Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak ugryzło z lekka w palca? To dobrze. A co do rozwalania wątków, to nie bądż śmieszny - owszem, lubię zamieszać, ale żeby zaraz rozwalać? Tak jak już napisałem - nie jesteś moim ulubionym modem i to wszystko, zresztą userem też nie - obojętnie, czy klimat dotyczy mnie, czy innego usera. W moim rankigu jesteś na końcu peletonu, ale to o niczym przecież nie świadczy, więc działaj drogi arkadowski, działaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mechanizm wzbogacony jeszcze o możliwość banowania i banowania prewencyjnego przez autora wątku zaburza równowagę dyskusji czyniąc ją stronniczą.

 

Ten patologiczny według mnie, cira i Arkadowskiego, mechanizm możliwości banowania prewencyjnego i samodzielnego przez założycieli wątków, dotyczy całego Forum merytorycznego. Tylko w zakładce Bocznica udało mi się uzyskać zgodę na zlikwidowanie tej możliwości.

Zatem Twoje Drogi Jerzy, rejtanowskie tyrady o czymś specjalnie zaprowadzonym w zakładce Kluby przeze mnie i cira są błędne, a owa patologia jakoś w reszcie wątków Ciebie jak i Adama nie irytuje. Mało tego, w reszcie wątków byliście jej zwolennikami i obrońcami.

Zakładka Kluby będzie działać tak jak to jest w tej chwili ustalone a dalsze nadzieje, że pozwolimy na cenzurowanie Klubów możecie porzucić do momentu, aż Admin nie zwolni nas z funkcji moderatorów prowadzących przydzielone nam zakładki. Lub w ogóle z funkcji moderatorów AS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ kochany Vlado,

 

Przecież nie napisałem, że owo banowanie tyczy się tylko zakladki Kluby i tam zostało wprowadzoene. Napisałem tylko, że ten mechanizm daje dodatkowy bonus dla bezkarnej i niczym nie skrępowanej chwalipięckiej twórczości. Wasze zdanie na temat banów prewencyjnych znam i popieram. Więc nie ma tu żadnego kłamstwa a tylko błędna interpretacja wynikająca, być może z mojego braku precyzji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ kochany Vlado,

 

Przecież nie napisałem, że owo banowanie tyczy się tylko zakladki Kluby i tam zostało wprowadzoene. Napisałem tylko, że ten mechanizm daje dodatkowy bonus dla bezkarnej i niczym nie skrępowanej chwalipięckiej twórczości. Wasze zdanie na temat banów prewencyjnych znam i popieram. Więc nie ma tu żadnego kłamstwa a tylko błędna interpretacja wynikająca, być może z mojego braku precyzji.

 

Zatem przepraszam za użycie nieadekwatnego określenia, zmienię je edytując wpis.

Tak jak zapowiedział już cir, ponownie wniesiemy wniosek do Administracji o likwidacje tego "przywileju". Jednak w zakładce Kluby, nic się pod względem całkowitej odpowiedzialności za swe watki nie zmieni, a narzędzia jakie otrzymali Gospodarze Klubów pozostaną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem przepraszam za użycie nieadekwatnego określenia, zmienię je edytując wpis.

Tak jak zapowiedział już cir, ponownie wniesiemy wniosek do Administracji o likwidacje tego "przywileju". Jednak w zakładce Kluby, nic się pod względem całkowitej odpowiedzialności za swe watki nie zmieni, a narzędzia jakie otrzymali Gospodarze Klubów pozostaną.

Bo w klubach ma to daleko idące uzasadnienie. Temat ten był omawiany dosyć obszernie. Więcej - podjęto nawet dodatkowe decyzje co do sposobu moderacji w zakładce Kluby. Przyjęto to z pełną aprobatą składu moderacji i za zgodą Właściciela.

Dlatego pomimo innego punktu widzenia przez niektóre osoby - kwestia odpowiedzialności w zakładce "Kluby" i większej swobody w zarządzaniu przez zakładającego dany temat powinna pozostać na obecnym poziomie.

 

Równie dobrze można przyjąć, że trafi się kiedyś "klub niesłyszących" gdzie w obszerny sposób omawiane będą np. spotkania obejmujące odsłuchy kabli wszelkiej maści z podsumowaniem "nie słyszeliśmy różnicy".

 

;)

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Na pewno nie [email protected]

Pewna jest tylko śmierć i podatki.

Kontakt do Admina własnie poprzez <[email protected]>.

Na odpisanie trzeba czekać 2-3 dni, ale odpisuje. Może na jakieś skrajnie głupie skargi żal mu czasu, ale mi te parę razy kiedy się tam zwracałem zawsze odpisywał, tylko trzeba poczekać te parę dni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam odpowiedź (czyli rzeczywiście odpisał), że nie z nim należy się kontaktować. Może "głupie skargi" załatwia od ręki.

 

Proszę więc nadal Moderację o odpowiedź.

