Skocz do zawartości
IGNORED

Czy słuchacie kabli sieciowych?


Lesław01

Różnica między kablami sieciowymi  

928 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy słyszysz różnicę mędzy kablami sieciowymi



Rekomendowane odpowiedzi

Możesz to rozwinąć? Zrelaksować ucho po czym?

To wymyślił jakiś smakosz sushi. Tak się składa, że też uwielbiam sushi. :)

Do sushi podaje się marynowany imbir nie po to by było bardziej kolorowo

tylko by między jednym rodzajem surowej rybki a drugim oczyścić sobie kubki smakowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Kolega nie powinien mieć żadnego kłopotu z przejściem testu ABX na 100% (10/10).

 

Myślę sobie, ze i Kolega i większość "słyszących" popełnia przy opisywaniu swych odczuć ten sam grzech - wszystkie zmiany i na lepsze i na gorsze i w bok x 10, x100,x1000 (liczba zależy od "stopnia wtajemniczenia", ego, kręgu znajomych-wtajemniczonych itp.)

 

oczyścić sobie kubki smakowe.

 

Podobnie jak przy zapachach np. perfum aby "oczyścić niuch" pomiędzy próbami, wącha się mielona kawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podajesz taki przykład to oczywiście, że zamierzam. Chyba, że nie widzisz różnicy.Mogę wtedy zakładać, że w innych przypadkach jesteś równie precyzyjny.

Masz takie prawo możesz uogólniać , oceniać , oraz rozmawiać na tematy odbiegające od głównego tematu . Tyle że nie ze mną . Łapanie za słówka i oceny zostawiam Tobie baw się dobrze z kimś innym .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Radiowcy słuchają szumu już nie pamiętam jakiego aby zrelaksować ucho albo szóm padającego deszczu . Dla niektórych to też będzie wooodo a to są rzeczy oczywiste i znane od dawna ludzi którzy mają praktykę w tym co robią .

 

To by nawet było śmieszne gdyby nie fakt, że ludzie piszą to poważnie i wierzą w takie bzdury.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Masz takie prawo możesz uogólniać , oceniać , oraz rozmawiać na tematy odbiegające od głównego tematu . Tyle że nie ze mną . Łapanie za słówka i oceny zostawiam Tobie baw się dobrze z kimś innym .

To ty podajesz taki przykład a potem jeszcze z wyższością dorabiasz do tego jakąś bzdurną teorię. Takie teorie można też dorabiać do kabli sieciowych. To już jest w temacie, prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie, ze i Kolega i większość "słyszących" popełnia przy opisywaniu swych odczuć ten sam grzech - wszystkie zmiany i na lepsze i na gorsze i w bok x 10, x100,x1000 (liczba zależy od "stopnia wtajemniczenia", ego, kręgu znajomych-wtajemniczonych itp

O to to dokładnie :) budujemy swoje ego mając lepszy sprzęt , w zasadzie nie mamy nic lepszego do roboty nic pisanie o zmianach które sami wymyślamy :) i założyliśmy sektę . Generalnie im więcej usłyszymy tego czego inni nie słyszą to jesteśmy wyżej w hierarchii .

 

I bez urazy ale ze zmyślania żeby się dowartościować większość wyrasta w wieku dojrzewania , sorry ale trąci trochę przedszkolem .

 

To ty podajesz taki przykład a potem jeszcze z wyższością dorabiasz do tego jakąś bzdurną teorię. Takie teorie można też dorabiać do kabli sieciowych. To już jest w temacie, prawda?

