejnej dyskusji, a moich postów wogóle nie czyta, robię to, co nakazuje Netykieta i Regulamin.

Nie oczekuję, że zrozumie to co czyta, ake skoro nie czyta, to niech nie komentuje. Kultura dyskusji tego wymaga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Dajesz ten link czy się zamkniesz?

Się zamknął.

Potem się otworzył, ale linka przechera nie dał. 

Pewnie nie da, bo nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ciekawe który pierwszy z Forumowych akolitów napisze o prześladowaniu KK i nieuczciwie przeprowadzonym procesie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...zgłosiło się 67 ofiar! Sąd udowodnił księżom gwałcenie 10 dzieci". 

Tylko 10 z 67? Jak zorientujesz się, na czym polega uczciwy proces przy domniemaniu niewinności, to ton swoich wypowiedzi zmienisz. A publiczne oskarżanie o obronę pedofili w poprzek w gardle Ci stanie.

Ps.

Odkąd ze Sławkiem na wzajem sobie nie wrzucacie, doskonale widać, ile w temacie macie do powiedzenia: Sławek niewiele, Ty jeszcze mniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, 23031970 napisał:

Gdybyś znał historię,  to byś się publicznie nie kompromitował , twierdząc,  że to "mdłe gadki , z których nic nie wynika ".

Poczytaj o narodowym katolicyzmie,  a potem zabieraj głos w dyskusji. 

P.S.

To wlaśnie z nacjonalizmu katolickiego wywodzi się faszyzm, przykładów dostarcza historia .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pokręciło ci się z "naukami" Talmudu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Amator 2b napisał:

Pokręciło ci się z "naukami" Talmudu.

Nie chwal się własnym nieuctwem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Ciekawe. Gdzie ten twój wpis?

Jak ja pisałem o niemieckim kościele, to katole pospuszczali głowy i poodwracali wzrok. Nie wszyscy, bo byli i tacy którzy o abp Marxie pisali per "lewak". Teraz już jest kardynałem i nie boi się mówić jasno i wyraźnie:

"- Unia Europejska to największy pokojowy projekt w historii Europy i świata – stwierdził. – To, że państwa Unii zrezygnowały z części swojej suwerenności na rzecz wartości całej tej wspólnoty nie było czymś niepatriotycznym. Wręcz przeciwnie, był to wyraz patriotyzmu – na rzecz obrony pokoju, współpracy wspólnoty europejskiej i solidarności. Słusznie mówi papież Franciszek, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za cały świat, bo ten świat nie został dany jakiemuś jednemu narodowi, tylko wszystkim ludziom. Dlatego trzeba prowadzić politykę wspólnotową, bo nie wygra ten, kto zagarnie jak najwięcej dla siebie i otoczy się murem. Trzeba mieć zawsze na uwadze interes wszystkich ludzi. Gdzie w XXI wieku powinien być Kościół chrześcijański? Na pewno nie po stronie nacjonalizmu."

 

Takiej demagogii i umiłowania marksistowskich idei nie powstydziłby się nawet włoski komuch Spinelli, który już w swoim Manifeście przewidywał przerabianie historycznych narodów europejskich na nawóz historii upatrując w tychże narodach główną przyczynę wszelakich nieszczęść i główną przeszkode do uformowania 1000 letniej Rzeszy pokoju, dobrobytu i szczęśliwości.

Oddajmy więc jeszcze te resztki suwerenności aby już ten pokój trwał na wieki wieków.

Amen.

 

 

27 minut temu, Bobcat napisał:

Nie chwal się własnym nieuctwem.

Uczony się znalazł. Na dodatkach z Gazety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

Lepsze to totalne nieuctwo jakim się popisujesz.

Pokój Ci uwiera? Wojny się marzą?

A marzą.

W imię szerzenia demokracji.

A jak!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.