Skocz do zawartości
IGNORED

Homoseksualizm w Polsce


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak PiS wygrał w 2015 to chyba po miesiącu czy dwóch pisałem, że trzeba się szykować na dwie kadencje. No i o Grzesiu. Trochę było wtedy milczącej obrazy, ale wyszło na moje.

Żona tez się na mnie obraziła, jak tłumaczyłem jej że w obecnej sytuacji PiS będzie rządził tak długo aż wy***rdoli się o własne nogi. Teraz powoli zaczyna przyznawać mi rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkałem w Polsce do chodziłem się strzyc do zakładu pana Henia. Pan Henio był ewidentnie homoniepewny ale w swoim fachu - artysta! Nie afiszował się, tęcz nie wieszał, na parady nie chodził, tylko ciężko zasuwał w swoim zakładzie, ale wystarczyło spojrzeć... ? A jak już tym swoim głosikiem zaczynał opowiadać kawały o częściach rowerowych na P (dokładnie takiego słowa używał) to nieraz myślałem, że spadnę z fotela. ?

I takich homosiów szanuję i sam pierwszy stanę pod zakładem pana Henia bronić go, gdyby pisowscy siepacze przybyli zrobić mu jakąś krzywdę na mieniu lub - co nie daj Boże! - zdrowiu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jaro_747 napisał:

Jak PiS wygrał w 2015 to chyba po miesiącu czy dwóch pisałem, że trzeba się szykować na dwie kadencje. No i o Grzesiu. Trochę było wtedy milczącej obrazy, ale wyszło na moje.

Żona tez się na mnie obraziła, jak tłumaczyłem jej że w obecnej sytuacji PiS będzie rządził tak długo aż wy***rdoli się o własne nogi. Teraz powoli zaczyna przyznawać mi rację.

Pozdrowienia dla żony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wpisu doktorka nagle zrozumiałem dlaczego tylu PiSowców ma fiksację na temat rowerów, albo opowiada mało zrozumiałe dla heteroseksualnych dowcipy. Dzięki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, il Dottore napisał:

Jak mieszkałem w Polsce do chodziłem się strzyc do zakładu pana Henia. Pan Henio był ewidentnie homoniepewny ale w swoim fachu - artysta! Nie afiszował się, tęcz nie wieszał, na parady nie chodził, tylko ciężko zasuwał w swoim zakładzie, ale wystarczyło spojrzeć... ? A jak już tym swoim głosikiem zaczynał opowiadać kawały o częściach rowerowych na P (dokładnie takiego słowa używał) to nieraz myślałem, że spadnę z fotela. ?

I takich homosiów szanuję i sam pierwszy stanę pod zakładem pana Henia bronić go, gdyby pisowscy siepacze przybyli zrobić mu jakąś krzywdę na mieniu lub - co nie daj Boże! - zdrowiu!

Gdy pracowałem w Minexie, mieliśmy Fredka, śmieciarza. Gdy wypełniliśmy flaszkami szafę biurową, dzwoniliśmy do niego, Fredek przyjeżdżał wózkiem na 40 piętro, redukował szafę. Nigdy nikt mu nie ubliżył, mimo, że Fredek był dość swawolny, tz. upatrzył sobie kumpla, dość obficie wyposażonego i czynił mu niestosowne propozycje.

Bardzo go wszyscy lubili.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Jaro_747 said:

Szansą było pojawienie się Nowoczesnej, ale PiS pomógł Schetynie i po pół roku było pozamiatane.

W uwaleniu projektu główny udział miał sam Nowoczesny Ryszard. Są dostępne kompilacje jego najgłupszych wypowiedzi, do dziś śmieszne. Czyny nie pozostawały daleko z tyłu - sprawa subwencji i partyjnych długów. Nie tego oczekiwano po asie ekonomii. A potem jeszcze sławny wyjazd na Maderę i przewrót partyjnego fraucymeru.

Wiele punktów programowych Nowoczesnej wygladało w porządku (podatek liniowy 3x 16%) jednak od początku wiadomo było, że tego postulatu nie zrealizują, nawet gdyby objęli władzę. Za to postulaty szkodliwe (przyjęcie "uchodźców", waluta euro, związki partnerskie) by wprowadzili, bo to nie wiązałoby się z nagłym pojawieniem się wielkiej dziury budżetowej. Rozwiązania w postaci radykalnego cięcia wydatków w programie nie mieli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykłady Pana Henia i Fredka Śmieciarza pokazują jak szkodliwa jest ideologia LGBT. W dawnych czasach zjawisko homoseksualizmu miało swój koloryt, natomiast dziś, kiedy rzeczona ideologia rości sobie prawo do regulacji ich (oraz reszty społeczeństwa względem nich) zachowań wg. jedynego słusznego wzorca, mamy to co mamy - nudną do porzygu marksistowską walkę klas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez misiomor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, misiomor napisał:

Przykłady Pana Henia i Fredka Śmieciarza pokazują jak szkodliwa jest ideologia LGBT. 

