Skocz do zawartości
IGNORED

Odbiło mi czyli z Accuphase-a na...


Smakosz91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, rochu napisał:
22 minuty temu, Adi777 napisał:

A co Ty byś chciał? Nowego Karmazynowego Króla? Nowego Łagodnego Olbrzyma?

Czemu nie?

Bo:

23 minuty temu, rochu napisał:

Nic odkrywczego (...)

Muzyka cytatów, zawsze można wskazać, że ktoś to już zagrał.

Konsekwencji trochę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Wuelem napisał:

Nigdy. NIGDY. Nigdy nie było tyle dobrej i wartościowej muzyki, co dziś.

Czas pokaże jak bardzo się mylisz. 
Karajana czy Stokowskiego pamięta się przez dziesięciolecia i będzie się pamiętać. 
A o takim np. Andre Rieu większość wkrótce zapomni. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a co ma pamiętanie o jakimś wykonawcy do jego faktycznych umiejętności, dzieł, albumów? Nie zawsze to musi oznaczać coś dobrego. Przykład? Ramones. Zespół legendarny, o umiejętnościach przedszkolnych. 

Okropieństwo.

8 minut temu, McGyver napisał:

Czas pokaże jak bardzo się mylisz. 

Akurat z tym stwierdzeniem kolegi Wuelem raczej się nie zgodzę. Zgodzę się natomiast z tym, że sporo, naprawdę sporo dobrych albumów wychodzi każdego roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, McGyver napisał:

Czas pokaże jak bardzo się mylisz.

Uczciwiej byłoby napisać "czas pokaże, czy się mylisz|.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak lat 70 i późne 60 w rocku mają zabójczy klimat. Tak mi weszły w krew, że nic tego nie pobije, co nie zmienia faktu, że rock ma się dobrze, i zdecydowanie nie umarł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Adi777 napisał:

Hmm, a co ma pamiętanie o jakimś wykonawcy do jego faktycznych umiejętności, dzieł, albumów? Nie zawsze to musi oznaczać coś dobrego. Przykład? Ramones. Zespół legendarny, o umiejętnościach przedszkolnych. 

Członkowie Joy Division też mieli "przedszkolne" umiejętności, i co z tego? 
Sama witruozeria to mało. Taki np. Yngwie Malmsteen potrafi chyba wszystko co da się zrobić z gitarą. Tylko że niewiele z tego wynika. Muzyka to nie sztuczki cyrkowe ani nie zawody w dziedzinie szybkości, siły czy sprawności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak lat 70 i późne 60 w rocku mają zabójczy klimat. Tak mi weszły w krew, że nic tego nie pobije, co nie zmienia faktu, że rock ma się dobrze, i zdecydowanie nie umarł.

Jeszcze jedna ważna rzecz. Wolę sto razy bardziej posłuchać takiego Cavalcade Black Midi, niż jakiejś podrzędnej kapeli z lat 60 czy 70.

1 minutę temu, McGyver napisał:

Członkowie Joy Division też mieli "przedszkolne" umiejętności, i co z tego? 
Sama witruozeria to mało. Taki np. Yngwie Malmsteen potrafi chyba wszystko co da się zrobić z gitarą. Tylko że niewiele z tego wynika. Muzyka to nie sztuczki cyrkowe ani nie zawody w dziedzinie szybkości, siły czy sprawności.

Aj, źle napisałem, już poprawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, przemak napisał:

Uczciwiej byłoby napisać "czas pokaże, czy się mylisz|.

Reakcja jest tak samo "uczciwa" jak postawiona teza. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Apeluję jednak, aby może powrócić do tematu. Chętnie wysłucham konstruktywnych opinii. Najlepiej popartych doświadczeniem i co najważniejsze wiedzą. Rzetelną wiedzą. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, McGyver napisał:

Członkowie Joy Division też mieli "przedszkolne" umiejętności, i co z tego? 

