Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - wątek techniczny


romekjagoda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LTD12

(Konto usunięte)

Po raz kolejny proszę, abyś nie rozpowszechniał nieprawdziwych informacji o rzekomych nadzwyczajnych restrykcjach

 

To jest tylko odpowiedź jaką otrzymałem od Administracji.

Nie wiem kto i dlaczego tą restrykcję ustawił.

Odpowiedziałem jedynie na uwagi na mój temat.

 

Dziękuję, nie mam powodu, aby powtórnie zakładać wątek o Mangerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz powtarzamy nie ma takich restrykcji !!! moderacja nie ma takich narzędzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, nie mam powodu, aby powtórnie zakładać wątek o Mangerach.

 

Czyli zgłaszasz potrzebę reaktywacji tego klubu wnosząc o uczynienie Ciebie jego gospodarzem, następnie angażujesz mój czas na poszukiwania owych nieaktywnych od co najmniej roku klubów, nie podając mimo moich próśb linków do nich, a na koniec po uzyskaniu pomocy w sfinalizowaniu Twojej prośby oświadczasz, że nie masz powodu do założenia tego klubu pod własną moderacją?

Wybacz ale znów powtórzę moja opinie o Twoich fanaberiach. Jesteś zwyczajnym upierdliwym tetrykiem na tym Forum.

 

Żegnam w tym wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antywirus mi blokuje na AS "d.agkn.com"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś może wyjaśnić, czemu wszędzie u mnie zdjęcia są normalnie zorientowane, a po wysłaniu załącznika do posta są obrócone?

Nawet jak je i siebie obrócę i zapiszę, a następnie wyślę do AS, ułożą się inaczej.

Patrz- projekty ukończone w DIY, subwoofer na TB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do administracji Audiostereo.

Czy poniższy regulamin nadal obowiązuje?

REGULAMIN MODERACJI FORUM AUDIOSTEREO

 

 

§1

Restrykcje - definicje oraz punkty karne

 

W przypadku złamania reguł regulaminu Forum są stosowane następujące restrykcje oraz powiązane z nim punkty karne.

 

Restrykcja Nr 1: Ostrzeżenie - do 10 pkt.

Restrykcja Nr 2: Brak możliwości dodawania nowych postów przez okres 10 dni - za przekroczenie 10 pkt.

Restrykcja Nr 3: Brak możliwości dodawania nowych postów przez okres 30 dni - za przekroczenie 30 pkt.

Restrykcja Nr 4: Całkowita blokada konta użytkownika - za przekroczenie 35 pkt.

 

 

§2

Restrykcje - zasady stosowania

 

1. Restrykcje są przyznawane użytkownikom wyłącznie w przypadku złamania Regulaminu Forum oraz Netykiety.

 

2. Udzielenie restrykcji wiąże się z przypisaniem punktów karnych, według poniższych reguł:

Atak personalny +2 pkt. (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10)

Atak personalny na moderację lub administrację +3 pkt. (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10)

Multikonto +10 pkt. (Netykieta pkt. 17)

Namawianie do łamania regulaminu lub netykiety +3 pkt. (Regulamin §6 pkt. 1)

Nieodpowiedni język +2 pkt. (Regulamin §6 pkt. 5)

Obraźliwe posty lub PW pod adresem moderatorów, z powodu otrzymanej restrykcji 5 pkt. (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10)

Obraźliwe zachowanie +1 pkt. (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10)

Podbijanie tematu +1 pkt. (Netykieta pkt. 9)

Rasizm +3 pkt. (Regulamin §6 pkt. 4)

Reklamowanie konkurencyjnych serwisów +3 pkt. (Netykieta pkt. 13)

Spamowanie +3 pkt. (Netykieta pkt. 13)

Marketing szeptany +1 pkt. (Netykieta pkt. 13)

Treść sygnaturki, avatara, opisu łamiąca regulamin lub netykietę +2 pkt. (Regulamin §6 pkt. 1)

Trolling +3 pkt. (Netykieta pkt. 11)

Ujawnianie danych personalnych +5 pkt. (Regulamin §6 pkt. 1)

Ujawnianie wiadomości prywatnej +5 pkt. (Regulamin §6 pkt. 5)

Wpis nie na temat +1 pkt. (Netykieta pkt. 3-7, 15)

Wulgaryzmy +1 pkt. (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10)

Wypowiedzi prowokacyjne +1 pkt. (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10)

 

3. Udzielenie restrykcji i przypisanie punktów karnych nakłada moderator nie później niż do 30 dni od daty wystąpienia zdarzenia z §2 pkt. 2. Administrator ma prawo udzielić restrykcji i przypisać punkty karne bez ograniczeń czasowych za działania, o której mowa w §2 pkt. 2, .

