Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Marcinus napisał:

Proszę nie konfabulować. Nic obraźliwego nie napisałem.

Jak ja dostaję punkty, to nie żalę się z tego powodu.

Agentura boi się, że po osiągnięciu limitu, utraci źródło zarobku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Espectro napisał:

Odpisywanie w tematach komuś lepszym tekstem niż on sam i żalenie sie potem że otrzymało się restrykcje ?. Która się należała oraz jako wytłumaczenie podawanie przykładów że to tamten zaczął i nic nie dostał a ja dostałem jest właśnie takową dziecinadą. Każdy odpowiada za własne wpisy a jeżeli czyjeś komuś nie odpowiadają lub czuje się dotknięty takowym proszę zgłaszać. Nic innego nie mogę polecić ani pomóc. Nie każdy moderator siedzi w temacie i czyta 24/7 i tym samym czyści tematy z brzydkich wpisów.

 

Błędne koło niezrozumienia. To widać słychać i czuć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Zyzol napisał:

Nie rozumiem, dlaczego obraźliwe są moje powyższe wyrażenia, skoro wypowiedź Jaro_747 jest faktycznie chamska i godna prostaczka. Swojego adwersarza nazywa on cwaniaczkiem, zawracaczem dupy. Poza tym pozostała część jego wypowiedzi jest napastliwa, chamska i prostacka. Nie trzeba tu powoływać specjalistów od hejtu i od języka polskiego, aby to dostrzec. W dodatku to on narzucił taki styl i poziom debaty.

 

Ponieważ zostałem niejako wywołany do odpowiedzi to wyjaśniam swój wpis.

Z zastrzeżeniem że czynie to niechętnie i nie chcę tego ciągnąć. No to do rzeczy:

Niestety często zdarza się, że ktoś w trakcie czy nawet po zakończeniu jakiejś dyskusji wyskakuje z pytaniem na które odpowiedź już padła, albo jest oczywista, albo łatwa do znalezienia w sieci.

Swego czasu tego typu pytaniem było "a gdzie jest napisane, że niezwłocznie to niezwłocznie". No zaczyna się jazda i "zawracanie d..." o którym pisałem. Taki gostek mędzi i płacze że jest olewany i mimo grzecznych tłumaczeń trolluje temat.

Czy miało to miejsce w tym przypadku nie mnie oceniać, zwracam tylko uwagę na ten tani chwyt i tłumaczę taka a nie inna odpowiedź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Espectro napisał:

Powinno tak być ale tak jak pisałem jesteśmy tylko ludzmi i każdy ma gorszy czy też słabszy dzień.

Jak wszyscy, problem jest wtedy kiedy ktoś tych drugich ma więcej.

2 godziny temu, jezz napisał:

Kiedyś zadałem tu pytanie, czy powinno znać się regulamin

To nie jest problem, problemem jest jego interpretacja. Mam wrażenie, ze regulamin jest tylko po to, żeby była podkładka pod punkty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zyzol napisał:

Wyrywa się z szerszego kontekstu fragment wypowiedzi tu owe "Daj popis swojego intelektu odpowiadając rzeczowo na moją wypowiedź." Resztę ukrywa

Ta reszta zawierała insynuacje jakoby moderator zajmował się podszczuwaniem. Sam wyrywasz z kontekstu, a innych o to oskarżasz. 

4 godziny temu, Zyzol napisał:

Tak samo było w przypadku mojej wypowiedzi ad vocem do Jaro_747. Zacytowanie tylko jej części zupełnie ja wypacza, ale pasuje moderatorowi. Całość ma zupełnie inny wydźwięk, szczególnie jej ostatni człon: "Nie tym chamskim tonem! Prostaczku! I tak frasyniuka nie przeskoczysz." I tu intelekt moderatorowi był niezbędnie potrzebny.

A zwyzywanie rozmówcy od prostaczków jest chwalebne? I kto tu manipuluje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, skynyrd napisał:

Cześć Panie Mac! Miło Pana widzieć!

(co z tym Fentonem?)

Cześć Egon.
Nie wiem o co chodzi z jakimś Fentonem. 
P.S. 
Wciąż mi wisisz fotkę nakarmionych kotków 😜

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, McGyver napisał:

Ta reszta zawierała insynuacje jakoby moderator zajmował się podszczuwaniem. Sam wyrywasz z kontekstu, a innych o to oskarżasz. 

A zwyzywanie rozmówcy od prostaczków jest chwalebne? I kto tu manipuluje?

