Skocz do zawartości
IGNORED

Tusk wrócił i co dalej..


Niepokorny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

10 minut temu, soundchaser napisał:

Pisowcy wykorzystali pomysł obdarowania społeczeństwa jałmużną za jego własne pieniądze, podczas gdy PO ten pomysł zignorowała...dobrze myślę?
 

 

Nie jest moim zadaniem tłumaczenie projektu Auleytnera i Kowala. Zwłaszcza że nie wiem jakie są różnice między oryginałem a tym, co zrealizował PiS. I nie nazwałbym tego jałmużną.

Natomiast Auleytner krytykował sposób realizacji jego pomysłu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ludzie to wilki. Prezes rozdaje im swoje pieniądze a oni jeszcze narzekają. Księża pieszczą ich dzieci a oni latają z jakimiś podłymi donosami.

Ale to się skończy, teraz władza otoczy ich taką miłością i opieką że już niczego nie zrobią bez pozwolenia. I skończą się problemy i narzekania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Jacchusia napisał:

współczucie...ekshibicjonizm...nie wiem jak na to wpadłeś, ale podziwiam meandry ścieżek po których stąpa twój umysł 🙂

No Tusk nie dał bo piniendzy nie miał, wiec?

"To prezent od prezesa – powiedziała wyraźnie Beata Szydło podczas konwencji PiS. Chwilę wcześniej Jarosław Kaczyński wymieniał, jakie pieniądze i na co rozdaje narodowi."

Więc Prezes wyjął z własnej kieszeni i rozdał. Kilka miliardów więc musi dużo zarabiać. PiSioki płaczą że Tusk dużo zarobił a widać że przy Prezesie to biedak.

"Co piąty Polak (21%) nie wie, jakie jest główne źródło finansowania programu „Rodzina 500 plus”, a jedynie 38% badanych ma świadomość, że tym źródłem są płacone przez nich podatki. Analiza wyników z uwzględnieniem sympatii politycznych badanych dowodzi, że w elektoracie Prawa i Sprawiedliwości jest stosunkowo najwięcej osób (25%) błędnie przekonanych, że rząd ma własne pieniądze, z których wypłaca „500 plus”."

Ciekawa korelacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
4 minuty temu, jar1 napisał:

Zabrali bogatym i dali nam. To wystarcza na ogół.

Bo człowiek wykształcony, zaradny i pracowity, to ten zły...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Co piąty Polak (21%) nie wie, jakie jest główne źródło finansowania programu „Rodzina 500 plus”, a jedynie 38% badanych ma świadomość, że tym źródłem są płacone przez nich podatki. Analiza wyników z uwzględnieniem sympatii politycznych badanych dowodzi, że w elektoracie Prawa i Sprawiedliwości jest stosunkowo najwięcej osób (25%) błędnie przekonanych, że rząd ma własne pieniądze, z których wypłaca „500 plus”."

Nie mają też świadomości, że to nie oni,ani my, tylko ich, nasze dzieci i wnuki kiedyś obudzą się z ręką w nocniku.

To one najbardziej będą odczuwać dzisiejsze decyzje i politykierskie rozdawnictwo.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

Do tego dołożyłbym jeszcze dramat w edukacji gdzie na debilny pomysł kontrrewolucji nałożyła się katastrofa spowodowanego COVIDem zdalnego nauczania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.07.2021 o 02:50, Jaro_747 napisał:

A ciebie bym o takie pieprzenie głupot nie podejrzewał. Przecież jak byk napisałem - zgony nadmiarowe a nie zgony na COVID.

Wmawiasz mi coś po czym dyskutujesz z własnymi pomysłami.

Przepraszam Dżambo - niedopatrzenie wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.07.2021 o 08:28, Niepokorny napisał:

Taa..kiego pitolenia to tylko na AS szukać 😂😂🤣

tfuj prezes ze swego mauzoleum cie pozdrawia.. 