 

4. Punkty karne tracą ważność po 60 dniach od daty przyznania.

 

5. Restrykcja Nr 4, o której mowa w §2 pkt. 2, czyli blokada konta, jest nakładana wyłącznie przez Administrację, po analizie powodu przyznania restrykcji.

 

6. W szczególnych przypadkach restrykcja Nr 4. o której mowa w §2 pkt. 2, może być nałożona przez Administrację bez wymaganej ilości punktów karnych. Do takich należy blokada konta będącego klonem konta podstawowego i następuje natychmiast, a konto podstawowe otrzymuje restrykcję zgodnie z zasadą §2 Pkt. 2 do 4, nie niższą niż Nr.2

 

7. W uzasadnionych przypadkach Administrator może nałożyć czasowy lub stały tzw. nadzór moderacyjny (zatwierdzanie postów użytkownika) lub inne ograniczenia (np. blokada PW), dodatkowo lub zamiast restrykcji Nr 2, 3 i 4.

 

 

 

§3

Obowiązki i ograniczenia moderacji

 

1. Możliwością moderacji objęte są wszystkie treści publikowane przez użytkowników. Dotyczy to również treści w formie graficznej lub binarnej, także zawartości profilu Użytkownika.

 

2. Zmiany w treści opublikowanej przez użytkowników mogą dotyczyć wyłącznie fragmentów stojących w sprzeczności z Regulaminem. W przypadku braku możliwości edycji fragmentu treści (np. treści graficznej lubi binarnej) - mogą być one usunięte w całości. Dopuszcza się zmiany treści usuwające błędy ortograficzne.

 

3. Moderator (lub Administrator) ma prawo ukryć cały post lub komentarz jeśli dotyczy on zdarzeń opisanych w §2 pkt. 2.

 

4. Moderator (lub Administrator) może usunąć lub zamknąć temat na prośbę założyciela pod warunkiem, że w temacie nie ma wpisów innych użytkowników .

 

5. Moderator (lub Administrator) może usunąć lub zamknąć temat w sytuacji utworzenia więcej niż jednego tematu o tym samym tytule lub o tej samej treści pierwszego wpisu.

 

6. Moderator (lub Administrator) ma prawo usuwać tematy, posty, komentarze, sygnatury i avatary zawierające reklamę, umieszczane w sposób świadomy przez użytkowników. Za reklamę uważa się także linki i banery lub wypowiedzi będące marketingiem szeptanym.

 

7. W przypadkach rażącego naruszenia obowiązujących zasad, Administrator zastrzega sobie prawo do zastosowania restrykcji w innym trybie niż wyżej wymieniony.

 

8. Moderator nie ma prawa do stosowania restrykcji dodatkowych, a także do dokonywania dodatkowych wpisów o charakterze polemiki z użytkownikiem, który otrzymał ostrzeżenie. Dopuszczalny jest wyłącznie wpis informacyjny o charakterze udzielonej restrykcji. I tylko we wpisie, którego ostrzeżenie dotyczy.

 

8. Wraz z udzieleniem restrykcji Moderator ma obowiązek podać uzasadnienie wskazując punkt regulaminu lub nietykiety będące podstawą do jej udzielenia. Odbywa się to za pomocą automatycznej wiadomości prywatnej, towarzyszącej ostrzeżeniu.

 

9. Moderatorzy mają obowiązek stosować się do wymienionych wyżej form porządkowych.

 

10. W przypadku niespełnienia któregoś z wymienionych warunków, użytkownik ma prawo wystąpić do Administracji o anulowanie restrykcji.

 

11. Każdemu użytkownikowi forum Audiostereo przysługuje prawo do odwołania się od decyzji Moderatora, a także do złożenia zażalenia na jego postępowanie. W takim przypadku użytkownik kontaktuje się z Administracją za pośrednictwem adresu [email protected]. Każde zażalenie powinno zawierać uzasadnienie. Zażalenia rozpatrywane będą w terminie do 10 dni roboczych. Zażalenia obraźliwe w treści, lub niezawierające uzasadnienia, nie będą rozpatrywane.

 

 

§4

Postanowienia końcowe

 

1. Wszelkie sytuacje nieopisane w Regulaminie Moderacji będą rozpatrywane przez Administrację.

 

2. W uzasadnionych przypadkach Administracja forum ma prawo dokonać zmian w punktacji w §2 pkt. 2.

 

3. Wszelkie postanowienia Regulaminu mogą być w każdej chwili zmieniane przez Administrację, bez podawania przyczyn.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowiązuje, ... bardzo staramy się dawać pkt karne oraz banować wg ustalonych zasad

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość LTD12

(Konto usunięte)

obowiązuje, ... bardzo staramy się dawać pkt karne oraz banować wg ustalonych zasad

 

Dlaczego od połowy grudnia 2017 nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na moje skargi na moderatora?

