Skocz do zawartości
IGNORED

Topowe kable zasilające ?


sly30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty nie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czyli co mam zedystować swój post #5651 i napisać, że jednak słyszę w systemie audio 3fazową 14 kw pompę ciepła (kawał maszyny prawda?) wpiętą w sieć elektryczną mojego domu? To o t o chodzi i wtedy będę tolerowany, to o to chodzi?

Mam wyrwać zasilający Giggawat ze ścian i podłóg, poddać go terapii kriogenicznej i przesmarować audio płynem i dopiero wtedy zalać ponownie betonem, a wszystkie power druty, jak Frey2, mam wymienić bo są ch....we na

jeszcze droższe.....???? Ok, złapałem :)

 

 

 

To nie jest powód odsyłania to zakładki Start; może Ty zastanów się, że może coś jest nieteges z Towją siecią elekryczną i czas ją w końcu naprawić, zamiast kupować 1,5 - 2 metrowe półśrodki :)

 

 

 

 

no właśnie masz ??

 

 

 

 

już daruj sobie ten tekst za 5 centów europejskich....

 

Przeczytaj instrukcję od tej pompy ciepła, zacznij rozróżniać moc odzysku od mocy pobieranej. Kolejna sprawa Gigawat nie robi ani kabli do wstawiania w ścianę ani bezpieczników (robione są w USA) ani ostatnio kondensatorów (w ostatnim High Fidelity się tym chwalili przysługując sobie zasługi należne krajowemu Miflexowi). Tak że ten zwykły kabel ze ściany nie musisz wyrywać nawet jak byś się przeprowadzał, Miedź w procesie produkcji w.g. dr Ohno to na pewno nie jest!

Napisz mi jednak dlaczego on jest w tej ścianie tak ważny skoro to samo można zrobić na ostatnich dwóch metrach faktycznie ich pasywnym kondycjonerem?

Mając 240V w sieci i miedziane kable przed licznikiem 10mm2 mogę sobie co najwyżej wstawić przed i za licznikiem Carlinga od Carlinga (bezpieczniki należy mocowo stopniować a Gigawat sprzedaje tylko 20A !) i odpowiednik gniazda w ścianie Furutecha ale przeznaczonego na EU o którym pisał do Chicago kolega Pygar. Korekcji jednej wielkiej pętli masy robionej przez sieć ZE nie zredukuje ciut lepszy od zwykłego DYT przewód rebrandowany dla Gigawata. Freya nie testowałem i Twój tekst o nim może by był w końcu...na temat wątku.

 

 

OK, dzięks. W takim razie nie zmieniam wzmaka.

Chicago nie zmieniaj ale zmierz temperaturę w środku i zlituj się nad tymi najmniejszymi kondensatorami w środku bo te duże słoiki spokojnie je parę razy przeżyją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Dom Zły. Ale faktem jest chyba, że przy bardzo dobrze zaprojektowanym zasilaczu wzmacniacza, to te wszystkie najlepsze sieciówki mogą być niesłyszalne, a moja końcówka ma bardzo dobrze zaprojektowany tor zasilania - wzmak waży 75 kg.

może tak być...

a czy Twoja instalacja została poświęcona, bo jeśli nie, to faktycznie nie ma prawa grać;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekcji jednej wielkiej pętli masy robionej przez sieć ZE

 

No właśnie - jak sobie radzicie w takich instalacjach

 

U mnie nie mam takiego problemu, bo każde urządzenie mam wpięte w osobną "linię" z pod licznika.

 

z ogromnymi pętlami mas? Gramofon to chyba trzeba umasiać kablem półcalowym conajmniej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie mnie pytanie naszło do kolegi @Pygar bo jak rozumiem ma zasilanie do każdego urządzenia osobno.

 

Z czystej zawodowej ciekawości chciałbym zobaczyć schemat takiej instalacji włącznie z rozdzielnicą, rodzajem kabli przekrój/producent, zabezpieczeniami, protokołami z pomiarów i jak można zdjęcia tego co w rozdzielnicy i na ścianie.

 

Nigdy nie spotkałem takiej instalacji do zasilania audio a straszne mnie to interesuje. Kilka instalacji w domach "popełniłem" ale nigdy takiej realizacji nie miałem.