Na czole zrób sobie tatuaż: „Prezes Stalin usta słodsze ma od Malin” to dostaniesz kolejny znaczek od AS  😉👍

Jak już chcesz się silić ma riposty z wplatanymi cytatami to dobrze by było się troszkę historycznie doedukować bo inaczej kompromitujesz się nawet o tym nie wiedząc.  No ale to taki Wasz turbopatriotyczny standard.

22 godziny temu, Marcinus napisał:

W końcu pokazałeś nam swojego idola.

Jego idolem w praktyce jest zapewne lokalny biskup którego podwładni wtłaczają mu ciemnotę do łepetyny co niedziela.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Jaro_747 napisał:

A mnie cieszy atak zidiocenia PiSowców wywołany powrotem Tuska. Mimo swego natężenia jestem przekonany że to nie wszystko i zobaczymy jeszcze więcej żenady i głupoty. Lodówka pełna, czekam spokojnie.

Słabowity ten "atak".  Wygląda na ostatnie rezerwy Volksturmu.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, soundchaser napisał:

Pisowcy wykorzystali pomysł obdarowania społeczeństwa jałmużną za jego własne pieniądze, podczas gdy PO ten pomysł zignorowała...dobrze myślę?
 

 Źle myślisz, nie pierwszy raz.

"500 plus musi być bronione. Tak, nie będzie też mowy o podwyższeniu wieku emerytalnego"

"Nam się wydawało, że jeśli będziemy budowali infrastrukturę, będziemy robili zwolnienia podatkowe, będziemy budowali żłobki i przedszkola to ludzie to docenią. Nauczyliśmy się, że ludzie nam powiedzieli jasno: chcemy poczuć transformację w kieszeni "

"Mam na tyle odwagi, żeby powiedzieć, że wtedy zrobiliśmy błąd. Donald Tusk zrobił błąd, a dzisiaj wyciągnęliśmy z tego wnioski"

Zgadnij, kto to powiedział?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz powrotu Tuska reżim odnotował ostatnio jakieś znaczące sukcesy? Trzeba przyznać, że nakłonienie Tuska do ponownego włączenia się w nurt krajowej "polityki" jest wielkim wyczynem pisdraków. Tym faktem zdołali odwrócić uwagę dark ludu od istotnych problemów i skonsolidować zaczynający już wątpić mannschaft. Berety z głów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Tusk w ramach ocieplania wizerunku -  wraz ze swymi hunwejbinami, będzie odwiedzał Jasną Górę i podaruje Najświętszej Panience klamki od brukselskiej szatni?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jar1 napisał:

Tusk nie wrócił. On tu był zawsze i będzie w miłościwych sercach pisdrackiej kasty. 

Pisland, Pisland uber alles.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, slawek.xm napisał:

a cużeś tak zintensyfikował swoja aktywnośc w tymże wątecku?

Moja aktywność na bocznicy jest cały czas podobna. Mam po prostu cykle zainteresowania tak jak cykle w innych dziedzinach życia człowieka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jar1 napisał:

Tusk nie wrócił. On tu był zawsze i będzie w miłościwych sercach pisdrackiej kasty. 

Tusk, mój Dzbanku, jest wisienką na torcie dla Kaczyńskiego.

Pełna polaryzacja, zero programu, rozprawa z Hołownią, wycięcie Trzaskowskich i Tomczyków etc

Nawet jak Hołownia okaże się piątą kolumną, nic nie pomoże... To się nie zsumuje.

 

A dobrotliwy PIS - 500+, 13 i 14 dla emerytów, kwota wolna, itp, itd. I jeszcze postraszy, że Tusk to zabierze 🙂

 

No i sam Tusk... weekend zaczyna w środę po południu. Zapewne będzie miał wielkie wyniki.

Ależ to będzie zabawa 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamał od zawsze( debata z Kwasniewskim)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, atmeg napisał:

Ten wpis powinien być wziety w ramki i widniec jako baner przez lata na tym forum 🙂 Serio.To by dopiero były jaja

Zaproponuj moderacji wzięcie go w ramki, ja nie mam na to wpływu.

