Skocz do zawartości
IGNORED

Tusk wrócił i co dalej..


Niepokorny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
1 minutę temu, Niepokorny napisał:

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi,
20 lat temu konserwatywnymi,
10 lat temu skrajnie konserwatywnymi,
Dzisiaj jestem nazywany przez niektóre grupy faszystą - a dlaczego?

Bo trzymam flagę ojczystą, wierzę w Ojczyznę, mam szacunek do historii, mówię, że białe jest białe a czarne jest czarne, jestem za suwerennością i niezależnością Polski, Polski Silnej i Wielkiej gdzie żadne państwo nie będzie pluć na Polskę, żadne międzynarodowej grupy ideologiczne nie miały żadnego wpływu na nasz kraj, nasze majątki i naszą kulturę. 

Ja nie zmieniłem poglądów - to niektórzy zmienili wartości...

Klęczałeś pisząc to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
3 minuty temu, Niepokorny napisał:

Poyebało cie ?

Jesteś zwykłym internetowym krzykaczem, który niczego porządnego w życiu nie zrobił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Marcinus napisał:

Jesteś zwykłym internetowym krzykaczem, który niczego porządnego w życiu nie zrobił.

Poważnie..? 

Pisze to kolejny forumowy troll który obok wielu tu opłacanych marnuje swoje życie wierząc że zmienia świat dla idei. 
Nie takie leszcze próbują tu swoich żenujących prowokacji.. ale śmiało.. rozkręcaj się.. trenuj.. 😘

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
18 minut temu, Niepokorny napisał:

Poważnie..? 

Pisze to kolejny forumowy troll który obok wielu tu opłacanych marnuje swoje życie wierząc że zmienia świat dla idei. 
Nie takie leszcze próbują tu swoich żenujących prowokacji.. ale śmiało.. rozkręcaj się.. trenuj.. 😘

Jesteś wyjątkowo żenujący, więc nie ośmieszaj się bardziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Niepokorny napisał:

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi,
20 lat temu konserwatywnymi,
10 lat temu skrajnie konserwatywnymi,
Dzisiaj jestem nazywany przez niektóre grupy faszystą - a dlaczego?

Bo trzymam flagę ojczystą, wierzę w Ojczyznę, mam szacunek do historii, mówię, że białe jest białe a czarne jest czarne, jestem za suwerennością i niezależnością Polski, Polski Silnej i Wielkiej gdzie żadne państwo nie będzie pluć na Polskę, żadne międzynarodowej grupy ideologiczne nie miały żadnego wpływu na nasz kraj, nasze majątki i naszą kulturę. 

Ja nie zmieniłem poglądów - to niektórzy zmienili wartości...

chlopie, 30 lat temu wszystko było na opak 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a i Niemcy byli Niemcami a nie nazistami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Niepokorny napisał:

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi,
20 lat temu konserwatywnymi,
10 lat temu skrajnie konserwatywnymi,
Dzisiaj jestem nazywany przez niektóre grupy faszystą - a dlaczego?

Bo trzymam flagę ojczystą, wierzę w Ojczyznę, mam szacunek do historii, mówię, że białe jest białe a czarne jest czarne, jestem za suwerennością i niezależnością Polski, Polski Silnej i Wielkiej gdzie żadne państwo nie będzie pluć na Polskę, żadne międzynarodowej grupy ideologiczne nie miały żadnego wpływu na nasz kraj, nasze majątki i naszą kulturę. 

Ja nie zmieniłem poglądów - to niektórzy zmienili wartości...

Chyba ci cegła na głowę spadła i dlatego tak bredzisz. Gdybyś mówił że białe jest białe a czarne jest czarne to nie mógłbyś głosować na PiS a tym bardziej patrzeć w Prezesa jak w święty obrazek.

Bo co to mówił Prezes? I nikt nie wmówi nam, że białe jest białe?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, costa brava napisał:

wycofał sie z tych słów...juz twierdzi że białe to czerwone 

Aaa to przepraszam ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, 23031970 napisał:

DLACZEGO musimy pracować do 67 roku życia,  tj. prawie do śmierci,  skoro od przeszło 30 lat ZSRR już nas  nie okrada ?

DLACZEGO w dobie technokracji , nadal musimy pracować po 6 dni w tygodniu , i średnio przez 47 lat ?

