Skocz do zawartości
IGNORED

Nowa wersja silnika forum - zapraszamy!


audiostereo.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, dskrzypczak napisał:

Masz na myśli, że tagi nie są przebudowane? Pisałem o tym nawet w odpowiedzi na Twój post - leci przebudowa w tle, jeszcze nie wszystko "przerobiła". Liczymy, że do świąt skończy.

Tak. Ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, dskrzypczak napisał:

Czy na skórce IPB domyślna dzieje się tak samo?

Przełączyłem na niebieską skórkę- zobaczę, czy nowe wpisy pokaże maczkiem.

Stare posty pokazuje tak, jak na czerwonej skórce :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na niebieskiej skórce jest za to inny problem- w telefonie nie jest prawidlowo wyświetlany nagłówek, co rozwala szerokość wyświetlanego obrazu rozpiski forum.

Screenshot_2018-12-20-15-03-14.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

A tak, Sebastian dzis grzebal w nowych skorkach i widze, ze Niebieskiej tez sie oberwalo.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, azael napisał:

Filtruj, to jednaj nie "sortuj" :)

No i to sortowanie jednak jest przydatne.

Filtrowanie nie jest dobrą metodą - to tak jak na allegro po zmianach wyszukiwarki: kiedyś można było znależć coś praktycznie bez problemu - dziś trafia się tam, gdzie się nie chce. A już najgorzej - jak maszyna podpowiada i dodaje coś od siebie nieproszona....

 

Tylko sortowanie wg kilku kryteriów naraz - jak było poprzednio. Inaczej to nie ma sensu i marnuje czas. A drugi raz nikt się nie da nabrać na marnowanie czasu. Wyszukiwanie musi by w punkt, proste i skuteczne wg wcześniejszych kryteriów - a nie takie jak od czapy wymyślił sobie programista, bo nie ma pojęcia: co robi dla użytkowników - gdyż po prostu nie jest użytkownikiem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie znaków Wam kuleje - panel NOWOŚCI

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem6i znikło. Mobilny defaultowy layout jest rozwalany przez reklamy... Ja chcę tak jak było jeszcze wczoraj. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Screenshot_2018-12-20-22-11-19-995_com.android.chrome.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyłaczałem wszystkie opcje otrzymywania powiadomnień a i tak codziennie otrzymuje na maila:

"Oto nowe pozycje obserwowanej zawartości z poprzedniego dnia."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, dskrzypczak napisał:

A tak, Sebastian dzis grzebal w nowych skorkach i widze, ze Niebieskiej tez sie oberwalo.

Forum audio jakim jest AS powinno mieć dostosowany ranking profilu do tematyki branżowej.  Największą "wiarygodność" posiadają użytkownicy, którzy czasami nawet nigdy nie odwiedzili zakładek "stereo". Istnieją też ogromne różnice pomiędzy użytkownikami jeśli chodzi o doświadczenie sprzętowe lub muzyczne. Inni są wyłącznie sceptykami lub nic merytorycznego nie wnoszącymi trollami. Lajki powinny być zróżnicowane za określone posty i dodatkowo część dostępna tylko na bocznicy, a część tylko np. w HIEND itp. Ocena ogólna jednak mogła by pokazać, czy ktoś ma te za aktywny trolling czy merytoryczne wpisy :) Warto by również wprowadzić informację kto komu pomógł w danym temacie i podziękowania za to. KIedyś już o tym pisałem, ale jakiś mod bez mrugnięcia zamknął ten temat uznając go za śmieciowy.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dodanie odmiany nazw miesięcy w datach wpisów. :)
A czy przy jakiejś okazji dałoby się zamienić duże litery na małe? (5 stycznia, a nie 5 Stycznia).

PS

I jest piękna odmiana "1 godzinę temu", "11 godzin temu", "1 minutę temu", "3 minuty temu".
Super! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
16 godzin temu, audiograde napisał:

Filtrowanie nie jest dobrą metodą - to tak jak na allegro po zmianach wyszukiwarki: kiedyś można było znależć coś praktycznie bez problemu - dziś trafia się tam, gdzie się nie chce. A już najgorzej - jak maszyna podpowiada i dodaje coś od siebie nieproszona....

 

Tylko sortowanie wg kilku kryteriów naraz - jak było poprzednio. Inaczej to nie ma sensu i marnuje czas. A drugi raz nikt się nie da nabrać na marnowanie czasu. Wyszukiwanie musi by w punkt, proste i skuteczne wg wcześniejszych kryteriów - a nie takie jak od czapy wymyślił sobie programista, bo nie ma pojęcia: co robi dla użytkowników - gdyż po prostu nie jest użytkownikiem...

