Skocz do zawartości
IGNORED

Pliki 24bity 192 kHz nie poprawiają jakości CD ale są nieco gorsze


czeczen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo są mało znane i zdaje się już nieprodukowane. Natomiast Adamy A7X biły rekordy popularności i mają bardzo dobrą opinię,

a przecież A77X są o klasę lepsze.

 

Przecież pisałem między wierszami że były tak znane że firma już padła lub przynajmniej ma kłopoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ASURA

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na tym forum nie cieszą się jakąś estymą, może załóż fanklub?

Wydaje ci sie ze to forum jest wiarygodne?

Sadzac po wpisach np. twoich nie bardzo.

Modelowym przykladem skarbnicy bzdur jest zakladka hi- end :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem między wierszami że były tak znane że firma już padła.

 

Sugerujesz, że firma padła bo robiła kiepski sprzęt?

No proszę Cię... ;-)

Przecież przyczyn może być wiele.

 

A może padła dlatego, że za tanio sprzedawali?

Powinni Adamy wycenić ze 3 x drożej i pewnie wtedy rzuciliby się na nie audiofile - snoby, bo to byłby już hi-end. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni Adamy wycenić ze 3 x drożej i pewnie wtedy rzuciliby się na nie audiofile - snoby. ;-)

Dziwna sprawa ale ich aktywne kolumny miały ceny bardzo porównywalne z konkurencją a nawet wyższe.

 

Wydaje ci sie ze to forum jest wiarygodne?

Sadzac po wpisach np. twoich nie bardzo.

Modelowym przykladem skarbnicy bzdur jest zakladka hi- end :)

 

Modelowym przykładem jesteś ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAM miał problem finansowy, ale nie z powodu za małej sprzedaży. Po prostu na skutek przestojów dostaw podzespołów (nie wiem dokładnie - taką wersję słyszałem) utracili płynność. Zostali przejęci i jak widać dalej zarabiają. Ktoś pisał jeszcze, że firmę przerosła zbyt duża ilość różnych modeli. No tak, czy inaczej nie było to podobno przez kiepską sprzedaż.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich Adamów właściwa branża nie da rady przy okazji wypchnąć w rynek dziesiątek wzmacniaczy, ultradrogich kabli itp akcesorii do żonglerki.

 

Może dlatego tyle emocji we wpisach gdy mowa o systemach aktywnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Quadral Signum 90, Denon DRA-800H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jako transport sprawdza się lepiej niż wszystkie inne playery, które miałem.

No, ale pewnie wszystkie były słabe. ;-)

 

Musiały być słabiutkie. Miałem większość DAC-ów z górnej półki i testowałem na nich różne odtwarzacze w roli transportu CD oraz czyste transporty CD. Generalnie wszystkie odtwarzacze w roli transportów są dużo słabsze niż czyste transporty CD. A Denon 3930 był jednym z najgorszych w puli i tak słabych odtwarzaczy w roli transportów. Jeśli u ciebie wypadł lepiej niż inne to te inne to musiał być niezły pasztet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacze lampowe, wkładki gramofonowe, korektory barw dźwięku, układy DRC, magnetofony.

Tu masz jedne z najstarszych opublikowanych testów ABX dla różnorodnych urządzeń, 60% z tych testów wykazało różnice.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie, no to zaupełnie z początków testów ABX, końcówka lat 70tych.Coś takiego jak problemy EMI wtedy praktycznie nie były zauważane ani uwzgledniane.

 

Twierdzisz więc, że wszystkie tranzystorowe wzmacniacz, DACi, przedwzmacniacze grają tak samo?

Przepaszam, nie wierzysz, że mogą grać róznie, bo nie było tego w testach ABX?.

 

Zauważ, że ABX jest obecnie wykorzystywane praktycznie jedynie do ocen nad kompresjami stratnymi, czyli jak duzo można spieprzyć, by przy podręcznym sprzęcie do odtwarzania audio ludzie nie czulii dyskomfortu.

I tyle z tego obecnie , jako wyroczni psychoakustycznej w audio.

 

Bez mierników, można bardzo zabłądzić, kupując i przyzwyczajając się do znacznie przekłamującego sprzętu. Mierniki pozwalają mi zawęzić ilość sprzętu wartego odsłuchu, choć dobry wynik w pomiarze nie gwarantuje z góry dobrego brzmienia (bo zwykle nie wszystko jest mierzone).

