Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie możesz odpowiedzieć jak normalny facet? Zobaczyłem to przez przypadek.

Ja dzisiaj kupiłem sobie wzmacniacz... cukru, bo poprzedni nie budował szerokiej sceny, basy schodziły za nisko, soprany były tępe, nie mówiąc o średnicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.08.2021 o 19:26, slawek.xm napisał:
sly30 napisał:

katole też nienawidzą kobiet, ich wolności, poglądów, chęci kształcenia się i robienia karier. Za to bardzo chętnie gwałcą dzieci.

Jakie to miłe Sławku to co pisze o nas.....wybacz że tylko to zacytowałem....

W dniu 19.08.2021 o 19:39, slawek.xm napisał:

jeden ze zgłoszonych podobnych wpisów zniknął drugi został

ale oczywiście następne wyrastają jak grzybki po deszczu

Zniknęło to co cytuję?
Bo może naiwnie zgłaszam kolejne.....

A teraz zupełnie poważnie, naprawdę nikt tu w tych wpisach nie widzi insynuacji, pogardy, ordynarnego chamstwa i szerzenia nienawiści.....   

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie gdzie siejesz nienawiść między innymi wklejając memy z fałszywymi informacjami nie jesteś już tak rozmowny....od kłamstwa przez nienawiść do pogardy tak trzymaj.  😞 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze slyowi juz calkiem odbija. Ale coz, forum jest jakie jest. Wali te swoje stale teksty nacechowane nienawiscia, i to w funkcjonalnym, i jakos  warnow od moderacji brak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bubusia napisał:

Widze ze, slyowi juz calkiem odbija.

Dlaczego odbija? Bo głosi poglądy z którymi Ty się nie zgadzasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bobcat napisał:

Dlaczego odbija? Bo głosi poglądy z którymi Ty się nie zgadzasz?

W tym watki i z taka pogarda?

Czy to jest miejsce od tego?

Gdyby taki 747 w podobnym tonie wypowiedzial sie np o lewakach juz by bylo po nim.

Gdyby zrobil to w funkcjonalnym dostalby bana na stale.

Armia obroncow dyskusji na poziomie tez by dala swoj glos.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, bubusia napisał:

Armia obroncow dyskusji na poziomie tez by dala swoj glos.

Armia obronców dyskusji na poziomie przeważnie dyskutuje poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bobcat napisał:

Armia obronców dyskusji na poziomie przeważnie dyskutuje poniżej jakiegokolwiek poziomu.

No nie bede polemizowal. Sam sie oceniles. I konczymy, bo to nie ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bubusia napisał:

Sam sie oceniles. I

Taki jesteś spostrzegawczy a nie zauważyłeś że to było o Tobie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bobcat napisał:

Taki jesteś spostrzegawczy a nie zauważyłeś że to było o Tobie? 

🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Powoli pamiętajcie że zamknięcie tematu i wpuszczanie tylko jednej z stron jest złe pod każdą postacią.

Bana na temat otrzymują osoby od których brzydko pachnie na kilometr od nienawiści do kk i wyznawców lub przychodzą aby powyzywać i trolować temat. 

Osoby piszące z kulturą nie będą usuwane bo i dla czego ?.

Pamiętajcie także że wpisów przybywa sporo na godzine i nie każdy ma czas na czytanie tego wszystkiego.

Dlatego tez prosimy o zgłaszanie. Gdy ktoś mocno przegina i nie wnosi nic do tematu jest z niego usuwany na stałe lub okresowo.

Moderacja nie jest też od weryfikowana każdego wpisu pod kątem merytorycznym i czy jest prawdziwy czy też naciągany.

 

Tyle ode mnie.

Jest weekend to i niektórzy starają sie odpoczywać po całym tygodniu.

 

Miłego dnia.

 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
2 minuty temu, Espectro napisał:

Powoli pamiętajcie że zamknięcie tematu i wpuszczanie tylko jednej z stron jest złe pod każdą postacią.

Bana na temat otrzymują osoby od których brzydko pachnie na kilometr od nienawiści do kk i wyznawców lub przychodzą aby powyzywać i trolować temat. 

Osoby piszące z kulturą nie będą usuwane bo i dla czego ?.

Pamiętajcie także że wpisów przybywa sporo na godzine i nie każdy ma czas na czytanie tego wszystkiego.

Dlatego tez prosimy o zgłaszanie. Gdy ktoś mocno przegina i nie wnosi nic do tematu jest z niego usuwany na stałe lub okresowo.

Moderacja nie jest też od weryfikowana każdego wpisu pod kątem merytorycznym i czy jest prawdziwy czy też naciągany.

 

Tyle ode mnie.

Jest weekend to i niektórzy starają sie odpoczywać po całym tygodniu.

 

Miłego dnia.

 

 

MIłego wypoczynku 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, slawek.xm napisał:

użytkowników którzy są katolikami jest im

Kogo na przykład? Ciebie???