13 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Przecież nawet niezbyt rozgarnięty przygłup wie, że 500+ to pomysł prof. Auleitnera i Pawła Kowala. I rzeczywiście Kowal najpierw poszedł z tym do PO. No i ugrzązł.

Przygłup wie, ale przedstawiciele sekty PiS, tej od rozdawnictwa tego nie wiedzą, albo są na to głusi i ślepi. W sektach rządzą inne prawa. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z waszych znajomych czuje się jak gówno, to niech ma świadomość, że istnieje ktoś taki jak Tusk( będzie mu lżej ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z Tuskiem wraca Graś-Oppositionsführer&Ciećführer .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, papageno napisał:

Czy pisdractwo to jakaś mutacja człowieka?

Tak, to człowiek/ludzie zacofany/zacofani żyjący przeszłością, niezdolny do intensywnego działania we współczesności, coś w rodzaju eksponatu muzealnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, slawek.xm napisał:

 

Wszystko w temacie 👍

Robactwo/Lewactwo rży gdy PIS „dzieli” się kasą z podatków, woli gdy im kolaborant śrube dokręca i uja daje..

14 minut temu, papageno napisał:

Czy pisdractwo to jakaś mutacja człowieka?

 Jeśli Pisdractwo jest mutacją człowieka to CZEGO ty jesteś mutacją... ameby.. leminga..intelektualnego mańkuta..?

wypełzło toto jakiejś jamy i głos bez POzwolenia zabiera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Niepokorny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, notoryczny napisał:

Ciećführer

Internet nie zapomina!!! 🙂

 

 

8 minut temu, Lech36 napisał:

niezdolny do intensywnego działania we współczesności

COOOOOOOOOOOOOO???

Mi się wydaje, że akurat największym problemem związanym z PiS jest ich zbyt intensywne działanie! 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Jaro_747 napisał:

"To prezent od prezesa – powiedziała wyraźnie Beata Szydło podczas konwencji PiS. Chwilę wcześniej Jarosław Kaczyński wymieniał, jakie pieniądze i na co rozdaje narodowi."

Więc Prezes wyjął z własnej kieszeni i rozdał. Kilka miliardów więc musi dużo zarabiać. PiSioki płaczą że Tusk dużo zarobił a widać że przy Prezesie to biedak.

"Co piąty Polak (21%) nie wie, jakie jest główne źródło finansowania programu „Rodzina 500 plus”, a jedynie 38% badanych ma świadomość, że tym źródłem są płacone przez nich podatki. Analiza wyników z uwzględnieniem sympatii politycznych badanych dowodzi, że w elektoracie Prawa i Sprawiedliwości jest stosunkowo najwięcej osób (25%) błędnie przekonanych, że rząd ma własne pieniądze, z których wypłaca „500 plus”."

Ciekawa korelacja.

A dlaczego ty nie podajesz linków?

Tam pisze również to:

Cytat

Analfabetyzm funkcjonalny, brak świadomości ekonomicznej i obywatelskiej, a nawet fałszywa świadomość – to pojęcia, którymi operują socjolodzy. Dotyczy to całego świata i Polska wcale nie jest tu odosobniona. Niektórzy nazywają to współczesnym półanalfabetyzmem, tak silne jest to zjawisko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiec wydźwięk tego jest zupełnie inny niż sugerujesz. To wytłuszczone przez ciebie to słowa pisacza z gazety (oprócz" To prezent od prezesa") Żeby wnioski tego pisacza i twoje były zasadne trzeba by jeszcze dopytać co ludzie rozumieją pod hasłem "pieniądze rządu" bo mogłoby sie nagle okazać, ze chodzi im o pieniadze którymi dysponuje rząd, a nie że są własnoscia rządu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, il Dottore napisał:

Mi się wydaje, że akurat największym problemem związanym z PiS jest ich zbyt intensywne działanie!

Ich intensywne "działania" wpychają Polskę do ciemnogrodu a to chyba odwrotny kierunek od zamierzonego. Kraj będzie się słabo rozwijał w ramach socjalistycznej neo komuny. Historia już wielokrotnie to udowodniła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.