Skocz do zawartości
IGNORED

Wojna w Ukrainie | Na żywo z Ukrainy


il Dottore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Seth_A_Rider napisał:

Europa, to system nawiązujący do tradycji magnackich. Podstawa są stare skostniałe firmy, ścisłe powiązane z aparatem państwowym i starymi rodami europejskimi.

Ten problem w Polsce rosyjscy "przyjaciele" ze wschodu u nas rozwiązali

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ASURA napisał:

Ten problem w Polsce rosyjscy "przyjaciele" ze wschodu u nas rozwiązali

Oczywiście zastępując jedną klasę posiadaczy państwa - inną - swoją. To w latach 1945-89.

Po 1990 przyszła nowa klasa posiadaczy Polski.

Okresowo podmieniająca się w kręgu PO-PIS.

Na Ukrainie to oligarchowie są praktycznie właścicielami państwa.

Nawet sobie znajdują aktora świetnie grającego rolę szefa rządu...bo co on może bez pomocy z zewnątrz.

Podobno to straszna wojna, a 95% ziem zostało obsianych...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lumperator napisał:

Towarzyszowi Bodnarowi już się zamarzyło dać prawa wyborcze Ukraińcom. Ale pomijając ten chory pomysł, jakim trzeba być kołkiem, aby nie skumać, ze Ci ludzie zagłosowaliby w większości na PIS. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Towarzysz Bodnar od zdania matury pozostaje na utrzymaniu swojego dobrodzieja G. Sorosa.

Jemu zawdzieńcza wszystko i tylko jemu winny jest lojalność.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sparton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, jar1 napisał:

Ale bełkot 🙂

Antypolski, antyukraiński.... Czyli Putin nas wyzwala...

No przeca agentura ma od ilości pierdół wstawianych na forum co by na niewygodny temat było mało a na inne dużo 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, piramidon napisał:

Oczywiście zastępując jedną klasę posiadaczy państwa - inną - swoją. To w latach 1945-89.

Po 1990 przyszła nowa klasa posiadaczy Polski.

Okresowo podmieniająca się w kręgu PO-PIS.

Na Ukrainie to oligarchowie są praktycznie właścicielami państwa.

Nawet sobie znajdują aktora świetnie grającego rolę szefa rządu...bo co on może bez pomocy z zewnątrz.

Podobno to straszna wojna, a 95% ziem zostało obsianych...

 

Nie pisz do mnie!
 

Po 1990 roku mogłem w końcu zarejestrować swoją własną firmę i kolejne lata nikt mi nie mówił co i jak mam w swojej firmie robić. Czujesz bluesa? Tu i teraz a nie w sejmowych kuluarach między dupkami z magdalenki walczącymi o stołki przyzwalających na uwłaszczenie przez nielicznych wspólnie wypracowanego majątku narodowego (taki wirus rodem z rosji widoczny obecnie na Ukrainie)

Od tej daty nie robiłem a zapi*erdalałem co by 45lat waszej władzy wcześniej i tej z przed 1914roku nadrobić

Była to skala mikro ale trochę osób zaczynając od zera zawalczyła

Pracowałem wtedy w dwóch firmach i uruchamiałem swoją bo od zera bez kapitału to wiadomo co można było zrobić

 

W dalszym ciągu zwykły Polak czy też Ukrainiec potrzebuje żeby mu nikt z boku tak choćby jak obecnie putin Ukraińcom nie przeszkadzał 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, ASURA napisał:

Od tej daty nie robiłem a zapi*erdalałem

Tak jak i ja...przypłaciłem to wypaleniem zawodowym.

U Ciebie widzę wieloletni stres objawiający się ... nadreaktywnością  (kiedyś nazywano to histerią).

Bo ktoś ma inne zdanie...

Ale Twoje plusy dodatnie z działu wiedzy o głośnikach przewyższają tę słabą stronę.

Przedtem mnie wkurzałeś, teraz Ci współczuję. Tak po ludzku, bez złośliwości i podtekstów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wojny z rosjanami na Ukrainie dobra informacja zwrotna od samych rosjan krytykujących pośrednio putina; tytuł dużo mówi  a w wywiadzie wychodzi że straty są za równo na froncie i co ciekawsze podobnie duże na zapleczu za tym ich wolny walec traci inercję i powinien w końcu stanąć

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiony:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały artykuł o działalności tej pani w necie warto przeczytać. Czy to agenci, pożyteczni idioci czy nawiedzeni ze zdemolowanymi mózgami? 