Ostatnio prosiłem już choć o odpowiedź - tak / nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nic nie odpowiedzieli, psiakość?

Przykro, kurdemol....

 

Też bym nie odpowiedział, boś ...........................!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nieodpowiedni język +2 pkt. (Regulamin §6 pkt. 5)"

 

A co z cytowaniem tresci, ktore choc zwiazane z tematem to zawieraja w sobie wulgaryzmy? Edytowanie cudzych wypowiedzi odpada. Wykropkowac? W sumie jest tego sporo w obrazkach z dowcipami i jakos nikomu nie przeszkadza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nieodpowiedni język +2 pkt. (Regulamin §6 pkt. 5)"

 

A co z cytowaniem tresci, ktore choc zwiazane z tematem to zawieraja w sobie wulgaryzmy? Edytowanie cudzych wypowiedzi odpada. Wykropkowac? W sumie jest tego sporo w obrazkach z dowcipami i jakos nikomu nie przeszkadza.

 

Nie wszystko nadaje się do zamieszczania na Forum.

Jest granica dobrego smaku, każdy wie (a raczej powinien wiedzieć) kiedy ją przekracza.

Nie ma uniwersalnych w tym zakresie „wytycznych”.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wlasnie. Granice sa ulotne i mocno subiektywne. Jednego jeszcze smieszy, a drugi juz zdegustowany. Dlatego mysle, ze w przypadku cytowania Moderacja powinna byc nieco powsciagliwa. Oczywiscie ocena co jest tuz przed ta granica, a co tuz za nalezy do Moderatora i to jego zadanie tresci niezgodne z Regulaminem usuwac. Ale z karaniem cytujacego chyba nie ma sie co spieszyc.

 

Co innego oczywiscie posty, w ktorych zwracajac sie do innych Userow ktos we wlasnej wypowiedzi stosuje wulgaryzmy. Tu oczywiscue nie powinno byc taryfy ulgowej.

 

Houk!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mysle, ze w przypadku cytowania Moderacja powinna byc nieco powsciagliwa

 

Masz prawo myśleć co ci się żywnie podoba o całym Świecie. Co usunąć, czy i jak ukarać, decyduje MODERACJA. Jeśli się z decyzja nie zgadzasz odwołujesz się do ADMINISTRACJI FORUM.

Ten watek jest do omawiania problemów technicznych!

Twoje myślenie nie jest problemem technicznym dla Administracji Forum AS.

A że często nadużywasz cierpliwości |moderacji, dostajesz bana na ten watek. To dla pewności, że w końcu pojmiesz właściwą drogę odwoływania się od decyzji moderatorów!

 

Rzekłem!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Założyłem temat, jak można zbanować dyskutanta zaśmiecającego prowokacjami tok dyskusji?

Proszę o podpowiedź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zgłosić na panel moderatorski wypowiedzi będące trollingiem we własnym wątku. Jeśli moderacja uzna zasadność zgłoszenia nałoży ban na watek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zdefiniowanie pojęcia wątek używane przez moderatora- google podpowiada nieadekwatne treści.

Jaka jest różnica między tematem, a wątkiem w interpretacji forumowej?

 

Bez tych informacji punkt forumowej netetykiety jest dla mnie niejasny.

.."Unikaj powielania istniejących już wątków. Przed założeniem wątku dotyczącego jakiegoś aktualnego zagadnienia sprawdź na kilku ostatnich stronach w danym dziale, czy topik na ten temat nie został już założony.".

 

To znaczy, że założyłem wątek na temat........(tu nazwa tematu)?

 

Proszę zgłosić na panel moderatorski wypowiedzi będące trollingiem we własnym wątku. Jeśli moderacja uzna zasadność zgłoszenia nałoży ban na watek.

 

To oznaczałoby, że zgłaszając trolla domagam się bana na dyskusję w wątku który założyłem.Śliczne!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado juz napisał odpowiedz, jesli nadal jest to niezrozumiałe prosimy o kontakt z adminami na PW

administracja portalu jest autorem zapisów regulujacych prace portalu i byc moze potrafi je jasniej wytłumaczyc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO, moderator jako osoba interpretująca oraz stosująca Regulamin powinna ten Regulamin znać i rozumieć na wylot.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna i rozumie a odpowiedz padła - oczywiscie według naszej wiedzy , znajomosci stanu rzeczy

nie widze nigdzie natomiast zapisu o koniecznosci uporczywych tłumaczeń

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO, moderator jako osoba interpretująca oraz stosująca Regulamin powinna ten Regulamin znać i rozumieć na wylot.

