Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  573 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

W związku ze zmianą dystrybutora Naim z dniem 1 września dotychczasowy dystrybutor Audio Center zrobił wyprzedaż zapasów magazynowych. Wszystkie produkty oferowane przez nas są nowe, fabrycznie zapakowane i z gwarancją Audio Center Poland.

Posiadamy obecnie to co na stronie.

https://www.elektropunkt.pl/producenci/naim/557

Inne produkty można pytać mailowo, oferta ważna do wyczerpania zapasów magazynowych.

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - pytałeś kilka postów wstecz o różnicę Uniti2 vs Unitilite B...Odpowiedzieliśmy Ci, ale ja mam jeszcze jedną obserwację/teorię (oczywiście niepotwierdzoną oficjalnie), którą się podzielę.

Wydaje mi się, że w Unitilite siedzi dużo z Naita 5i, który może i nie porażał mocą, ale był niezwykle melodyjny. Taki też jest Unitilite w porównaniu do Uniti2. Kiedy tak patrzę na charakterystyki zaimplementowanych sekcji wzmacniacza w obydwu urządzeniach, to by się nawet zgadzało...

Poprawcie mnie jeśli błądzę, ale tak to słychać...

 

Co do techniki, to jak najbardziej tak - w Unitilite jest Nait, a w Uniti2b 5si.

W Uniti2 jest nieco lepsze zasilanie, to też pomaga.

Lite sprawia wrażenie lepszej przestrzenności, otwarcia na górze, jednak brakuj nieco finezji - co słychać na klasyce.

Edytowane przez robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naim w salonach Denona... ???

Dobry system nie boi się żadnej muzyki. Jeżeli słuchasz muzyki organowej, opery, symfonii lub muzyki chóralnej i ci się podoba, jesteś blisko... Jeżeli słuchasz płyt, których nigdy nie mogłeś wysłuchać w całości a teraz muzyka cię zachwyca, jesteś blisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast szukam Stageline'a w wersji dla wkładek MM. Jakby ktoś się pozbywał, proszę o info

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Home: Naim 112x + 150x + SMSL M8 (Tomanek) - Chord Cobra + Focal Aria 926 - Jantzen 13AWG 5N aka Supra; LG 65SJ800V + Xbox One;

Office: Musical Fidelity V-DAC II - Chord Crimson + Musical Fidelity V-CAN II + Grado SR80e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tylko czy sama appka posiada funkcję Volume ?

 

Posiada, tylko musisz po podliczeniu nd5 z pre zrobić "system automation",

Kiedyś z tego korzystałem, ale jak mi się tablet zawiesił i volume przesuwało się w górę bez możliwości zatrzymania to zrezygnowałem ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Naim stawia teraz na all In one i to ma się teraz sprzedawać i przynosić zyski.

 

 

https://www.naimaudio.com/pl/streaming-and-multiroom

 

 

 

https://www.audiostyl.pl/naim-uniti-nova-p-1302.html

 

 

Zgodnie z trendem .

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Home: Naim 112x + 150x + SMSL M8 (Tomanek) - Chord Cobra + Focal Aria 926 - Jantzen 13AWG 5N aka Supra; LG 65SJ800V + Xbox One;

Office: Musical Fidelity V-DAC II - Chord Crimson + Musical Fidelity V-CAN II + Grado SR80e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupować sprzęt np Naima za "grosze" jak i cały asortyment dystrybutora Audiocenter

Bezwzględnie wykorzystując jego błędy ..

 

http://www.audiocenter.pl/wp-content/uploads/2017/04/naim_05042017.pdf

 

Wyżej podane ceny są błędnie zapisane.

Taki np CDX2 z ceną 25,490 zł tak naprawdę oznacza 25 zł i 49 groszy.

 

Oczywiście kupno sprzętu po tej ceniewymaga szarpania sie i udowadniania swojej racji w sądach ale wykładnie używania separatorów istnieją i są one tu po naszej stronie.

 

http://lukaszrokicki.pl/2011/01/17/separatory-w-zapisie-liczb/#comment-129818

 

 

Czytałem jak kilka lat temu „sprytni” kupujący na Allegro wykorzystując błędy/pomyłki sprzedających kupowali samochody i nieruchomoście za „grosze” bo zamiast np 280 000 sprzedawano jak w artykule auto

280 .zł.

Ponoć co mądrzejsi pisali własne programy potrafiące wychwycić Aukcje z Błędami.

