Jump to content
IGNORED

SERIALE ZAGRANICZNE

Cervantes
 Share

Recommended Posts

54 minuty temu, ASURA napisał:

Jak dla mnie dobry odmóżdżacz 

Nic gorszego niż traktować ekranizację komiksu na serio 😉 

Moja granica dobrego smaku została naruszona. Nic tam, poza tym nie ma. Latające flaki, facet wchodzący drugiemu facetowi do dupy i znowu latając flaki .... ile można oglądać takie rzygowiny.

12 minut temu, jar1 napisał:

Moja granica dobrego smaku została naruszona. Nic tam, poza tym nie ma. Latające flaki, facet wchodzący drugiemu facetowi do dupy i znowu latając flaki .... ile można oglądać takie rzygowiny.

Przecież to scenografia a nie wojna na Ukrainie- taka konwencja jak byś nie wiedział-odrealniony świat który w sumie nas nie wzrusza i o to chodzi 

The Boys trochę zaczynają zjadać własny ogon - ale nie chcę przesądzać przed końcem sezonu. Nadal jest dużo lepsze od czkawki Marvela.

Ogólnie po 2 sezonach For All Mankind trudno mi znaleźć coś względnie dobrego - Boysi i tak wchodzą bez zakąski wię nie jest źle.

Całkiem dobry jest 2-częściowy dokument o Jimmy Savile'u (Netflix). Ludzie się podniecają filmami o Jokerze - a Brytole sobie takiego wyhodowali i trzymali na wolności przez 5 dekad.

W dniu 6.06.2022 o 15:23, soundchaser napisał:

Nie rozumiem fenomenu tego serialu (Stranger Things). Przecież to bajeczki dla dzieci. Obejrzałem kiedyś chyba ze 3 odcinki i dałem sobie spokój

Jesteś i tak dobry. Ja wymiękłem gdzieś tak w połowie 2-go odcinka pierwszego sezonu. Serial przehajpowany w stopniu nieprawdopodobnym.

W dniu 18.05.2022 o 13:46, soundchaser napisał:

Better Call Saul (źle tytuł podałem wcześniej) jest na Netflixie.

Strasznie zniszczyli ten serial. Obecny sezon bardziej irytuje niż wciąga. Chwilami zadaję sobie pytanie, co autor miał na myśli. Szkoda wielka, bo pierwsze sezony serialu zapowiadały solidną, dobrze skonstruowana opowieść. Teraz to jakieś mydliny. 

W dniu 18.05.2022 o 14:07, Łukasz_62438 napisał:

Choć i "Breaking Bad" jest bardzo, bardzo dobry.

To już klasyk. W obecnej erze chyba nie do przebicia, co w sumie jest smutne :-(.

W dniu 26.04.2022 o 11:30, soundchaser napisał:

Czy ktoś oglądał serial "Lost" (Zagubieni)?

Pomijając ostatni sezon, warto. A dlatego ostatniego nie warto, bo już chyba wszyscy mieli dosyć. Aktorzy, scenarzyści, reżyser :-).

W dniu 30.04.2022 o 10:28, broniasz napisał:

HBO.Turysta.To mogło być Fargo 5.Wciąga.

Turysta jest dla mnie rozczarowanie roku. Tak przegadanego gnioto-ramola nie widziałem już dobre 2 lata.....Odradzam szczerze.

W dniu 27.02.2022 o 13:57, piorasz napisał:
W dniu 27.02.2022 o 13:56, soundchaser napisał:
Brnij.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  Ja sobie później obejrzę polecany przez Ciebie Ozark.

Ozark koniecznie.

Ozark zapowiadał się świetnie. Pierwszy sezon bardzo dobry. Po 2-gim odcinku 2-go sezonu wyłączyłem z prędkością światła. Nie lubię, kiedy scenarzyści uważają widza za durnia.

W dniu 14.02.2022 o 06:51, piorasz napisał:

To samo miałem z serialem "Dom z papieru" wytrzymałem ze 4 odcinki i mnie znudził a podobno to bestseller.