Swoje racje wyraziłem jasno. I nie mam zamiaru z tobą dyskutować dalej na ten temat. 

 

7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

 

Ponieważ zostałem niejako wywołany do odpowiedzi to wyjaśniam swój wpis.

Z zastrzeżeniem że czynie to niechętnie i nie chcę tego ciągnąć. No to do rzeczy:

Niestety często zdarza się, że ktoś w trakcie czy nawet po zakończeniu jakiejś dyskusji wyskakuje z pytaniem na które odpowiedź już padła, albo jest oczywista, albo łatwa do znalezienia w sieci.

Swego czasu tego typu pytaniem było "a gdzie jest napisane, że niezwłocznie to niezwłocznie". No zaczyna się jazda i "zawracanie d..." o którym pisałem. Taki gostek mędzi i płacze że jest olewany i mimo grzecznych tłumaczeń trolluje temat.

Czy miało to miejsce w tym przypadku nie mnie oceniać, zwracam tylko uwagę na ten tani chwyt i tłumaczę taka a nie inna odpowiedź.

Co złego było w zapytaniu o konkretny naruszony przepis prawny, że zaatakowałeś moja wypowiedź z taka zajadłością? Dla mnie był to przejaw hejtu godzący w moje prawo do wypowiedzi. Twoje tłumaczenie jest kłamliwe. Na Bocznicy słyniesz z chamskiego języka i bezpodstawnych pomówień rzucanych wobec innych. I tyle w temacie. Teraz na każdą tego rodzaju twoją wypowiedź pod moim adresem będę reagował wyłącznie funkcja "Zgłoś".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czyjąś frustracje niestety nie mam lekarstwa.

Natomiast życzliwie radzę nie zadawać głupich pytań na które albo zna się odpowiedź, albo jest ona w zasięgu ręki.

W tym akurat przypadku pytanie padło świeżo po rozmowie z RPO który wszystko jasno wytłumaczył.

Jasno i prosto. W tym kontekście pytanie o konkretne paragrafy jest śmieszne bo niby co? Mam lecieć i szukać dlatego, że komuś innemu się nie chce?

Dla mnie EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Natomiast życzliwie radzę nie zadawać głupich pytań na które albo zna się odpowiedź, albo jest ona w zasięgu ręki.

 

A to ciekawe. Twoje wpisy w covidzie z Chin są z tego gatunku. Albo rżniesz albo jesteś. Stawiam, że rżniesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, YunnanTEA napisał:

A to ciekawe. Twoje wpisy w covidzie z Chin są z tego gatunku. Albo rżniesz albo jesteś. Stawiam, że rżniesz.

Na swoje pytania nie uzyskałem sensownych odpowiedzi, więc jednak należą do innej kategorii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Witam.

Nie zgadzając się na nagminne używanie przez część userów słów  pisdrak - <pochodna części intymnej>,pisdzielec i pochodne w formie protestu i ciekawości postanowiłem używać słowa posr**cy za które z urzędu zostałem ukarany dwoma punkami.

Mam pytanie do przedstawiciela właściciela - czy zostali ukarani autorzy tych słów i ile dostali punktów karnych

W dniu 16.08.2021 o 15:06, papageno napisał:

Zaraz dewiant, po prostu pisdrak.

 

Pomodlili się za nich? 

 

W dniu 14.08.2021 o 10:34, papageno napisał:

Uwaga pisdraki, tekst dla was toksyczny:

 

 

Dla pisdraków należy reaktywować

 

W dniu 13.08.2021 o 16:00, papageno napisał:

Może gdybym patrzył z pozycji raba, jak pisdraki, nie miałbym z tym problemu.

 

W dniu 5.08.2021 o 14:44, papageno napisał:

Pisdraki są przezabawne. Norwegia ma jakieś fajne kopaliny, Szwajcaria banki i zegarki, UK pudding. A polactwo ma, uwaga..ruskie pierogi i barszcz ukraiński.

 

W dniu 5.08.2021 o 14:30, papageno napisał:

A pisdraki:

"Niezatapialnie śnią
Nieosiągalnie śnią
Nieosiągalny, niezatapialny sen"
 

Czy Moderacja pozwala na mowę nienawiści i czy dotyczy ona wyłącznie jednej strony sporu politycznego?

W dniu 25.08.2021 o 14:55, Bezlitosna Niusia napisał:

 

Z tym, że "Pizdractwo" to nazwa zastrzeżona.

