Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  241 członków

Cayin Klub
IGNORED

Klub miłośników i sympatyków produktów Cayin / Spark.


lord_vader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, już się boję co to będzie jak zwrócę A70 i zostanę z CS55 :-(

 

A jednak;)

Ja po przesłuchaniu CS55 testuję a55tp i mam totalny mętlik w głowie, po przesłuchaniu CS55 myślałem że a55tp nie ma szans a tu zaskoczenie bo a55tp gra inaczej ale wcale nie gorzej, a pod względem przestrzeni, stereofonii mam wrażenie że lepiej, ale brzmienie gitar lepsze było w CS55, i bądź tu mądry

SinusAudio, Equilibrium Ether S6, Stars DSD Audio DAC, Nordost Blue Heaven LS i Purple Flare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się nie przyzwyczajaj bo ja czekam :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Wpadniesz do mnie z "wanną" węgla to pogadamy :-)

 

A jednak;)

Ja po przesłuchaniu CS55 testuję a55tp i mam totalny mętlik w głowie, po przesłuchaniu CS55 myślałem że a55tp nie ma szans a tu zaskoczenie bo a55tp gra inaczej ale wcale nie gorzej, a pod względem przestrzeni, stereofonii mam wrażenie że lepiej, ale brzmienie gitar lepsze było w CS55, i bądź tu mądry

 

Posłuchaj jeszcze A70 i będziesz ugotowany :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj jeszcze A70 i będziesz ugotowany :-)

Słuchałem i gdybym nie słuchał metalu to pewnie bym się zdecydował , już nawet samo to że na a70 taki stary nudziarz(jak dla mnie) Cohen spodobał mi się dobrze świadczy o tym wzmaku, bo potrafi czarować na spokojnie, ale kiedy trzeba przyłoić to jednak to nie jest to.

SinusAudio, Equilibrium Ether S6, Stars DSD Audio DAC, Nordost Blue Heaven LS i Purple Flare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słuchałem i gdybym nie słuchał metalu to pewnie bym się zdecydował , już nawet samo to że na a70 taki stary nudziarz(jak dla mnie) Cohen spodobał mi się dobrze świadczy o tym wzmaku, bo potrafi czarować na spokojnie, ale kiedy trzeba przyłoić to jednak to nie jest to.

Teraz to juz mnie kolega "zmusił" do posluchania A70. Broniłem się przed tym bo jestem bardzo zadowolony i nie chcę gonić króliczka ale teraz już przesadziliscie z tym niezdecydowaniem ;). Jutro dzwonię gdzie trzeba. Piotr, pamiętaj że ja chyba będę następny w kolejce ;) aczkolwiek Grzegorz zdecyduje bo nie wiem jak długa lista u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to juz mnie kolega "zmusił" do posluchania A70. Broniłem się przed tym bo jestem bardzo zadowolony i nie chcę gonić króliczka ale teraz już przesadziliscie z tym niezdecydowaniem ;). Jutro dzwonię gdzie trzeba. Piotr, pamiętaj że ja chyba będę następny w kolejce ;) aczkolwiek Grzegorz zdecyduje bo nie wiem jak długa lista u niego.

 

No ja się spodziewam u siebie w ten weekend A70. Napewno go "przetrzepię" w rożnym repertuarze :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testuję a55tp i mam totalny mętlik w głowie, po przesłuchaniu CS55 myślałem że a55tp nie ma szans a tu zaskoczenie bo a55tp gra inaczej ale wcale nie gorzej, a pod względem przestrzeni, stereofonii mam wrażenie że lepiej, ale brzmienie gitar lepsze było w CS55, i bądź tu mądry

 

hehe :) A55TP gra bardzo dobrze z CG i trzeba pamiętać, że jak to przy wzmacniaczu lampowym może jeszcze "podkręcić" brzmienie zmieniając fabryczne lampy. CS55 nie odsłuchiwałem , ale pewnie bardziej "zadziorny" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to ja też podciągnę wątek a70t mk2 w klimatach muzycznych gdzie dynamika piecyka ma znaczenie. Wiem że A70t to świetny amp ale tutaj mam delikatne obawy wiec pytam tych co słuchali/słuchają. Jak wiec wypada muza typu duże orkiestry symfoniczne, szybki rock, metal? Pytam ponieważ trochę mnie nosi, aby naima zamienić właśnie na ten model cayina, a wyżej wymienione typy muzyki to połowa repertuaru, który uskuteczniam na co dzień ;-)

Dodam, że aktualnie gram na Minas anor'ach premiumS, ale mam również smaka za jakiś czas na arcady 3way...aaa i jeszcze jedno przed naimem grał u mnie cayin a88t ale w innej konfiguracji toru.

S.

...Naim + Studio16Hertz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to ja też podciągnę wątek a70t mk2 w klimatach muzycznych gdzie dynamika piecyka ma znaczenie. Wiem że A70t to świetny amp ale tutaj mam delikatne obawy wiec pytam tych co słuchali/słuchają. Jak wiec wypada muza typu duże orkiestry symfoniczne, szybki rock, metal? Pytam ponieważ trochę mnie nosi, aby naima zamienić właśnie na ten model cayina, a wyżej wymienione typy muzyki to połowa repertuaru, który uskuteczniam na co dzień ;-)

Dodam, że aktualnie gram na Minas anor'ach premiumS, ale mam również smaka za jakiś czas na arcady 3way...aaa i jeszcze jedno przed naimem grał u mnie cayin a88t ale w innej konfiguracji toru.

S.