Ano to, że nagrali dwa bardzo dobre albumy 😁 Ale wiesz, oni umieli operować klimatem, tworzyć dobre kompozycje, mieli charakterystycznego wokalistę, a ten zespolik Ramones? Nic nie umieli.

1 minutę temu, Smakosz91 napisał:

Panowie. Apeluję jednak, aby może powrócić do tematu. Chętnie wysłucham konstruktywnych opinii. Najlepiej popartych doświadczeniem i co najważniejsze wiedzą. Rzetelną wiedzą. 

Spoko. Co do tematu, słuchałeś jakichś większych konstrukcji z segmentu Pro?

6 minut temu, McGyver napisał:

Sama witruozeria to mało. Taki np. Yngwie Malmsteen potrafi chyba wszystko co da się zrobić z gitarą. Tylko że niewiele z tego wynika. Muzyka to nie sztuczki cyrkowe ani nie zawody w dziedzinie szybkości, siły czy sprawności.

Absolutna zgoda 👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi777 
Zalecano mi jeszcze odsłuch monitorów takich większych ATC, ale nie pamiętam jaki model. Tyle, że nie było ich na stanie więc, albo muszę znaleźć punkt ze sprzętem studyjnym, który będzie to miał, albo nie wiem. Tyle, że tam cena była coś ok 19 tys. zł za sztukę. Oczywiście modele aktywne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ale może mi się tylko wydawać, że ATC to takie raczej pół Pro. Nie wiem, niech ktoś bardziej kompetentny się wypowie na temat ATC.

Ale jak już wspomniałeś o ATC, to na pewno będą u mnie na liście do przesłuchania, właśnie aktywne.

Tak na marginesie, będę porównywał u siebie na chacie kolumny pro vs nie pro. Jestem bardzo ciekawy efektów. Niestety, nie za szybko to nastąpi, ale nastąpi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adi777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sly30 napisał:

O to zapytaj autora wątku, który sądzi, że nagle odkrył Amerykę i z zabawek do home rekordingu będzie miał najlepszy dźwięk na świecie. Sam to napisał.

A dlaczego miałby nie mieć? Najlepszy w jego mniemaniu. jemu ma sie podobać, nie tobie czy mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem kiedyś korespondencyjnie z paroma naukowcami z inżynierii akustycznej na AGH i oni stwierdzili, że konstrukcja aktywna jest zawsze lepsza od pasywnej. Należy zapewne wziąć poprawkę na jakość samych podzespołów, bo raczej aktywny monitor za 800 zł nie będzie lepszy od paswynego zestawu za 50 tys. ale rozumiem raczej co mieli na myśli. Podawali tam nieco argumentów, ale ja chyba nie do końca potrafię je nawet teraz przywołać, więc nie chciałbym się zbłaźnić. Sly30 stwierdzi zapewne, że naukowcy z AGH to amatorzy i ze swoimi urządzeniami pomiarowymi to oni nic w życiu porzadnego nie słyszeli, ale to jak wspomniałem już zostawiamy na boku. Bo ja w przeciwieństwie do niektórych uważam, że najpierw jest nauka a potem z niej czerpie przemysł, a nie odwrotnie. Nawet jeśli laboratoria badawcze mają sami producenci, to i tak nauka jest najpierw. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pmcomp napisał:

Najlepszy w jego mniemaniu. jemu ma sie podobać, nie tobie czy mnie.

Zgoda. Tylko niech przy tym nie wmawia, że jego podejście jest najlepsze a wszyscy inni są w błędzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Smakosz91 napisał:

Rozmawiałem kiedyś korespondencyjnie z paroma naukowcami z inżynierii akustycznej na AGH i oni stwierdzili, że konstrukcja aktywna jest zawsze lepsza od pasywnej. Należy zapewne wziąć poprawkę na jakość samych podzespołów, bo raczej aktywny monitor za 800 zł nie będzie lepszy od paswynego zestawu za 50 tys. ale rozumiem raczej co mieli na myśli. Podawali tam nieco argumentów, ale ja chyba nie do końca potrafię je nawet teraz przywołać, więc nie chciałbym się zbłaźnić. Sly30 stwierdzi zapewne, że naukowcy z AGH to amatorzy i ze swoimi urządzeniami pomiarowymi to oni nic w życiu porzadnego nie słyszeli, ale to jak wspomniałem już zostawiamy na boku. Bo ja w przeciwieństwie do niektórych uważam, że najpierw jest nauka a potem z niej czerpie przemysł, a nie odwrotnie. Nawet jeśli laboratoria badawcze mają sami producenci, to i tak nauka jest najpierw. 