😀😇

 

W dniu 25.08.2021 o 08:04, Bezlitosna Niusia napisał:

 

Znając zamiłowanie do ustawicznego okłamywania Polaków przez naczelne  Pizdractwo

 

 

W dniu 23.08.2021 o 20:34, Bezlitosna Niusia napisał:

 Pizdractwo

images.jpeg

 

W dniu 25.07.2021 o 16:13, porlick napisał:

NOd czasu, jak pizdractwo objęło władzę, w Polsce dzieje się coraz gorzej.

 

W dniu 20.07.2021 o 20:05, Bezlitosna Niusia napisał:

Nie pamiętam, ale na szturm na Pizdractwo będzie akurat.

 

Edytowane przez misiek54321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem nagrodę - Wielką Pardubicką.

Za skoki przez wądoły i kpiny z pustactwa.

 

Ale dobrze, że mi o sobie przypomniałeś, Patrykowski.
Zaraz zapytam w moderacyjnym, czy stugębne, multikontne, chamskie, obrażające rozmówców trolle - mają tu rację bytu.

A jeśli mają, to dlaczego.

Ps - hi, hi - to jest moderacyjny. Taki jestem zalatany, że myślałem, że to polityka.

 

Zatem pytam, Panowie Admini i Moderatorzy:

Czy ktoś, wyrażający się dziesiątki razy i pod wieloma nickami, o rozmówcach per "debil", "pojeb", "głąb", "buc" i "dałn" - może tu w dalszym ciągu bazgrolić, czy jednak raczej nie powinien?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
moderacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę swój wpis sprzed pięciu godzin:

"Typ agresywnego i roszczeniowego pieniacza którego wcieleniem był Patrykowski rzeczywiście wraca jak bumerang. Ciekawa sprawa."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
3 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Ja dostałem nagrodę - Wielką Pardubicką.

Za skoki przez wądoły i kpiny z pustactwa.

 

Ale dobrze, że mi o sobie przypomniałeś, Patrykowski. Zaraz zapytam w moderacyjnym, czy takie stugębne, multikontne, chamskie, obrażające rozmówców trolle, jak ty - mają tu rację bytu.

A jeśli mają, to dlaczego.

vel J. Sikorski

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nie żebym musiał ale odpowiem na Twoje wątpliwości - a czy uwierzysz to Twoja sprawa -

1.Nigdy nie pisałem z konta patrykowski/pochodne

2.Mam jedno konto na audiostereo.

3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Powtórzę swój wpis sprzed godziny:

"Typ agresywnego i roszczeniowego pieniacza którego wcieleniem był Patrykowski rzeczywiście wraca jak bumerang. Ciekawa sprawa."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sobie jeszcze raz przeczytaj mój wpis.

Tym razem ze zrozumieniem.

Co do nicków/kont - to sprawa moderacji a nie moja.

Poza tym moderacja zajęta kasowaniem wpisów w wątku "Polityka".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ciągnąć dalej moje pytanie do pana @Espectro jeżeli takie słowa są dozwolone i w powszechnym użyciu na audiostereo - proszę o cofnięcie kary dwóch punktów .

Jeżeli nie są aprobowane przez Moderacje to proszę o przyznacie punktów karnych - po 2 za każdą wypowiedź - przykłady są powyżej.

Proszę o potraktowanie tej wypowiedzi jako zgłoszenie.

Jeżeli Pan @Espectro ma jakąkolwiek wątpliwość że użyłem słowa po****ńcy w ramach testu , proszę o zaznajomienie się z moją wypowiedzią i jej kontekstu .

 

Edytowane przez misiek54321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewną taką nieśmiałością zapodam, że "pisdrak" może się kojarzyć ze strefami intymnymi tylko niektórym, o określonych, specyficznych skłonnościach. Albowiem pisdrak nie pochodzi od pisdy ale od PiS-u.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Bo widzisz - mnie na przykład słowo "pizdractwo" widzi się wyłącznie i kojarzy ze słowami "krętactwo", "prostactwo" i "łapownictwo". Tudzież "dyletanctwo".

 

48 minut temu, papageno napisał:

. Albowiem pisdrak nie pochodzi od pisdy ale od PiS-u.

A dla mnie słowo posraniec oznacza brudne małe niemowlę  lub w zależności od kontekstu synonim boskiego posłańca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, papageno napisał:

Albowiem pisdrak nie pochodzi od pisdy ale od PiS-u.

Nie wchodząc w powyższą polemikę zauważ jednak ostanie pięć cytatów z wpisu #22521 .
Zatem papageno nie manipuluj.

POza tym Panowie i Panie więcej powagi.

Dobranoc.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.