Szacun, ja z tego co pamiętam dałem radę 1,5 odcinka ? Jakoś coś koło tego :-))

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edited by SynSama

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Obecnie próbuję "Rysę" - polski serial. Jestem przy 4 odcinku i daje radę, choć jako doświadczony przez polskich scenarzystów biedny miś aż się boję, że w którymś odcinku przywalą czymś tak, że po prostu pilot sam wyłączy telewizor :-)

W dniu 29.05.2022 o 01:49, remak123 napisał:

W całości obejrzałem kilka np.Fargo

Dla mnie najlepsza seria ever. Ma w sobie coś ciężkiego do określenia, co powoduje, że czasami do poszczególnych sezonów wracam.

W dniu 2.03.2022 o 16:09, luckyguliver napisał:

Ja mam odmienne zdanie na temat Vikingow V. Wieje nuda. Plaskie postacie, smetnie snujaca sie akcja. Nie wiem czy uda mi sie przebrnac do konca. Biorac za punkt odniesienia pierwsza serie zrobiona przez History brak tu wyraznie zarysowanych charakterow jak np Ragnar Lodbrok, Ivar the Boneless itd. Mozna by tu jeszcze dalej wymieniac. Brak mi rowniez soczystych dialogow oraz napiecia. Wtedy na kolejne odcinki czekalo sie z niecieprliwoscia. Dzis moge wyjsc do kuchni zrobic sobie herbate z malinka bez wlaczenia pauzy. Mam poczucie ze nic mnie nie ominie. Nic tak naprawde nie zaskakuje, brak swiezosci. Do tego niejako powielony scenariusz. Kto obejrzal The Last Kingdom wie o czym mowie. Osobiscie nie jestem fanem eksploatowania tego samego okresu historycznego czy watkow. Przykladem bylby tu Henryk VIII i wszystko cos sie dzialo wokol jego osoby ale to juz zupelnie inna historia. Krotko mowiac dla mnie ten serial przestal sie liczyc. Nie czekam na kolejny sezon. Aha No i czarna/czarny Jarl...po co to bylo?

I ja się w pełni z ta opinią zgadzam. Jest to kicha tak kompletna, że nawet szkoda pisać.

W dniu 28.03.2022 o 18:06, broniasz napisał:

A ja już przebieram nóżkami,coby się pojawił drugi sezon Gangów Londynu i żeby go oczywista nie spieprzyli.

Jedenz  najlepszych seriali, Też czekam na kontynuację. Surowy, konkretny, bez owijania w bawełnę. Tego potrzebuję :-)

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Na dniach pojawi się nowy sezon WESTWORLD...

Troszku mam obawy, bo już w dwóch poprzednich sezonach poziom "światów równoległych" i skomplikowania scenariusza chwilami przypominał węzeł "G" niczym kolejne sezony "Zagubionych" 

Niemniej Evan Rachel Wood zawsze warto zobaczyć.

• Moderatorzy
W dniu 6.06.2022 o 15:23, soundchaser napisał:

Nie rozumiem fenomenu tego serialu (Stranger Things). Przecież to bajeczki dla dzieci.

Lata Twojego dzieciństwa nie wypadały w latach '80. Jako gówniak nie oglądałeś Cudownych lat, Miami Vice i Twin Peaks.

Mój dziadek nie potrafił docenić westernów z Eastwoodem i Poszukiwaczy zaginionej Arki bo był z pokolenia Johna Wayna...

Jak widzę i słyszę 99% gwiazdek TVN czy Opola to wzruszam ramionami i przełączam na Hiacyntę i Powolniaka.

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

2 minuty temu, stench napisał:

Lata Twojego dzieciństwa nie wypadały w latach '80. Jako gówniak nie oglądałeś Cudownych lat, Miami Vice i Twin Peaks.

Twin Peaks akurat oglądałem.
Z dzieciństwa pamiętam 4 Pancernych, Klossa i Bonanzę. 😉

W dniu 27.05.2022 o 09:21, remak123 napisał:

American Rust - Rdza na Canal + . Obejrzałem sezon 1 z 2021. Fajne kino, z przyjemnością obejrzę następny sezon.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

I mnie się podoba. Dobry Jeff Daniels. Może i jest to kolejna produkcja o biednej Ameryce, ale całość oceniam nieźle.

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)