Sądy stawały po stronach Kupujących nie chce cytować tych wyroków ale sporo tych precedensów już było

 

Poniższy artykuł jest tylko przykładem że takowy problem istnieje.

 

http://www.webaudit.pl/blog/2010/jak-allegro-mogloby-zapobiegac-bledom-sprzedawcow/

 

https://www.google.pl/amp/www.gazetaprawna.pl/amp/440347,lowcy-pomylek-z-allegro.html

 

Google: złe ceny na allegro

Edytowane przez Manhattan's Cowboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalnie kupuję na razie Regę Fono Mini. Zobaczymy czy temat winyli spodoba mi się na dłuższą metę

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Home: Naim 112x + 150x + SMSL M8 (Tomanek) - Chord Cobra + Focal Aria 926 - Jantzen 13AWG 5N aka Supra; LG 65SJ800V + Xbox One;

Office: Musical Fidelity V-DAC II - Chord Crimson + Musical Fidelity V-CAN II + Grado SR80e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalnie kupuję na razie Regę Fono Mini. Zobaczymy czy temat winyli spodoba mi się na dłuższą metę

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

Nówka 1300 zł z transportem. Jeżeli jesteś zainteresowany pisz na maila sklepowego

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukałem i nie znalazłem, więc zapytam Fachowców.

Jaka jest różnica między Unitiqute 2 i 2b?

I czy można te wersje jakoś odróżnić organoleptycznie, np. po napisach na tylnej ściance?

 

Kolejne pytanie, jeżeli ktoś może mi pomóc.

W sieci pojawiają się oferty na pierwszą wersję Unitiqute, w cenach zazwyczaj sporo niższych niż Unitiqute 2 i 2b.

Czyżby 2 i 2b były aż tak lepsze od pierwszej wersji?

 

Pozdrawiam

Tomek

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naim stawia na wszystko, all in one naima są już kilka lat na rynku a obecne nowości to już trzecia generacja all in one.

 

Niemniej to nowa seria all In one poświęca ich największą uwagę ?

 

 

Skoro o tym dyskusja to jak by ocenić jakość brzmienia topowego all In czyli "nova" do od lat oferowanych integr (5si ,xs ,supernait) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej to nowa seria all In one poświęca ich największą uwagę ?

 

 

Skoro o tym dyskusja to jak by ocenić jakość brzmienia topowego all In czyli "nova" do od lat oferowanych integr (5si ,xs ,supernait) ?

 

szczerze to wątpię aby ktoś tu wiedział, jak grają te nowe modele :)

 

Ja miałem dziś okazję posłuchać w sklepie 5si vs. xs2. NO szczerze nie oczekiwałem aż takiej różnicy na korzyść "starszego brata"!

teraz mam prosty plan - szybko musi stanąć u mnie.

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

szczerze to wątpię aby ktoś tu wiedział, jak grają te nowe modele :)

 

Narazie cisza ale raczej wstydu brzmieniowego nie będzie. Świetna uzyteczność i design.

 

 

Ja miałem dziś okazję posłuchać w sklepie 5si vs. xs2. NO szczerze nie oczekiwałem aż takiej różnicy na korzyść "starszego brata"!

teraz mam prosty plan - szybko musi stanąć u mnie.

 

Bardzo przyzwoity piecyk... Mialem go kiedys na testach ale Roksan Oxygene do którego wtedy porównywałem okazał się delikatnie mówiac fajniejszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

szczerze to wątpię aby ktoś tu wiedział, jak grają te nowe modele :)

 

Ja miałem dziś okazję posłuchać w sklepie 5si vs. xs2. NO szczerze nie oczekiwałem aż takiej różnicy na korzyść "starszego brata"!

teraz mam prosty plan - szybko musi stanąć u mnie.

 

Mam taki na sprzedaż jak nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do Was szanownych forumowiczow pytanie; czy mial ktos mozliwosc testowac / sluchac nait xs2 wraz z B&W CM10 S2?- Jesli tak to bardzo prosze podzielcie sie opinia na temat w/w zestawienia.

Pytam poniewaz dzisiaj ich sluchalem i wywarly na mnie dosc mile wrazenie, jedyne co mnie odraza to wyglad - jak dla mnie dosc "ordynarny" :-/

 

Ps: Interesuja mnie rowniez opinie na temat zestawu nait xs2 wraz ze Scorpio 25 Audio Physic - zapraszam!

 

Kacper

Edytowane przez Kacper525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.