Zaczęło się już od aneksji Krymu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"

Marcin Ludwik Rey od ośmiu lat prowadzi na Facebooku stronę "Rosyjska V kolumna w Polsce", gdzie publikuje efekty swoich śledztw. W rozmowie z Onetem podkreśla, że już kilka lat temu zauważył profil "Ukrainiec NIE jest moim bratem", a jego czujność wzbudził fakt, że niemal od startu miał on kilkadziesiąt tysięcy obserwujących. Dodaje, że już wtedy, pod koniec 2014 r. dostał od informatorów kilka informacji świadczących o tym, kim jest administrator strony. Przyznaje jednak, że wówczas nie miał przekonującego dowodu.

— Przyglądałem się, aż dowód się znalazł. Po wybuchu wojny wróciłem mocno do mojej działalności. Zacząłem w miejscu, w którym przerwałem. Zobaczyłem, że hejterski profil ożył. Jeszcze raz go prześledziłem i zauważyłem coś, co mnie przekonało. Bardzo charakterystyczne związki frazeologiczne powtarzające się zarówno na tym profilu, jak i na Twitterze Jolanty Lamprecht (który jest prowadzony pod nazwiskiem), niemal w tym samym czasie. Najbardziej charakterystyczne było wyrażenie "nazi batalion Azow". Nie po polsku, ale jakby z angielska. Składnia angielska, słowa angielskie. Dla mnie to znaczy, że robi to ta sama osoba, ta sama ręka, która prowadzi profil "Ukrainiec NIE jest moim bratem" i Twittera Jolanty Lamprecht — tłumaczy."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, OnionSkin napisał:

Jeden z prezydentów widział to tak:

 

Mądry człowiek, kilku takich prezydentów Ameryka miała i na tym się kończy jej wielkość.

Bawią mnie Wasze wątpliwości o finansowanie i zyski korporacji międzynarodowych. Nie ma znaczenia, kto zapłaci: kraj który dostał dostawę, naród amerykański itd. Mogą zapłacić nawet Eskimosi. Co to ma za znaczenie?

W Waszym rozumieniu wygląda to wręcz ewangelicznie. Prezes korporacji dowiaduje się o krzywdzącej napaści na Ukrainę, posypuje sobie głowię popiołem i mówi:

Połowę swojego majątku przekazuję ubogim. Jeśli kogoś skrzywdziłem zwracam 4-krotnie, a dostawy dla Ukrainy będą darmowe.

Czysty śmiech. To są hieny. Nie różnią się od Putina.

12 godzin temu, Seth_A_Rider napisał:

Nie ma czegoś takiego jak polityka pro rodzinna w rozumieniu, ze państwo może skutecznie na to zareagować jakimiś przepisami o żłobkach albo zasiłkami. Mizerna ilość urodzeń, to efekt urbanizacji i przyjętej bezmyślnie zachodniej polityce promującej ludzi mylących przyjemność ze szczęściem.

Zgadza się. Śmiem twierdzić, że jeśli politycy "polscy" po 1989 roku postępowali by uczciwie, to każda polska rodzina miała by dziś własne mieszkanie i nie miała problemów z utrzymaniem. Bez +500 i innych schizofrenicznych pomysłów.

10 godzin temu, Seth_A_Rider napisał:

Stosy przepisów i regulacji już dawno zlikwidowały przedsiębiorczość w Europie, a jedynie ta kreuje prawdziwa klasę średnia.

No pewnie. 😉 Jeśli zarazy zarządzające państwami miałby się zająć uczciwą pracą, to poumierali by z głodu. A tak, stosy pozbawionych sensu ustaw powodują, że jeśli ktoś ma układy i dostęp do informacji, to może prawie wszystko. Morawiecki jest wzorcowym przykładem takiej hieny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Seth_A_Rider napisał:

Polska polityka imigracyjna wygląda jak jeden wielki akt desperacji. Wszyscy rozumiemy powody, ale ta nadmierna pobłażliwość i usluznosc skończą się bardzo zle dla kraju. Szczególnie, ze kończy się właśnie etap rynku pracowników i propaganda sukcesu pryśnie wkrótce jak mydlana bańka. 