Mam nadzieję,że panowie z AGH powiedzieli Ci,że skoro też jak sam twierdzisz najpierw jest nauka,to pokój już przygotowałeś akustycznie?

Czy zaczniesz od dupy strony,czyli testując sprzęt będziesz wciskał kolumny pod ścianę 

z telewizorem i meblościanką?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bartollini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Smakosz91 napisał:

Rozmawiałem kiedyś korespondencyjnie z paroma naukowcami z inżynierii akustycznej na AGH i oni stwierdzili, że konstrukcja aktywna jest zawsze lepsza od pasywnej. Należy zapewne wziąć poprawkę na jakość samych podzespołów, bo raczej aktywny monitor za 800 zł nie będzie lepszy od paswynego zestawu za 50 tys. ale rozumiem raczej co mieli na myśli. Podawali tam nieco argumentów, ale ja chyba nie do końca potrafię je nawet teraz przywołać, więc nie chciałbym się zbłaźnić. Sly30 stwierdzi zapewne, że naukowcy z AGH to amatorzy i ze swoimi urządzeniami pomiarowymi to oni nic w życiu porzadnego nie słyszeli, ale to jak wspomniałem już zostawiamy na boku. Bo ja w przeciwieństwie do niektórych uważam, że najpierw jest nauka a potem z niej czerpie przemysł, a nie odwrotnie. Nawet jeśli laboratoria badawcze mają sami producenci, to i tak nauka jest najpierw. 

Tak, tak. To jest wiadome. Każdy jarząbek w audio, ma 20 znajomych naukowców z 3 krajów, w tym 6 noblistów, którzy zdecydowanie i bezdyskusyjne potwierdzili jego wybór nowych zabawek…. :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę chłopcy, że zaciekle walczycie w obronie swojej religii. To nie są żadni moi znajomi. Wysmarowałem treściwego maila z przeproszeniem, że zawracam im głowę i zadałem kilka nurtujących mnie pytań. Z 10 wysłanych maili dostałem 8 odpowiedzi i jestem usatysfakcjonowany. To nie są moi kumple. W ogóle ich nie znam "jąrząbku sly"...
Darujcie sobie złośliwości, bo zamierzam zainwestować równie sporo w akustykę pomieszczenia. Na razie rozglądam się po ustrojach akustycznych różnych firm i mam do dyspozycji 21m2 na poddaszu, na którym nic mnie nie ogranicza. Mogę go zmodyfikować jak chcę. Ale wy widzę nie wytrzymujecie ciśnienia i zaczynacie tu "jarząbkować". Sly już Cię prosiłem - idź o sieciówkach sobie pisać i o zbawiennym wpływie markerów do płyt, albo podstawek pod kable. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, sly30 napisał:

Tak, tak. To jest wiadome. Każdy jarząbek w audio, ma 20 znajomych naukowców z 3 krajów, w tym 6 noblistów, którzy zdecydowanie i bezdyskusyjne potwierdzili jego wybór nowych zabawek…. :-))

To tak jak ci twoi koledzy, o których milczysz. Jak Kali to dobrze, jak Kalemu to źle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pmcomp napisał:

To tak jak ci twoi koledzy, o których milczysz. Jak Kali to dobrze, jak Kalemu to źle.

