Skocz do zawartości
IGNORED

Homoseksualizm w Polsce


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, luckyguliver napisał:

Elzbieta II nie glosi any gayowskich hasel a... 

...a Jezus też nie - "znow u Ci sie cos pomylilo".

2 godziny temu, luckyguliver napisał:

Bez otwarcia sie na inny sposob widzenia...

Jak bardzo płaskoziemcy nie czuliby się dyskryminowani, to Ziemia pozostanie okrągła - "znow u Ci sie cos pomylilo".

2 godziny temu, luckyguliver napisał:

...z czym mi sie kojarzy krzyz to...

A wiesz czego symbolem jest krzyż? - "znow u Ci sie cos pomylilo".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Trzeba po prostu rozsądnie i z wiedzą podejść do wyboru miejsca do życia.  


Święte słowa! Dlatego wszystkim marzącym o zmianie miejsca do życia na inne, bardziej im odpowiadające, życzymy spełnienia marzeń

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie z pytaniem o pracę proszę więcej nie dzwonić.

Wybraliśta se nienawistnych ludziom kretynów do rzondzenia - to mata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Do mnie z pytaniem o pracę proszę więcej nie dzwonić.
Wybraliśta se nienawistnych ludziom kretynów do rzondzenia - to mata.
Oj Niusiu, a z propozycjami pracy można dzwonić? Bo szukam złotej rączki, a od złotego ucha do złotej rączki droga niedaleka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.08.2020 o 03:24, luckyguliver napisał:

Chca slubu. Dajcie im slubu. Kogo to obchodzi i komu to szkodzi? Powiedziales, ze nie lubisz jak ludzie sie obnosza ze swa seksualnoscia ale postawy ludzi takich jak Ty zmuszaja gayow i lesbijki zeby to "wywlekali" na swiatlo dzienne. Bo nie maja innego wyboru jak wyjsc i walczyc o swoje prawa. 

Żadnego ślubu, żadnego małżeństwa, żadnego prawa do posiadania dzieci. Związki partnerskie to maksimum. 

Napisałeś bzdury na temat mojej postawy, która jest całkowicie neutralna do momentu, kiedy zaczynają łamać prawo albo wysuwać żądania nie mające najmniejszego uzasadnienia kulturowego i społecznego.

Niestety w tej chwili LGBTQ+ to nie tylko urojone lub rzeczywiste ludzkie problemy, a też coraz częściej sposób na życie, agresja, brak poszanowania dla norm większości czy wreszcie ideologia i środek walki politycznej.

 

17 godzin temu, luckyguliver napisał:

Jesli chodzi o Art. 18. Po prostu czas go zmienic. Bo nie uwzględnia praw i wolnosci calej populacji.

Uwzględnia natomiast interes całego społeczeństwa. Nie ma najmniejszych podstaw do zmiany tego artykułu Konstytucji RP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, file-moon napisał:

Koscil popieral niewolnictwo (feudalizm)

Coooooooooooo? Czy Ty w ogóle wiesz co mówisz? Czy spałeś na lekcjach historii?  Czy znasz skalę obciążeń feudalnych? Podpowiem: niewolnikiem to TY JESTEŚ! Tamci mieli luz w porównaniu z dzisiejszą Polską.

1434033293_tpwxes_600.jpg

Podpowiem jeszcze jedną rzecz: słyszałeś o Soborze Łęczyckim? To Kościół wprowadził tam na polskich ziemiach pojęcie własności prywatnej. Do czasów Łęczycy o spadku decydował RÓD. Od Soboru Łęczyckiego decyzja spadkodawcy jest święta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, file-moon napisał:

 

 


??? Dlatego tez czas jego panowania (absolutnego) nazywamy wiekami ciemnymi ???

Z drzewa sciagnal i do pregierza przymocowal.

Widze ze roscisz sobie prawo decydowania ktora kultura zasluguje na zniszczenie a ktora nie.

Koscil popieral niewolnictwo (feudalizm), i przyczynil sie do utraty niepodleglosci (Targowica). Widze ze zrozumienie historii przychodzi z trudem.

Kosciol cicho przyzwalal na relacje M-M (u siebie w szeregach) bo nie skutkowalo to problemami z dziedziczeniem.