Zaślepionym nie wytłumaczysz. Oni myślą, że żyją w prawdzie, a propaganda jest wyłącznie u Ruskich. Nie ma opcji, aby przyjęli jakiś dodatkowy wariant. To jest blokowanie umysłu aby nie doszło czasem do sytuacji, że człowiek coś rozkmini i nie daj Bóg przyzna się do błędu. W Polsce wszyscy mają być bezbłędni, pozbawieni wątpliwości i chodzić jak w zegarku Sorosa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lumperator

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mrok napisał:

Bawią mnie Wasze wątpliwości o finansowanie i zyski korporacji międzynarodowych. Nie ma znaczenia, kto zapłaci: kraj który dostał dostawę, naród amerykański itd. Mogą zapłacić nawet Eskimosi. Co to ma za znaczenie?

Pracowałeś kiedykolwiek w jakiejś korporacji? Widać, że nie.

32 minuty temu, Lumperator napisał:

Zaślepionym nie wytłumaczysz. Oni myślą, że żyją w prawdzie, a propaganda jest wyłącznie u Ruskich. Nie ma opcji, aby przyjęli jakiś dodatkowy wariant. To jest blokowanie umysłu aby nie doszło czasem do sytuacji, że człowiek coś rozkmini i nie daj Bóg przyzna się do błędu. W Polsce wszyscy mają być bezbłędni, pozbawieni wątpliwości i chodzić jak w zegarku Sorosa.

Zupełnie jakbym czytał JuGa 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ciekawe...

"— Rząd Turcji, Finlandii i Szwecji uzgodniły zwiększenie swojej współpracy w zakresie antyterrorystycznym — powiedział Jens Stoltenberg. Przewodniczący NATO podziękował przywódcom tych trzech krajów. Stoltenberg zapowiedział, że dołączenie Finlandii i Szwecji do NATO z pewnością się odbędzie."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, jar1 napisał:

Cały artykuł o działalności tej pani w necie warto przeczytać. Czy to agenci, pożyteczni idioci czy nawiedzeni ze zdemolowanymi mózgami? 

Zaczęło się już od aneksji Krymu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"

Marcin Ludwik Rey od ośmiu lat prowadzi na Facebooku stronę "Rosyjska V kolumna w Polsce", gdzie publikuje efekty swoich śledztw. W rozmowie z Onetem podkreśla, że już kilka lat temu zauważył profil "Ukrainiec NIE jest moim bratem", a jego czujność wzbudził fakt, że niemal od startu miał on kilkadziesiąt tysięcy obserwujących. Dodaje, że już wtedy, pod koniec 2014 r. dostał od informatorów kilka informacji świadczących o tym, kim jest administrator strony. Przyznaje jednak, że wówczas nie miał przekonującego dowodu.

— Przyglądałem się, aż dowód się znalazł. Po wybuchu wojny wróciłem mocno do mojej działalności. Zacząłem w miejscu, w którym przerwałem. Zobaczyłem, że hejterski profil ożył. Jeszcze raz go prześledziłem i zauważyłem coś, co mnie przekonało. Bardzo charakterystyczne związki frazeologiczne powtarzające się zarówno na tym profilu, jak i na Twitterze Jolanty Lamprecht (który jest prowadzony pod nazwiskiem), niemal w tym samym czasie. Najbardziej charakterystyczne było wyrażenie "nazi batalion Azow". Nie po polsku, ale jakby z angielska. Składnia angielska, słowa angielskie. Dla mnie to znaczy, że robi to ta sama osoba, ta sama ręka, która prowadzi profil "Ukrainiec NIE jest moim bratem" i Twittera Jolanty Lamprecht — tłumaczy."

 

Rey to ma dobre korzenie chyba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkie ruskie trolle, ładuję swojego prywatnego HIMARSa więc będziecie mieć ciężko!

 

Skomentowałbym swoją przymusową nieobecność, ale wiadomo kto tylko na to czeka, więc zainteresowanych z informacjami co i jak zapraszam na priva.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, klecha napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sierakowskiemu mogę zaufać. Więc poszło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pierwsze objawy powrotu do zdrowego rozsądku,szkoda że tyle czasu to zajmuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojsko jak wojsko , jakoś tam idzie obrona, Wuj pomaga 

Ale gospodarczo to sami sobie strzelamy samobója 

Juz dawno to pisałem 

Ale  to jest celowe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, costa brava napisał:

Wojsko jak wojsko , jakoś tam idzie obrona, Wuj pomaga 

Ale gospodarczo to sami sobie strzelamy samobója 

Juz dawno to pisałem 

Ale  to jest celowe

No nie, oczywiście że to spisek imperialistów. Każda intelektualna sierotka to wie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, wyzwolenie Polski spod jarzma ciemiężców z Zachodu nieco się oddala 🙂

NATO się rozszerza, zwiększa ilość sił szybkiego reagowania do 300 tys., Rosja przestaje być partnerem, staje się zagrożeniem dla pokoju. 