Nie takie rozmowy uważam możemy sobie prowadzić na priv ani Ty ani ja odpowiadając Tobie nie wznosimy nic w temacie jedynie go zaśmiecamy i masz rację niepotrzebnie Cię napominam publicznie bo możesz to odebrać jako wywyższanie . Więc zapewniam Cię że anim od Ciebie lepszy ani gorszy odczytaj to jako zwyczajne wyrażenie mojej opinii a jeśli chcesz kontynuować ten wątek zdecydowanie zapraszam na priv . Bo czasem czytając tematy o sprzęcie chcąc dobrnąć do sedna trzeba się przekopywać przez setki takich wpisów jak te o zawodach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bez urazy ale ze zmyślania żeby się dowartościować większość wyrasta w wieku dojrzewania

 

Myślę, że większość z piszących jednak nie zmyśla i słyszy te zmiany. To, że sprzęt gra tak samo z podstawką pod listwę i bez, i na różnych kablach zasilających, to zupełnie inna sprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by nawet było śmieszne gdyby nie fakt, że ludzie piszą to poważnie i wierzą w takie bzdury.

A to przepraszam nie będę słuchał trójki więcej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz spróbuję malikali wytłumaczyć rolę jitter w przesyłaniu strumienia audio.

Na początku mamy plik, niech se to będzie piosenka.flac. Gdy przesyłamy ją do innego komputera np. po wi-fi, to w pewnym momencie leci strumień pomiędzy antenami. Strumień cyfrowy oczywiście obarczony swoim jitter. Drugi komputer to zbiera, a logiczne stany są interpretowane właściwie i w pamięci RAM odtwarzany jest obraz pliku. W tym momencie jitter przechodzi do historii i nie ma znaczenia że był w strumieniu i to jest jasne i oczywiste. Nie ma znaczenia jakiego kabla lan, usb, czy jakie to wifi było. Jeśli obraz pliku jest kompletny to jest zgodny z plikiem, to zwykłe kopiowanie. I ta sytuacja nas NIE INTERESUJE, bo o tym w tym temacie nie mówimy.

Ale jak wysyłamy strumień audio do przetwornika, to plik zamieniany jest w strumień i zazwyczaj nigdy już nie powstaje jego obraz w urządzeniu audio. Plik zostaje raz zamieniony w strumień obciążony jiteerem i już do końca taki pozostaje. Zazwyczaj, bo czasami mamy buforowanie, ale tuz po buforze mamy kolejny strumień i sytuacja się powtarza. Z samego założenia do przetwornika nie ma trafiać plik tylko strumień w czasie rzeczywistym. To skorelowanie z czasem rzeczywistym rodzi problem, bo jitter moduluje czas trwania informacji (bitów) i taki w uproszczeniu trafia na kość dac. W wyniku tego sygnał analogowy zawsze jest sumą sygnału cyfrowego i jittera, który wynika z fizyczności przesyłania strumienia w tym kabla spdif, czy nawet LAN jeśli ktoś go użył na sygnale i2S. I nie tylko kable wnoszą jitter, to by było za piękne.

 

Na forum znajdziesz, jak jeden z forumowiczów zrobił testy przy użyciu strumieniowania przez s/pdif i przechwycił to do pliku, a potem porównał z oryginalnym plikiem, zgadnij jaka była sytuacja zgodności z plikiem wysyłanym :) No i to tyle odnoście osławionego jittera :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na sieciówkę dam filtry ferrytowe, to osłabię sygnał internetu. Zatem sieciówka może wpływać nawet na tor cyfrowy, żadne czary.

Rozwinę twoją myśl. Jeśli na sieciówkę dam odtwarzacz DVD, dekoder, tv oraz kino domowe to sieciówka dekoduje sygnał cyfrowy, zamienia go na obraz i odtwarza dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to przepraszam nie będę słuchał trójki więcej .

To w trójce takie głupoty gadają? Dobra zmiana, nie ma co. Słuchaj, co mi do tego, tylko bzdur nie pisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Wspominałem ostatnio, że słucham kabli sieciowych:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wspominałem, że masz talent do recenzji sieciówek? Naprawdę taka epopeja o kawałku kabla, który niczego nie zmienia poza samopoczuciem samego słuchacza to duży szacunek :)

 

"Sam konstruktor (będący reprezentantem nauk ścisłych) nie podaje teorii stojącej za swymi projektami, podkreśla jednak, że ich konstrukcja nie jest przypadkowa, lecz wynika z obliczeń (powyżej poziomu szkoły średniej) oraz z pewnych ogólnych założeń konstrukcyjnych."