I ja mógłbym się też pod tym podpisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni Adamy wycenić ze 3 x drożej i pewnie wtedy rzuciliby się na nie audiofile - snoby, bo to byłby już hi-end.

To bardzo prawdopodobne. Taką politykę prowadzi wiele firm. Cena ma sugerować wyjątkowość/wybitność. Później wystarczy paru audiofilów dla wzmocnienia i sprzedajemy np. kable RCA 1,0 m po 7000 Euro za komplet dwóch sztuk (Kubala-Sosna).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że ABX jest obecnie wykorzystywane praktycznie jedynie do ocen nad kompresjami stratnymi, czyli jak duzo można spieprzyć, by przy podręcznym sprzęcie do odtwarzania audio ludzie nie czulii dyskomfortu.

 

Instytut Fraunhofera mocno przyłożył do tego łapę i efekt jest np. taki że jednak spora część populacji jednak ma pewien dyskomfort przy słuchaniu zwykłych MP3

 

To bardzo prawdopodobne. Taką politykę prowadzi wiele firm. Cena ma sugerować wyjątkowość/wybitność.

 

 

Pisałem powyżej że Adam miał nawet wyższe ceny niż konkurencja tak ze nie wal tak bezmyślnie swojej mantry z głowy w klawiaturę i coś jednak poczytaj najpierw!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instytut Fraunhofera mocno przyłożył do tego łapę i efekt jest np. taki że jednak spora część populacji jednak ma pewien dyskomfort przy słuchaniu zwykłych MP3

 

Gdzieś czytałem że firma deutsche grammophon zorganizowała ślepe testy MP3 vs CD z Niemieckimi audiofilami którzy posiadali bardzo drogie sprzęty, zdecydowana większość wskazała mp3 określając że ma lepsze brzmienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instytut Fraunhofera mocno przyłożył do tego łapę i efekt jest np. taki że jednak spora część populacji jednak ma pewien dyskomfort przy słuchaniu zwykłych MP3

 

A co ty tam możesz o tym wiedzieć. Przecież nie masz pojęcia o matematyce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz więc, że wszystkie tranzystorowe wzmacniacz, DACi, przedwzmacniacze grają tak samo?

Jak z prawidłowo technicznie przeprowadzonego testu porównawczego wyjdzie że nie możemy określić różnic w brzmieniu to znaczy że grają tak samo. Audiofilskie testy zawsze wykazują różnicę, nawet jak jej nie ma. To efekt oczekiwań audiofila związany z jego wyobraźnią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty tam możesz o tym wiedzieć. Przecież nie masz pojęcia o matematyce.

Wiem za to ze głupio trolujesz.

 

Gdzieś czytałem że firma deutsche grammophon zorganizowała ślepe testy MP3 vs CD z Niemieckimi audiofilami którzy posiadali bardzo drogie sprzęty, zdecydowana większość wskazała mp3 określając że ma lepsze brzmienie.

 

A w którym kościele dzwonili?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem powyżej że Adam miał nawet wyższe ceny niż konkurencja tak ze nie wal tak bezmyślnie swojej mantry z głowy w klawiaturę i coś jednak poczytaj najpierw!

Widać marketing firmy pozostawał w tyle za cenami. Jak idzie w parze to może być skuteczny (nie musi). Oczywiście wśród ludzi wierzących, że w technice audio jest jeszcze wiele niezbadanych zjawisk, których inżynierowie i nauka nie objęli jeszcze swoimi rozumami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez mierników, można bardzo zabłądzić, kupując i przyzwyczajając się do znacznie przekłamującego sprzętu. Mierniki pozwalają mi zawęzić ilość sprzętu wartego odsłuchu, choć dobry wynik w pomiarze nie gwarantuje z góry dobrego brzmienia (bo zwykle nie wszystko jest mierzone).