Pisałem na ten temat wcześniej , zadałem pytanie "Czy tą aplikację żeźbił im programista z górnej półki czy student za bułkę z masłem ?" Otrzymałem lakoniczną i wymijającą odpowiedź , że robi im to "PROFESJONALNA FIRMA"  Wyszło jak zwykle . 

Jeszce poobserwuję trochę jak to wygląda wizualnie w starszych postach oraz starszych rekordach i czy ich zawartość pod każdym względem została zachowana , czy są lajki kto lubi , bo jak na razie to jest kaszana , jak się nic nie zmieni to skasuję konto na AS które musiałem założyć gdyż logowanie z GOOGLE to porażka  i adieu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
11 godzin temu, przemak napisał:

Pisalem6i znikło. Mobilny defaultowy layout jest rozwalany przez reklamy... Ja chcę tak jak było jeszcze wczoraj. 

 

Screenshot_2018-12-20-22-03-41-694_com.android.chrome.png

Screenshot_2018-12-20-22-11-19-995_com.android.chrome.png

Juz poprawione na Niebieskiej i 6 nowych skorkach, ktore robimy.

Godzinę temu, D.O.M. napisał:

Powyłaczałem wszystkie opcje otrzymywania powiadomnień a i tak codziennie otrzymuje na maila:

"Oto nowe pozycje obserwowanej zawartości z poprzedniego dnia."

Daj prosze zrzut ekranu strony z powiadomieniami. Tam jest dluga lista w dol.

7 minut temu, Piwo napisał:

Pisałem na ten temat wcześniej , zadałem pytanie "Czy tą aplikację żeźbił im programista z górnej półki czy student za bułkę z masłem ?" Otrzymałem lakoniczną i wymijającą odpowiedź , że robi im to "PROFESJONALNA FIRMA"  Wyszło jak zwykle . 

Jeszce poobserwuję trochę jak to wygląda wizualnie w starszych postach oraz starszych rekordach i czy ich zawartość pod każdym względem została zachowana , czy są lajki kto lubi , bo jak na razie to jest kaszana , jak się nic nie zmieni to skasuję konto na AS które musiałem założyć gdyż logowanie z GOOGLE to porażka  i adieu .

Przepraszam, ale co ma konto Google do tego wszystkiego? Mozna logowac sie normalnie, FB, Google czy Twitterem, jak komu wygodniej. Mozna nawet kontem z Tapatalka.

Cala zawartosc zostala przeniesiona. Blisko 4 500 000 postow. Pisalismy o tym wilokrotnie. Jednak posty wciaz jeszcze sie przebudowuja, wiec stare watki przez kilka kolejnych dni moga miec jeszcze "rozjechane" tagi czy brak zdjec. Przebudowa jednak leci od najnowszych do najstarszych.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)


mogles tego nie wklejac ;-/
to tylko pokazuje jak "okradaja" nas nasi sprzedawcy.

To jest kwiatek w wątku MAGNETOFONY SZPULOWE jeden ze starszych wątków , jeden z pierwszych rekordów tego wątku   . Jak długo będzie on tam wisiał . Starsze wątki w nowej wersji są nieczytelne . Totalna kaszana . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakiś wpis został "polubiony" przez dwóch użytkowników, to w Profilu autora wpisu, w "aktywności reputacji", zostaje to odnotowane tak, jakby obydwa "polubienia" pochodziły od tej samej osoby.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
41 minut temu, Piwo napisał:

 

 


mogles tego nie wklejac ;-/
to tylko pokazuje jak "okradaja" nas nasi sprzedawcy.

To jest kwiatek w wątku MAGNETOFONY SZPULOWE jeden ze starszych wątków , jeden z pierwszych rekordów tego wątku   . Jak długo będzie on tam wisiał . Starsze wątki w nowej wersji są nieczytelne . Totalna kaszana . 

Najlepiej daj prosze link do takiego postu, bo nie wiem o co dokladnie chodzi.

Co do samej przebudowy, to jak wyzej - jest to operacja jednorazowa i pewnie do swiat sie zakonczy.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"""""


"Ale zwróciłeś uwagę na to, że jest to magnetofon wyposażony w „dual capstan”?
"

"Dual capstan" to GX650. Oprócz tego to jeszcze GX400 i PRO1000.
"http://www.tonbandhobby.de/tonband.htm
"

"Staram się raczej nie naigrawać z tych sprzedających, których wiedza o tym co sprzedają jest obrzydliwie niska, a jednocześnie "poziom dobrego samopoczucia gigantyczny, ale w tym przypadku… Czy jest na sali lekarz?
"

"Ja bym się tym za bardzo nie emocjonował. Każdy wystawia za ile chce. Najwyżej nie sprzeda. Edytowane 30 Października "2015 przez Lech36 """""""