 

A tych teorii to bym chętnie wysłuchał, no kluczowe do tego opisu to jest i to bardzo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem ostatnio, że słucham kabli sieciowych:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naprawdę musisz to linkowac w HiFi? Nie masz już HiEnd do tych szalenie wzruszających wywodów?

Cyatat"nie podaje teorii stojącej za swymi projektami, podkreśla jednak, że ich konstrukcja nie jest przypadkowa, lecz wynika z obliczeń (powyżej poziomu szkoły średniej) oraz z pewnych ogólnych założeń konstrukcyjnych."

Nie troluj w HiFi, ok?

 

A ja wspominałem, że masz talent do recenzji sieciówek? Naprawdę taka epopeja o kawałku kabla, który niczego nie zmienia poza samopoczuciem samego słuchacza to duży szacunek :)

 

"Sam konstruktor (będący reprezentantem nauk ścisłych) nie podaje teorii stojącej za swymi projektami, podkreśla jednak, że ich konstrukcja nie jest przypadkowa, lecz wynika z obliczeń (powyżej poziomu szkoły średniej) oraz z pewnych ogólnych założeń konstrukcyjnych."

 

A tych teorii to bym chętnie wysłuchał, no kluczowe do tego opisu to jest i to bardzo.

Malikali, ten wywód również zwrócił moją uwagę,heh. I Jozwa Maryn to REDAKTOR w audio tego forum. Fajnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię tak.

Gdy znajdę trochę czasu zacznę skręcać sieciówki. Wszystko legal. Firma, vat itd. Cena też będzie powiedzmy 5k+ by za tanio nie było. Popłacę nawet za recenzje.

I po powiedzmy 2 latach przyznam, że to ja. Ciekawym co się stanie. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W słynnym teście w Wielkopolsce

 

Słynny to on został chyba tylko z tego powodu, że tak ciągle o nim piszesz. ;-)

 

Na forum znajdziesz, jak jeden z forumowiczów zrobił testy przy użyciu strumieniowania przez s/pdif i przechwycił to do pliku, a potem porównał z oryginalnym plikiem, zgadnij jaka była sytuacja zgodności z plikiem wysyłanym :) No i to tyle odnoście osławionego jittera :)

 

Bo ten cały jitter jest tak samo sławny jak ten, no...jak mu tam...aha - bit perfect. Tak samo potrzebny jak celebryta w TV. ;-)

 

tylko bzdur nie pisz

 

Serio? Mam odmienne zdanie, ale co mi tam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malikali, ten wywód również zwrócił moją uwagę,heh. I Jozwa Maryn to REDAKTOR w audio tego forum. Fajnie.

Może sam konstruktor coś skrobnie tutaj o tej teorii projektowania myślę, że nie tylko moja skromna osoba czeka na taki post, w którym dowiemy się, jak się projektuje i oblicza sieciówkę - czysto od strony technicznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja skromna osoba czeka na taki post, w którym dowiemy się, jak się projektuje i oblicza sieciówkę - czysto od strony technicznej.

 

Było już na ten temat, ale po co Ci wiedza, w którą przestałeś wierzyć i traktujesz ją jedynie jako przedmiot do drwin?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem ostatnio, że słucham kabli sieciowych:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Przestań nachalnie spamować na lewo i prawo. I jeszcze się tym wątpliwym moralnie procederem szczycić.

Mam wrażenie, że jako bardziej samozwańczy niż faktyczny "redaktor" liczysz tu na pewną bezkarność, a przy okazji na tani poklask otumanianej gawiedzi.

Początkowo myślałem, trochę optymistycznie, że może należy Ci zwyczajnie współczuć. Wyraziłem nawet wstępne ubolewanie, ale widzę, ze jak zwykle chodzi o coś innego.... i raczej należy to piętnować.

 

Na początku to jest pierwsze z brzegu dobór barwy pod swój gust , relacji pasm względem siebie , czasu pogłosu w pomieszczeniu itd itp .

