Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Z powodu zamieszania związanego z możliwością wstawiania klipów muzycznych w temacie polityka zgłaszam wniosek o ankietę. Teść pytania w ankiecie:
 
....... czy można wrzucić wstawkę muzyczna związana z postem lub rozładować atmosferę wstawka muzyczna od czasu do czasu. Bez nachalnego wrzucania tylko muzyki?
 
Wiele osób chciałoby mieć taka możliwość i nie widzi w tym nic złego. Inni uważają, ze rozwala to wątek. Dlatego zdecydujmy w sposób demokratyczny.
Nie i k... NIE. I bez tego ciężko się przekopać przez ping ponga na Polityce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bubusia napisał:

czy można wrzucić wstawkę muzyczna związana z postem lub rozładować atmosferę wstawka muzyczna od czasu do czasu. Bez nachalnego wrzucania tylko muzyki?

Uważam, że nie. Chyba, że owa pieśń ma także wymiar polityczny.

Do wrzucania muzyki są inne zakładki.

Można też np. założyć na Bocznicy watek pt.: "Muzyka i polityka" i wklejać tam muzykę oraz omawiać jej wydźwięk polityczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Opinie poprawione - zapraszamy do dodawania.

22 godziny temu, xetras napisał:

Ciekawostka (w godzinach 16.00- 17.30) zdechły połączenia ( w tym audiostereo,  google,  Facebook) a strona wp.pl jednak mi się otwierała.

Raczej cos po Twojej stronie.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bubusia napisał:

czy można wrzucić wstawkę muzyczna związana z postem lub rozładować atmosferę wstawka muzyczna od czasu do czasu. Bez nachalnego wrzucania tylko muzyki?

Jak przystało na PiS-owca proponujesz zapis zawierający nieostre sformułowania. Co bowiem znaczy "od czasu do czasu"? Albo jakie wrzucanie jest już "nachalne" a jakie jeszcze nie? Kto będzie o tym decydował i na podstawie jakich kryteriów?

Doskonale wiadomo po co to robisz. Aby pozostawić pole dla dowolnej interpretacji i w razie (Twoich) potrzeb mieć pretekst aby urządzić hucpę jaką zrobiliście wczoraj wieczorem i dziś rano w związku z przykróceniem wygłupów @atmeg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmeg z pewnych względów mógł nie wiedzieć.

Tu go usprawiedliwić pragnę. Mój ci on! Jam go nałęczką nakrył pierwszy!!!??? Jeno stringów w krokodylki w prezencie nie chciał, to niech się wali...

 

Dla ułatwienia dodam - jutro też nie będzie wiedział... I pojutrze - też.

 

 

Rozpieprzanie wątku co rusz wlepianymi na siłę "teledyskami/clipami/filmikami", gdy już kompletnie nie ma się niczego jasnego i sensownego do powiedzenia - uważam za ewidentne trollowanie.

A takie się, wedle praw naszego forum, a i obyczaju - powinno ganić, gonić i batem po grzbiecie razić. 

Bez względu na polityczne zapatrywania i opinie.

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.10.2020 o 16:07, Bobcat napisał:

Jak przystało na PiS-owca

Ten wątek nie jest tematem politycznym i tego typu sformułowania z podtekstem nie powinny się tutaj znaleźć.
Przynajmniej w wątkach niezwiązanych z polityką mógłbyś się powstrzymać.
Od tego typu swoich zachowań masz wątki gdzie ciebie pełno : "Polityka" i "kościelny".
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Bobcat napisał:

Raczej schamiały, głupi śmieć, intelektualny inwalida i etyczna padlina. 

Na świecie covid szaleje a u nas wirus chamstwa i prostactwa.

Pytanie do moderacji i @audiostereo.pl .

Na prawdę tego nie da się powstrzymać?

13 godzin temu, Bobcat napisał:

 

@Majunie po raz pierwszy daje dowody że jest zwyczajnym Rydzykowym gównojadem, który żywi się tym co tamtemu wyliże z tyłka. Smacznego.

 

8 godzin temu, Bobcat napisał:

Ty to będziesz oceniał moralna padlino?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest z jednego dnia, nawet chyba z jednej strony...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stench czy mógłbyś się do tego odnieść, bo ostatnio sporo się naczytałem się  o warchołach nieprzestrzegających regulaminu.

Poza tym @Bobcat miał ostatnio życzenie, żeby jego posty oceniła moderacja.?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba aby rozpatrując sprawy chamstwa wzięła pod uwagę również poniższe:

W dniu 15.10.2020 o 22:17, Jacchusia napisał:

Jak zawsze z głupiej głowy, głupie hasełka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bobcat napisał:

Ciąg dalszy kroniki chamstwa z drugiej strony:

No i co w tym takiego strasznego?