Głodnego nakarmiłeś? Spragnionego napoiłeś? Przybysza przyjąłeś?

Nie? No to masz akurat świetną okazję - kilku takich być może wysłanników Jezusa stoi u bram Polski i dokołatać się nie mogą...

 

Udowodnij, żeś katolik. Przyjm, nakarm, odziej, ulecz...

 

Bo inaczej to, co uprawiasz na Forum jest tylko i wyłącznie nędznym "odgłosem paszczą".

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Głodnego nakarmiłeś? Spragnionego napoiłeś? Przybysza przyjąłeś?

tak , tak i tak

np dziś i nie tylko dziś

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak widac inaczej myslacych którzy pisza publicznie o swoich przekonaniach trzeba wirtualnie ukarać   coś jak Charlie Hebdo- bo zbyt drażni aby mozna było zlekceważyć

niestety religia katolicka równiez nie zauważa postepu czasu i zmiany obyczajów wsrod smiertelników

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja reaguje na monity kilku fanatyków kleru, którzy zarzucają ją skargami na mnie i na moje wpisy. Bardzo chcieliby mnie uciszyć tylko, że to nie zmieni obrazu kościoła. Coraz więcej osób podziela moje poglądy i coraz śmielej o tym mówią. 
Pragnę więc wyjaśnić:

- nie piętnuje katolików jako ludzi wierzących. To ich sprawa w co wierzą, dopóki nie narzucają tej wiary innym i nie krzywdzą innych. Wiarę w Biblię i doktryny katolickie uważam za głupie, naiwne i szkodliwe społecznie, ale nie piętnuje tego na forum. Co więcej, potrafię udowodnić, ze biblia, to stek bzdur i bajkowych historyjek, ale skoro ktoś chce w to wierzyć, to ma do tego prawo. Moim jednak prawem jest uważanie tego za głupie i szkodliwe. 
 

- piętnuje kler i kościół jako organizacje o strukturze mafijnej i przestępczej. To zło w czystej postaci i tym razem, nie jest to tylko mój prywatny pogląd, ale są na to setki dowodów historycznych, dziennikarskich, prawnych itd. Wystarczy przypomnieć wojny krzyżowe, wielką inkwizycję, przestępstwa w Watykanie, lawendową mafie dewiantów kościelnych, masowe dewiacje księży, gwałty, pedofile, afery finansowe np import samochodów bez cła, afery paliwowe, afery z gruntami i nieruchomościami, mordowanie milionów Indian w imię krwawego nawracania na chrześcijaństwo, morderstwa i zaniedbania dzieci w kościelnych szkołach w Kanadzie, Irlandii ale też w innych krajach, masowe donosicielstwo kleru do służb komuny, masowy faszyzm kleru i częsta współpraca z reżimami politycznymi… itd…itp.

Fanatycy kościelni tu na forum nie mają prawa kwestionować historii i faktów, których coraz więcej wychodzi na światło dzienne. Tak…kościół w sensie kleru, to mafijna organizacja przestępcza o zbrodniczym i pasożytniczym charakterze. I mówi o tym nie moja osoba ale historia i fakty!! To nie moja wina, że kler popełnia tak wiele zbrodni i przestępstw!

- próby uciszania osób mówiących o przestępstwach kleru, oznacza moralny współudział w odpowiedzialności za te zbrodnie. Tak….tak właśnie jest. Niestety dla fanatyków kleru…próby uciszania afer kleru i kneblowania osób mówiących o tym, oznacza ich moralną i etyczną współodpowiedzialność za zbrodnie kościoła jako organizatorów sekty religijnej. I wiara nie ma tu nic do rzeczy, bo przestępstwa kleru są jak najbardziej materialne i fizyczne i dotyczą fizycznych i przyziemnych aspektów życia. 
 

- ludzie prawi i uczciwi mają moralny obowiązek piętnowania wszelkich objawów zbrodniczej działalności każdej osoby czy organizacji, a gdy taka organizacja, swoje przestępstwa kieruje przeciw bezbronnym np dzieciom i jeszcze kryje się za parawanem fałszywej boskości oraz ochroną skorumpowanych polityków, to tym bardziej, prawe osoby powinny walczyć choćby słowem z oczywistym złem! 
 