Na końcu to są już niuanse jak szybkość dzwięku zwana dynamiką i czas wybrzmień itd itp .

Przecież jak weźmiesz gitarę do ręki to na początku tylko brzdąkasz a po jakimś czasie zależy Ci już na lepszych strunach i lepszym pudle bo daje lepsze brzmienie . Wzmacniacz , kable , kolumny ich wzajemne zestawienie i kombinacje i związane z tym zmiany w dzwięku to nazywam strojeniem pod siebie dźwięku sprzętem .

 

Zakładasz gdzieś teoretycznie w tych stanowczych przeświadczeniach, że ta "logika" może być wadliwa, prezentowane, subiektywne podejście błędne, a przyjęte, bo jedyne dostępne i znane z empirii metody fałszywe i dość prymitywne? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz gdzieś teoretycznie w tych stanowczych przeświadczeniach, że ta "logika" może być wadliwa, prezentowane, subiektywne podejście błędne, a przyjęte, bo jedyne dostępne i znane z empirii metody fałszywe i dość prymitywne? :)

Uno to jest dla mnie przyjemność i zabawa .

Panowie nie leczymy ani nie wymyślamy leku na Raka .

Słuchamy tylko muzyki . jak ktoś potrzebuje do tego nauki to ok mi wystarcza własny słuch .

2 skoro doszedłem w tej przyjemności tam gdzie chciałem w dodatku później niż żona :) choć to akurat gorzej w tym przypadku :) . To co waść chcesz mi powiedzieć ? zamieniam się w słuch .

 

 

To w trójce takie głupoty gadają? Dobra zmiana, nie ma co. Słuchaj, co mi do tego, tylko bzdur nie pisz.

To teraz o miesięcznicach rozmawiamy :) w sumie już wolę o zawodach ;) .

Rozluźnij poślady kolego .

Wszelkie spiny na poziomie przedszkola że niby przechwalamy się sprzętem etcetera proszę nie kierować do mnie .

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchamy tylko muzyki . jak ktoś potrzebuje do tego nauki to ok mi wystarcza własny słuch

Bez tej nauki to nawet do tamtamu byś nie doszedł.

Kijkiem w puste drzewo ewentualnie byś uderzał by choc jakiś rytm usłyszeć.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uno to jest dla mnie przyjemność i zabawa .

2 skoro doszedłem w tej przyjemności tam gdzie chciałem w dodatku później niż żona :) choć to akurat gorzej w tym przypadku :) . To co waść chcesz mi powiedzieć ? zamieniam się w słuch ..

 

Przyjemność i zabawa....

Czyli jak większość, gdzieś tam asekuracyjnie i na wszelki wypadek unikasz jakiejkolwiek odpowiedzialności za to, co tak autorytatywnie wygłaszasz. :)

W sumie napiszę to, co Przemak: nie pisz bzdur!

 

Ale do tego, na czym one polegają musisz dojść ;) ...sam!

Jak widzę lubisz tę technikę i sprawia Ci ona przyjemność.

 

Podpowiem, że te wszystkie Twoje błędne założenia zostały tu już dawno omówione i wyjaśnione. (w tym i częściowe i wielokrotnie przeze mnie).

A chodzi o faktyczne i logiczne podstawy tego, co wszyscy staramy się udanie robić; odtwarzania dźwięku i nagrania.

Co powiedzieć komuś, kto nawet nie wie co robi i na co się porywa.

Dlatego pisałem wyżej o utopii, błędnym i powszechnym niezrozumieniu z czym tak naprawdę mamy w naszej zabawie z audio do czynienia. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak większość, gdzieś tam asekuracyjnie i na wszelki wypadek unikasz jakiejkolwiek odpowiedzialności za to, co tak autorytatywnie wygłaszasz. :)

 

Trochę nadinterpretujesz ale rozumiem że to fajnie wpisuje się w to co chciałeś napisać dalej jako rozwinięcie . Zmartwię Cię ale określenie zabawa nie jest żadnym usprawiedliwaniem ani ucieczką , tak to chciałeś odczytać sam w swojej głowie . Zabawa to jedynie informacja dla Ciebie że doszedłem do tego tą drogą , nie po to żeby komuś chwalić się sprzętem ani cokolwiek komukolwiek udowadniać .