Nie czujesz proporcji ani zasadniczych różnic. Dla ciebie metr i metro, to jest to samo. Ja w audio siedzę 40 lat, z czego 20 w tym topowym. Latam po świecie, odwiedzam topową wystawę, a tym samym po prostu znam sporo osób z branży, niekoniecznie naukowców. A autor wątku to początkujący adept i w wyborach wspiera go sztab naukowców z AGH… :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkujący w audio bo od niedawna na forum. No przepraszam, że pierwsze do Ciebie po pomoc nie pobiegłem. Póki co, to udzielasz się najwięcej, a nic konkretnego nie napisałeś - nic. Jedyne co z siebie wydusiłeś to górnolotne i wyśmiewcze stwierdzenia, że w prawdziwych studiach to się na dużo lepszym sprzęcie tworzy, a w Twoim środowisku to się na dużo lepszym zapewne słucha. Rzuciłeś parę nazw, podpierając się, że wszystkiego już prawie słuchałeś i uważasz się za świętego. Ja też mogę napisać, że pewnie pływasz na pontonie, a ja miałem i testowałem wiele łodzi podwodnych i na tym to się dopiero pływa. Rzucę parę nazw okrętów podwodnych i będę rżnął głupa, którego argumentacja jest niesprawdzalna i nie weryfikowalna. Ale na szczęście udzielasz się również w kwestii kabli zasilających, generalnie wpisując się w religię audio, w której to wielu rzeczy zmierzyć się nawet nie da, ale wyprodukować bez mierzenia się da. Nie wiem czy Ty, czy ktoś inny napisał wyżej, że nikt nie wie jak to jest, że jedne kable wpływają tak na wysokie tony, a inne kable tak na rozdzielczość i przestrzeń. I skoro zmierzyć się tego nie da, to rozumiem, że robi się te kable na pałę kompletnie na chybił trafił i magiczny wywar. Wiesz co chłopie. Wolę jednak zaufać obcym facetom na AGH, którzy od lat pracują laboratoryjnie i robią zapewne eksperymenty z dźwiękiem o których Ty nawet nie słyszałeś. Chyba jednak im zaufam. 

A goście z AGH to nie sztab mnie wspierający, tylko grupka przypadkowych, losow wybranych osób, do których napisałem tak, jak się pisze np. o poradę do sklepu maila z prośbą o wyjąsnienie. Ale rozumiem Sly, że Twoi kumple z branży zwłaszcza tych co się wystawiają za miliony złotych, to Ci najwięksi eksperci. OK I understand...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Smakosz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sly30 napisał:

A autor wątku to początkujący adept

W to wątpię ...

5 minut temu, sly30 napisał:

w wyborach wspiera go sztab

W to nie wątpię ... wspiera go chociażby sztab "obcych facetów z AGH"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szpakowski napisał:

W to wątpię ...

W to nie wątpię ... wspiera go chociażby sztab "obcych facetów z AGH"

Wątpisz,że początkujący?
 

Ja nie,niech wrzuci fotki systemu i pomieszczenia,to wszystko się wyjaśni.

Pojechał pierwszy raz w życiu do salonu coś posłuchać

i już nabył ogrom doświadczeń. 🙂

6 minut temu, Smakosz91 napisał:

Początkujący w audio bo od niedawna na forum. No przepraszam, że pierwsze do Ciebie po pomoc nie pobiegłem. Póki co, to udzielasz się najwięcej, a nic konkretnego nie napisałeś - nic. Jedyne co z siebie wydusiłeś to górnolotne i wyśmiewcze stwierdzenia, że w prawdziwych studiach to się na dużo lepszym sprzęcie tworzy, a w Twoim środowisku to się na dużo lepszym zapewne słucha. Rzuciłeś parę nazw, podpierając się, że wszystkiego już prawie słuchałeś i uważasz się za świętego. Ja też mogę napisać, że pewnie pływasz na pontonie, a ja miałem i testowałem wiele łodzi podwodnych i na tym to się dopiero pływa. Rzucę parę nazw okrętów podwodnych i będę rżnął głupa, którego argumentacja jest niesprawdzalna i nie weryfikowalna. Ale na szczęście udzielasz się również w kwestii kabli zasilających, generalnie wpisując się w religię audio, w której to wielu rzeczy zmierzyć się nawet nie da, ale wyprodukować bez mierzenia się da. Nie wiem czy Ty, czy ktoś inny napisał wyżej, że nikt nie wie jak to jest, że jedne kable wpływają tak na wysokie tony, a inne kable tak na rozdzielczość i przestrzeń. I skoro zmierzyć się tego nie da, to rozumiem, że robi się te kable na pałę kompletnie na chybił trafił i magiczny wywar. Wiesz co chłopie. Wolę jednak zaufać obcym facetom na AGH, którzy od lat pracują laboratoryjnie i robią zapewne eksperymenty z dźwiękiem o których Ty nawet nie słyszałeś. Chyba jednak im zaufam. 