W zasadzie to masz rację. Dziś na siłę popularyzuje się LGBT, co tylko nakręca homofobię. O totalnym braku zrozumienia tematu najlepiej świadczy ostatni wklejony tu mem: choć dla wielu niesmaczny, to bohater wcale nie musi być homoseksualny.

18 minut temu, misiomor napisał:

...kiedy rzeczona ideologia rości sobie prawo do regulacji ich (oraz reszty społeczeństwa względem nich) zachowań wg. jedynego słusznego wzorca, mamy to co mamy - nudną do porzygu marksistowską walkę klas.

Odnoszę wrażenie, że pewna grupa osób, która resztki godności utraciła chamskimi i debilnymi napier...lankami polityczno-religijnymi, tę godność chciałaby odzyskać swoją równie debilną turbotolerancją LGBT. Debilizm kontra debilizm - nic z tego nie wynika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środowiska LGTB należy szanować tylko z jednego powodu - nie uczestniczą w postępującym przeludnianiu Ziemi.

Nie chcę tu nuć teorii spiskowych, ale skoro Bil Gates otwartym tekstem w swoich publicznych wystąpieniach mówi o depopulacji rodzaju ludzkiego, to obecnie wzmożony nurt LGTB, a finansowany przez rozwiązłe środowiska lewackie, może być również ukierunkowany na zachowania typu - róbmy sobie dobrze, ale nie płódźmy dzieci, bo to jest złe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Środowiska LGTB należy szanować tylko z jednego powodu - nie uczestniczą w postępującym przeludnianiu Ziemi. Nie chcę tu nuć teorii spiskowych, ale skoro Bil Gates otwartym tekstem w swoich publicznych wystąpieniach mówi o depopulacji rodzaju ludzkiego, to obecnie wzmożony nurt LGTB,...

 

Mozna na to tez inaczej spojrzec. Dla zachowania populacji (w uproszczeniu) potrzebujesz wspolczynnik dzietnosci ok. 2. Aktualnie Polski wspolczynnik to ok. 1,4 - 1,5.

Czyli aby zachowac „Polska nacje“ i uzupelnic luki, potrzebujecie imigrantow/uciekinierow, ktorych Polacy tak samo kochaja, jak srodowisko LGBT

 

 

Do tego dochodzi rosnaca ilosc rencistow. Kto ma na nich pracowac?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, misiomor napisał:

W dawnych czasach zjawisko homoseksualizmu miało swój koloryt

z19513166Q,Boguslaw-Kaczynski-w-2003-rok

I takich się szanowało.

Albo: (już za Puzona to szczególnie!) ?

Jerzy_Waldorff_Polish_writer.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie wie dokładnie, bo z różnych powodów nie ma takich kościelnych statystyk, ilu wśród księży jest homoseksualistów. Wbrew promowanym w Polsce tendencyjnym „oszacowaniom” wskazującym na mniej niż 1 proc., powiedzenie, że są ich tysiące, nie mija się z prawdą. Na podstawie badań przyjmuje się, że homoseksualnych księży nie jest mniej niż 5-10 proc. oraz średnio nie więcej niż ­30-50 proc. – chociaż górna granica może być wyższa. Na przykład badacze amerykańscy uważają, że w ich kraju księża katoliccy – w stosunku do innych grup społecznych – są grupą nadreprezentatywną, jeśli chodzi o obecność homoseksualistów, gdyż stanowią blisko połowę całej populacji duchownych, a w niektórych zakonach znaczną ich większość."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowokacja wiadomej "ideologii" Na dołek z nimi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Ale szansą jest zwykła biologia. Badania pokazały, że im młodsi ludzie, tym mniej głosują na duopol. ...

PiS próbuje swoich starych sztuczek, czyli maksymalnej polaryzacji, ale to przestanie działać w sposób naturalny.

Nie sądzę.

Młodzi w naturalny sposób wchodzą w struktury samorządowe, państwowe, gospodarcze, polityczne...

Tu jest duopol i jeszcze niedobitki PSL`owe. 

Tu w naturalny sposób osiądą  i ostygną...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, il Dottore napisał:

I takich się szanowało.

Albo: (już za Puzona to szczególnie!) ?

Ten pierwszy był niezwykle głośny, jak się wina mszalnego z jednym księdzem patriotą-podżegaczem nawalił. 

Tego drugiego poznałem osobiście, nawet ręce sobie uścisnęliśmy. Ale Puzona przy tym nie było.

ONI potrafili zaoferować innym dużo więcej niż tylko swoja nienormatywność.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Grzegorz7 napisał:

Nie sądzę.

Młodzi w naturalny sposób wchodzą w struktury samorządowe, państwowe, gospodarcze, polityczne...

Tu jest duopol i jeszcze niedobitki PSL`owe. 

Tu w naturalny sposób osiądą  i ostygną...