 

 

W punkt i w zgodzie z historią- SZACUNEK ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LGBT podobnie jak gender to NIE ideologia.

 

Do czasu sam myslalem podobnie (max zwiazek partnerski), zmienilem jednak zdanie i jestem za tym by mieli pelne prawa.

 

O ile “nadobecnosc” osob homoseksualnych w nowych produkcjach filmowych bije mnie po oczach (do tego LGBT altywisci moga robic wiecej szkody niz dobrego) o tyle wciaz uwazam ze powinni miec takie same prawa jak osoby heteroseksualne.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i nie najlepsze zrodlo (Wikipedia) ale ciagle lepsze jak meme z wykopu.

Jeden łan to kolo 18 hektara


*za łana

“W połowie XVII wieku pańszczyzna dochodziła do 4–5 dni, zaś w XVIII w. nieraz do 6–7 czy też nawet 10 dni. Sporadycznie zdarzały się absurdalne przypadki że z 1/3 łana chłop musiał odpracować 12 dni w tygodniu[5]. Warto zauważyć, że nie oznacza to, że chłop pracował codziennie – po prostu zobowiązany był do pracy wraz z synami lub wynajętymi parobkami tak, aby wykonać określoną ilość „osobodni roboczych” w tygodniu.”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, file-moon napisał:

...jestem za tym by mieli pelne prawa.

Płaskoziemcy też mają prawo uważać, że Ziemia jest płaska, a człowiek zorientowany w temacie ma prawo uważać, że płaskoziemcy są głupcami. Ziemia nie jest płaska, a mężczyzna nie jest kobietą. Więc nie myl prawa do własnych odczuć z przytakiwaniem głupocie.

To, że LGBT i przytakującej im bandzie idiotów, płeć pomyliła się z tożsamością płciową nie znaczy, że cały świat ma się zacząć mylić. Pomimo, że ma siurka ma prawo uważać, że jest kobietą. Ale ja mam prawo uważać, że skoro ma siurka to kobietą nie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, szymon1977 napisał:

Płaskoziemcy też mają prawo uważać, że Ziemia jest płaska, a człowiek zorientowany w temacie ma prawo uważać, że płaskoziemcy są głupcami. Ziemia nie jest płaska, a mężczyzna nie jest kobietą. Więc nie myl prawa do własnych odczuć z przytakiwaniem głupocie.

To, że LGBT i przytakującej im bandzie idiotów, płeć pomyliła się z tożsamością płciową nie znaczy, że cały świat ma się zacząć mylić. Pomimo, że ma siurka ma prawo uważać, że jest kobietą. Ale ja mam prawo uważać, że skoro ma siurka to kobietą nie jest.

Tobie Szymon, siurki się pomyliły... Albo kobiety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, file-moon napisał:

LGBT podobnie jak gender to NIE ideologia.

 

Do czasu sam myslalem podobnie (max zwiazek partnerski), zmienilem jednak zdanie i jestem za tym by mieli pelne prawa.

 

O ile “nadobecnosc” osob homoseksualnych w nowych produkcjach filmowych bije mnie po oczach (do tego LGBT altywisci moga robic wiecej szkody niz dobrego) o tyle wciaz uwazam ze powinni miec takie same prawa jak osoby heteroseksualne.

 

Lesbijska aktywistka, wspierająca ruch ideologiczny LGBT, otwarcie przyznała, że celem działań podejmowanych przez jej podobnych działaczy jest demontaż małżeństwa, a nie walka o prawa dla homoseksualistów.

– Nie chodzi o prawo homoseksualistów do zawarcia małżeństwa, ale o to, że instytucja małżeństwa powinna przestać istnieć. Walka o małżeństwa dla homoseksualistów zazwyczaj wiąże się z ukrywaniem tego, co mamy zamiar zrobić z małżeństwami, kiedy ten cel osiągniemy. Mówienie, że instytucja małżeństwa wówczas nie ulegnie zmianie, jest kłamstwem – powiedziała Masha Gessen, dziennikarka i pisarka rosyjska chwaląca się swoją orientacją homoseksualną.  