Jak te nasze sierotki po Putinie dadzą sobie radę w nowej rzeczywistości? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne jest też kasowanie tu wpisów 🙂 ale zaskoczony to Ja nie jestem .Tak działa Szwabski system.

Niemcy razem z Putinem dz\iś mordują Ukraine ,jutro zaczną mordować Nas ,oby nie wygrała opcja Niemiecka w USA bo po nas .

Taka niewygodna prawda jest.

I mój błąd ze skrinów nie zrobiłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny Polski Rząd Morawieckiego to Niemiecka marionetka ,sporo pomogliśmy Ukrainie w kwestiach wojskowych ale |Minister obrony został odwołany ,zabardzo pomagał  Ukraińcom ?Morawieckiemu ,pro Niemcowi coś sie nie spodobało ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Witam ponownie wszystkie ruskie trolle, ładuję swojego prywatnego HIMARSa więc będziecie mieć ciężko!

 

Skomentowałbym swoją przymusową nieobecność, ale wiadomo kto tylko na to czeka, więc zainteresowanych z informacjami co i jak zapraszam na priva.

 

 

HIMARS ten twoj to o zasiegu 20cm....

sedes typu warszawski rozumiem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga .nie dość że jest wojna to UE naciska ,zwielakrattnia nacisk na zamykanie dziedzin gospodarek w panstwach UE poza Niemcami .Za chwile cały system gospodarczy UE będzie w rękach Niemców i francuzów .

Godzinę temu, jar1 napisał:

Rzeczywiście, wyzwolenie Polski spod jarzma ciemiężców z Zachodu nieco się oddala 🙂

NATO się rozszerza, zwiększa ilość sił szybkiego reagowania do 300 tys., Rosja przestaje być partnerem, staje się zagrożeniem dla pokoju. 

Jak te nasze sierotki po Putinie dadzą sobie radę w nowej rzeczywistości? 

Jak ci jutro zakażą urzywać nie tylko węgla ale i zwykłej bezyny dostarczając jej Ekoligiczny zastępczy srodek z Niemieckiej fabryki to skumasz oco chodzi.

A na dziś największym trucicielem w UE jest kto ,ano My polacy a kto ma najbardziej zatruty kraj ,kto ? Niemcy .

Szwaby najbardziej trują Europe ale obwiniają za to Nas ,taka ugoda Morawieckiego z Szwabami ,że to my trujemy a nie ONI .

Jedynym wyściem jest natychmiast odwołać tego Pro Niemca Morawieckiego i wy*alać z tej UNi ........znaczy wyjść z tego smrodu Niemieckiego czyli UE.

=====================

obecnie wyjscie Polski z UE przedewszystkim odblokowałoby naszą gospodarke .Nie bylibyśmy w tym sami ,za nami poszło by kilka innych panstw .I hujnia UE rozjebałaby sie .

Właśnie teraz jest najlepszy moment aby wyjść z UE .Najlepszy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze tego Tu dla wiekszości czytelników ,zapewne czyta to kilka kumatych z możliwościami .To najlepszy moment aby wyzwolić sie od Niemców .

Inaczej za***ią nas .

i nie bedzie wolnej Poski .....smutne ale nad tym od lat pracują nasi "koledzy" z zachodu i wschodu.

AAA kiedyś jedyną odpowiedzią na moje wpisy było nie pij ,dziś dotarło ?Albo wolno dociera ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna kwestia to muza .Nawet w tych smutnych czasach gdzie zaledwie 100km od naszej granicy jest ludobójstwo Ja od zawsze umieszczam muze jako srodek wsparcia dla ludzi niezależnych .za co byłem wielokrotnie karany ,recydywa ze mnie muzyczna jest .

kurde szukam muzy w zapisach a tu same gołe baby mam , musze iść na stary komp , chwila przerwy 

oo może być ,baba jest ale nie goła 🙂 Nie zadowoli audifilów ,sorki ,

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołe baby mam niezłe w zapisach ale nie zapodam ,no może ale nie jestem przekonany.

AAA ja nie katolik ani z innej wiary ,wiec moge gołe baby mieć w zapisach i nie miec z tego powodu dysonansu moralnego.

oo YT po tamtym nagraniu zaproponowało zajebisty numer ...dawno tego nie słuchałem .

 

ta to nie Ja to YT wybrało.widać czasem ma niezly algorytm

A ten typ nie czwiczył kungfu to nie chinska produkcja .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.