Kiedy właśnie nie ma tego "płynnego przejścia". Jest tylko w niewielkim stopniu dotyczącym np. partyjnych młodzieżówek, natomiast w swej masie młodzi ludzie nawet nie za bardzo kojarzą o co chodzi Kaczyńskiemu czy innym politykom obecnie funkcjonującym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Żona tez się na mnie obraziła, jak tłumaczyłem jej że w obecnej sytuacji PiS będzie rządził tak długo aż wy***rdoli się o własne nogi. Teraz powoli zaczyna przyznawać mi rację.

Z tym wyp...może być różnie. Pamiętasz wątki polityczne (i nie tylko) na forum sprzed kilku lat? Jak się ktoś przyznał, że jest za PiS to miął z lekka przechlapane, może było kilku takich ze 3-4 osoby, a dzisiaj? PiS-owi udała sie nie lada sztuczka, czym dłużej rządzi tym ma więcej zwolenników, przynajmniej tych aktywnych. Zobaczymy za 2-3 lata, czy tendencja się utrzyma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, papageno napisał:

Prowokacja wiadomej "ideologii" Na dołek z nimi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A może budowlańcom chodziło o co innego?

kult_fallusa_tak.webp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, il Dottore napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I takich się szanowało.

Albo: (już za Puzona to szczególnie!) ?

Jerzy_Waldorff_Polish_writer.jpg

Klasa i inteligencja. To co zrobił Kaczyński dla opery i operetki, a Waldorff dla muzealnictwa (Atma), muzyki i Powązek, jest nie do przecenienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to kicha...

Toż,  gdy "prawdziwe polaki" dowiedzą się, że Panowie Waldorff i Kaczyński "pedałami" byli - toć im Ich groby na butach rozniosą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

No, to kicha...

Toż,  gdy "prawdziwe polaki" dowiedzą się, że Panowie Waldorff i Kaczyński "pedałami" byli - toć im Ich groby na butach rozniosą...

Masz trochę racji. Grób Waldorffa był już parę razy poobijany.

Twojemu politycznemu adherentowi w innym wątku, udało się właśnie zbezcześcić pomnik Małego Powstańca.

Co za k...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...- urestwo.

Prawda.

 

Możem i dziwny, ale nie cierpię wandalizmu. A ten ostatnio w modzie...

6 minut temu, skynyrd napisał:

Masz trochę racji. Grób Waldorffa był już parę razy poobijany.

Twojemu politycznemu adherentowi w innym wątku, udało się właśnie zbezcześcić pomnik Małego Powstańca.

Co za k...

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy różowa flaga jest w Polsce zakazana?

Ile osób homo zginęło w Powstaniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, toptwenty napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy różowa flaga jest w Polsce zakazana?

Ile osób homo zginęło w Powstaniu?

A czy ty jesteś normalny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minutes ago, toptwenty said:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest poważne nadużycie. Nawet gdyby Maria Konopnicka żyła była w związku lesbijskim z Marią Dulębianką (co wcale nie jest udowodnione), to nie miałoby to wiele wspólnego z dzisiejszą ideologią LGBT.

Oglądałem kiedyś program o londyńskich homoseksualistach z lat 20-tych XX wieku (kiedy w UK funkcjonowały prawa przeciw sodomii, ale nie były zbyt energicznie egzekwowane). Otóż różnili się bardzo od dzisiejszej subkultury gejowskiej. Np. w tym, że w ogóle nie brali pod uwagę seksu między sobą, traktując innych homoseksualistów niemalże jak siostry. Dopuszczalne w ich środowisku były wyłącznie kontakty z przygodnymi mężczyznami spoza tegoż środowiska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zyzol napisał:

Ten pierwszy był niezwykle głośny, jak się wina mszalnego z jednym księdzem patriotą-podżegaczem nawalił. 

Tego drugiego poznałem osobiście, nawet ręce sobie uścisnęliśmy. Ale Puzona przy tym nie było.

ONI potrafili zaoferować innym dużo więcej niż tylko swoja nienormatywność.

 

Mieli również to szczęście,  że nikt nie próbował ich leczyć z homoseksualizmu, i nie zwymyślał od zarazy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Ciekawe czy pisujące tu stare komuchy nie działały swego czasu w akcji Hiacynt.

Działały, działały.

Byłeś na liście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zyzol napisał:

ONI potrafili zaoferować innym dużo więcej niż tylko swoja nienormatywność.

To w ogóle nie był temat! Każdy wiedział, nikt o tym nie mówił, bo to prywatna a nawet intymna sprawa. Waldorff mieszkał z takim tancerzem, którego przedstawiał jako "kuzyna" jeszcze od przedwojnia. Został zresztą za to wydziedziczony. Nawet nie pokazywali się razem publicznie.

DosEYE1XgAEJieu.jpg

I ci ludzie byli szanowani i podziwiani za swoje osiągnięcia.

A dziś części rowerowe chcą by ich szanować i podziwiać za to,  jak i z kim uprawiają seks.

No nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.