Nie wiem, jaki jest twój świat, ale w moim pracujemy przeważnie jednak 5 dni w tygodniu po osiem godzin. A co do emerytury to:
1. średnia długość życia się znacznie wydłużyła, zdrowie również mamy lepsze niz nasi rodzice i dziadkowie.
2. dzieci za to mamy dużo mniej, a system emerytalny jest systemem solidarnościowym, czyli młode pokolenia pracują na emerytury tych starszych, bo jak oni pracowali to "utrzymywali" jeszcze starszych. Tak to działa od czasów Bismarcka w większości krajów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak widać im prostszy umysł tym łatwiej trafić do niego z reżimową nagonką. Brawo miszczu! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Niepokorny napisał:

mam szacunek do historii

Nie masz pojęcia o historii, nie rozumiesz jej i nie potrafisz wyciągać wniosków. Gdybyś cokolwiek rozumiał z historii, to wiedziałbyś, że przez ludzi o poglądach takich jak twoje, przez zawziętych nazioli, zacietrzewionych pseudo patriotów, Polska zawsze cierpienia, upadała, a miliony Polaków ginęło! Polska święciła triumfy tylko w tych relatywnie krótkich okresach historii, gdy była liberalna, otwarta, tolerancyjna i dobrze współpracująca z innymi krajami. Wszystkie pozostałe okresy w historii Polski, okresy wzmożeń pseudo patriotycznych, wstawania z kolan i konfliktów z sąsiadami, zawsze….ale to zawsze…kończyło się dla kraju i dla Polaków upadkiem i przelaną krwią niewinnych!

Tylko żeby mieć tego świadomość, to trzeba trochę myśleć, a to za trudne dla wyborców pisu i niewolników kleru. Dlatego niestety Polska, po raz kolejny w swojej historii, zmierza do upadku, dzięki pożytecznym idiotom i zdrajcom, wspierającym obecny pisowsko-kremlowski reżim. I nie ma znaczenia, że ktoś tego nie rozumie i że robi to w dobrej wierze, bo liczą się tylko realne skutki! 

11 minut temu, Jaro_747 napisał:

 

Jak widać im prostszy umysł tym łatwiej trafić do niego z reżimową nagonką. Brawo miszczu! 

Niestety dla kraju i narodu, to bezmyślny i bezrefleksyjny element, zasilający liczną grupę mniej lub bardziej nieświadomych zdrajców polskiej racji stanu. Pożyteczni idioci nieświadomie wspierający Putina, jednocześnie niszczący przyszłość swoich dzieci i wnuków! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, sly30 napisał:

Niestety dla kraju i narodu, to bezmyślny i bezrefleksyjny element, zasilający liczną grupę mniej lub bardziej nieświadomych zdrajców polskiej racji stanu. Pożyteczni idioci nieświadomie wspierający Putina, jednocześnie niszczący przyszłość swoich dzieci i wnuków! 

 

Akurat ten to przypadek skrajnej prostoty umysłowej. Ale są lepsi, wypisz wymaluj z tekstu Kaczyńskiego o agentach.

213665307_1781413212057286_3286251122239580617_n.jpg

Teraz to nawet są pod ochroną, ciekawe jak długo to potrwa.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zetempowiec napisał:

Tak to działa od czasów Bismarcka

Otóż jesteś w mylnym błędzie. System przymusowych ubezpieczeń społecznych to faktycznie kolejny diabelski wynalazek Niemców, obok Cyklonu B i obozów masowej zagłady.

Ale za Bismarcka to wyglądało zupełnie inaczej. Otóż wtedy robotnik żył średnio 36 lat i głównym beneficjentem tego systemu było państwo. 🙂 Bo robotnik po prostu nie dożywał wieku emerytalnego. Dziś średnia długość życia jest dużo wyższa i w efekcie, choć składki na przymusowe ubezpieczenie społeczne są wciąż podnoszone, to i tak państwo do tego interesu dopłaca. Sprawę można rozwiązać na kilka sposobów: 1/ ustawicznie podnosząc wiek emerytalny (niedługo to będzie zapewne 80 lat 🙂 ) lub 2/ obniżając średnią długość życia. Ta druga metoda jest szczególnie paskudna. Jak to się robi? Bardzo prosto:

1/ Wpędza się ludność w krańcową biedę poprzec niedorzecznie wysokie podatki. Dziś płaciimy średnio 50% od naszych dochodów. Chłop pańszczyżniany, nad którego niewolą łzy ronią lewacy płacił dziesięcinę. Czyli 5x mniej. To kto jest niewolnikiem??? Biedni oczywiście żyją krócej od bogatych.

2/ obniża się ogólną jakość życia poprzez uniemożliwienie ludziom turystyki i wypoczynku. Zamyka się hotele, restauracje itp. Także "ten wirusik ma swój plusik". Ludzie którzy nie wypoczywają prawidłowo - żyją krócej.

