Skocz do zawartości
IGNORED

KLUB B&W


brodawid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A oto otrzymane fotki i tekst maila /mało treściwy/.

 

Thanks for your mail..

 

I will be shipping from Spain. Below are some pictures for you to view. The B&W 802 diamond is in good working condition and work perfectly well, look like new from a smoking free home. Comes with the original manual. in the original factory double box for delivery with Power cable. If still interested let me know how much you are willing to offer including shipping to your and i will need your delivery address to know the shipping distance. Thanks and await your reply

 

mimo wszystko poprosilbym o zdjecia z aktualna gazeta, tak zeby bylo widac dokladna date. albo popros o dokladniejsze zdjecia jakis elementow, np. terminali z nr seryjnym, dokladne zblizenia tweetera, kartonow z numerami zeby sprawdzic, czy pokryja sie z tymi na kolumnach itd. zeby gosc musial zrobic zdjecia, ktore nie sa ogolnie dostepne w internecie.

Edytowane przez leon28

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Mogę się mylić ale o ile dobrze pamiętam 803S,804S,805S to najkrócej produkowana seria 800-tek,"umarła" wraz przydzieleniem diamentowego tweetera tymże modelom ,a więc jeszcze w tym samym 2005 roku.

Można zauważyć jak to się ma do rynku wtórnego,praktycznie zakup dowolnego modelu z serii 8XX z literką N na końcu nie stanowi większego problemu,zakup np.805S to już spory kłopot.Była też wersja Signature (nie mylić z S) ze zmienioną zwrotnicą i w efektownej kolorystyce-zaznaczyć należy-Signature była wersją znacznie droższą od standardowych N i S i nie jestem pewien ale chyba dotyczyła jedynie monitora 805.

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Bowers Wilkins 685s2 bardzo dobre wysokie tony pełne szczegółów doskonała scena bardzo dużo niskiego basu jak z kolumn podłogowych czuć go w pokoju przy cichym słuchaniu z wzmacniaczem Pioneer A30 grają dużo lepiej od starych 603s1 602s3

post-61185-0-01409000-1466350381_thumb.jpg

Edytowane przez Damian Damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

well, albo slaby wzamcniacz je napedzal albo pomieszczenie i ustawienie bylo do d....y (przepraszam za okreslenie:)

 

602s3 jak dla mnie byly super monitorami w klasie w swoim czasie; nie jest mi znany problem, ktory opisujesz i mialem/mam calkowcie odmienna opinie.

 

Co do ostrych wysokich jak brzytwa to lub/i problem wmacniacza z akustyka pomieszczenia- imo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

602s3 miałem , nie potrafiłem ich okiełznać.Wysokie tony ostre jak brzytwa, bas rozlazły.

!!!??? Toż to nie potwór żaden ani mocowo, ani gabarytowo. Ja użytkuję DM 603s3 (a więc mocniejsze zestawy, więc teoretycznie powinienem mieć jeszcze bardziej negatywne odczucia) od 12-tu lat w pokoju 18 m2 i jestem z nich bardzo zadowolony. Wysokie tony ostre jak brzytwa, bas rozlazły!? - To mi powinna chyba lecieć krew z uszu, bo u mnie napędza je Krell KAV 500i, a nic takiego się nie dzieje. Tak samo dobrze jest z brzmieniem, gdy zamienię wzmacniacz i podłącze Jolidę 1501 RC. Bas też jest ok., rozlazły? - chyba jak na płycie nagrany jest z dłuższym wybrzmiewaniem, to może ktoś odnosić wrażenie, że to "rozlazłość". A to czasami dłuższe wybrzmiewanie basu bardzo fajne jest. Natomiast jakość realizacji nagrań na płytach cd (na większości płyt kupowanych w normalnych sklepach) to odrębny temat. Niektóre gatunki muzyczne nagrywane są wręcz fatalnie i późniejszy ich odsłuch może powodować u słuchacza negatywną ocenę nie tylko zestawów głośnikowych, ale także każdego innego elementu toru akustycznego. Edytowane przez Dar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie.