 

Będę wdzięczny za szczegóły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Marantz SR5008 + UD5007 + Tonsil Siesta 5.0 + Taga TSW90 v3

Yamaha R-N602 + CD-S300 + Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB DC + Pylon Pearl Monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjesz z robienia instalacji i chcesz "gotowca" na tacy, z dokumentacją techniczną i zdjęciami .

 

Brawo Ty !

 

Pozdrawiam

Pygar

 

P.s.

Po co ?

Przecież kable nie grają, a tu aż roi się od "obrońców" cudzych portfeli, że kable za 2 zł są super, więc po co przepłacać, a tu proszę kolega chce gotowy projekt, żeby "golić" naiwnych audiofili.

 

Ładnie to tak ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pygar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie żyje z instalacji, kiedyś robiłem takie rzeczy jako dodatkowa kasa, teraz już nie muszę.

Pytam z ciekawości, jako elektryk i pomiarowiec.

 

Ja wiem jak bym to zrobił, wiem jakie były by problemy. Ciekaw jestem Twojego rozwiązania.

Może być bez podpisów czy informacji o wykonawcy.

 

Zapraszasz do domu obcego człowieka na odsłuch, więc umieszczenie takich informacji nie jest obarczone żadnym ryzykiem.

 

Nie mam zamiaru nikogo golić, mam z czego żyć beż wciskania ludziom kitu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Marantz SR5008 + UD5007 + Tonsil Siesta 5.0 + Taga TSW90 v3

Yamaha R-N602 + CD-S300 + Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB DC + Pylon Pearl Monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość jest schowana w posadce i ścianach pod tynkiem, bo wszelkie prace robiłem przy okazji remontu.

 

Posłuchać systemu, to nie znaczy to samo, co pokazywanie każdego zakamarka instalacji elektrycznej, szczególnie osobom "technicznym" , skoro oni wiedzą lepiej, a kable nie grają.

 

Nie będę ojców uczył dzieci robić :-).

 

Pozdrawiam

Pygar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy Twoja instalacja została poświęcona, bo jeśli nie, to faktycznie nie ma prawa grać;-)

 

Została, ale nie wiem czy to się liczy w Twych oczętach, bo poświęcenia dokonał czarny pastor z kościoła Baptystów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj instrukcję od tej pompy ciepła, zacznij rozróżniać moc odzysku od mocy pobieranej. Kolejna sprawa Gigawat nie robi ani kabli do wstawiania w ścianę ani bezpieczników (robione są w USA) ani ostatnio kondensatorów (w ostatnim High Fidelity się tym chwalili przysługując sobie zasługi należne krajowemu Miflexowi). Tak że ten zwykły kabel ze ściany nie musisz wyrywać nawet jak byś się przeprowadzał, Miedź w procesie produkcji w.g. dr Ohno to na pewno nie jest!

Napisz mi jednak dlaczego on jest w tej ścianie tak ważny skoro to samo można zrobić na ostatnich dwóch metrach faktycznie ich pasywnym kondycjonerem?

Mając 240V w sieci i miedziane kable przed licznikiem 10mm2 mogę sobie co najwyżej wstawić przed i za licznikiem Carlinga od Carlinga (bezpieczniki należy mocowo stopniować a Gigawat sprzedaje tylko 20A !) i odpowiednik gniazda w ścianie Furutecha ale przeznaczonego na EU o którym pisał do Chicago kolega Pygar. Korekcji jednej wielkiej pętli masy robionej przez sieć ZE nie zredukuje ciut lepszy od zwykłego DYT przewód rebrandowany dla Gigawata. Freya nie testowałem i Twój tekst o nim może by był w końcu...na temat wątku.

 

chłopie nie zrozumiałeś o co mi chodziło więc niepotrzebnie się trudziłeś z pisaniem o dr. oh no itd.

 

Wytłumaczę: chodziło mi tylko o to, iż pomimo obecności pc w sieci elektr. domu i zastosowanych kabli gigawatt i innych pierdół audiofilskich, nie było i nie ma spektakularnych zmian w zastosowaniach odnośnie kabli zasilających, gniazdek na poziomie wartym opisu jakiego dokonał np. user @Pygar. Z jednej strony podziwiam umiejetność pisania o kablu zasilającym w ten sposób, a z drugiej strony zastanawia...W bezpieczniki się nie bawię.