Chyba tym razem nic cię nie uratuje.?

Ale oczywiście mogę się mylić, tu jest dość dziwnie.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
Godzinę temu, jezz napisał:

czy mógłbyś się do tego odnieść, bo ostatnio sporo się naczytałem się  o warchołach nieprzestrzegających regulaminu.

Jak ktoś wklei jeden czy 2 utwory to mi lotto.

Wcześniej wywaliłem kilkanaście utworów, zmarnowałem z pół godziny , nikt nie dostał ani jednego punktu i poprosiłem żeby nie robić syfu.

Zostawiłem jeszcze utwór Polska- Kultu

Jak zaraz potem zaśmieca 10 i jeszcze daje komentarze że wszystko można i co mu tam to jest poruta i out.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stench

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bobcat napisał:

Ciąg dalszy:

Mieszkasz w Kanadzie, to chyba nie o tobie?

Dobra, idę sobie posłuchać Sweet.

Jutro poczytam co tam jeszcze wkleiłeś.

Lubię mieć czyste konto.

Dobranoc.

3 minuty temu, stench napisał:

Jak ktoś wklei jeden czy 2 utwory to mi lotto.

Wcześniej wywaliłem kilkanaście utworów, zmarnowałem z pół godziny , nikt nie dostał ani jednego punktu i poprosiłem żeby nie robić syfu.

Zostawiłem jeszcze utwór Polska- Kultu

Jak zaraz potem zaśmieca 10 i jeszcze daje komentarze że wszystko można i co mu tam to jest poruta i out.

Nie o to się pytałem.

Tamte wklejki zupełnie mnie nie interesują.

Proszę nie udawać, że nie wiesz o czym pisałem.

Miłych snów życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład:

14 godzin temu, Maju napisał:

Będę ci zwracał uwagę zawsze jak będę miał na to ochotę i na to zasłużysz, kto mi to zabroni robić? Ty???   ?

Moderacja gdyby tu zaglądała częściej pewnie nie tylko by ci zwróciła uwagę.....   :))

Już widzę jaka będzie beczka śmiechu gdy będziesz uzasadniał te zgłaszane posty....  :)))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
4 minuty temu, jezz napisał:

Nie o to się pytałem.

Tamte wklejki zupełnie mnie nie interesują.

 

Ja już nie czytam wątków bo mam dosyć...

Jak się nawalają a obrażony nie zgłasza to często nie wpada to w moje ręce.

Raz ze głoszeń w jeden piątek 6 dostało blokadę.

Alko?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to ewidentnie prowokacyjny sposób prowadzenia rozmowy. Niektórzy użytkownicy, w szczególności @Majui @Jacchusianieustannie dają do zrozumienia, że uważają się za kogoś lepszego niż inni, dlatego są we własnym mniemaniu upoważnieni do zwracania tamtym uwagi, pouczania ich, oceniania, traktowania z góry z pozycji własnej wyższości i podejrzewania o choroby (w domyśle: psychiczne).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

@Bobcat , @Maju i kilku Panów , jeśli macie dzieciaki to pokażcie im co Tatusiowie piszą. Dzieciaki będą z Was dumne.

Jutro ktoś z moderacji może poczyta zgłoszenia to będą pkt.

Dobranoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chcę psuć zabawy ale zastanówcie się nad tym kapowaniem. Od paru lat codziennie obrzucacie się gównem. Po tylu latach jest już chyba jasne, że nikt nikogo nie przekona do swoich racji więc jedyne wyjaśnienie jest takie, że po prostu to lubicie. A co będzie jak ktoś z Was faktycznie dostanie bana ? Cała zabawa skończona przynajmniej na jakiś czas. To poważnie skomplikuje zaspokajanie tych Waszych potrzeb ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy system prawny ma pojęcie "działanie sprowokowane". Wymienione dwie osoby swą butną pychą, przeświadczeniem o wyższości własnych poglądów nad poglądami adwersarzy, przekonaniem o wyłączności na posiadanie racji i jedynie słusznego punktu widzenia - prowokują zupełnie niepotrzebną agresję. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobik, ty tez prowokujesz. Także nie oceniaj innych, bo sam lepszy nie jesteś. I skończ z tym ciągłym donoszeniem. Tylko dupe zawracasz. Tak ci zależy na banie dla innych?. Z kim będziesz walczył?