- jeżeli komuś nie podobają się moje poglądy czy wpisy o faktach historycznych to jego problem. Nie musi ich czytać i co więcej, może dołączyć moją osobę do ignorowanych. Wiele razy fanatycy kościelni odgrażali się, że dołączą mnie do ignorowanych i co? Nie zrobili tego, za to z wypiekami na twarzach czytają moje wpisy. Masochizm? Życie w kłamstwie, tak typowe dla religijności? Skoro mieli mnie więcej nie czytać…..to nie czytać!! Dołączyć do ignorowanych i po sprawie! Jeśli myślicie, że uciszycie i zakneblujecie ludzi, to jesteście w błędzie!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Macie pretensje do ludzi, że krytykują przestępczy kler? Nie podoba się wam ta cała sytuacja? To swoją energię skierujcie nie na nas, tylko na kler, który hańbi waszą wiarę! Idźcie napluć w pysk setkom klechów-dewiantów oraz tym którzy ich kryją. To na nich skierujcie swój gniew, bo to oni, a nie my, niszczą i hańbią wasz kościół i was też !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
31 minut temu, sly30 napisał:

zarzucają ją skargami na mnie

Nie czuj się wyróżniony w tej materii 🙂 .

A tak poważnie, to super streszczenie prawdy o kk. Szacun!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, sly30 napisał:

Wiele razy fanatycy kościelni odgrażali się, że dołączą mnie do ignorowanych i co? Nie zrobili tego, za to z wypiekami na twarzach czytają moje wpisy. Masochizm?

Nie. Obowiązki służbowe.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, misiek54321 napisał:

Pewnie w Kościele sikasz do wody święconej.

Po co miałbym to robić? Nie chodzę tam. Ale chyba wierni to robią, bo czytałem, że w tej wodzie jest sporo bakterii fekalnych! Ktoś pokusił się o zbadanie tej kościelnej wody.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
Teraz, misiek54321 napisał:

O...dalej trzymasz ...poziom.

Ty napewno nie trzymasz i nie wiem czy wyłącznie poziomu...

6 minut temu, sly30 napisał:

w tej wodzie jest sporo bakterii fekalnych

Kwestia higieny. Nie myją rąk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, misiek54321 napisał:

Zamiast mózgu masz lewacką kasę fiskalna ?

I co to ma wspólnego z klerem? To argument na obronę kościoła? Skoro używacie tak „celnych” argumentów, to nie dziwota, że wasz kościół tak mocno obrywa. Jacy obrońcy, taka skuteczność obrony… :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, papageno napisał:

Czyj to klon? 6,6 roku na forum i 2 pkt?

Patrykowski. Niepoprawny, upierdliwy troll, z którym Moderacja nie umie sobie dać rady.

Wszystkie jego posty, które  jak zwykle niczego nie wnoszą, a tylko prowokują do pyskówek i awantur - oczywiście zgłosiłem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Maju napisał:
sly30 napisał:

katole też nienawidzą kobiet, ich wolności, poglądów, chęci kształcenia się i robienia karier. Za to bardzo chętnie gwałcą dzieci.

O jakim państwie mówimy? Czy o jakiej lobotomii?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Maju napisał:

Zniknęło to co cytuję?
Bo może naiwnie zgłaszam kolejne.....

No właśnie...  Przed Tobą Przyjacielu, jeszcze edycja wpisów, co jest bardzo przyjemne i daje zaoszczędzić czas co najmniej na parę miesięcy. Wiem o czym mówię.

Jesteś Maju jak wiewiórka, która wpadła do studni 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, sly30 napisał:

ależ plebanie!….to wasza sekta sieje nienawiść

Atak personalny

9 godzin temu, Bobcat napisał:

Bo głosi poglądy z którymi Ty się nie zgadzasz?

To powyżej to pogląd?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bobcat napisał:

Doskonale wiesz.

Masz jakichś ziomków, którzy nienawidzą kobiet, ich wolności, poglądów, chęci kształcenia się i robienia karier.?

Jakichś komunistycznych mizoginów? Ja jestem katolikiem, miałem parę żon jak muzułmanin i wszystkie kochają mnie do dzisiaj. Nie mówiąc o córkach, które usiłują mnie skubać.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sly30 napisał:

Bardzo chcieliby mnie uciszyć tylko, że

Tylko, ze o formę chodzi, nie poglądy i wierutne memy-kłamstwa, które notorycznie wklejasz.

3 godziny temu, sly30 napisał:

że krytykują przestępczy kler?

O to jest pogląd, od takich zaczynali w Niemczech, tylko tam źli byli Żydzi, a kler później.

3 godziny temu, sly30 napisał:

Tyle świętości w waszej kościelnej wodzie….a raczej gówna i to dosłownie. To chyba symboliczne. Kościół niby święty, a tak na prawdę, to wielkie gówno…

Kolejny pogląd?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, skynyrd napisał:

Masz jakichś ziomków, którzy nienawidzą kobiet, ich wolności, poglądów, chęci kształcenia się i robienia karier.?

Jakichś komunistycznych mizoginów? Ja jestem katolikiem, miałem parę żon jak muzułmanin i wszystkie kochają mnie do dzisiaj. Nie mówiąc o córkach, które usiłują mnie skubać.

 

Państwo PiS nienawidzi kobiet pod dyktando KK. Mizogini są nie komunistyczni tylko ubrani na fioletowo i każą się tytułować "ekscelencjo".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.