Przepraszam bardzo za zawód jaki sprawiam, ale zupełnie nie interesuje mnie pochodzenie gigwatta i to co robi ta firma, produkty ma ok więc jak trzeba kupuję. Ot co.

 

Jeżeli chodzi o dr. Ohno i jego produkt to już pisałem o tym ileś lat temu i o cenie jaką płaciłem za metr tej super miedzi w kablu z rolki od audiofilii z Australii.

 

Przeczytaj instrukcję od tej pompy ciepła, zacznij rozróżniać moc odzysku od mocy pobieranej.

 

ja przeczytałem pare lat temu dlatego kupiłem. Natomiast proponuje również rtfm kolego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pygar

Czyli schematu przyłączenia wraz z bezpiecznikami i RCD nie zobaczę?

Nie masz?

Nie chcesz pokazać?

Sam to robiłeś rozumiem?

Rozumiem ze pomiarów tez nie ma?

 

Jakie przekroje i jakie wartości zabezpieczeń?

Jacy producenci i modele?

Ile linii i jak spięte za licznikiem?

Jakaś listwa?

Jakie połączenie PE?

 

 

Podziel się wiedzą proszę, to forum do dzielenia sie wiedzą chyba jest.

Proszę.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Marantz SR5008 + UD5007 + Tonsil Siesta 5.0 + Taga TSW90 v3

Yamaha R-N602 + CD-S300 + Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB DC + Pylon Pearl Monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości.

Człowiek jak nie pyta to głupi całe życie, a jak pyta to tylko do czasu aż dostanie odpowiedź.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Marantz SR5008 + UD5007 + Tonsil Siesta 5.0 + Taga TSW90 v3

Yamaha R-N602 + CD-S300 + Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB DC + Pylon Pearl Monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co informuje o takiej instalacji? W jakiej atmosferze? :)

Nikt tu nikogo nie bije ani nie wyśmiewa. Rozmowa jest o konkretach, o kablach zasilających.

Kolega @Pygar opowiadał o tym że każdy przewód to antena podatna na zakłócenia. Jest to dla mnie sensowne - czy ma wpływ na brzmienie to inna sprawa. Poinformował nas, że ma specjalną linię zasilająca do swojego audio, jest to część toru zasilania podatna na zakłócenia. Jestem pod wrażeniem takiej idei bo nigdy takiego rozwiązania nie widziałem. Owszem w przypadku rozłożenia obciążenia ma sens ale dla brzmienia?

Jeśli informuje o tym publicznie na forum to znaczy że to nie jest tajemnica więc jaki problem pokazać to rozwiązanie tym bardziej że zaprasza obcych ludzi do domu na odsłuchy?

Nie mam tu żadnych złośliwych intencji, po prostu jestem ciekaw takiego rozwiązania, jak jest to zrobione.

Czy ma wpływ na brzmienie? Mam swoje zdanie ale nie mam zamiaru nikomu tu niczego udowadniać na siłę.

Rozmawiamy chyba konkretnie i rzeczowo, nie obrażamy się tylko stosujemy argumenty.

Jeśli dzielimy się informacjami i rozwiązaniami to jaki problem pokazać jak to jest zrobione? Jeśli zrobił to sam i nie ma na to dokumentów to jego sprawa, jego albo domownika zabije prąd, jemu się spali sprzęt bo nie zadziała ochrona, ale może choć narysować jak to jest wykonane. Zdjęcie rozdzielnicy to chyba nie jest problemem. Nie pojadę tam i nie wykręcę jej na złom.

Po to jest forum by się dzielić wiedzą.

 

 

Posłuchać systemu, to nie znaczy to samo, co pokazywanie każdego zakamarka instalacji elektrycznej, szczególnie osobom "technicznym" , skoro oni wiedzą lepiej, a kable nie grają.

..