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

To jest kwiatek w wątku MAGNETOFONY SZPULOWE jeden ze starszych wątków , jeden z pierwszych rekordów tego wątku   . Jak długo będzie on tam wisiał . Starsze wątki w nowej wersji są nieczytelne . Totalna kaszana 

Nie będę cały czas linkował . Może niedługo będę musiał przesiąść się na C++ żeby cokolwiek zrobić jako użytkownik na AS . Nie ma tu nawet numerów postów . W starym było . Szkoda strzępić jęzor .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Ale wiesz co to znaczy podaj prosze link? Odpisalem Ci juz odnosnie przebudowy kilka razy.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Roxi napisał:

Forum audio jakim jest AS powinno mieć dostosowany ranking profilu do tematyki branżowej.  Największą "wiarygodność" posiadają użytkownicy, którzy czasami nawet nigdy nie odwiedzili zakładek "stereo". Istnieją też ogromne różnice pomiędzy użytkownikami jeśli chodzi o doświadczenie sprzętowe lub muzyczne. Inni są wyłącznie sceptykami lub nic merytorycznego nie wnoszącymi trollami. Lajki powinny być zróżnicowane za określone posty i dodatkowo część dostępna tylko na bocznicy, a część tylko np. w HIEND itp. Ocena ogólna jednak mogła by pokazać, czy ktoś ma te za aktywny trolling czy merytoryczne wpisy :) Warto by również wprowadzić informację kto komu pomógł w danym temacie i podziękowania za to. KIedyś już o tym pisałem, ale jakiś mod bez mrugnięcia zamknął ten temat uznając go za śmieciowy.

 

 

To jest ważny element, też jestem nad usprawnieniem tej kwestii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust przesadziliście z ilością przyklejonych tematów na Bocznicy. Kto jest nimi zainteresowany i tak trafi, a kto nie to musi orzesuwać daleko w dół

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam stylu IPB Domyślny. Jak na stronie głównej się zaloguję to pojawia mi się układ trzech krzywych, nieregularnych kolumn z podforami Start, Hi-fi itd.

Jak wejdę w jakiś dział np. muzyka i wyjdę z tego działu to na stronie głównej mam uporządkowany układ dwóch kolumn z podforami. Od tego momentu już nic się nigdy nie zmieni. Przy następnym logowaniu znowu to samo, czyli układ niewyrównanych trzech kolumn.

Tak jest chyba od dzisiaj, a może od wczoraj. Do tej pory zawsze był układ wyrównanych trzech kolumn. I po wizytach w różnych  działach, po powrocie na stronę główną zawsze był układ trzech wyrównanych kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was bardzo proszę zróbcie coś z tą prawą stroną

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na androidzie klikając na linki z szarego tła podaje, że strona nie istnieje. W czarnym natomiast, że połączenie nie jest prywatne i ostrzegają przed wyłudzeniem danych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cały czas problem Tapatalk, mianowicie wątki w których napisałeś jest widoczne tylko kilka ostatnich i nie odświeża dalej. Jak nikt nie napiszę w danym wątku nic nie zobaczymy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.10.2018 o 12:07, audiostereo.pl napisał:

Powoli kończymy prace związane z uruchomieniem najnowszej wersji silnika forum (4.3.6). Nowa wersja zostanie udostępniony prawdopodobnie już w przyszłym miesiącu.

 

Na chwilę obecną potrzebujemy jeszcze wszystko porządnie przetestować. Chętnych do zobaczenia nowego layoutu, nowych funkcji itd. zapraszamy do zgłaszania się w tym temacie.

 

Nowa wersja dostępna jest pod adresem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Chętni otrzymają od nas hasło dostępu.

 

Proszę pamiętać, że wersja testowa pracuje na starszej wersji bazy danych, więc nie ma tam najnowszych postów. Prosimy o zgłaszanie zauważonych błędów w tym temacie.

newas.png

 

Zniknęły moje tematy

zniknęły też obserwowane wątki

wszystko mam puste - całą historia zniknęła

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez azis_light
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Co tu się porobiło ?!  Wcześniej przesiadywałem z drinem w ręce  prawie całe wieczory słuchając muzyki i czytając forum. Teraz nic nie jest dla mnie jasne na nowej stronie. Czort to wie jak to teraz poustawiać  ?...           Nie wiem czy to możliwe ale powinien być dany wybór użytkonikowi na jaki silnik chce się zalogować .                     

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

1* YAMAHA as2100/MATRIX mini-i pro2s 2* Sony ta f870es/xa20es/Dynavoice df8/Aim sc808 /UPS Powertecnique pro3000 1800W online, 3* Marantz/pm7200 /cd6000ose/ st7001/Mordaunt Short Avant 916i,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.