To zaufaj.

Wróć jak zrobisz już to pomieszczenie,bo na razie to pachnie mi tu

ściemnianiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Smakosz91 napisał:

Rozmawiałem kiedyś korespondencyjnie z paroma naukowcami z inżynierii akustycznej na AGH i oni stwierdzili, że konstrukcja aktywna jest zawsze lepsza od pasywnej.

Jakie kolumny porównywali?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2021 o 23:42, Smakosz91 napisał:

byłem na etapie ciągłego dobierania kolumn do swojego Accuphase E-270 + DP430, a teraz to ja nie wiem czy ja tego nie sprzedam wszystkiego i pójdę w zupełnie inną stronę. Owszem Accu + np. Spendory D7.2

Kolega całkowicie zabłądził.

 

Accuphase podłącza się niezwykle wyszukanymi przewodami do ultra precyzyjnych kolumn, najlepiej japońskich ew Dynaudio.

 

Kolega będzie, jak wygląda z opisu poszukiwał docelowego zestawienia jeszcze baardzo długo.

 

Dźwięk to nie jest to co można zaobserwować jako płaska charakterystyka, narysowana na papierze czy w monitorze TV.

 

Dźwięk aby był dobry, wzmacniacz musi być zrealizowany jako czyste DC, wykonany z najlepszych materiałów / komponentów, do tego potwornie drogie kable, - wówczas można dopiero rozpocząc przygodę ze źródłami.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba napisanie tego wątku było błędem. Pierwszy raz pojechałem do sklepu, który sprzedaje sprzęt studyjny. Salonów audio odwiedziłem wiele. Słuchałem tych wszystkich Accuphase-ów, McIntoshów, Gryphon-ów, Levinsonów etc. Burmistera jeszcze nie słyszałem. Oj przepraszam i kajam się na kolanach, że taki jestem leszcz. Natomiast Wy przyszliście tutaj z góry ustaloną tezą. Wyśmiać i zdezawuować, bo przecież to się nie wpisuje w waszą religię. 

747 - Aha, trala lala i ogromnie drogie kable. Tyle mi wystarczy... Stek bzdur z audio religii. I proszę mnie nie wypychać z bloku tematycznego Hi-End, bo właśnie w Hi-Endzie powinno się dążyć do uzyskania jak najwierniejszego dźwięku. Chyba, że to zakładka do wciskania ultra hi-endowych usb i złotoprądowych zasilających, to wówczas ok, zawinę się stąd w trymiga. 

p.s. słuchałem Acuuphase z Dynaudio Contour 30 i spendory moim zdaniem lepiej się zlepiają. 

Ja rozumiem, że aktywne konstrukcje was obrażają, bo nie można o ultra drogich kablach smędzić, ale to już wasza sprawa. Swoją drogą jak słyszę, że potrzebne są cholernie drogie kable, to od razu mam ochotę krzyknąć : "Najlepiej droższe niż cała reszta systemu". Wszak bez kabli nie zagra w ogóle. 😄 😄 😄 

I wbrew temu co 747 twierdzi. Odnoszę wrażenie, że znajdę zadowalający mnie efekt dużo szybciej niż mi się zdaje. Tylko jednak przy pomocy ludzi w rynku pro i tych nic nie wiedzących obcych z AGH. No trudno. Jakoś to przeżyję. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Smakosz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.