 

Proponuje obu Panom rozluźnić poślady . Jak zrobicie Profesurę z fizyki pewnie chemii i paru innych nauk to na pewno zdołacie sporo osób przekonać naukowo że im się wydaje że słyszą kable .Doradzam jednak Psychologie jeden kierunek a szerokie zastosowanie w audio .

A jak zejdziecie do niższego mojego poziomu na ziemię i będziecie chcieli posłuchać muzyki a przy tym pobawić się sprzętem i podzielić tym co słyszycie to ja chętnie porozmawiam . Bez spiny pseudonaukowych teorii . Tylko wnioski oparte na własnym doświadczeniu i słuchu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Przestań nachalnie spamować na lewo i prawo. I jeszcze się tym wątpliwym moralnie procederem szczycić.

 

To już chyba zasługuje na poturlanie się ze śmiechu. Ale może kolega tak poważnie?

 

Może sam konstruktor coś skrobnie tutaj o tej teorii projektowania myślę, że nie tylko moja skromna osoba czeka na taki post, w którym dowiemy się, jak się projektuje i oblicza sieciówkę - czysto od strony technicznej.

 

Może, ale konstruktor te sieciówki sprzedaje i przypuszczam, że ostatnie, czym jest w tej sytuacji zainteresowany, to informowanie, jak dokładnie zrobić kopię jego przewodu. Natomiast nie wykluczam, że coś zechce przekazać, to oczywiście możliwe.

 

Technicznie jest tam po prostu drut

 

Nie. Technicznie jest tam cuprum i carbonium, plus mniejsze ilości innych pierwiastków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez tej nauki to nawet do tamtamu byś nie doszedł.

Kijkiem w puste drzewo ewentualnie byś uderzał by choc jakiś rytm usłyszeć.

Pomyliłeś mnie z konstruktorem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zamieniam się w słuch

Nie zapomnij przed zamianą o relaksacji szumem.

Może tu jest pies pogrzebany. Przed odsłuchem kabli sieciowych musi trochę poszumieć w uszach. Przecież nawet taki zawodowiec maratończyk musi zrelaksować swoje mięśnie i poślady. Czy tam jakiś inny radiowiec z trójki. Co dopiero my amatorzy;).

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przyjemność i zabawa....

Czyli jak większość, gdzieś tam asekuracyjnie i na wszelki wypadek unikasz jakiejkolwiek odpowiedzialności za to, co tak autorytatywnie wygłaszasz. :)

W sumie napiszę to, co Przemak: nie pisz bzdur!

 

Ale do tego, na czym one polegają musisz dojść ;) ...sam!

Jak widzę lubisz tę technikę i sprawia Ci ona przyjemność.

 

Podpowiem, że te wszystkie Twoje błędne założenia zostały tu już dawno omówione i wyjaśnione. (w tym i częściowe i wielokrotnie przeze mnie).

A chodzi o faktyczne i logiczne podstawy tego, co wszyscy staramy się udanie robić; odtwarzania dźwięku i nagrania.

Co powiedzieć komuś, kto nawet nie wie co robi i na co się porywa.

Dlatego pisałem wyżej o utopii, błędnym i powszechnym niezrozumieniu z czym tak naprawdę mamy w naszej zabawie z audio do czynienia. ;)

Wiesz że w całym tym poście nie zawarłeś ani jednego konkretu ?

Napisałeś ogólniki .

Zadałem Ci pytanie co masz mi do powiedzenia .

W zamian usłyszałem robisz błędy i przeczytaj sobie o tym bo już było pisane .

Zdajesz sobie sprawę że to jest rozmowa ja mam rację i wiem ale nie powiem ?

Tak zamierzasz prowadzić rozmowę ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.