 

Gdybyś na mały koncert wziął decybelomierze i mierniki, i w trakcie koncertu nakierowywał (z punktu odsłuchu) ze swojej pozycji decybelomierz na punkty skąd grają poszczególni muzycy, to byś zobaczył jaka jest naturalna indywidualna nierównomierność poziomów głośności (na co dodatkowo ma wpływ ich ustawienie w głąb itp) poszczególnych głośności instrumentów względem tego jak się potem z takich koncertów wyrównuje i obrabia nagranie CD a nie mówiąc że popularne jest nagrywanie każdego muzyka i instrumentu w oddzielnej kabinie a gość na konsoli to sobie wyrównuje aby było liniowo. Albo jak w rzeczywistości ostro, agresywnie czy metalicznie potrafią zabrzmieć instrumenty perkusyjne, w tym drugim przypadku to jest aluzja do poglądu o tym że podregulowania na korektorze (większa precyzja i wybór częstotliwości niż na zwykłym nieprecyzyjnym regulatorze barwy, zwykle są dwa, a w latach 70/80 wzmaki miały więcej możliwości regulacji częstotliwości i filtrów) dają zawsze przekłamania, a tymczasem dodanie nieco więcej tzw blachy może paradoksalnie przybliżyć dźwięk bliżej do rzeczywistości.

 

Podsumowując, nie można powiedzieć że jeżeli ktoś kto posiada niezbyt idealne liniowo kolumny (a nawet o dużej skuteczności tonów wysokich np tuby o dobrej jakości) a na dodatek stosuje jakieś korektory (z tym że umiejętnie o tym też jest pewna wiedza co i jak należy ustawiać) to w efekcie jest bardzo daleko od tego co jest słyszane na żywo, w niektórych przypadkach efekt może być paradoksalnie bliżej atmosfery żywego dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać marketing firmy pozostawał w tyle za cenami.

 

Trochę to niezrozumiale piszesz ale skoro ceny u Adama były wyższe niż u konkurencji i wpływy ze sprzedaży nie szły na reklamę to przy takiej sobie jakości gdzie szły ekstra zarobione pieniądze?

 

Gdybyś na mały koncert wziął decybelomierze i mierniki

 

Jakie mierniki? do czego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ci pomiary jak i tak nie słyszysz żadnych różnic. Czy to coś zmieni w twoim słyszeniu?

Nie ulegasz chyba sugestii antysłyszenia, prawda?

Gdzie napisałem, że ma zmienić w moim słyszeniu? Pomiary mogą pokazać jak daleko coś jest poza percepcją człowieka, albo pokazać że różnic nie ma w ogóle. Niestety niektórzy o tym zapominają i stąd bierze się voodoo w audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiały być słabiutkie. Miałem większość DAC-ów z górnej półki i testowałem na nich różne odtwarzacze w roli transportu CD oraz czyste transporty CD. Generalnie wszystkie odtwarzacze w roli transportów są dużo słabsze niż czyste transporty CD. A Denon 3930 był jednym z najgorszych w puli i tak słabych odtwarzaczy w roli transportów. Jeśli u ciebie wypadł lepiej niż inne to te inne to musiał być niezły pasztet.

 

To w takim razie poleć mi jakiś używany CD/DVD w cenie 600-800 (bo tyle mniej więcej jest wart Denon 3910) lepszy od Denona w roli transportu, to go sprzedam, gdyż już go nie wykorzystuję do gęstych formatów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to niezrozumiale piszesz ale skoro ceny u Adama były wyższe niż u konkurencji i wpływy ze sprzedaży nie szły na reklamę to przy takiej sobie jakości gdzie szły ekstra zarobione pieniądze?

Skąd Kolega wie że jakość była taka sobie ? Ja słyszałem o tej firmie inne zdania. Gdzie szły zarobione pieniądze najlepiej spytać firmę Adam. Mnie to nie interesuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie mierniki? do czego?

 

Do określenia tego jakie są różnice w decybelach z różnych miejsc odsłuchu i wywnioskowania jak te proporcje się przekładają na to jak to się potem ustawia/przestawia przy nagrywaniu płyt. A jak na koncertach słyszałem jaka normalnie ostra blacha leci przy waleniu w perkusyjne to aby to osiągnąć w domu, to bliższy temu dźwięk (niż z współczesnego zamulonego sprzętu audiofilskiego) nieraz słyszałem na starszych zestawach HI FI dobrej klasy powiedzmy z lat 70/80 przy podkręconej barwie na korzektorze + duże szerokie kolumny na wysokoefektywnych tubach czy też wstegach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem powyżej że Adam miał nawet wyższe ceny niż konkurencja

 

Nie miał wyższych, miał porównywalne w danej klasie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty jesteś specjalistą od twierdzeń, że te tanie sprzęty grają tak samo dobrze jak te droższe. Ja w tym pułapie cenowym niczego dobrego nie znam. Inna rzecz, że komu ty to dziś sprzedasz? Mojego 3930 kupiłem po rabatach za 5000zł, wiele lat temu. Jakieś 3 lata temu koledze...dałem go w prezencie, a był jak nowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Kolega wie że jakość była taka sobie ?