3/ Ten sam cel realizuje zamknięcie klubów sportowych, klubów fitness, pływalni itp. Po co macie być zdrowi i wysportowani? Zdychajcie już! Zdychajcie!

4/ No i wisienka na torcie: za wasze prawdziwe pieniądze państwo oferuje wam fałszywą opiekę zdrowotną. Lekarze jednak, nawet markując pracę, coś tam jednak odruchowo robią, zatem skoro złośliwe su***syny mimo wszystko leczą, to nalezy zamknąć dostęp do przychodni i szpitali. Co uczyniono, uzyskując w efekcie szybciutko 100 tys nadmiarowych zgonów. Co jest dowodem na skuteczność metody.

Wy naprawdę tego nie widzicie? Na waszych oczach w rok wymordowano w Polsce duże miasto. Tak się właśnie ratuje ZUS i budżet państwa.

Oni nie są ludobójcami. Spórzcie w oczy premiera - to po prostu dobry księgowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, il Dottore napisał:

Otóż jesteś w mylnym błędzie. System przymusowych ubezpieczeń społecznych to faktycznie kolejny diabelski wynalazek Niemców, obok Cyklonu B i obozów masowej zagłady.

Ale za Bismarcka to wyglądało zupełnie inaczej. Otóż wtedy robotnik żył średnio 36 lat i głównym beneficjentem tego systemu było państwo. 🙂 Bo robotnik po prostu nie dożywał wieku emerytalnego. Dziś średnia długość życia jest dużo wyższa i w efekcie, choć składki na przymusowe ubezpieczenie społeczne są wciąż podnoszone, to i tak państwo do tego interesu dopłaca. Sprawę można rozwiązać na kilka sposobów: 1/ ustawicznie podnosząc wiek emerytalny (niedługo to będzie zapewne 80 lat 🙂 ) lub 2/ obniżając średnią długość życia. Ta druga metoda jest szczególnie paskudna. Jak to się robi? Bardzo prosto:

1/ Wpędza się ludność w krańcową biedę poprzec niedorzecznie wysokie podatki. Dziś płaciimy średnio 50% od naszych dochodów. Chłop pańszczyżniany, nad którego niewolą łzy ronią lewacy płacił dziesięcinę. Czyli 5x mniej. To kto jest niewolnikiem??? Biedni oczywiście żyją krócej od bogatych.

2/ obniża się ogólną jakość życia poprzez uniemożliwienie ludziom turystyki i wypoczynku. Zamyka się hotele, restauracje itp. Także "ten wirusik ma swój plusik". Ludzie którzy nie wypoczywają prawidłowo - żyją krócej.

3/ Ten sam cel realizuje zamknięcie klubów sportowych, klubów fitness, pływalni itp. Po co macie być zdrowi i wysportowani? Zdychajcie już! Zdychajcie!

4/ No i wisienka na torcie: za wasze prawdziwe pieniądze państwo oferuje wam fałszywą opiekę zdrowotną. Lekarze jednak, nawet markując pracę, coś tam jednak odruchowo robią, zatem skoro złośliwe su***syny mimo wszystko leczą, to nalezy zamknąć dostęp do przychodni i szpitali. Co uczyniono, uzyskując w efekcie szybciutko 100 tys nadmiarowych zgonów. Co jest dowodem na skuteczność metody.

Wy naprawdę tego nie widzicie? Na waszych oczach w rok wymordowano w Polsce duże miasto. Tak się właśnie ratuje ZUS i budżet państwa.

Oni nie są ludobójcami. Spórzcie w oczy premiera - to po prostu dobry księgowy.

Islandia nie ma tego problemu. Raz, że pogoniła korzenne, banksterskie pijawki to jeszcze myślą nad wprowadzeniem czterodniowego tygodnia pracy, gdyż pilotażowy program wypadł bardzo pomyślnie - ludzie bardziej wypoczęci, mniej zestresowani, więcej czasu spędzają z rodziną, wydajność pracy wzrosła itd.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to całkiem jak ci którzy pracują przy produkcji samochodów elektrycznych Morawieckiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obłąkanie 🤔

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart ok. Nie chciałbyś tak?

Być traktowany jak człowiek a nie jak bydlę robocze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Znał pan Hofmana wcześniej?

Nie, ale zastanawiam się dlaczego robisz z siebie donka? Nawet on przeprosił bo wie, ze opieranie sie na _wywiadzie_ prasowym podejrzanego czy oskarżonego, to wiecej niż stąpanie po cienkim lodzie. No ale ty, wierny lód się tego nie boisz, że sie załamie 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaro_747 napisał:
36 minut temu, notoryczny napisał:

Obłąkanie 🤔

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

...z tekstu Kaczyńskiego o agentach.