Tym samym Gessen udowodniła, że LGBT nie jest po prostu zbiorową nazwą dla wszystkich osób zmagających się z jakimiś zaburzeniami seksualnymi lub tożsamościowymi (homo-, trans- etc.), ale jest ideologią, taką samą jak komunizm, marksizm czy nazizm, która ma określone cele, do których dąży.

– Sądzę, że ona [instytucja małżeństwa] nie powinna istnieć – wyznała.

Jak Gessen wyobraża sobie świat bez małżeństw? Tu już wracamy do eksperymentów związanych z inżynierią społeczną, jakie próbowano przeprowadzać w ZSRR – dziećmi miałyby opiekować się „społeczności rodziców”.

Według aktywistki w rodzinie mogłoby być nawet pięciu „rodziców”. Co ciekawe, przy okazji mówienia o tym, Gessen popisała się nieznajomością matematyki na podstawowym poziomie.

– Pięciu rodziców dzieli się na dwie grupy po trzy – policzyła w pamięci.

Na zatrzymaniu tego szaleństwa powinno zależeć nie tylko politykom prawicy, ale również homoseksualistom mającym trzeźwy pogląd na rzeczywistość, ponieważ jeśli w dalszym ciągu będą oni kojarzeni z ideologią LGBT, która z dnia na dzień coraz bardziej poraża radykalizmem, to niedługo ludzie mogą się przeciwko temu zbuntować i zrobi się nieprzyjemnie..

Źródło: Lifesitenews.pl

Poniżej foto aktywistki wyznania prawniczego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Amator 2b

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Płaskoziemcy też mają prawo uważać, że Ziemia jest płaska, a człowiek zorientowany w temacie ma prawo uważać, że płaskoziemcy są głupcami. Ziemia nie jest płaska, a mężczyzna nie jest kobietą. Więc nie myl prawa do własnych odczuć z przytakiwaniem głupocie.
To, że LGBT i przytakującej im bandzie idiotów, płeć pomyliła się z tożsamością płciową nie znaczy, że cały świat ma się zacząć mylić. Pomimo, że ma siurka ma prawo uważać, że jest kobietą. Ale ja mam prawo uważać, że skoro ma siurka to kobietą nie jest.





W nosie mam za kogo kto sie uwaza. To tylko nazwy ... widzialem kobiete (a moze to byl facet?) z broda i facetow bez brody. Czasem plec nie jest latwa do okreslenia i doktor “wybiera” plec. Tozsamosc to juz inna sprawa.

Twierdze ze bez wzgledu na to jakie sie ma sie ma preferencje seksualne naleza sie te same prawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, file-moon napisał:

Czasem plec nie jest latwa do okreslenia

Tym bardziej jak ich już jest ok 70 i wciąż przybywa.

Ciężkie czasy po prostu nastali.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Amator 2b napisał:

Tym bardziej jak ich już jest ok 70 i wciąż przybywa.

Ciężkie czasy po prostu nastali.

 

Jakie tam ciężkie! Amator - jeżeli określisz się jako Amatorka, to skubniesz ZUS na 5 lat ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jakie tam ciężkie! Amator - jeżeli określisz się jako Amatorka, to skubniesz ZUS na 5 lat
 
A jeśli w wieku 40 lat określisz się na 55, skubniesz na dużo więcej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, skynyrd napisał:

Jakie tam ciężkie! Amator - jeżeli określisz się jako Amatorka, to skubniesz ZUS na 5 lat ?

 

I to jest bardzo dobra koncepcja ale ZUS tak łatwo w "pana" się zrobić nie da.

Jeszcze będą chcieli abym namacalny dowód dostarczył.

Nie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 godzin temu, luckyguliver napisał:

Znow u Ci sie cos pomylilo. Elzbieta II nie glosi any gayowskich hasel a KK juz tak. Mam nadzieje, ze widzisz roznice?

 

Go for it! Bedziesz mial duza szanse na artykul i fotke w The Sun'ie.

Oprocz tego przyszlo mi go glowy powiedzenie. Jak to lecialo? Jaki pan taki pies? Czy moze jaki odkurzacz taki pan?...