 

Każdy z nas święty nie jest, każdemu czasami odwala, ale nikt ciagle nie donosi tak jak ty. Nie jest ci wstyd?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bubusia napisał:

Bobik, ty tez prowokujesz. Także nie oceniaj innych, bo sam lepszy nie jesteś. I skończ z tym ciągłym donoszeniem. Tylko dupe zawracasz. Tak ci zależy na banie dla innych?. Z kim będziesz walczył?

Jak zwykle masz do zaoferowania jedynie przedszkolne odzywki zaczynające się od "ty też". Jeśli masz czas i ochotę prześledź dyskusję w wątku kościelnym za ostatnie kilka lat. Ja przez bardzo długi czas próbowałem rozmawiać. W odpowiedzi czytałem bez przerwy o "nieszczęśnikach chorych z nienawiści", dawanie do zrozumienia że wszyscy mający zdanie odmienne od tych którzy uznali się za monopolistów posiadania racji są po prostu głupi, negowanie potwierdzonych faktów, odrzucanie, dezawuowanie, podważanie i ośmieszanie wszelkich niewygodnych argumentów. Więc zacząłem odpowiadać adekwatnie.

Tak. Donoszę. Na mnie również donoszą. Patrz wyżej w tym wątku, całkiem niedawno. Jeśli Wy to robicie to dobrze, jeśli ja - bardzo źle? Znowu podwójne standardy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bobcat napisał:

 Jeśli masz czas i ochotę prześledź dyskusję w wątku kościelnym za ostatnie kilka lat.

No właśnie się biorę, dzisiaj nie zamierzam spać. A od jutra rzucam prace. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bubusia napisał:

No właśnie się biorę, dzisiaj nie zamierzam spać. A od jutra rzucam prace. 

Więc przyjmij do wiadomości że jeśli oczekuje się kultury dyskusji - należy traktować poglądy drugiej strony odmienne od swoich za równoprawne i nie uważać siebie za monopolistę posiadania racji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) 18 godzin temu, Bobcat napisał:

Ty to będziesz oceniał moralna padlino?

8 godzin temu, Bobcat napisał:

Ciąg dalszy kroniki chamstwa z drugiej strony:

Przepraszam bardzo, ale większej hipokryzji to chyba już nie ma.
Nawet mnie nie trafia się pisać o Bobcacie tak jak On w swoim poście, a przecież jestem postrzegany za chama przestrasznego i obrzydliwego.

Ma czelność hipokryta walczyć z chamstwem donosząc na innych i płacząc tutaj na temat wklejek muzycznych w polityce.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, stench napisał:

@Bobcat , @Maju i kilku Panów , jeśli macie dzieciaki to pokażcie im co Tatusiowie piszą. Dzieciaki będą z Was dumne.

Jutro ktoś z moderacji może poczyta zgłoszenia to będą pkt.

Jak już tu zostałem przywołany (choć udziału tu w tym co się wydarzyło nie brałem) to zapytam, za co niby miałbym być tak nagrodzony?

Za to że od pewnego czasu niemal każdy mój wpis jest przez wymienionego okraszany stekiem niewybrednych wyzwisk pod moim adresem (przykład post @xniwax wyżej)??
Za to że mendą (czy podobnie) nazwałem polityka z Kanady???
Za to że ostrzegłem wymienionego że jak wyzywania mnie nie powściągnie to zacznę zgłaszać do moderacji???
Czy w końcu za to że od czasu do czasu nazywam "chorymi z nienawiści" notorycznie mnie obrażających i piszących kłamstwa o mnie ("obrońca pedofilów"!!), wklejających jakieś głupie memy (informacje) z prawdą nic wspólnego nie mające tylko po to by dowalić znienawidzonemu Kk, katolikom czy politykom????

Proszę się też nie martwić o moje dawno już dorosłe dzieci.
Przed nikim z domu nie robiłem nigdy tajemnicy, poinformowałem o tym dawno i wszyscy doskonale wiedzą co czasem robię i dlaczego, wiedzą też gdzie, na jakim forum piszę.
Wiem też że syn, użytkownik tego forum czasem coś z tego przeczyta, doskonale wie z czym i z kim mam do czynienia.....

Proszę też (na przyszłość) pisać bardziej konkretnie, bo to co zacytowałem sugeruje że donoszę, a ja niczego od dłuższego czasu nie zgłaszałem...w ogóle w wyjątkowych sytuacjach, niezwykle rzadko cokolwiek zgłaszam.
 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaranek. napisał:

co będzie jak ktoś z Was faktycznie dostanie bana

Chyba @skynyrd zamilkł kompletnie.

Czemu - nie wiem.

PS.

Obrazki i pieśni pobudzają wyobraźnię i samodzielną twórczość. Szkoda że dla poprawy humoru kury nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.