Bierz A70 a później SET42. Jeden i drugi to uniwersalny piec z duszą i wygarem. Uszy też nie ucierpią. W razie czego to chodliwy towar. Bez porównania większe wyrafinowanie od 88. Z Minasami to pewniak. Bardziej podoba Ci się czarny czy srebrny? Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon1 - boję się nadal o tą dynamikę i energię w niskim paśmie. A88t na tle dzielonego naima w tym zakresie wypadał delikatnie mówiąc średnio... a sam Pan Grzegorz zestawiając konstrukcje cayina napisał że jednak a88t to najszybszy zawodnik ze stajni integr, i bądź tu mądry... w ślepo na pewno nie podejmę takiej decyzji, najlepiej było by posłuchać 1:1 w swoim systemie. Poczekam jeszcze na ewentualne wpisy innych użytkowników tego wzmacniacza.

Najlepiej by było jakby ktoś z okolic Bielska zechciał zawitać w moich skromnych progach, zapewniam transport, parzę całkiem niezłą kawkę + coś na słodko (lub gorzko) ;-)

 

ps1. potwierdzam minasy, szczególnie w wersji premiumS są bardzo udanymi konstrukcjami.

ps2. czarnego masz do sprzedania co tak o kolor dopytujesz? :)

 

pzdr imiennik ;-)

...Naim + Studio16Hertz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon1 - boję się nadal o tą dynamikę i energię w niskim paśmie. A88t na tle dzielonego naima w tym zakresie wypadał delikatnie mówiąc średnio... a sam Pan Grzegorz zestawiając konstrukcje cayina napisał że jednak a88t to najszybszy zawodnik ze stajni integr, i bądź tu mądry... w ślepo na pewno nie podejmę takiej decyzji, najlepiej było by posłuchać 1:1 w swoim systemie. Poczekam jeszcze na ewentualne wpisy innych użytkowników tego wzmacniacza.

Najlepiej by było jakby ktoś z okolic Bielska zechciał zawitać w moich skromnych progach, zapewniam transport, parzę całkiem niezłą kawkę + coś na słodko (lub gorzko) ;-)

 

ps1. potwierdzam minasy, szczególnie w wersji premiumS są bardzo udanymi konstrukcjami.

ps2. czarnego masz do sprzedania co tak o kolor dopytujesz? :)

 

pzdr imiennik ;-)

Wszystkiego za 13kzl mieć nie będziesz toż to nie WM300 :)

Klasa grania z pewnością dużo wyższa niż nowe Naimy. O reszcie musisz zdecydować sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako właściciel Minasów i A70 powiem tak dziś słuchałem rocka typu GNR i Metallica Opeth i słuchałem 1.5 h

Przeważnie z tego typu repertuarem dawałem radę jedynie przez 5-10 min. Dźwięk nie męczy i jest wykop dla mnie takim testem na wykop i perkusje jest Opeth kawałek Credence. Powiem szczerze że A70T daje naprawdę radę

Edytowane przez venom200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kartonik

jestem za - ze swojej strony jak tylko po odsłuchu sprzęt spełni moje wymagania to będę w pierwszym dniu po sprzedaniu naima u Pana Grzeogrza po "asiedemdziesiątkę" ;-) na pw wysłałem namiar tel na siebie - zdzwońmy się jakoś jutro.

Edytowane przez Sajmon77

...Naim + Studio16Hertz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak to piszą SZCZĘKA MI OPADŁA!

Nie wiem jak ale Go nie oddam.

 

 

pzdr.

 

Ja wiedziałem że tak będzie :-)

 

Pisałem już kiedyś o CS88 , w telegraficznym skrócie to bardzo uniwersalny , mocny piecyk . Ja niestety nie miałem okazji posłuchać poprzednika A88 ale pewne jest że CS88 gra inaczej. Jest po tej cieplejszej , gładszej stronie. Na KT88 jest ogromny impet na niższym basie . EL34/6ca7 dodaje plastyczności i nieco "magii" , basu już mniej.

 

Jeżeli CS88 jest już Twój to gratulacje , masz zabawkę na lata. Pozostaje tylko wachlowanie lampami ;)

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś na testy zawitał do mnie Man in Black

 

post-11746-0-11000400-1489006942_thumb.jpg

 

Jak to piszą SZCZĘKA MI OPADŁA!

Nie wiem jak ale Go nie oddam.

 

post-11746-0-77071800-1489007078_thumb.jpg

 

Mam dużo lepszą kontrolę głośników, a zarazem więcej analogu.

 

Górne rejestry łagodniej. Wokal nabrał fizycznej barwy. Średnica dostała więcej ciepłej barwy.

Niskie tak samo obfite w sensie ilości czy zejścia ale zrywniejsze do tego więcej rozdzielcze.

Uważam że w kwesti szybkości, wybrzmień ogromna różnica. Wydajność musi być ogromna pomino że na papierze pare watt na plus od A-88T.

Doszedł większy wgląd w scene, wiele planów, czytelniej.

 

To tyle w skrócie.

 

Ps. Celowo użyłem lamp moich (przekładka z A-88T) by jak najwierniej było.

A sam wzmak nówka jeszcze.

 

post-11746-0-68218200-1489007746_thumb.jpg

 

Widać jak dużo większe trafa są w CS-88A.

pzdr.

 

No pięknie, następny króliczek do łapania.

 

Czekam z niecierpliwością aż będę mógł tez sprawdzić u siebie CS88.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to piszą SZCZĘKA MI OPADŁA!

Nie wiem jak ale Go nie oddam.

 

Też tak mam ale z a55tp, jak bede musiał oddać to chyba przestanę słuchać muzy;)

Witam Panowie, czy któryś z klubowiczów nie planuje przypadkiem eksmisji A-55TP? Najlepiej czarny ;)

Tak z ciekawości, do jakich kolumn?

SinusAudio, Equilibrium Ether S6, Stars DSD Audio DAC, Nordost Blue Heaven LS i Purple Flare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.