 

 

W razie potrzeby otrzymany mail z: [email protected] przekażę do wglądu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Otóż mam odpowiedź (czyli rzeczywiście odpisał), że nie z nim należy się kontaktować.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam odpowiedź (czyli rzeczywiście odpisał), że nie z nim należy się kontaktować. Może "głupie skargi" załatwia od ręki.

 

Proszę więc nadal Moderację o odpowiedź.

 

 

W razie potrzeby otrzymany mail z: [email protected] przekażę do wglądu.

o ile mnie pamieć nie myli utrzymywałeś osobisty kontakt z adminami i tam tez kieruj swoje odwołania

jak pamietam w kazdej firmie/ tak pisałes przynajmniej/ juz dawno byłbym wywalony wiec proponuje kontynuować raz rozpoczety temat -adresy nie uległy zmianie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> @cir

 

Nie odpowiadaj histerycznie. Faktu, że się osobiście spotkałem, nie zamierzam wykorzystywać.

Zapytałem o standardową drogę, a zamieszczasz jakieś pouczenia.

To jaki to adres?

 

Nie pozwalaj sobie na więcej, niż moderatorowi przystoi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> @cir

 

Nie odpowiadaj histerycznie. Faktu, że się osobiście spotkałem, nie zamierzam wykorzystywać.

Zapytałem o standardową drogę, a zamieszczasz jakieś pouczenia.

To jaki to adres?

 

Nie pozwalaj sobie na więcej, niż moderatorowi przystoi.

histerycznie :) otóż nie jedynie szczerze ,pisz odwołanie w wiadomym tobie problemie do admina oczywiście jesli wolisz pisać

nie ty będziesz mnie pouczał "co ja moge" - juz kiedys taką odpowiedz otrzymałes i powtarzam ją ponownie

pouczenia ? nie bądż śmieszny userze Wuelem sam zacząłeś kiedyś rozmowe od pouczeń i na tym się zakończyła

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem o standardową drogę, a zamieszczasz jakieś pouczenia.

To jaki to adres?

 

Jeśli odpowiedź od Administracji uzyskana z podanego adresu również Ciebie nie zadowala, to napisz bezpośrednio na PW Prezesa Skrzypczaka, na konto @Admin1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze każdy z Was może napisać PW do moderatora który przekieruje problem do odpowiedniego Admina

niestety ta droga jest skuteczna jedynie dla userów którzy maja "zwyczajny" problem który leży w zakresie mozliwosci Moderacji i Adminów :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skor brak pomysłów na funkcje dla forowiczów to kolejny temat jest zaśmiecany indywidualnymi offtopami

_

Mnie nurtuje - do którego roku wstecz tutejsze 'szukaj' ogarnia tematy ?

Może to tylko u mnie w ustawieniach jest limiter?

 

Z góry dzięki za rozjaśnienie mej ciemnoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Helo Panowie, Czy to prawda, że podobno na forum wróciła Pomarańczowa Strzała pomykająca na swoim harlejaku? :) Widocznie na nowym forum nuuuudy, a salonik za ciasny, skoro wraca, choć nie rozumiem w pewnym sensie po tych wszystkich wyszydzaniach za plecami (w saloonie), szykanach i co tutaj wyprawiał. Powrót najpewniej w celu siania zamieszania, do tego pod zabawnym klonem (a sam klonów tak się brzydził). Niektórzy nie mają za grosz poczucia dobrego smaku, nie wspominając o honorze.

 

Nic, tylko przywitać go ponownie :). WELCOME! : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Vlado vel Vladomord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Helo Panowie, Czy to prawda, że podobno na forum wróciła Pomarańczowa Strzała pomykająca na swoim harlejaku? :) Widocznie na nowym forum nuuuudy, a salonik za ciasny, skoro wraca, choć nie rozumiem w pewnym sensie po tych wszystkich wyszydzaniach za plecami (w saloonie), szykanach i co tutaj wyprawiał. Powrót najpewniej w celu siania zamieszania, do tego pod zabawnym klonem (a sam klonów tak się brzydził). Niektórzy nie mają za grosz poczucia dobrego smaku, nie wspominając o honorze.

 

Nic, tylko przywitać go ponownie :). WELCOME! : )

Tak, wrócił pod nickiem AudioForever.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie klon. Sylwek posiadał założone dwa konta z czasów kiedy to było dozwolone. Nie założył nowego, lecz korzysta z tamtego które ma tu od lat. Zatem dopóki będzie pisał zgodnie z regulaminem i netykietą, nie widzimy powodu żeby go banować. Zbanowany został za to co czynił wobec naszego forum i pod tamtym nickiem nigdy tu nie powróci. Jednak to czyny zostały ukarane banem a nie człowiek, który jeśli będzie zachowywał się zgodnie z regulaminem ma prawo pisać jak cała reszta która powróciła tu pod "nowymi" postaciami i nickami.

My nie jesteśmy sędziami ludzi, tylko moderatorami zajmującymi się wpisami Forumowiczów przez pryzmat ich zgodności z regulaminem Forum i dobra AS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość papageno

(Konto usunięte)

Jednak to czyny zostały ukarane banem a nie człowiek

Oj Vlado, Vlado.

