Jump to content
Sign in to follow this  
  1. What's new in this club
  2. Gdyby ktoś myślał o sprzedaży kolumn Norte w kolorze czarnym to proszę o kontakt.
  3. Phoebe będą miały nieco inny charakter brzmienia aczkolwiek przeczuwam, że tu będą różnice bardzo subtelne. Kwestia gustów. Uważam, że Alize dysponuje lepszym midwooferem, mimo mniejszej średnicy. Visaton W170 to dość oklepana już i stara jednostka, uważam, że Tang-Band wygląda lepiej na papierze niż Visaton. Na pewnie większą wiedzą w tym temacie dysponują Panowie z Impuls Audio i być może Oni wypowiedzą się na temat tych dwóch przetworników. Co do wysokich do aluminiowy i jedwabny Seas to będą dość bliźniacze konstrukcje, ze względu na materiał membrany mogą mieć nieco inny charakter brzmienia, zależy co kto lubi.
  4. Z czystej ciekawości, porównywał może ktoś Alize z Audio Academy Phoebe lll?
  5. Szkoda że tak daleko mieszkasz ( ja jestem z okolic Oświęcimia ) bo z miłą chęcią zawitałbym Zgadza się, z wydajnym prądowo bas momentalnie nabiera dyscypliny a góry w Alize nie brakuje - szczegółów nie gubi, może Seas nie jest mistrzem że tak powiem przejrzystości ale uważam to też za zaletę ponieważ nie jesteśmy narażeni na drażniące sybilanty przy zbyt ostrych i gorzej zrealizowanych nagraniach
  6. To moje ogłoszenie 😀 jak coś zapraszam na odsłuch. Z obecnych Impuls Audio to Meridiany trochę przypominają graniem model Lagune tylko ,że są z większą podstawą basową. Do Alize "wystarczy" wzmacniacz wydajny prądowo i bas się natychmiast dyscyplinuje. Góry nie będzie nigdy więcej niż np z Meridianów z racji użytych głośników wysokotonowych . Alize też lubią prąd...
  7. [Hidden Content] ciekaw jestem tych zestawów, wyglądają pięknie, przetworniki klasowe więc efekt musi powalać. Poza nimi ciekaw jestem ja spisywały się podłogówki Stratus, niestety trudno będzie je sprawdzić o kupnie nie wspominając.
  8. Mnie osobiście góry nie brakuje ale ja osobiście wolę jej raczej mniej niż więcej. Poza tym mam dość żywą akustykę i nadmiar sopranu zaraz mi przeszkadza. Oczywiście za jakiś czas będę się rozglądał za lepszym wzmacniaczem żeby wyciągnąć jeszcze więcej z kolumn. Póki co jestem zadowolony.
  9.  
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.