213665307_1781413212057286_3286251122239580617_n.jpg

Teraz to nawet są pod ochroną, ciekawe jak długo to potrwa.

 

Trafiłeś z Diagnozą.. w punkt 👌👌 On na Guru sekty sie nadaje w 100%. 
Żeby se złote myśli PISiora katalogować.. selekcjonować.. doktoryzować sie nad nimi by w robocie na Bocznicy przytaczać po Ćwierć wieku to musi być Obłąkanie..😅🙉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Niepokorny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Jacchusia napisał:

Nie, ale zastanawiam się dlaczego robisz z siebie donka? Nawet on przeprosił bo wie, ze opieranie sie na _wywiadzie_ prasowym podejrzanego czy oskarżonego, to wiecej niż stąpanie po cienkim lodzie. No ale ty, wierny lód się tego nie boisz, że sie załamie 🙂

No to jeszcze raz:

"Znał pan Hofmana wcześniej?

Poznałem go niedługo przed zatrzymaniem. Przedstawił nas sobie jego przyjaciel Robert Pietryszyn. Był wówczas członkiem zarządu PZU, a my mieliśmy na jedną z inwestycji kredyt w PZU.

Potem Pietryszyn został prezesem Lotosu, dziś jest partnerem Hofmana w jego agencji lobbystycznej.

Już kiedy mieli wspólną agencję, Pietryszyn zadzwonił, żebyśmy się spotkali we trzech. I zjedliśmy śniadanie w Hali Koszyki w Warszawie, którą też wybudowałem ze swoim partnerami biznesowymi. Bardzo chcieli pracować bezpośrednio dla mnie i ze mną, ale nic konkretnego z tego nie wyniknęło, bo ja niezbyt miałem ochotę na współpracę z nimi. Potem przyszli jeszcze do mnie Hofman z Dawidem Jackiewiczem.

Jackiewicz to były minister skarbu w rządach PiS, przyjaciel Hofmana. Po co przyszli?

Oferowali swoje usługi lobbingowe"

"Obiecał, że zorganizuje kolację "ze Zbyszkiem i Patrycją", czyli ze Zbigniewem Ziobrą i jego żoną Patrycją Kotecką. Mówił: "Wtedy sobie wszystko wyjaśnicie". Ja mu odpowiedziałem, że żadnej kolacji "ze Zbyszkiem i Patrycją" nie będzie."

 

Czy Ziobro wystosował pozew przeciwko Panu Krychowi?

Czy Ziobro wystosował pozew przeciwko Onetowi?

Czy Ziobro wystosował pozew przeciwko Bloombergowi który jako pierwszy opuplikował powyższe informacje już prawie dwa lata temu? Dwa lata temu Jacuś i nic. Jakoś to nie przeszkadzało Ziobrze.

No i jeszcze jedno pytanko - co to było za przeszukanie w firmie Hoffmana? Czego szukali?Reżimowe media coś o tym mówiły? Jakaś tajemnica? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, fetek napisał:

Czy Tusk wystosował pozew (o którym tak głośno krzyczał) przeciwko autorowi jego "biografii" ?

Pierwsze słyszę.

Ale ja nie jestem PiSowcem, tylko oni znają biografię Tuska na pamięć i wszystkie jego słowa.

Podobno niebawem reżimowa telewizja ma zorganizować turniej wiedzy o Tusku, będziesz mógł wystartować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jaro_747 napisał:

Pierwsze słyszę.

Ale ja nie jestem PiSowcem, tylko oni znają biografię Tuska na pamięć i wszystkie jego słowa.

Podobno niebawem reżimowa telewizja ma zorganizować turniej wiedzy o Tusku, będziesz mógł wystartować.

A co ma piernik do wiatraka ? Jako wyborca PO czy Tuska masz zasrany obowiązek wiedzieć na kogo głosujesz.

BTW: Wtedy jak to mówisz TV reżimowa była pod kontrolą PO, to ona była przy władzy a agentach służb i powiązaniach pisały różne media, o D. Ruser'że mogliśmy poczytać nawet w newsweeku.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, fetek napisał:

A co ma piernik do wiatraka ? Jako wyborca PO czy Tuska masz zasrany obowiązek wiedzieć na kogo głosujesz.

O ile się nie mylę wiedza pochodzi od agenta WSI i teczek różnych służb jak np stasi.

Swego czasu o tym pisał onet a od D.Ruser rozpisywał się nawet newsweek.

 

Nie jestem wyborcą PO PiSowski żołnierzu wojny propagandowej.

Odmaszerować!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nadzieja na ograniczanie żywności i energii dla najbogaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.