Po tej wypowiedzi (szczególnie fragment wytłuszczony) wnioskuję że to jednak ściema i bajki dla głodnych wrażeń forumisiów. Była możliwość że ktoś się podnieci taką indywidualną instalacją, a tu jest nagle konkretne pytanie o parametry i cała próba zabłyśnięcia wzięła w łeb.

 

Tak, teraz to było złośliwe, bo zostałem potraktowany z buta - nie wierzysz mi na słowo to spadaj.

Nie, nie wierzę.

 

Gdybym poprosił o fotkę kabli sieciowych za milion $ to pewnie bym dostał, ale reszty się nie da?

W takim razie to bajka.

 

I jeszcze jedno.

Proszę nie odbierać tego jako ataku.

Nie jestem HiEndowcem, interesuję się tematem bo może za jakiś czas dorosnę do zakupu czegoś lepszego niż teraz, kiełkuje we mnie ta chęć. Na razie słucham muzyki na tyle na ile pozwala mi czas a kasę łąduję w inne zabawki.

Natomiast lubię porozmawiać z ludźmi z pasją i fachową wiedzą - jak to ma np miejsce na forum gitarowym.

Z racji wykształcenia takie tematy mnie bardzo interesują i tyle.

 

Pozdrawiam

 

P.S.

Pytanie dodatkowe - kable sieciowe mają wpływ na brzmienie systemu wpięte do wzmacniacza. Co w przypadku CD, DAC lub gramofonu? Gdzie jest to najbardziej wyraźne? Gdzie ma sens wymiana takiego kabla?

 

Żeby nie było - poważnie się pytam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Marantz SR5008 + UD5007 + Tonsil Siesta 5.0 + Taga TSW90 v3

Yamaha R-N602 + CD-S300 + Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB DC + Pylon Pearl Monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kabli ma sens, gdy system jest zbudowany z tej klasy urządzeń, na której te zmiany słychać.

Jeśli któryś z elementów będzie bardzo degradujący, to usłyszane różnice będą niewielkie i niekoniecznie zadowalające (prawdziwe).

 

Każdy kabel wnosi coś od siebie, a czy uda się dostrzec jego autentyczny charakter zależy od tego w jakim układzie urządzeń będzie dane mu współpracować.

 

Elementy systemu porównałbym do kawałków szkła o różnej intensywności wybarwienia i zabrudzenia.

Gdy wpinamy nowy element, obojętne, czy to jest kabel, czy np. CD to "widzimy" go przez pryzmat tych wszystkich szkieł.

Czym są mniej przezroczyste, barwne i zabrudzone, tym bardziej mylną ocenę wystawimy nowemu nabytkowi.

 

Wystarczy pójść z tym kablem, do lepszego systemu, by przekonać się jak wiele rzeczy zostało zamaskowane przez składniki tego tańszego.

 

Dlatego często gdy ktoś ma zamiar przekonać się o prawdziwych cechach, właściwościach nowego nabytku, powinien dać mu szansę zabłysnąć w systemie u doświadczonego kolegi, wtedy pozna jego prawdziwą wartość i będzie mógł podjąć decyzję, czy go zostawić i wymieniać inne elementy, czy odwrotnie.

 

Najczęściej z taka sytuacją mamy do czynienia, gdy naprawę solidne kolumny graja w systemie złożonym z "rupieci" i wzmocnienie kompletnie nie ogarnia tych nowych kolumn. Wtedy właściciel mówi, że one nie graja i sprzedaje kolumny, zamiast sprzedać cała resztę, a zostawić właśnie te kolumny jako fundament nowego systemu.

 

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo w ten sposób inni, którzy się znają mogą odkupić te "niegrające" elementy w preferencyjnych cenach i to jest piękne .

 

Pozdrawiam

Pygar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pygar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej z taka sytuacją mamy do czynienia, gdy naprawę solidne kolumny graja w systemie złożonym z "rupieci" i wzmocnienie kompletnie nie ogarnia tych nowych kolumn. Wtedy właściciel mówi, że one nie graja i sprzedaje kolumny, zamiast sprzedać cała resztę, a zostawić właśnie te kolumny jako fundament nowego systemu.