 

Czy Pan sugeruje że moja odpowiedź nie jest kompletna i jest niezgodna z Regulaminem AS? Czy tylko jak ma Pan w zwyczaju, trollujue sobie Pan w tym wątku przytykami do moderacji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę ale czytając te ostatnie wpisy nie bardzo rozumiem, o co tu chodzi.

Kolega piramidon założył wątek i pyta w jaki sposób zbanować niegrzecznego dyskutanta.

O ile wiem, to przecież autor wątku sam może to zrobić. Czy coś się zmieniło w tej kwestii?

Z drugiej strony - Vlado odpowiada na pytanie o sposób zbanowania dyskutanta:

 

 

Proszę zgłosić na panel moderatorski wypowiedzi będące trollingiem we własnym wątku. Jeśli moderacja uzna zasadność zgłoszenia nałoży ban na watek.

 

Czyli żeby zwykluczyć jedną osobę trollującą to trzeba zbanować cały wątek?

 

Coś mi tu nie gra...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Pan sugeruje że moja odpowiedź nie jest kompletna i jest niezgodna z Regulaminem AS? Czy tylko jak ma Pan w zwyczaju, trollujue sobie Pan w tym wątku przytykami do moderacji?

 

Pan wybaczy, ale gdzie w mojej wypowiedzi widzi Pan Szanowny jakąkolwiek sugestię?

Moja wypowiedź jest w trybie orzekającym a nie na przykład przypuszczającym gdzie mógłbym zaszyć jakieś wredne i podstępne imputowanie albo jakąś szpetną sugestię wobec Pana Szanownego.

Do tego inkryminowanym przez Pana Szanownego wpisem wygłosiłem swój własny, osobisty pogląd na co wskazuje użycie akronimu "IMO" ( skrót od "in my opinion" tak by nie miał Pan wątpliwości).

 

Argumentum ad personam, zawartego w drugim zdaniu Pana Szanownego wypowiedzi, nie skomentuję.

Nie mniej być może warto spojrzeć w punkt 10 Netetykiety tego forum:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem proszę raczyć objaśnić mnie i resztę moderatorów, do czego w tej własnie rozmowie moderacji z użytkownikiem @piramidon, owa wycyzelowana przez Pana oczywistość miała się odnosić i jaki skutek po opublikowaniu miała według Pana odnieść?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadzę, że czasowe następstwo wpisów jasno i logicznie tłumaczy sens mojej wypowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedze, że Pan zbytnio konfabuluje w swych próbach odpowiedzi na moje zapytanie.

Prosze wobec tego wyjaśnić mi, w jaki sposób ta właśnie Pańska wypowiedź, wtrącona do mojej odpowiedzi na zapytanie użytkownika, jest zasadna i pomocna w wątku technicznym Forum AS?

 

Czyli żeby zwykluczyć jedną osobę trollującą to trzeba zbanować cały wątek?

 

Coś mi tu nie gra...

 

Jeśli Ty i pan @rochu, spotkaliście się kiedykolwiek z sytuacja na tym forum, że po zgłoszeniu trolla na panel moderatorski cały watek został zbanowany - to ja nie mam Wam nic więcej do wyjaśnienia. Mało tego, w imieniu moderacji proszę, abyście i nas oświecili jak banuje się watki???

Odpowiedz na pytanie zadane przez @piramidon zawiera się w całości w pierwszym zdaniu mojej odpowiedzi.

"Proszę zgłosić na panel moderatorski wypowiedzi będące trollingiem we własnym wątku."

 

I to jest koniec objaśnień w temacie owego zapytania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - tyle tylko, że wyraziłeś się nieprecyzyjnie, bo z Twojego wyjaśnienia można odnieść wrażenie, że moderacja po rozpoznaniu sprawy

założy ban na wątek. A Tobie zdaje się chodziło o założenie bana na konkretną osobę w tym wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tobie zdaje się chodziło o założenie bana na konkretną osobę w tym wątku.

 

Mylisz się. Mnie się NIC nie zdaje. Napisałem wystarczająco wyraźnie jak postąpić w przypadku strollowania własnego wątku.

Bana mozna nałożyć WYŁĄCZNIE na użytkownika. Nigdy nie słyszałem aby na dowolnym forum, kiedykolwiek zbanowano watek lub cała zakładkę!

Twoje własne problemy z interpretacja mojej odpowiedzi szanuje i dlatego odpowiadam ci, abyś rozumiał moja odpowiedź tak jak ona brzmi.

Należy zgłosić na panel moderacyjny. Wyjątkiem jest zakładka KLUBY i watki klubowe, gdzie gospodarze otrzymali narzędzia moderacyjne w postaci banowania uznaniowego bez konsultacji z moderacja AS.

 

Uważam temat tego zapytania za wyczerpany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.