Zdjąłem na moment w 804 Diamond siateczkę zabezpieczającą głośnik wysokotonowy by go pokazać córce i ostrzec by go nie dotykała, niestety właśnie w tym momencie zebrało jej się na kaszel i jakieś dwa punkciki wylądowały na tym głośniku. Jeden wielkości łebka od szpilki, drugi sporo większy, nie wiem w jaki sposób je usunąć, same nie chcą odpaść, ponoć dotknięcie membrany tego głośnika równa się jej uszkodzeniu, tak twierdzą w Audioklanie, zna ktoś jakiś sposób by ją oczyścić? Nie słyszę zmian dźwiękowych ale wkurzają mnie te zanieczyszczenia. Pozdrawiam klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak użyjesz wacik do uszu z odrobina wody i przeprowadzić delikatna operacje usuwania jak jubiler:) to możesz byc spoko...nie zmyjesz pyłu diamentowego:) robiłem parokrotnie bez uszczerbku na zdrowiu:)

 

* ale zawsze to Twoje ryzyko bo nie wiem jak jest brudna membrana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Coś pusto i głucho w klubie nt nowej serii. Mija półtora roku od premiery serii 800. Ja słuchałem 804d3 na kolana nie padłem. Beryl focala jest lepszy od diamentu a dynaudio może nie to najtańsze ma lepszy bas. Jednym słowem efektu wow brak.

 

I właściciele serii d2 mogą czuć się trochę oszukani. Całkowita wymiana brzmienia przez tak duża firmę. Tak się nie robi szczególnie że reklamuję się 800d2 do studia .

Edytowane przez ////
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Coś pusto i głucho w klubie nt nowej serii. Mija półtora roku od premiery serii 800. Ja słuchałem 804d3 na kolana nie padłem. Beryl focala jest lepszy od diamentu a dynaudio może nie to najtańsze ma lepszy bas. Jednym słowem efektu wow brak.

 

I właściciele serii d2 mogą czuć się trochę oszukani. Całkowita wymiana brzmienia przez tak duża firmę. Tak się nie robi szczególnie że reklamuję się 800d2 do studia .

Witam, przymierzałem się do przesiadki z CM10s2 na 804d3 i gdzie nie zajrzę to właśnie piszą że to już nie ten Bowers. Że ciężko do wysterowania, że jakieś kąty fazowe nie tak...i że wygórowane ceny... warto nimi się dalej interesować? Czy lepiej zwrócić uwagę na PMC Twenty 5.26 ?? Podobno CM10 to za słaba liga to tych PMC... miał ktoś doczynienia?

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Możecie śmiało brać B&W 800 D3 - dobre kolumny (udane paczki, tym bardziej w swojej cenie) dobrze grały i się załapały na podium :

 

http://www.audiostereo.pl/audio-video-show-4-6112016_129770.html/page__st__330?do=findComment&comment=3959801

 

... na które u mnie nie mają szans się załapać kolumny kolorujące i ściemniające/zakłamujące sound - narzucające swój nalot, przesłodzone/stonowane, gubiące szybkość, rozdzielczość, kontrolę, detale/transjenty na średnich i wysokich. Czy kontrolę, rozdzielczość, prowadzenie i jakość na basie.

 

Lubię wyczynowy/rasowy sound (bez ściemy), czyli ekstremalnie: uniwersalny, precyzyjny/dokładny, otwarty, szybki i neutralny/naturalny z wyczynową kontrolą dźwięku na każdym poziomie głośności, aby było Live.

 

Na pamiątkę do klubu ode mnie :

post-28079-0-26524000-1479904771_thumb.jpg

post-28079-0-88862700-1479905079_thumb.jpg

post-28079-0-53526900-1479906595_thumb.jpg

Edytowane przez Sovereign
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Witam, przymierzałem się do przesiadki z CM10s2 na 804d3 i gdzie nie zajrzę to właśnie piszą że to już nie ten Bowers. Że ciężko do wysterowania, że jakieś kąty fazowe nie tak...i że wygórowane ceny... warto nimi się dalej interesować? Czy lepiej zwrócić uwagę na PMC Twenty 5.26 ?? Podobno CM10 to za słaba liga to tych PMC... miał ktoś doczynienia?

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

Seria 800 B&W w wersji D3 są łatwiejsze do wysterowania od swoich poprzedników. Mieliśmy u siebie 802D3 i w prawie 40 mkw nawet z 14W lampowego Audio Tekne było OK.

Edytowane przez Fr@ntz

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Seria 800 B&W w wersji D3 są łatwiejsze do wysterowania od swoich poprzedników. Mieliśmy u siebie 802D3 i w prawie 40 mkw nawet z 14W lampowego Audio Tekne można było spoko.

804 d3 już kupione... porostu magia...

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

804 d3 już kupione... porostu magia...

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

Z jakim wzmacniaczem u Ciebie grają te kolumny i na ilu metrach ? :-) jakiej muzyki słuchasz?

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.