Ok wytlumacze to na swoim przykladzie. Gdybys mnie spotkal na ulicy i zapytal z czym mi sie kojarzy krzyz to bym Ci odpowiedzial, ze opresja. Jestem pewien, ze gdybys sie cofnal w czasie i zapytal naszych przodkow Slowian kiedy KK niszczyl ich wierzenia i kulture na poczatku ubieglego tysiaclecia tez daliby Ci odpowiedz inna niz Twoja. Takich przykladow innego rozumienia krzyza jest wiele. To wlasnie mialem na mysli.

Zresza ten tok rozumowania mozna odnesc do wszytkiego. Mowisz teczowa flaga i na ulicy dostaniesz rozne odpowiedzi. Od pelnych zachwtu po neutralne do slepej furii.

Bez otwarcia sie na inny sposob widzenia trudno o zrozumienie a tym bardziej konsensus.

"Ok wytlumacze to na swoim przykladzie. Gdybys mnie spotkal na ulicy i zapytal z czym mi sie kojarzy krzyz to bym Ci odpowiedzial, ze opresja. Jestem pewien, ze gdybys sie cofnal w czasie..."

O tym, ze twój punkt widzenia może być różny od innych pisałem we wcześniejszym poście. To, ze go postrzegasz inaczej niż inni (krzyż) nie upoważnia cię do tego, żeby go bezcześcić, no chyba, że chcesz wywołać konkretną reakcje, a jaką? Możesz się domyślić skoro wiesz co on oznacza dla innych - i to w tym jest najważniejsze, uczucia innych! A w czasie się nie cofaj, jest tu i teraz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Amator 2b napisał:

I to jest bardzo dobra koncepcja ale ZUS tak łatwo w "pana" się zrobić nie da.

Jeszcze będą chcieli abym namacalny dowód dostarczył.

Nie.

 

O to chodzi, że nie! Możesz mieć pindola i określić się jako waginosceptyczną osobo-kobietę!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lech36 napisał:

że niektórzy z nich od 2015

Człowieku, panuj nad swoimi natrętnymi myślami, bo sprawiasz wrażenie człowieka z poważnymi kłopotami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, skynyrd napisał:

Tobie Szymon, siurki się pomyliły... Albo kobiety.

Jeśli rozważania teoretyczne Cię przerastają, to rzecz zrozumiesz, gdy w praktyce pod spódnicą złapiesz za siurka, a strach przed oskarżeniem o homofobię nie pozwoli Ci puścić.

-----

23 minuty temu, file-moon napisał:

Twierdze ze bez wzgledu na to jakie sie ma sie ma preferencje seksualne naleza sie te same prawa.

Każdy ma prawo pracować w moim zawodzie - w kilkunastoletniej "karierze" nie przytrafiła się ani jedna kobieta, czy osoba o nietypowej tożsamości płciowej. Za to niektórzy homoseksualiści świadomie kożystają z prawa do zawarcia związku małżeńskiego, z osobą przeciwnej płci zakładają rodziny i żyją szczęśliwi.

Tworząc bzdurne przepisy prawne nie sprawisz, że marzenia staną się rzeczywistością, a związek partnerski stanie się będącym fundamentem rodziny małżeństwem. To trochę jakby oczekiwać, że dzięki stosownym przepisom ślepy w kinie obejrzy film. To się nie da.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lech36 napisał:

i z wiedzą podejść do wyboru miejsca do życia.  

zdaje się, że ty wielkiego wyboru nie masz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Jeśli rozważania teoretyczne Cię przerastają, to rzecz zrozumiesz, gdy w praktyce pod spódnicą złapiesz za siurka, a strach przed oskarżeniem o homofobię nie pozwoli Ci puścić.

Szymonie,  teraz dopiero mi dałeś do myślenia! Toż to straszna wizja!

Nachylam się po poziomkę... a tam gruszka?

4 minuty temu, Jacchusia napisał:

zdaje się, że ty wielkiego wyboru nie masz.

Tak to się ma, gdy się dyskutuje z wariatami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, file-moon napisał:

o tyle wciaz uwazam ze powinni miec takie same prawa jak osoby heteroseksualne.

Oczywiście, zdaje sie wczoraj zamieszczałem link i cytaty z art. o tym jak pierwszy mężczyzna urodził dziecko. Jestem za równouprawnieniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.