 

Miałem do czynienia podobnie jak Sly z urządzeniami tej firmy, do takich np PMC to nie miały nawet startu.

 

Do określenia tego jakie są różnice w decybelach z różnych miejsc odsłuchu i wywnioskowania jak te proporcje się przekładają na to jak to się potem ustawia/przestawia przy nagrywaniu płyt. A jak na koncertach słyszałem jaka normalnie ostra blacha leci przy waleniu w perkusyjne to aby to osiągnąć w domu, to bliższy temu dźwięk (niż z współczesnego zamulonego sprzętu audiofilskiego) nieraz słyszałem na starszych zestawach HI FI dobrej klasy powiedzmy z lat 70/80 przy podkręconej barwie na korzektorze + duże szerokie kolumny na wysokoefektywnych tubach czy też wstegach.

 

Jeszcze raz pytam jakie mierniki, co one mają mierzyć jaką wartość?

 

Mylisz poza tym nieskompresowane nagranie Live z masteringiem mającym na celu żeby słuchacz bez wysiłku słuchał sobie nagrania o dynamice 40-50dB w domu albo o 25-30dB w samochodzie i nie musiał po piano lecieć do wzmacniacza bo za chwilę będzie forte orkiestry i można ocipieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efektu porównywalnego z brzmieniem Live (zwłaszcza jakiś metal, rock itp gdzie natura jest przede wszystkim agresywna i wysoko skuteczna) to raczej nie należy szukać na jakimś audiofilskim wzmaku bez barwy i kolumnach z misiowatym zamszowym brzmieniem. Temu właśnie bardziej służą jakieś dobre wysokotonowe tuby i włączenie jakiś podbić, filtórw itp co jest dostępne raczej w starszych wzmakach które są bardziej cenione jak te nowe. Wtedy jest ta koncertowa ostrość perkusji i agresywny power, bęben na koncercie ma walić nie koić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mierzysz kilogramy , litry metry sześcienne, jakimi miernikami pytam ponownie?

 

to raczej nie należy szukać na jakimś audiofilskim wzmaku bez barwy i kolumnach z misiowatym zamszowym brzmieniem.

No własnie na tym polegają audiofilskie wzmaki ze jest barwa ,wykop i czyste klarowne brzmienie bez wyostrzeń i jednocześnie bez plumpkania. Misiowate brzmienie to masz np. ze śle zrobionego układu BR lub TL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bez wyostrzeń...

 

Perkusyjne w rzeczywistości to mają dopiero ostrość tzw blachę, do oddania tego efektu (wysoko agresywna i wysoko skuteczna natura) wiele audiofilskich kolumn niezbyt się będzie nadawać. Dla ostrzejszej muzyki czy różnych stylów disco, to teraz duża część audiofilskich kolumn nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem, tam się liczy większa skuteczność, efektywność i odpowiednia powierzchnia membran bo dla efektu Live bębny itp to trzeba trochę wychyłu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Twierdzisz więc, że wszystkie tranzystorowe wzmacniacz, DACi, przedwzmacniacze grają tak samo?

Przepaszam, nie wierzysz, że mogą grać róznie, bo nie było tego w testach ABX?.

Ja bym to sformułował tak: nie przejmuję się prostą elektroniką, bo ślepe testy nie wykazują różnic w brzmieniu. A było ich sporo robionych, np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mam do Ciebie pytanie, czy Twoim zdaniem, wrażliwość ucha ma jakiekolwiek limity?

 

Jeżeli sądzisz, że tak, to podaj przykład testu odsłuchowego, który na takie limity natrafia, tzn. nie słychać różnic. Dowolny test, ale dotyczący sprzętu audio i taki, żeby wyniki były powtarzalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez popej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkusyjne w rzeczywistości to mają dopiero ostrość tzw blachę,

 

Ależ jak to jest nagrane dobrze ustawionym dobrej jakości mikrofonem przez dobre pre mikrofonowe i dobry przetwornik A/D to jest nawet w średniej jakości głośnikach już całkiem sympatycznie. np wytwórnia ECM słynie z dokładego rejestrowania talerzy jak dla mnie czasem przesadzają ale fajnie posłuchać dobrze nasyconych talerzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.