 

 

O widzisz.. tą tezę w pełni popieram...i to, jak to się mówi?w każdej półce cenowej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kabli ma sens, gdy system jest zbudowany z tej klasy urządzeń, na której te zmiany słychać.

 

Czyli z niepoprawnie technicznie zbudowanymi stopniami zasilającymi, jeśli chodzi o zmiany brzmienia w przypadku kabli zasilających a o tych jest ten watek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że na pytanie dot instalacji zasilającej nie uzyskam odpowiedzi. Brak odpowiedzi jest dla mnie to wystarczającą odpowiedzią.

 

Natomiast co wniesie wymiana kabla w CD? Na co ma wpływ? Sprawdzał ktoś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Marantz SR5008 + UD5007 + Tonsil Siesta 5.0 + Taga TSW90 v3

Yamaha R-N602 + CD-S300 + Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB DC + Pylon Pearl Monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że na pytanie dot instalacji zasilającej nie uzyskam odpowiedzi. Brak odpowiedzi jest dla mnie to wystarczającą odpowiedzią.

 

Natomiast co wniesie wymiana kabla w CD? Na co ma wpływ? Sprawdzał ktoś?

 

Ja też już narzędzia wyciągnąłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie opisy kabli zasilających, bo nie chce mi się tu pisać elaboratów.

 

highfidelity.pl

 

I tam poszukać testu obojętnie jakiej sieciówki, to będziecie mieć jakieś pojęcie.

 

Pozdrawiam

Pygar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kabli ma sens, gdy system jest zbudowany z tej klasy urządzeń, na której te zmiany słychać.

Jeśli któryś z elementów będzie bardzo degradujący, to usłyszane różnice będą niewielkie i niekoniecznie zadowalające (prawdziwe).

 

Każdy kabel wnosi coś od siebie, a czy uda się dostrzec jego autentyczny charakter zależy od tego w jakim układzie urządzeń będzie dane mu współpracować.

 

 

sorry, ale odnoszę wrażenie, iz jest to opis jakiegoś niestabilnego urządzenia czy sytemu, gdzie jakakolwiek mikro zmiana moze grozić wybuchem lub destrukcja - na myśl przychodzą mi tylko ruskie reaktory atomowe.....:)

 

 

 

 

 

Najczęściej z taka sytuacją mamy do czynienia, gdy naprawę solidne kolumny graja w systemie złożonym z "rupieci" i wzmocnienie kompletnie nie ogarnia tych nowych kolumn. Wtedy właściciel mówi, że one nie graja i sprzedaje kolumny, zamiast sprzedać cała resztę, a zostawić właśnie te kolumny jako fundament nowego systemu.

 

 

zgadzam sie; kolumna nie zagra jak wzmacniacz nie jest w stanie napędzić głośników tejże, a szczególnie ruszyć wooferow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że na pytanie dot instalacji zasilającej nie uzyskam odpowiedzi. Brak odpowiedzi jest dla mnie to wystarczającą odpowiedzią.

 

Natomiast co wniesie wymiana kabla w CD? Na co ma wpływ? Sprawdzał ktoś?

 

Można przeprowadzić eksperyment - koszt ~60 euro, piniondze tak śmieszne, że aż wstyd w tej zakładce linkować:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ja spróbowałem i wydaje mi się, że w porównaniu do fabrycznego drutku jest lepiej.

 

A przy okazji - powiedzcie panowie lajkonikowi elektrycznemu - co to za problem - do tej skrzyneczki z bezpiecznikami elektryk podłącza mi 15m drutku, żeby nie pruć ścian, może być jakiś cienki natynkowy, na końcu przykręcam jakąś ładną listwę i już?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Stereofonia – elektroakustyczna metoda odbierania, zapisywania, transmitowania i odtwarzania dźwięku, tak aby u słuchającego wywołać wrażenie przestrzennego rozmieszczenia jego źródeł."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę w końcu wymienić przyłącze. Byle nie na mój koszt. W gniazdkach spada mi czasem do 215V.

I kup tu człowieku listwę za 2000zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) post-3402-0-87689100-1538561904_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teskoł

 

Żaden problem, do czasu remontu możesz mieć taki przewód pod wykładziną, dywanem, listwą maskującą itd.

 

Pozdrawiam

Pygar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.