A za czyny to kto jest odpowiedzialny? Już wiem. Zły Duch.

Ten sam człowiek. Jeden jego nick jest dobry, drugi zły. Jakie to proste. Schizofrenia? Dr Jekyll i Mister Hyde?

Gdyby choć przeprosił, za te swoje czyny. Ale to nie jego czyny były. To jego nick paskudnie czynił.

Ja .......ę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Nie, to nie klon. Sylwek posiadał założone dwa konta z czasów kiedy to było dozwolone. Nie założył nowego, lecz korzysta z tamtego które ma tu od lat. Zatem dopóki będzie pisał zgodnie z regulaminem i netykietą, nie widzimy powodu żeby go banować. Zbanowany został za to co czynił wobec naszego forum i pod tamtym nickiem nigdy tu nie powróci. Jednak to czyny zostały ukarane banem a nie człowiek, który jeśli będzie zachowywał się zgodnie z regulaminem ma prawo pisać jak cała reszta która powróciła tu pod "nowymi" postaciami i nickami.

My nie jesteśmy sędziami ludzi, tylko moderatorami zajmującymi się wpisami Forumowiczów przez pryzmat ich zgodności z regulaminem Forum i dobra AS.

Szkoda tylko, ze pisze incognito (do momentu aż sami forumowicze nakryli) słowem nie zająknął sie kim jest i trzeba sie bylo tego domyślać - czyli po prostu oszukiwał forumowiczów podając sie za kogos kim nie jest.

 

Mi w ogole nie przeszkadza ze ktoś pisze na innym forum, wrócił z innego forum tu itd. Nawet jesli lwia cześć "twórczości" polega na obsmarowaniu użytkowników AS za ich plecami...

 

Ale przeszkadza mi, ze gość który z tak pewnością siebie pisał ze nigdy tu nie wróci, bo te forum to "szambo, a forumowicze to szambonurki lubiący taplać się w gównie", pisze sobi jakbyś nigdy nic. Nawet nie zająknie sie, że może przeholował ze swoimi ocenami i nie odwoła swych pięknych epitetów w stosunku do Nas wszystkich. Myśle, że taki mały krok w stosunku do forumowiczów byłby fair jesli rzeczywiście chce tu pisac, a jak nie jest w stanie zrobić chociażby tego, to Eden przecież czeka... Tylko wtedy niech to bedzie Eden na wieczonosc, a nie trzy miesiące...

 

P.S. Cale szczęście, ze w prawie nie ma takich rozwiązań - ciekawe by to bylo jakby ktoś ukradł rower, zmienił nazwisko, a policja nic by nie zrobiła bo: "kara czyny, a nie człowieka".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ja doskonale Was rozumiem, oraz Wasze rozgoryczenie. Jednak tak jak napisałem - moderatorzy i Administracja forum to nie prokuratura i sąd. Piszą tutaj, bo Forum jest do pisania i dopóki nie lamią swymi wpisami regulaminu my ich z samej tylko chęci odwetu pacyfikować nie bedziemy. Inaczej czym byśmy się od nich różnili?

Za wpisy niezgodne z Regulaminem Forum, czy Netykietą, otrzymują kary jak każdy z Was i nic więcej.

To co piszecie o ich obecnych postawach na naszym Forum świadczy dobitnie, że my jako moderacja nie pomyliliśmy się eliminując ich z Forum. To w jaki sposób tutaj powracają, ich prowokacje, drwiny i ubliżanie naszym Forumowiczom, ich czelność pisania żądań i donosów na moderację a szczególnie na mnie i cira do Prezesa Skrzypczaka, świadczą dobitnie o ich proweniencji i poziomie moralnym.

Ale oni MUSZA być na naszym Forum, bo dla nich i ich interesików to jest niezbędne.

Lecz tylko osoby poruszające się w kręgach podobnych sobie moralnie, mogły po naszym zezwoleniu na dalszą aktywność na AS pod "nowymi wcieleniami" i skrycie jak im się wydaje, wywnioskować że uda się odzyskać władze nad moderacją i administracja i znów po pozbyciu się vlada starymi perfidnymi sposobami, rządzić tym Forum jak dawniej.

 

Ta grupa branżowo-narcystycznych, samozwańczych guru HiEnd, NIGDY się nie zmieni przynajmniej dopóty, dopóki branża audio stanowi ich źródło dochodów.

 

Przestańcie proszę pisać o nich robiąc im darmowa reklamę :-) Nie warto!

Kontrole nad spamforumowymi dywersantami pozostawcie nam. Jak widzicie dajemy sobie radę, jednak nie pacyfikując ich jak to było w ich zwyczaju, nawet znając co piszą o nas w swym wątku moderatorów/założycieli.

Oni wciąż uważają nas za głupców a siebie za gigantów intelektu :-))))

Ale to nie my wpadamy na ich "cudforum" aby go rozpieprzyć, tylko oni wciąż pragną skrycie jako przebierańcy zawładnąć nami i AS!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.